KUUKIVI - NÄDALA KRISTALL JA NOORE KUU LOOMINE

by in UUDISED .

 

Igal nädalal saab üks kristall endale koha olla nädala kristall ja selle ma valin vastavate energiate põhjal, mis meid siis parasjagu ümbritsevad. Kui viimased kaks nädalat on olnud Inglite aeg ja eelmisel nädalal tõsteti elutempo hoog ikka maksimaalse peale, siis sellel nädalal on universumil sulle midagi hoopis teistsugust varuks. Tempo jääb, aga energia muutub ehk tuleb soodne periood armastuse leidmiseks või hoopis suhte tugevdamiseks. On aeg armastada! Seega kõik vallalised, teile hea uudis ja ka neile, kes on oma kallimaga juba koos. Ka lastele on see nädal soodne aeg, kuna ka nemad saavad oma vanemate kaudu rohkem armastust tunda ja sõprus edeneb paremuse poole.

26. JUUNI - 3. JUULI "ARMASTUSE AEG"

Kõik terve see nädal keerleb ümber armastuse teema, kes keda armastab ja kui palju keegi kellegi jaoks head on teinud. Seega ära imesta, kui sa ka enda tuttavate käest kuuled pidevalt suhteteemalisi jutte. See ei ole mitte üldse halb, see energia on soodne armastamiseks lihtsalt. Seega naudi, kui keegi hea sulle palju tähelepanu annab ja ela hetkes. Ole avatud teiste inimeste jaoks, eriti need, kes on vallalised - sa võid enda kaaslase leida.

KUUKIVI sellel nädalal on täpselt õige kaaslane, seega, kui sul on Kuukivi ehteid kodus geeodide peal laadimas, siis hoia neid hoopis endaga terve see nädal.

27. JUUNI "KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE"

Sellel päeval on hea kõik vanad asjad enda elust minema visata, kaasaarvatud suhe, mis ei kõlba enam või pakkide viisi vana kraami, mis nurgas juba pikemat aega seisab. Selle suhte osas ma ei tee üldse nalja, aga see kehtib kõigile neile, kes viimasel ajal on tõepoolest mõelnud, et nüüd aitab sellest kooslusest, see ei toimi enam. Sellel päeval selle suhte lõpetamine aitab sellest kiiremini välja astuda.

4. JUULI "NOORE KUU LOOMINE"

 
Ma tean, et nädala kristalli all ma kirjeldan tervet nädalat ja loomulikult 4. juuli on juba järgmise nädala teema, aga Noore Kuu loomine algab juba kaks päeva varem ehk 2. juulil ja selle mõjutused lõppevad kaks päeva peale selle loomist ehk 6. juulil. Seega päris pikk aeg on selle Noore Kuu loomise energia endasse saamiseks ja see jääb ju ka selle nädala sisse.

Seekord on Noore Kuu loomine veelgi enam seotud armastusega, kui iial ennem. Kirjutasin just mõnda aega tagasi sellise artikli, kus ma ka rääkisin, kuidas Noore Kuu loomist ära kasutada enda kodu Feng Shui Edela piirkonna tervendamise jaoks, mis on seotud perekonna armastusega, selle artikli leiad SIIT.

On soodne aeg enda Südametšakrat avada armastusele, et järgmised kuu aega kuni uue Noore Kuu loomiseni oleksid sinu armastuse suhted korras. Kuidas seda Südametšakrat niiviisi siis tervendada? Selleks on väga palju võimalusi, esiteks võid sa kanda Kuukivi, mis on Südametšakrale hea. Teiseks võid sa kanda ka teisi armastuse kristalle, mis avavad sinu Aura armastusele vastuvõtlikuks. Peale selle võid sa ka endale Kuukivist teha vee-eliksiiri kõik need päevad, millal Noor Kuu end korralikult sisse seab. Vee-eliksiiride valmistamise kohta loe lähemalt SIIT.

Soovitan koju tuua võimalikult palju armastuse taimi, nagu näiteks Flamingolille või hoopis täita enda kodu roosiõitega, et need Noore Kuu ajal majja armastuse energiat tõmbaksid. Soovitan tuua koju ka Gerberaid, mis aitavad vanadest suhteprobleemidest lahti saada, kui need täpselt Noore Kuu loomise päeval koju tuua, milleks on seekord 4. juuli.

Põleta kodus punaseid, roosasid ja valgeid küünlaid korraga, mille ümber sead Kaneeli koori ning Vanilje kaunasid. Hiljem loomulikult viskad need koored ja kauna minema, kui küünlad on lõpuni põletatud.

KUUKIVI EETERKEHA MUUTVAD OMADUSED JA MÜSTILINE VÄGI

Kuukivi on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille kõige peamiseks kasutamiseks inimeste seas on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea une loomine. Kuukivi on tõeline romantika kristall, mis kutsub ligi väga palju armastust. Kuukivile on iseloomulikuks värviks beešikas-pruunikas-valge toon, see on igatepidi kirju ja vaid väga luksuslike ehteid tehakse selgest Kuukivist, mis on siis poleerimise kaudu väga huvitavaks ja helendavaks tehtud. Kuukivi on laialt levinud ja seda leiab peamiselt Indiast, Brasiiliast, Venemaalt ja näiteks enamus meie kristalle on Madagaskarilt.

FENG SHUI LÄÄNE JA LOODE PIIRKOND "LAPSED JA SÕBRAD"

Kuukivi on kristall, mis kannab endaga kaasas Feng Shui järgi metalli elementi. Metalli element toob head energiat nendesse kahte ilmakaarde, milleks on lääs ja loe. Kuukivi lääne piirkonda asetades aitab tuua perekonda lapseõnne või kui lapsed on juba majas, siis aitab lastevahelist suhtlemist parandada. Loode piirkonda asetades Kuukivi, aitab see perekonda palju sõpru ja head suhtlemist sõpradega tuua.

Loe lähemalt, mida toob Kuukivi erinevate ehetena kandes SIIT, kus on kõik Kuukivi ehted olemas.

Kuukivi on nädala kristalliks 26.06 - 03.07, nädala kristall ja sellest valmistatud ehted-väeesemed on 10% soodsamad.
Uuendatud: 26.06.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja