ROTT - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

Roti või rottide unenäos nägemine on suure tähendusega, sellise looma nägemisel tuleb sul lahti analüüsida esmalt, mis emotsioonid sul tema nägemisel veel kaasas käisid. Kas sa kartsid rotti, kas sul oli hea meel, kas ta hirmutas sind ja nii edasi. Emotsioon, mida sa tundsid rotti nähes paljastab unenäo kohta selle, et kas see on hea sõnum või see on halb sõnum. Hea emotsiooniga rotti nähes liida sellele tähendusele kaasa veel omakorda mõte, et sa võid mõnest probleemist vabaneda või halva emotsiooni korral selle, et sind on ees ootamas õnnetu periood.

Üldiselt ei ole hea, kui sa rotte unes näed ja need pigem hoiatavad sind õnnetu perioodi või halva asja kohta ette, aga on olemas mõned üksikud vihjed, mis ennustavad ka head ette.

Seleta enda unenägu nii, et sa viid kokku erinevad aspektid sellest rotist, kes sul unes käis koos emotsiooniga, mida sa une ajal tundsid.

Kui on unenägudes veel elemente, siis seleta ka need lahti ning liida roti tähendusele.

MUST ROTT Musta roti nägemine on väga halb enne, see on märk sellest, et keegi võib sind peagi reeta või on tegelikult juba reetnud. Tavaliselt see tuleb unenägudesse siis, kui see reetmine on just tehtud. Kui must rott on unenäos, kus on pulmad või mõni armastav tseremoonia, siis on see hea märk ja sümboliseerib head armastuse õnne, aga see on ainuke koht, kus must rott on hea enne.

VALGE ROTT Valge roti nägemine on positiivne asi, seda sellepärast, et see sümboliseerib raske aja ületamist. Valge rott võib tähendada seda, et teed hetkel millegi nimel palju tööd ja näed vaeva ning selle tulemus hakkab vaikselt sinu poole tulema. See on ka märk sellest, et ei tohiks alla anda, kuna lõpp on lähedal. Enamjaolt sümboliseerib see siiski seda, et oled väga väsinud ja saad peagi puhkust.

Valge rott toob ka unistuste materialiseerumist, kui ülejäänud unenägu on samuti positiivsete märkidega.

HALL ROTT/PRUUN ROTT Hallika või pruunika roti nägemine sümboliseerib "kedagi" ja see keegi tuleb sulle valusat õppetundi peagi tooma.

Kui rott, kelle värvust sa ei näe ja tema osa unenäos on väike (jookseb vilksamisi läbi), siis on see lihtsalt märk, et sa suhtled vähe inimestega. Kui unenäos on konkreetseid inimesi, siis käib see selle inimese kohta, kes unenäos veel peale sinu eksisteeris.

PIDEV ROTTIDE NÄGEMINE Kui rotid käivad pidevalt unenägudes kummitamas, siis on see märk sellest, et sa ei aktsepteeri end sellisena nagu sa oled loodud.

ROTT KELLEGI SÜLES/PEAL Kui rott on kellegiga koos, siis see sümboliseerib sellele inimesele haigust. Kui rott on valge selle inimese süles, siis on see märk problemaatilisest ajast välja tulekut. Must rott sümboliseerib väga rasket probleemi ja terviseriket.

ROTT AJAB TAGA Väga halb enne, mis hoiatab sind, et peagi keegi teeb sulle midagi väga halba, tuleb sulle ütlema halba, hakkab sind kritiseerima, üritab sind reeta või sind alatult ära kasutada.

HAMMUSTAV ROTT Rott hammustab unes siis, kui sa tegeled ärkvelolles "kellegiga", kes ei vääri sinu tähelepanu ja üldiselt sa peaksid teadma, kes see on. See on märk sellest, et sa oled inimesega koos vastumeelselt ja sa ei ole piisavalt julge, et seista enda soovide eest.

SINA HAMMUSTAD ROTTI Kui sa näed und, kus sa ise hammustad või hoopis sööd rotti, siis on see märk sellest, et sa peaksid nüüd lähiajal olema äärmiselt ettevaatlik oma rääkimistega. Seda selles mõttes, et see on ettehoiatus sinu suhtes, sa räägid asju välja, mis võivad sulle väga suurt probleemi tuua. Seega jälgi ennast ja hoia keel hammaste taga. Selline uni võib sümboliseerida ka seda, et sinu elus on keegi, keda sa veel ei tunne, aga tema jälgib sind, tahab sulle halba või soovib sulle hukatust.

RÄPANE JA MUST ROTT Kui näed enda unes räpast rotti on see märk sellest, et sinu elus eksisteerib inimene, keda sa ei tohiks usaldada. Kui sa näed und, kus sinuga käib kaasas räpane või must rott ja sul ei ole tema suhtes halba emotsiooni, siis on see märk sellest, et sina oled see, keda teised ei saa usaldada ja selle peale mõeldakse.

ROTTIDE KARI Mida rohkem on rotte sinu unes, seda suurem on selle roti sümboli tähendus. Kui sinu unes käib läbi üksik rott, siis see on märk konkreetsest inimesest.

SURNUD ROTT Surnud roti nägemine on kohati siiski positiivne ettekuulutus, see on märk sellest, et keegi kaob sinu elust ära, aga üldiselt see kes kaob, see on inimene, kes on sulle halba teinud.

ROTI TAPMINE Kui sina tapad unes roti või keegi teine ja sa näed seda pealt, siis on see märk sellest, et sa saad võitu enda vaenlase üle ning ta kaob sinu elust. Kui roti tapab keegi teine, siis võib olla see sama inimene see, kes aitab sul seda teha. Kui roti tapab unes inimene, kellega sul ei ole head suhted, siis see sama inimene võib endale ise "augu kaevata" ja teie suhtele lõpu peale teha.

Juhul, kui sa kardad rotte ja näed neid unes vahetult peale mõnda vahejuhtumist rotiga, siis see ei ole ettekuulutus, vaid alateadvuses eksisteeriv hirm.

Unenägusid aitavad näha erinevad kristallid ja prohvetlikke visioone aitavad need samuti tuua. Soovitan luua endale spetsiaalse "unenägude" kristallide komplekti, mis aitavad sul väga tähendusrikkaid nägemusi tuua.
Uuendatud: 07.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja