KANEELI MAAGILINE TOIME

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Peale Kristallide kasutatakse maagias ka taimi, kasutades ära nende essentsi nõiduslikku toimet. 
Paljud on küsinud minu käest "Kas maagiate tegemine kuidagi ohtlik meile ei ole?", mina ütlen selle peale "Kui seda õigesti teha, mõeldes heale ja sa teed seda enda või perekonna huvides, siis see kindlasti ei ole ohtlik". Ravimtaimed koos teiste loodusandidega ja kristallid olid enne meie ühiskonna suurt teaduslikku ja tehnoloogia ajastut ainukesed ravimid, nii füüsilise keha kui ka vaimse keha tervendajad. 
Pidage meeles, et looduse poolt antud ei ole toodud põhjuseta ja ainult ilu pärast meie kõrvale. Maa on loonud igale probleemine lahenduse, kas siis taime või kristalli näol.

KANEELI kasutamine maagias

- Kaneeli põletamine viiruki näol või selle hoidmine tuleleegi kõrval toob välja spirituaalse energia, mis soosib selgeltnägemist.
Koos Labradoriidi, Sodaliidi, Suitskvartsi ja Seleniidiga avanevad Kaneeli võimsamad omadused.

Kaneel on tuntud kui tingimatu armastuse taim
- Kaneeli riputamine välisukse kohale tõmbab ligi õiget armastust.
- Kombineerides puidust aluse peale Roosa Kvartsi ja Rodokrosiidi koos Kaneeliga, toob see suhtesse tasakaalu, üksteisemõistmist, armastust ning truudust.
- Kaneeli purustati ja kanti selle tükke endaga kaasas seitse päeva, et ligi tõmmata õiget armastust. Seejärel maeti need tükid enda elamispaika (tänapäeval siis koduhoovi). Usuti, et Maajumalanna Gaia kuuleb kurba südant ja eemaldab igasugused takistused armuasjus.

Kaneel, kui intelligentsi avaja
- Kaneeli töölaual hoides avab see loogilise mõtlemise ja kiire reageerimise. 
Samatoimelised kristallid on Roheline Fluoriit ja Mäekristall, mida võib koos Kaneeliga kasutada.

RAHA MAAGIA KOOS KANEELIGA
- Kaneeliga kombineeritakse Nelk, Kardemon ja kuivatatud Ingveri tükid. Asetatakse need savinõusse koos Mariami Jaspise, Sammalahhaadi, Tsitriini, kolme Karneooli ja kolme Tiigrisilmaga.
Lisatakse võimalikult palju münte, kirjutatakse paberile soov, mille jaoks raha on vaja ja tõmmatakse see rohelise paelaga rulli.
Seejärel hoitakse rahaanumat kodus külluse nurgas, mis asub välisuksest kõige kaugemas vasakus nurgas kuni täiskuu saabumiseni ja täiskuu moodustamise õhtul maetakse see aeda.
Rahamaagia anumat võib välja kaevata alles siis, kui soov on täide läinud.

Uuendatud: 07.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja