SALVEI - KODU, SINU ENDA AURA JA KRISTALLIDE PUHASTAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

 

 

Salveiks kutsun ma Valget Salveid ehk Salvia apiana´t ja see on minu jaoks üks tähtsamaid rituaalitaimi, mida ma igakuiselt erinevate eesmärkide pärast kasutan. Salvei on see rituaalitaim, mis võiks olla iga inimese kodus olemas. Salvei on multifunktsionaalne rituaalitaim ja üks enimkasutatavamaid rituaalitaimi terves maailmas. Salvei suudab üksinda ära teha väga suure töö, see on ka põhjus, miks ma Salvei kasutamist soovitan ja loomulikult ka sellepärast, et seda on väga lihtne käsitleda ning hoiustada.

Valge Salvei päritolumaaks peetakse Ameerikat ja konkreetsem piirkond, kus see pärit on on California. Salvei esimesed kasutajad ja selle taime väärtuse avastajad olid Ameerika põliselanikud ehk indiaanlased. Indiaanlased olid need, kes hakkasid Salveid väärtustama, enda rituaalides kasutama ja selle tervendavaid omadusi enda füüsilise keha tervendamiseks rakendama.

Salvei on oma nime saanud ladina keelsest sõnast Salveo, mis tähendab "tervendada" või "päästa". Salvei on oma nime saanud just sellisest sõnast, kuna see ongi tõeline päästja ja tervendaja taim. Salveil on olemas erinevaid sorte, kõige võimsam on aga Valge Salvei ja see on Salvei, mida kasutatakse rituaalitaimena ja tõrvikuna põletamiseks.

Salveid on kasutatud väga pikka aega tervendavatel eesmärkidel. Näiteks keskajal kasutati Salveid külmetushaiguste taandamiseks ja mina kasutan tänapäeval seda täpselt sama probleemi tervendamiseks. Kui keegi sinu kodustest on külmetushaiguse küüsis või mõni viirushaigus on liikvel, siis Salvei on imetegija ning nendele probleemidele nagu vastumürk. "Ma puhastan alati kodu Salvei suitsuga ära, et likvideerida haigustekitajaid ning takistada viirustel kehasse jõudmisest." Teinekord proovi järgi ja puhasta oma elamine Salveiga ära, kui keegi kodustest on haigestunud. Sa näed, kui kiirelt haigused võivad üle minna!

Mujal maailmas kasutatakse Salveid söögi tegemisel ja sellest keedetakse ka teed. Seda kõike selleks, et Salvei tervendavaid omadusi enda kehasse lasta. Salveid kasutatakse mälu tugevdamiseks, epilepsia tervendamiseks ja keskendumishäirete parandamiseks.

Valgel Salveil on väga kaunis välimus, sellel on suured rohelised lehed, millel omakorda on õrn hõbedane läige juures. Salveid kuivatatakse ja sellest valmistatakse rituaalitõrvikuid. Rituaalitõrvikud on minu lemmikud ja see on üks kindel asi, mis minu kodus peab olemas olema. Salvei rituaalitõrvikuid tehakse nii, et lõigatakse valmis saanud Salvei oksad ära ning punutakse kokku nendest rituaalitõrvik, kasutades selle tõrviku valmistamisel ainult niiti või paela, mis kergelt ära põleb. Salvei tõrvikul lastakse ära kuivada ja siis see ongi valmis sind aitama.

Ameerika pärismaalased ehk indiaanlased on seni omanud kõige sügavamat Valge Salvei kasutamise traditsiooni endas. See on kindel traditsioon, mida eestlased endasse võtavad. Ma olen enam kui kindel, et ühel päeval on see täiesti tavaline, kui sinu sõber tuleb ust avades vastu sulle Salvei rituaalitaimega, millega ta parasjagu kodupuhastust on tegemas. See muutub vägagi tavaliseks ja kõike seda sellepärast, et eestlane on nii maausku inimene, et ta tegelikult sügaval sisimas teab ning tunneb Maa saaduste väärtust.

Indiaanlaste traditsioonide seas kasutati Salveid enne erinevate rituaalide ja maagiate korda saatmist. Salvei avab energeetilisi uksi sinu hinge jaoks ja muudab keskkonna energia lihtsasti loetavaks energeetilises mõistes. Salvei puhastab halba energiat ning toob selgust. Salvei aitab keskenduda ja aitab sul oma unistusi teele saata, sellepärast Salveil on suur osa erinevate rituaalide ellu viimises. Indiaanlased kasutasid Salveid halva energia vabaks laskmise jaoks, needuste eemaldamisel ja hea õnne ligi kutsumise rituaalides."Indiaanlased uskusid, et igal elaval taimel on olemas oma hing. Salvei hing on see, kes pakub kaitset, õnne ja vabadust!"
 
SALVEI VÄGI JA SELLE SUITSU PUHASTAVA VÄE TOIME

Salvei on üks enimkasutatavamaid rituaalitaimi maagiates, seega võid tihtipeale leida seda, et sul läheb Salveid vaja. Kui Salvei on rituaalis vajalik, siis kindlasti ei tohiks seda välja jätta. Seda kõike sellepärast, et Salveil on oskus rituaale toimima panna. Sellel on väge, mis avab rituaalide ja maagiate sõnumite jaoks õiged kanalid.

1. Salvei suits puhastab ära ebavajaliku energia, mis tekitab tülisi, haiguseid, keskendumisprobleeme, ärrituvust, stressi, negatiivseid mõtteid, suitsiidseid mõtteid, kurbust, viha, ängistust, ebaõnne.

2. Selle taime suits aitab vabastada ära sõnumise energiat inimese hingest, kodust ja kristallidesse kogunud halba energiat. Kristallid tervendavad inimest ja keskkonda ning kui nad seda teevad, siis nad püüavad kinni halba energiat ning enamus jätab selle energia enda sisse lukku. Salvei suits puhastab selle energia kristallide seest ära ja laseb kristallidel uuesti tööle hakata. Salvei puhastab ära kellegi teise poolt suunatud ebaõnne energia, mis sinu Auras eksisteerib.

3. Aitab seisma jäänud kodu energial puhastuda, aidates kodus sul end hästi tunda ja kristallide energiatel kodus liikuda.

4. Kasutatakse erinevates needuste maha võtmise maagiates ja rituaalides. Salveil on oskus puhastada inimese hingest ebaõnne energiat ära ja avada inimese külluse kanalit.

5. Tervendab kodu energiat nii vaimses kui ka füüsilises mõttes. Salvei likvideerib haigustekitajaid, mis teevad meid haigeks.

6. Salvei suitsul on oskus sinu mõtteid ja soove õigetesse kohtadesse teele saata. See on ka üks suurimaid põhjuseid, miks Salveid väga paljudes maagiates kasutatakse.

7. Salvei aitab seisma jäänud energiatel puhastuda, mis koguvad endasse veelgi rohkem negatiivsust ja tänu sellele tekivad halvad portaalid. Halbade energiatega portaalid omakorda lasevad sinu koju hingesid, kes tekitavad probleeme ja toituvad sealsete elanike energiast. Seega Salvei igakuine kasutamine aitab neid portaale ära hoida.

8. Kõige enam aitab Salvei suits ära hoida ebaõnne energiat ja taastada õnne energiat.

9. Salvei põletamisel eritub selle seest teatud ioone, mis aitavad sinu tuju parandada ja muremõtteid eemaldada.

VIHJE SELLE KOHTA, KUIDAS SALVEID KASUTADA, KODU PUHASTAMINE JA KUIDAS SALVEI TÖÖLE SAADA:

Mina eelistan Salvei põletamist ja selle põletamisel tekkiva suitsu kasutamist ning enamus maailmast, kes Salveid kasutavad, teevad seda sama. Seda kõike sellepärast, et sellisel juhul suudab Salvei energia jõuda just sinna, kus seda vaja on. Ehk, kui Salvei põleb, siis tuleb sellest välja suits ja suits liigub täpselt sinna halva energia juurde, kus on vaja energia tervendusel toimuda.

Salveid saab põletada lahtise puruna ja lehe tükkidena või saab kasutada rituaalitõrvikut. Lahtist lehte põletatakse kuumakindla aluse peal või mõne savikausi sees. Rituaalitõrvikut saab käes hoida ja sellega on mugav kodu puhastada. Rituaalitõrvikut saab kodu puhastamise eesmärgil käes hoida ja ühest toast teise tuppa jalutada, et see oma puhastava töö saaks ära teha.

Salveid võib hoida merekarbi peal ja selle suitsu võib sulega laiali ajada. See on viis, kuidas ka indiaanlased seda kasutasid.

Kodu puhastamise korral soovitan ma terve elamise ühe korraga ära puhastada. Selleks soovitan ma eelnevalt kodu füüsilises mõttes ära puhastada ja korda seada. Teha näiteks suurpuhastust ja Salvei puhastust samal päeval. Seda selleks, et Salvei saaks võimalikult hästi toimida. Kui teha kodu koristamise päeval Salvei puhastust, siis sinu kodu Auras on liikvel palju halba energiat, mis seisma jäänud kohtades liikvele on sattunud. Füüsilise koristamise korral ilmub kodu Aurasse väga palju kahjulikku energiat ja see teeb meid tegelikult närviliseks. Koristamise käigus sa liigutad asju, mis omavad endas halba energiat. Nüüd sellel samal päeval on hea Salve puhastust teha sellepärast, et siis suudab Salvei puhastada ära kõik üleliigse halva energia, mis kodus eksisteerib. Tänu suurpuhastusele ja koristamisele tood sa ise üleliigse energia liikvele ning Salvei likvideerib selle ära.
 


 
 
1. VALGE KÜÜNAL Kodu puhastamise korral ole hea aseta kõikidesse tubadesse, mida soovid Salveiga puhastada, vähemalt üks valge küünal. Valge küünal võib olla ka kristallküünlaaluse sees, see ei pea eraldi alusel olema.

2. AKNAD LAHTI Salvei puhastamise ajal peab olema aken lahti selles samas toas, kus sa parasjagu soovid toa energeetilist puhastust teha. Aken peab lahti olema selleks, et halb energia saaks majast kiiremini välja minna ja Salvei antibakteriaalne toime saaks erinevaid viirusetekitajaid kiiremini kodu õhust eemaldada. Aknad peavad ka juba sellepärast lahti olema, et sul endal oleks rohkem õhku, mida hingata. Salvei tekitab võimsa aroomi tuppa.

3. SA PEAD OLEMA ISE RAHULIK JA KESKENDUNUD Salvei puhastust tehakse vaid siis, kui sa ennast hästi tunned ja sa tead, et sa suudad keskenduda. Salvei puhastusrituaali ajal pead sa mõtlema kaasa, mida sa teed ja miks sa seda teed, et taime väele konkreetsemat eesmärki edasi anda.

4. VAJALIKUD KRISTALLID Kui kasutad Salvei lahtist puru ja lehti kodu puhastamise jaoks, siis ideaalse puhastuse korral võiksid sul olla teatud kristallid seal kuumaaluse peal, mis aitaksid kaasa Salvei kodupuhastusele. Nendeks on Mäekristall geood, Ahhaat geood ja Mariami Jaspis. Need kristallid aiatavad puhastusrituaalil toimida.

5. ANNA SALVEILE OMA MÕTE KAASA Kui sa soovid Salveiga kodu puhastust teha, siis terve puhastusrituaali vältel keskendu kõigele sellele, mis sa soovid, et Salvei sulle annaks ja sinu kodule teeks. Kui sa keskendud ja mõtled kaasa, siis muutub selle rituaali mõju suuremaks.

6. PUHASTAMINE ALAKU Kui sa oled piisavalt keskendunud ja sa tunned, et sa soovid nüüd puhastusrituaali tegema hakata, siis võta tikud ning süüta Salvei rituaalitaime tõrviku ots või lehed ning lase neil hetkeks leekidesse minna. Lase leegil umbes 20 sekundit põleda ja seejärel raputa leek kustu. Nüüd hakkab Salvei suitsema ja sellest tuleb üldiselt väga palju suitsu korraga välja. Salveid võib süüdata ka sellest samast valgest küünlast, mille oled enda tuppa põlema pannud.

Suitseva Salveiga käi terve tuba läbi, soovituslikult käi esmalt ühest nurgast teise, kuni kõik toa seinaääred on läbi käidud. Seejärel liigu Salveiga toa keskele ja käi kõik kohad sellega üle.

Salveid hoitakse käes ja kui sa ise tunned, et sinu sisemine hääl ütleb, et kusagil on koht, kus on eriliselt halb energia, siis peatu seal kauemaks.

Juhul, kui Salvei lõpetab suitsemise, siis süütad uuesti selle tikust või küünlast ning lased uuesti leegi üles võtta. Teine süütamine võib rohkem aega võtta, seega ole kannatlik ja oota kuni leek jälle tekib.

Kui sul on ühes toas kõik kohad läbi käidud Salvei suitsuga, siis mine tee seda sama ka teises toas!

Kodu puhastamise ajal soovitan ma erilist rõhku osutada peeglite puhastamisele. Hoia Salvei rituaalitaime võimalikult kaua iga peegelpinna juures, et kinni panna halbu energiaportaale, mille kaudu sinu koju halvad hinged võivad enda soovi korral siseneda.

KRISTALLIDE JA ISEENDA AURA PUHASTAMINE :

Salveiga saab kristallide Aurat ja inimeste Aurat puhastada ning värskendada. Kristallide puhastamisel asetatakse kristallide keskele valge küünal põlema ning puhastatakse Salvei suitsuga kristallid ära nii, et võetakse sellest samast valgest küünlast Salveile leek ning selle tagajärjel hakkab Salvei suitsema. Salvei oks asetatakse kristallide lähedale ning lastakse sellel lõpuni põleda. Loomulikult juhul, kui sa kasutad lahtist Salveid ehk Salvei lahtist puru. Kui kasutad rituaalitõrvikut, siis hoia seda tõrvikut kristallide lähedal ning lase mõned minutit suitseda sellel.

Inimese puhastamisel kasuta tõrvikut ja aseta enda ette valge küünal põlema. Sellest samast küünlast võta Salvei rituaalitõrvikule leek ning selle leegi tagajärjel tekkinud suitsuga asu enda ümber ringe tegema. Keskendu, mõtle kaasa ja anna Salveile mõtteline sõnum, et see sinu Aurat tervendaks. Liigu Salvei tõrvikuga enda Aura ümber, liigu ühe käe juurest teise juurde, tee ringe enda käte ümber, enda pea ümber. Kui soovid, siis võid lasta Salvei puhastust ka kellelgi teisel endale teha.

MILLAL ON KÕIGE ÕIGEM AEG SALVEID KASUTADA ?

Salveid on soovitatav kasutada vähemalt iga Täiskuu ajal. Noore Kuu loomise aeg on teine tähtis kuupäev Salvei jaoks. Tegelikult ei ole mitte kunagi valet aega Salvei kasutamiseks. Sa võid seda kasvõi iga päev põletada, kui sul vähegi selleks soovi on. Sa pead kuulama enda sisetunnet. Täiskuu ajal on lihtsalt selle taime mõju võimendunud ja puhastusrituaalid toimivad kiiremini, kui mõnel teisel Kuu faasil või päeval. Loomulikult tuleb Salveid kasutada vähemalt korra kuus, et sinu kodu, kristallide ja sinu enda energia oleks alati positiivne.

"Salveid võiksid alati kasutada, kui tunned, et oled väsinud, vihane, kurb, närviline või kui keegi teine tekitab sinus neid tundeid. "

"Salveid kasuta alati, kui sinu koju tuleb keegi probleeme tekitama või sinu kodus on probleemid"


SALVEI HOIUSTAMINE :

Salvei ei kannata niiskust, seega tuleb seda hoida puidust karbi või mõne teise anuma sees. Kelle kodus on vähem õhuniiskust, see saab hoiustada seda ka koti sees. Niiskus ei sobi sellepärast kuivatatud Salveile, kuna see ei lase sellel pärast hästi suitsema minna, kui sa soovid uuesti Salveid kasutada. Enamasti ei põletata mitte kunagi tervet tõrvikut ära või ka Salvei lahtist puru jääb tihti järgi.

Salvei karbi või koti sees võiks olemas olla Mäekristall geoodAhhaat geood ja Mariami Jaspis kristall. Neid saad kasutada kodupuhastuse rituaali tarbeks ja muul ajal need hoiavad Salvei rituaalitaime energiat elujõulisena.

Salveiga ühes karbis või kotis võib hoiustada ka Palo Santo puud. Need kaks taime sobivad üksteisega kokku ja tihtipeale neid kasutatakse ühes ja samas rituaalis/maagias. Palo Santole sobivad samad kristallid.
Uuendatud: 04.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja