NOORE KUU LOOMISE AJAL - PEREKONNA TUGEVDAMINE JA FENG SHUI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Noore Kuu loomise periood on alati üks suur uus algus, uute asjade ellu toomine ja uue suuna saamise aeg. Noore Kuu loomise energia on kasulik siis, kui me soovime enda elust millegist lahti saada ja asendada seda uuega või alustada otsast peale mõne asjaga. Noore Kuu loomise ajal tehakse rituaale, maagiaid ja tegeletakse palju iseenda ning enda koduga. Iga kuu on Noore Kuu loomine erineval ajal ja see, millal see on, seda ma soovitan jälgida, kuna ma alati annan ka sellest eelnevalt teada.

Noore Kuu loomise ajal saab teha "Perekonna tugevdamise rituaali", mis pigem on üks Feng Shui korrapärastamine, kristalli komplektide loomine ja kodu energeetika puhastamine õiges kohas õigel ajal.

Meie kodu hoiab meie üle väga suurt jõudu ja kui kodu energia on paigast ära, siis kodus on halb olla või näiteks see ei lase sul positiivne olla ega ka eluga edasi liikuda. Halb energia peegeldub meie enda energias, kuna kodu on koht, kus me tavaliselt kõige enam oleme. Eriti oluline on nende inimeste Feng Shui, kes on väga palju enda ajast kodus või näiteks ka neile, kes töötavad kodus.

Kõigepealt ma soovitan sul ilmakaarte järgi panna paika enda maja või korteri plaan, seejärel leida üles Edela poolne tuba/nurk. Ilmakaari arvestatakse nii, et sa kodu keskpaigast arvestad mõttelise kolmnurga selle ilmakaare suunas. Kodu keskpaigast vaadates on Edela pool kitsas aga mida rohkem sa välisseina poole liigud, seda suuremaks muutub Loode piirkond. Nii saab jaguneda sinu kodu kaheksaks sektoriks (Põhi, Kirde, Ida jne.).

Edela ilmakaar sümboliseerib perekonna ühtset kokkuhoidmist, abielu ja läbisaamist. Ka Lääne piirkond on kergelt sellega seotud, aga Edelas on seda energiat rohkem.

Kui sa tunnet, et perekonnas käib pidev riidlemine, üksteise suhtes ollakse negatiivse hoiakuga ja üleüldse on palju omavahelisi pingeid. Eriti kui lähete välja oma perekonnaga või kaaslasega ja väljapool kodu saate läbi ning kui koju tulete, siis on ainult probleemid, on see ilmselge märk sellest, et kodu Edela poolne piirkond on negatiivset energiat täis.

Esiteks soovin ma öelda seda, et kõik ilmakaared peavad tasakaalus olema, et üleüldse saaks täielik harmoonia eksisteerida, aga on hea, kui sa ajapikku igasse ilmakaarde energiat jagad, mis aitaks sellel positiivne olla.

EDELA ILMAKAAR VAJAB JÄRGMIST, ET OLLA POSITIIVNE

- Taimed on väga olulised, et Edela piirkond saaks positiivne olla. Sobivad erinevad armastuse taimed, nagu näiteks Valged Orhideed, Flamingolill ja näiteks ka Tõlvlehik. Nende taimede peale saab panna ka Loode Feng Shui kristalle.

- Õiged kristallid, mis täiendavad Edelas vajalikku energiat. Kristalle on aasta tuhandeid kasutatud maja energiate parandamisel.

- Perekonna pildid, albumid aga mitte surnud inimeste pildid.

- Magamistoa olemasolu selles nurgas on väga hea ja tavaliselt, kui seal on näiteks ühe lapse magamistuba, siis selle lapsega üritatakse kõige rohkem läbi saada või suhteid pidevalt parandada. Aga kui Edela energiad on paigas, siis on kõigiga hea suhe olemas ja pingutatakse kõigi suhtes.

- Kui sul on oma maja, siis istuta Edela ilmakaarde roosipõõsaid, mis toovad selles piirkonnas perekonnale head armastuse õnne.


EDELA ILMAKAART RIKUB:

- Nagu ka kõiki teisi ilmakaaresid, rikuvad mustad aknad, mustus, prügi, katkised asjad, kapid, mis on täis seisvaid asju.

- Surnud lilled, taimed ja hooldamata taimed. Vana vesi taime potis või mustad tolmused taimelehed.

- Edela piirkonda rikub lillede ja taimede puudus.

- WC/Dušširuumi olemasolu selles ilmakaares rikub perekonna omavahelist suhtlemist. Kui see tuba on selles nurgas, siis tuleb kindlasti väga suurelt käsile võtta selle ilmakaare korda seadmine ning korrapärane igakuine puhastus viirukite ning rituaalitaimedega on ka kasuks. Kui seal on pesuruum, siis paigaldatakse selle ukse külge peegel ning hoitakse selle ruumi ust kinni.

- Kui on välisuks selles piirkonnas, siis tuleb kaitsta seda kaitsekristallidega ehk luua kaitse kristallide komplekt kodu välisukse juurde. Seda selleks, et perekond laiali ei läheks või kellelgi ei tekiks soovi kodust minema minna pidevalt.

Edela piirkonda puhastatakse Roosi või Vanilje viirukiga või nendest valmistatud rituaalitaimedega. Põletatakse ka küünlaid samal ajal, kui viirukeid põletatakse. Viirukite, küünalde ja rituaalitaimede kasutamiseks selles nurgas on kõige õigem aeg Noore Kuu loomise päeval.


Iga kord, kui seda osa enda kodust puhastad füüsiliselt ehk teed kappe korda ja nii edasi, siis alati pane ka enda kõrvale Salvei rituaalitaim suitsema. Niiviisi saad kohe lahti sellest energiast, mille oled üles kiskunud koristamise tagajärjel. Kui me koristame, siis me tõmbame energiaid laiali ja on ülioluline, et me need ära puhastaksime, et need omakorda närvilisust majja ei tooks.

KRISTALLID, MIS SOBIVAD EDELASSE JA TOOVAD PEREKONDA TUGEVAT KOKKUHOIDMIST

Neid kristalle saab hoida ühise kristallaluse peal, nende jaoks võib leida karbi, mille kaas peab olema avatud või mõni anum, mille sees need võiksid olla. Peale selle on ka hea võimalus need armastuse taimede mullale või potti panna. Paljud inimesed panevad Feng Shui järgi ka koduõuel olevate taimede alla kristalle, kuna ka kodu õue on sinu energia allikas.

Rodokrosiit on armastuse kristall, mis aitab Edela piirkonnas olles tuua perekonda tugevat emotsionaalset sidet. Sellel kristallil on oskus meest ja naist liita üksteist armastama ning hoidma. Rodokrosiit toob abieluõnne, kui seda hoida kodu Loode piirkonnas.

Valge Opaal avab perekonna omavahel suhtlema ja üksteisesse hästi suhtuma. Seda sama aitab seal samas Edela piirkonnas teha ka Lumikvarts.

Peale Edela piirkonna kristallide soovitan hoida loomulikult ka igas nurgas õigeid geoode ja Edelasse sobib Mäekristall või kõige paremini üks tugevamaid armastuse kristalle Apofülliit.

Dalmaatsia Jaspis aitab neid, kelle perekonnas on juba pikemat aega olnud probleeme üksteisega läbi saamise osas. Dalmaatsia Jaspis aitab vanal energial, mis Edelasse on kogunud vabaneda erinevate rituaalide ning puhastuste tagajärjel.

Tuliahhaat ja Punane Kvarts aitavad Edelas tõsta abielu tugevdamise energiat või abielu loomise energiat. Need aitavad tuua majja mehe ja naise vahele tugevat tõmmet. Ka lapsed, kes elavad selles majas ja nende Loode poolses kodu nurgas, on energiad väga head, neile antakse ka tulevikku kaasa hea isiklik armastuse õnn.

Rubiin-Küaniit ja Rubiin toovad Edela piirkonda ustavust, headust, usaldust ja aitab reetlikkusel mitte tekkida.

Loomulikult sobib Edelasse ka maailma üks tuntumaid armastuse, ühtehoidmise, sõpruse ja emotsionaalse vabaduse kristalle, milleks on Roosa Kvarts.

Rodoniit aitab selles piirkonnas väga kehva energiat maandada, kui perekonnas ja suhtes on väga tõsised kriisid. Siis võiks kindlalt olla ka Dalmaatsia Jaspis seal.

Kui ühe vanema ja lapse vahel on kehv läbisaamine, siis sobib sinna ka Mango Kaltsiit ja Roosa Opaal.

Edela piirkonnas hoitakse ka Ametüstist valmistatud kristall-puid, mis toovad head energiat sinna piirkonda.

Kristalle sinna ilmakaarde on kõige parem lisada Noore Kuu loomise ajal ja loomulikult iga kord, kui seda teed või uue armastuse kristalli sinna lisad, siis kindlasti puhasta see piirkond korralikult nii füüsiliselt kui ka rituaale tehes ära. Siis uued kristallid suudavad ka tööle asuda.

Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja