FENG SHUI PÕHJA ILMAKAAR - ÄRILINE JA TÖÖALANE EDU - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

 

Esimene seansiõhtu neljapäeval 4. augustil algusega kell 19.00

Teine seansiõhtu pühapäeval 7. augustil algusega kell 17.00

Feng Shui Põhja ilmakaarde ja ärilise edu/tööalase edu üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad enda kodu energeetikat positiivsemaks muuta. See seanss on mõeldud neile, kes soovivad enda ellu ärilist ja tööalast edu tuua ning suurendada enda suhtes head õnne. Äriline/tööalane edu, see kõik on seotud sinu kodu Põhja ilmakaarega.

Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad.

Enne seansile tulekut soovitan ma sul mediteerida, olla kasvõi vaikuses iseendaga pool tundi, et sinu hing saaks võimalikult palju lõõgastuda enne üldseanssi. See on kõik hea selleks, et sa suudaksid täielikult minna üldseansiga kaasa ja sellest endale vajalikku informatsiooni kaasa võtta.

Sellel õhtul oleks hea, kui sa enda külluslike, head õnne toovaid ja tööedu suurendavaid kristallehteid kannaksid.

ÕHTU TEMAATIKA:
- Miks on tähtis kodu Põhja poolset nurka energeetiliselt korras hoida ja millist energiat kannab see nurk endaga kaasas?

- Mis kristallid, taimed, elemendid, värvid ja sümbolid toovad sinna nurka head õnne?

- Kuidas on seotud sinu kodu energia sinu tööalalise ja ärilise eduga?

- Kuidas endas suurendada külluse kanalit, mis toob head õnne töös?

- Kuidas leida see "enda töö" üles ja kuidas teada, milline töö pikemas perspektiivis edu toob?

- Millised tegurid takistavad sul edukas olla?

- Kuidas puhastada kodu Põhja poolsemat nurka?

Igal seansiõhtul osalejal on võimalik Tene käest küsida nõu sellel samal teemal.

REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi, kindlasti ka telefoni number ja sobiliku seansi kuupäev. Kui sulle sobivad erinevad kuupäevad, siis kindlasti märgi ka see ära. Sellsel juhul seansigrupi kohtade täis saamisel saame me lisada sind teise gruppi.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitte osalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.
Uuendatud: 12.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja