SUITSKVARTSI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

 

Suitskvarts on üks põhilistest kristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Üldiselt tuleb Suitskvarts sinu kristallide komplektist välja siis, kui sulle antakse mõista: "Oota, lihtsalt oota, peagi saad tulemust näha.", see tähendab seda, et sul soovitatakse kannatlik olla.

- Suitskvarts ennustab suhete teemal seda, et tühjast tehakse kära või probleem võetakse päevavalgele asjata.

- Reisi küsimuse korral ennustab Suitskvarts seda, et sul või kellelgi sinu lähedasel on vaja puhkust ja eemale minemist. Seega reisimiseks on soodne periood, kuna eemal olemine aitab stressi eemaldada ja mõtteid mujale suunata.

- Tööalaste küsimuste korral Suitskvarts ennustab seda, et täna rabeled - hiljem kannab see vilja. Seega ära oota, et täna saad oma töö eest vastava tasu, tasu tuleb ringiga sinu juurde. Kui oled töötu, siis Suitskvarts ennustab sulle hetkel seisakut.

- Suitskvarts tervise teemal ennustab seda, et sa oled kurnatud, väsinud, ületöötanud või liialt stressis. On aeg, kus sa peaksid iseendale puhkust andma ja enda mõtted selgeks saama.

- Suitskvarts võib tulla välja ka siis, kui sul on vaja enda tutvusringkonnas veidi puhastustööd teha. Vaata ringi, kellele sa peaksid enda energiat jagama ja kes seda ei vääri. Sinu ümber võib olla inimesi või inimene, kes ei vääri sinu energiat ja samas keegi kallis jääb hoopis sinu tähelepanust ilma.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Suitskvarts sulle teada, et täna on soodne aeg puhkamiseks, mitte töö tegemiseks. Oled sisemiselt ärevuses, võib-olla veidi närviline, aga midagi sinu hinges on tasakaalust väljas ja seega on soodne aeg olla lihtsalt kodus või tegeleda lõõgastavate asjadega. Suitskvarts ennustab ka võimaliku tüli või sõnelemist, kui sa seda tead, siis hoia end tagasi - Suitskvarts toob alati sõnumina mõttetuid tülisid.

Põhilised märksõnad: puhkamine, kurnatus, väsimus, vaja olla eemal, endale aja pühendumine, mõttetud riiud. 

Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja