SINISE KVARTSI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Sinine Kvarts on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Sinine Kvarts tuleb tavaliselt siis ennustus kristallide komplektist välja, kui sul on vaja aeg maha võtta ja kuulata enda sisetunnet rohkem, kui lihtsalt tegutseda. Seega rahu ja keskendu!

- Sinine Kvarts ennustab suhte teemal seda, et kas sina ise või siis teine pool on hetkel liialt kärsitu. Kas siis kärsitu suhte loomise suhtes, suhte edendamise või suhte kaugemale viimise suhtes. Pikalt koos olnud inimeste suhtes ennustab Sinine Kvarts seda, et liialt palju surutakse teisele poolele midagi peale, mida ta ei suuda kanda või süüdistatakse millegi suhtes, mille suhtes süüd tegelikult ei eksisteeri.

- Reisi küsimuse korral Sinine Kvarts ütleb sulle seda : "On aeg reisimiseks, on aeg puhkamiseks" ja kui sa isegi lähed puhkama, siis Sinine Kvarts soovitab sul esmalt puhata nii, et sa midagi reisil erilist aktiivset ei tee. Sul on vaja aega maha võtta ja närvidel lasta puhata.

- Tööalaste küsimuste korral Sinine Kvarts toob sulle sõnumi: "Keskendu tuleviku peale ja ära mõtle tänase segaduse peale". Sinine Kvarts annab sulle lohutuseks sõnumi, et lase sellel tänasel segadustundel olla, ära lase end rajalt maha võtta, tegutse eesmärgi nimel.

- Sinine Kvarts tervise suhtes ütleb sulle, et sa oled kokku jooksmas, sa pead puhkama ja enda unega tegelema.

- Sinine Kvarts võib ette ennustada seda, et ees on rahulikum periood ja tänane segadus ei pruugi tulevikku kaasa tulla.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Sinine Kvarts sulle ilmselge vihje, et ära täna erilist midagi korda saada, puhka ja tegele iseendaga.

Põhilised märksõnad: liigne kiirustamine, süüdistamine, rahulik periood, puhkamine, stressirohke aeg ja on vaja sellega tegelda.
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja