PARALLEELMAAILM JA DIMENSIOONID

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

Kas sa oled kordagi mõelnud selle peale, et kuhu sinu hing või kuhu sa ise lähed, kui sa magama jääd ning öösel uinud? Kui sa oled selle peale kasvõi korra mõelnud ja endale sellise küsimuse esitanud, siis võin juba õnnitleda sind sellega, et sa oled spirituaalne. Iga inimene, kes on kord nii mõelnud, on spirituaalne, kuna on spirituaalne mõelda niiviisi, küsida enda käest selliseid küsimusi. Kui tekib küsimus, millele loogilist seletust naljalt keegi sulle öelda ei suuda, siis on see spirituaalne küsimus spirituaalsust hankivalt hingelt. Seega spirituaalsust on sinu sees, ole sa nii materiaalne kui tahes, materiaalsus on vaid vari meie ümber, mis takistab spirituaalsusel täiel määral välja tulla.

Aga ikkagi, kuhu sa siis lähed või kus sa käid? Selge on see, et midagi sa pead tegema, kuna inimene ei saa lihtsalt kustuda, kord põleda, kord kustuda. See, et inimese füüsiline keha vajab puhkust, see ei tähenda seda, et inimese vaimne keha lülitub selleks ajaks välja. Kaugeltki mitte! Aga miks sa näed unenägusid ja hoopiski, mis on unenäod? Unenäod on lihtsalt ühed väikesed katkendid sellest, mida sa enda öisest rännakust mäletad.

Öösiti meie hing käib teistes dimensioonides, paralleelmaailmades, me kõik teeme seda. Mis on paralleelmaailm, mis on teised dimensioonid? Sa ju tead seda, et me ei eksisteeri ainsana universumis, me oleme lihtsalt üks pisikene väikene osakene suurest lõpmatust tervikust. Meie, Maa, inimesed ja kõik siia kuuluv, mina pidevalt toon sellise võrduse, et kujuta ette, et vee sees on pisikene liivatera. See liivatera on meie Maa ja nüüd mõtle, et kõik mis selle liivatera ümber on, see on universum - vot nii väiksed me olemegi. Seega, paralleelmaailmad on erinevad maailma osad universumis, mis asuvad meist väga kaugel füüsilises mõttes, aga mitte vaimses mõttes. Teised dimensioonid on ajavahemikud, milles me saame rännata - selleks on minevik, olevik ja tulevik.

Öösiti meie hing käib ringi, ta nagu jalutaks ühest maailmast teise, ühest dimensioonist teise, see on ka põhjus, miks me oleme suutelised nägema läbi unenägude enda kadunud lähedasi, näha tulevikku ette ja näha ebareaalseid unenägusid, mis esmalt tunduvad ebareaalsed, aga nendel kõigel on suured tähendused. Inimesed, kes väga harva näevad unenägusid, nemad keskenduvad selles elus pigem vähem tähtsatele asjadele, nagu näiteks ainult materiaalsusele. Aga need, kes näevad aegajalt või üpris tihti unenägusid, need on leidmas tasakaalu spirituaalse ja materiaalse elu vahel.

Uni ei ole lihtsalt üks meelelahutus, mida sa oled võinud arvata, mis sulle pakutakse. Uni on salapärane, täis sõnumeid, täis hingesid ja täis lahendusi. Mida rohkem sa suudad analüüsida, mida sa unes näed ja mida rohkem sa hakkad selle peale mõtlema ja energiat juhtima, seda rohkem sa hakkad aru saama, mida sulle üritatatakse rääkida ja nägema ka seda, et maailm ei ole ainult sina ja sinu kodu, maailmas on nii palju ülesandeid, külgi ja tahke. Kui sa näed unenägusid, siis see on lihtsalt üks reaalne mälestus sellest samast hetkest, mida sa ühes või teises maailmas hetkel teed. Kui sa näed midagi, siis on see sõnum sulle, see sõnum võib olla sinu iidsetelt esivanematelt, sinu Inglitelt, sinu lähedastelt või hoopis inimeselt, kes elab sinu kõrvalmajast. Hinged suhtlevad niiviisi ja öö on antud meile selleks, et me saaksime kontakti hoida teiste maailmadega ja hingedega, kellel antud hetkel ei ole füüsilist keha veel olemas, kes on alles hinge tasemel.

Mida ma kõige sellega soovin sulle öelda on see, et öised visioonid ei ole asjata sulle saadetud, sa kas saad sealt prohvetlike visioone või sinu enda Inglid näitavad sulle sinu hirmusid, muresid, tervise probleeme ja palju muud ette.

Kuidas mõista mida sulle öösiti üritatakse öelda ? See tuleb ajaga, see tuleb siis, kui sa avad ennast täielikult spirituaalsele maailmale, see tuleb siis, kui sa küsid enne magama jäämist läbi une vastuseid, kui soovid oma Inglite käest vastuseid saada ja arendad enda hinge Astraali minemise jaoks tugevaks. See tuleb kõik ajaga, aga seda on võimalik saavutada, kui seda ei oleks võimalik saavutada, siis sa ei näeks asju ette, sa ei näeks unenägusid ja sa ei oleks hing.

Paralleelmaailmad eksisteerivad ja ka meie oleme ühes paralleelmaailmas kellegi teise mõistes. Hinged ei saaks liikuda, sündida füüsilisse kehasse, kui ei oleks dimensioone. Dimensioonid on energia lained, mille kaudu toimub hingede rändlus. Sina rändad iga kord, kui sa saad endale uue elu läbi dimensioonide enda uude asukohta ja oma ülesannet täitma. Sina oma tänases elus lendad öösiti läbi dimensioonide, et saada informatsiooni, mida sa tänases elus tegema peaksid, suhtled hingedega, kes on sinu eelmiste-tänase-järgmiste eludega seotud, et nad saaksid anda sulle vihjeid, mida edasi teha.

Kui soovid rohkem näha läbi une, rohkem kogeda, näha prohvetlikke visioone, lasta Inglitel endaga suhelda ja õppida unenägusid analüüsima, siis seda aitavad sul saavutada ka teatud kristallid. Kristallid, mille juurde olen kirja pannud Astraalrännakuga seotud infortmatsiooni.
Uuendatud: 04.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja