PILTJASPIS - NÄDALA KRISTALL JA TÄHEMÄRGI ENNUSTUS

by in UUDISED .

Nädala kristalliks saab valida ikka ja jälle selle kristalli, mis kõige enam iseloomustab seda nädalat. 4. juuli on Noore Kuu loomine, mis on seotud armastusega, aga peale seda lähevad tuuled kohe kiirelt üle materiaalsuse, töö ja karjääri energia laine peale. Seega, kui te olete Noore Kuu ilusti vasu võtnud, küünlaid, viirukeid põletanud ja enda kodu Salveiga korralikult üle käinud, siis on selge ka see, et saate selle küllusliku nädala end kasuks pöörata. Seda kõike sellepärast, et kui sa enda kodu energeetikat korrapäraselt puhastad, siis kõik head energiad pääsevadki sinu ellu, kui seda korralikult ei tehta, siis võid ilusti maha magada kõik selle, mis võiks sinu elus olla - seega oleme targad!

4. JUULIL NOORE KUU LOOMISE PÄEVAL Põleta enda kodus palju küünlaid ja kui sul on kristallidest valmistatud küünlaaluseid, siis kohe kindlasti ka nende sees. Põleta erinevaid viirukeid, mis kuuluvad erinevate nurkade/kristallide puhastamiseks ja käi kodus ringi Salveiga. Lase Salveil vähemalt korra ühes nurgas olla, siis vii teise ja kolmandasse, et igale poole Salvei suits jõuaks. Sellel päeval ei tohi riidu kiskuda, tülitseda ja ka klatšida - kõik see toob järgmisesse kuusse halba õnne ja seekord halba õnne suhetesse.

MATERIAALSUS, TÖÖ JA KARJÄÄR

Tuleb üldiselt ikkagi materiaalne nädal ja see sama laine võib edasi kanduda ka veel omakorda järgmisesse nädalasse, aga sellest ma kõnelen juba 10. juulil edasi.

Soodne periood kõikidele, hoolimata tähemärgist, on leida endale tööd, teha tööd edukalt, saada endale rohkem tööd, saada tasu endale tehtud töö eest. Väga halb aeg on näiteks puhkamiseks, kuna puhkamine või mitte töö tegemine sellel nädalal võib majanduslikult halba õnne tuua mitmeks kuuks. Kui sul ei ole tööd või oledki parasjagu puhkusel ja oled kristalli armastaja, siis soovitan kindlapeale kanda sellel ajal Piltjaspist, Krüsopraasi või Mariami Jaspist endaga kaasas, et mingisugunegi töö energia oleks sinuga kaasas ja see nädal sulle halba õnne ei tooks.
Kõik need, kes teevad tööd sellel ajal, nendel soovitan eriti pühenduda enda töösse, et küllust läbi töö tegemise külla kutsuda. Kui on õhus teatud "energia", siis tuleb seda toita selle sama energiaga, niiviisi suureneb see ja see saadetakse sinu ellu - nii käib iga nädala suhtes. Kui nädal ennustab ette intuitsiooni tugevnemist, siis tuleb tegeleda spirituaalsete asjadega, kui ennustab ette perekonna sidemete tugevnemist, siis perekonnaga. Kui ei tegeleta, siis lõhutakse just seda osa sinu elust.

See nädal õpetab sulle veel ühte asja - "LASE LAHTI MATERIAALSUSE VAJADUSEST, ET MATERIAALNE OLLA", mis tähendab seda, et sinu Inglid on sinu kõrval sellel nädalal ja soovivad, et sa õpiksid enda sees külluse kanalit avama, ilma selleta, et sa küllust enda ellu nõuaksid. Nad jälgivad sind ja hoiavad sinu mõtetel silma peal, küllust tuuakse sellel nädalal väga palju neile, kes teevad tööd naudinguga, mitte ahnusega. See, kellel on liialt materiaalsed mõtted ja see, kes ei suuda enda külluse kanalit avada ning mõtleb pigem "Kus raha saada, kus raha saada", mitte "Ma teen tööd, see on hea", siis need võivad näha 61 numbrite kombinatsioone ja ka number 4.

PILTJASPIS "ÄRILINE, TÖÖALALINE JA LOOMINGULINE EDU"

Piltjaspis
on väga tõhus äriline kristall, mis toobki konkreetselt ärilist õnne või tööalast edu. See toimib niiviisi kõige paremini, kui seda kristalli kanda ripatsina, käeehtena või kasvõi kõrvarõngastena endaga. Piltjaspis sobib eriti hästi meestele töö kristalliks ja neile, kelle peal on väga palju vastutust või kes peavad enda firmat.

Kui sa Piltjaspist kanda ei soovi, siis on võimalik seda kristalli lisada Kagu nurka loodud külluse karpi, külluse puu mullale või lihtsalt külluse kristallide keskele. Samuti võib seda kristalli hoida tööjuures laua peal või töö dokumentide vahel, et see õnne tooks.

Piltjaspisest valmistatud südameid kasutatakse selleks, et leida see õige tee ja suund, mida tööalalises mõttes teha.

Peale kõige selle on Piltjaspisel veel väga palju väärtuslikke omadusi, mille kohta te saate lugeda Piltjaspise kristalli või mõne ehte alt.

Sellel nädalal on Piltjaspist soodne endaga kaasas kanda, nädala kristall on alati 10% soodsam.

TÄHEMÄRGI ENNUSTUS SELLEKS NÄDALAKS

VÄHK
Sünnipäevalastel Vähkidel on sellel nädalal hea periood, aga kui teised võiksid kõvasti tööd teha, siis Vähk on see, kes peab sellel nädalal ka silmad lahti rohkem ringi liikuma. Enamus Vähkidele tuleb see nädal hea armastuse nädal, olgu see Vähk siis suhtes või mitte, hea romantiline energia liigub koos Vähiga. Sellel nädalal võib väga palju head sinu poole tulla kellegi teise inimese poolt. Seega, Kuukivi ja Piltjaspis sobivad sellel nädalal väga hästi kokku. Kuukivi on Vähi õnne kristall.

LÕVI Lõvid peavad eriti ettevaatlikud olema sellel nädalal oma toitumise suhtes. See nädal ei ole eriti soodne aeg iseendaga tegelemiseks, kuna nii kiire on Lõvidel ja ennast võidakse unarusse jätta. Seega tuleks eriti tähelepanu pöörata sellele, mida süüakse,mida juuakse, et enda tervist mitte rikkuda. Lõvidel on loomulikult tempo suur, tööd tuleb päris palju ja kui see töö ei ole tasutav, siis see töö on koduga seotud.

NEITSI Neitsid tegelevad sellel nädalal enda perekonnaga või kellegi lähedasega, sellel nädalal võib ette tulla mõne inimese abistamine-aitamine, mis pikemas perspektiivis tasub end karmaatiliselt ära. Seega Neitsid, kui ikka keegi õnnetu hing teepeale saadetakse, aga sul on endagagi väga palju tegemist, siis lase korra ennast tahapoole ja sea abivajaja esiplaanile. Neitsile seoses töö asjadega võib päris palju tulla talle endale mõttesse : "Mida teha, kuhu minna, kas tööd teha, mida ikka teha?" segaduse tunne.

KAALUD Kaalusid võivad paljud inimesed sellel nädalal närvi ajada või liialt palju mõjutada, sellel nädalal võib ette tulla hetki kus sa sooviksid omi asju ajada, rohkem omaette olla, aga sind lihtsalt torgitakse. Kaaludel on hea töönädal, kus nad eriti peaksid pühenduma ennast töö tegemisele, et hea õnn nende õuele saabuks.

SKORPION Skorpionid võivad end sellel nädalal veidi "enda mugavustsoonist" väljas tunda, seda kõike sellepärast, et teele võidakse saata keegi uus inimene, kelle suhtes Skorpionil ei ole täit ülevaadet ja võib-olla ka tugev intuitsioon ei oska kohe selle inimese suhtes täit pilti kokku panna. Töötutele Skorpionitele ei pruugi sellel nädalal töövõimalusi tulla, aga töötavad Skorpionid peaksid rohkem enda tööle keskenduma, kuna Skorpionid on sellel nädalal "mitte töölainel", seega kui soovite head õnne saada, siis tehke see nädal tööd.

AMBUR Amburitele tuleb täiesti tavaline nädal, mitte ühegi väga ergu sündmusega. Amburid üleüldse on hetkel "puhkelainel", kus nad soovivad igasuguseid tülisi vältida ja ootavad, et nende peal olevad kohustused kuidagi ära kaoksid. Aga vaikne nädal on ka hea nädal!

KALJUKITS Kaljukitsed on need, kes võivad sellest materiaalsest, külluslikust ja töönädalast eriti palju saaki lõigata. Väga hea töönädal tuleb, võid väga palju korda saata ka enda suhtlemisoskusega. See tähendab seda, et kui tahad enda töös edukas olla, siis ole avatud inimeste jaoks, suhtle ja jaga enda teadmisi - see tuleb sulle ringiga positiivses mõttes kõik tagasi. Jäta meelde, tutvused on üks osa sinu tööst! Peale töö teema, Kaljukitsedele tuleb ka üleüldises mõttes hea suhtlemisnädal väljapool tööd.

VEEVALAJA Soodne aeg enda koduga tegeleda ja peale enda tavalise töökoha ka enda tööoskusi kodus rakendada. Kodu vajab sind ja sina vajad kodu, see on selle nädala moto. Veevalajad on sellel nädalal pigem enda maailmas ja soovivad mitte millegi üleliigsega tegeleda.

KALAD Kalad nagu ikka, teevad tööd ja on pilvede peal korraga. Kaladele on soodne aeg peale töö tegemise ka enda tervis käsile võtta. Nendele antakse jõudu ja järjepidevust, kui soovitakse mõnda dieeti, toitumisharjumuste muudatust või mõnda head harjumust ellu tuua. Seega, kui oled mõelnud, et võiksid enda juures mõned muudatused ära teha, siis tee seda kohe, sulle antakse jõudu kaasa.

JÄÄR Jääral on eriliselt võimekas töönädal, Jääradele kahjuks ma ei soovita mitte midagi peale töö tegemise, kuna sellel nädalal võid sa endale pikemas perspektiivis väga palju õnne koju kutsuda just läbi töö. Eks paljud Jäärad tunnevad ka ise, et nad ei soovigi puhata, kui teised kõik päikese käes end soojendavad.

SÕNN Sõnnidel tuleb sellel nädalal oodatust palju suhtlemisrohkem nädal kui iial ennem, uusi või vanu tuttavaid kerkib pinnale. Soodne aeg on Sõnnidel oma arvamust avaldada, ennast avada ja endale ka kaaslane leida, kui Sõnn on vaba. Kui Sõnn on suhtes, siis on soodne nädal Sõnni jaoks suhet parandada, aga seda saab Sõnn teha vaid enda sõnadega. Samuti on Sõnnidel soodne aeg lotot mängida või raha investeerida. Töönädala suhtes peab Sõnn samuti väga palju rabama, kuna õnn on õuele tulemas, tuleb lihtsalt veidi enda poolt jõudu juurde anda selleks.

KAKSIKUD Kui teised tähemärgid teevad naudinguga tööd ja naudivad ka suve, siis Kaksik on oma mõtetega kuskil teisel planeedil sellel nädalal. Kaksiku mõtetest võivad läbi liikuda sellised ideed: "Läheksin reisile, oleksin üksi kodus, mis on spirituaalsus, kes on minu hingesugulane ja uuesti korra läheks veel reisile" - selline see Kaksik on sellel nädalal. Soodne aeg ongi Kaksikul enda elu suhtes veidi selgusele jõuda, seega jälgige märke ja küsige läbi une endale vastuseid.

Tähemärgi ennustused kehtivad täiskasvanutele, mitte lastele!

ÄRILISE JA TÖÖALASE EDU KRISTALLIDE KOMPLEKT

Sellel nädalal on soodne endale valmistada tööedu kristallide komplekt, mis asetatakse kodu külluse nurka head õnne tooma. Komplekt luuakse kollase, rohelise või kuldse koti sisse.

PILTJASPIS - Toob ärilist, tööalast ja materiaalset õnne, aitab tuua mõtteid, mis oleksid viljakandvad.
KOOBALT AURA KVARTS - Loob teiste kristallide vahel maagiat, mis omakorda hakkav Kagu nurgas tööle.
KOLLANE KVARTS - Toob väge head õnne selles, mida tehakse ja milles on võimalik materiaalselt jõukaks saada.
ROHELINE AVENTURIIN - Tööalane kristall, mis loob soodsaid võimalusi enda teostamiseks ja selle eest tasu saamiseks.
MARIAMI JASPIS - Kaitseb äri, loob äri, aitab teha äri ja aitab jätkusuutlikult mõnda tööd teha.
ROHELINE KVARTS - Toob materiaalset küllust sellest, mida tehakse ja aitab hiilgavaid ideid tuua.

Komplekti ei lisata mitte ühtegi teist kristalli, kuna tähtis on kristallide kombinatsioon. Kristallikoti sisse pannakse ka üks Kaneeli koor, mis jääb sinna. Peale Kaneeli koore on vaja sinna koti sisse ka vähemalt üks rahatäht ja üks münt panna. Raha ja Kaneeli energiat on vaja, et Koobalt Aura Kvarts saaks maagia kristallides tööle panna.

 Enne komplekti Kagu nurka asetamist põletatatakse selle komplekti kõrval Kaneeli viirukit või kui seda ei ole, siis Salveid.

Komplekt jääb külluse nurka külluse sümboliks ja seda sealt ära ei võeta. Kui soovid puhastada komplekti, siis ei pea seda lahti võtma. Komplekti võib hoida ka rahakarbi sees.
Uuendatud: 03.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja