TÄISKUU 20. JUULI - SELLE SALAPÄRANE VÄGI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Täiskuu on võimas ja tähtis Kuu faas, mille kaudu me saame energiat koguda ning enda soove täide viia, aga sellega kaasneb nii positiivne kui ka negatiivne külg. Igal Täiskuul on oma lisaenergia, panen siia kirja 20. juuli salapärase väe.

Loe ka Täiskuu tähtsuse ja selle väe kohta SIIT ARTIKLIST.

MIDA TOOB 20. JUULI ENDAGA KAASA?


Seda Täiskuud mõjutab kõige enam Kaljukitse tähemärk ja kuna Täiskuu loob end Vähi ajal, siis need kaks tähemärki annavadki suure osa väest sellele Täiskuule. Vähk sümboliseerib romantikat, loovust, perekonna vajadust, vajadust läheduse järgi ja vajadust armastada. Kaljukits sümboliseerib konkreetsust, eesmärke, kindlustunnet, julgust ja selgeks tegemisi. Kui need kaks tähemärki mõjutavad Täiskuu loomist, siis sellest tuleb välja perekonna ja suhete valdkonnas väga palju head.

See Täiskuu annab võimaluse perekonnas asjad selgeks teha ja saada, annab võimaluse suhteid parandada ning muuta. Suhteid igas mõttes, olgu need suhted ema ja laste vahel, armastajate vahel või ka näiteks sõprade vahel.

Kui sellel Täiskuu päeval tuleb mõni probleem päevavalgele, siis tuleb see kiiremas korras lahti rääkida või lahendada. Kui ma tavaliselt ei soovita probleemidest rääkida Täiskuu päeval, siis seekord on erilisem. Sellel korral just peab seda tegema, seda kõike sellepärast, et see Täiskuu mõjub "PUHASTUSTULENA". Aidates vabastada probleeme ja luua uut pinda paremale suhtele.

Aga probleemidest ei pea rääkima sellel päeval, sellel päeval võib ka parandada enda suhteid. Sellel päeval näiteks andestuse palumine, enda tunnetest rääkimine ja ka armastuse avaldamine on mitmekordistatud hea õnnega. See on päev, kus sa enda positiivsete ja armastavate emotsioonidega saad parandada saatust, mis sulle ja sellele inimesele on antud, kellega enda emotsioone jagad.

SOOVITATAV SELLEL PÄEVAL TEHA:

Sellel päeval keskendu kõigele heale, mida enda ellu suhtealaliselt sooviksid tuua ja küsi vastuseid läbi unenägude.

- Keskendu armastuse õnnele, keskendu suhte paranemisele.

- Soovi enda mõtetes leida enda hingesugulane üles.

- Mõtle väga palju sellele, millist suhet sa sooviksid kunagi endale saada.

- Keskendu sellele, mis on sinu partneris hea ja täna enda Ingleid mõtetes, et ta on sinu ellu saadetud.

- Enne magama minekut soovi, et sinu unenägudesse saadetakse suhtealaseid vihjeid ja vastuseid.

- Uinudes keskendu küsimusele, mis on suhtega seotud, et saada enda Inglite käest vastuseid.

- Ööseks pane padja alla Ingli Aura Kvarts ja Aqua Aura Kvarts üheskoos, et prohvetlikke visioone näha. Need kristallid võid enda magamistoas olevatest kristallide komplektidest selleks ööks laenata.

Sellel päeval on soovitatav puhastada enda kodu armastuse rituaalitaimedega, armastuse küünalde ja viirukitega. Eriti kasulik on selleks päevaks majja tuua roose ja roosi eeterliku õli põletada õlilambi sees.

20. juulil söö palju Koriandrit või Oreganot, et enda armastuse õnne veelgi rohkem suurendada.

Sellel päeval on kasulik juua Rodoniidi ja Roosa Kvartsi vee-eliksiiri, et enda armastuse õnne suurendada. Vee-eliksiiride valmistamise kohta loe SIIT.


ARMASTUSE ÕNNE RITUAAL

Sellel Täiskuul on võimalik sellist rituaali teha, mis tooks majja head armastuse õnne. Armastuse õnn võib peituda suhte õnnena, perekonna õnnena ja ka sõpruse õnnena. See armastuse rituaal toob tingimusteta armastust.

Sellel päeval, 20. juulil pane täiesti uued ilma eelneva kasutusega kolm Roosat Kvartsi, ühe Mäekristalli, kaks Mango-Kaltsiiti roosa riide (koti) sisse koos Roosi õitega. Roosi õied võivad olla ka värsked, aga need peavad olema roosad. See kott pane enda madratsi alla terveks ööks. Peale 20. juuli ööd võta need kristallid koti seest ja tee nendest endale vee-eliksiiri. Hoia kristalle 20 minutit vee sees ja seejärel joo vesi ära, peale vee joomist võta kristallid ning aseta enda kodu Lääne poolsesse tuppa. Kui sul on seal juba armastuse kristallide või Lääne kristallide komplekt, siis pane need kristallid sinna. Kui sul seda veel ei ole, siis võid luua nendest Läände Armastuse kristallide komplekti või mõne lille peale panna. Need kristallid toovad sinule armastuse õnne, sulle tugevat sidet enda lähedastega ja ka sõprusõnne. Nende kristallide juurde võib hiljem lisada ka teisi Lääne või Armastuse kristalle.

Roosilehed viid peale 20. juuli ööd majast välja.
Uuendatud: 11.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja