NUMBER 6 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .
 
Olen juba kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 6, 66, 666 ja 6666. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 6 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates või isegi erinevate esemete peal neid numbreid nähes, näiteks 16:16 või 6:56 jne. Mida aeg edasi, seda rohkem tuleb minu poole küsimusi nende numbrite kohta ja nüüd on number 6 koos teiste numbritega teil siin:

Esiteks ma soovitan meelde jätta, et numbrid hakkavad tulema ja jäämagi tulema senikaua, kuni sa mõistad, mida Ingel sulle soovib öelda. Kui sa seda numbrite müsteeriumit lahendatud ei suuda, siis hakkad neid kõikjal nägema ja sinu Ingel võib üsna lootusetult ennast tunda. Inglid ei suuda enamus inimestega suhelda mõtete kaudu ja sellepärast nad kasutavad märke, sümboleid, numbreid ja juhuste kokkulangevust, et sulle puust ja punaselt kõik ette teha.
 
NUMBER 6 JA INGLI SÕNUM KOOS TEISE NUMBRIGA:

6 ja 1, mis võivad moodustada näiteks 16:16, 11:16, 6161 jne.

"VABASTA MATERIAALSUS, ET ÕNN SAAKS TULLA" Kõik, mis on seotud number 1 ja 6 kombinatsiooniga, see kõik tähendab materiaalsust. Kui Inglid saadavad sulle vahetpidamata nende numbrite kombinatsioone, siis nad paluvad sul vabastada enda mõtetest materiaalsus ja ahnus. Järelikult mingis aspektis enda elus oled sa sellise suhtumisega. Näiteks ei ole sa rahul enda tööandjaga või tunned, et sind ei ole piisavalt premeeritud ega sind ei hinnata ning alateadvuses on vihanoot sees. Inglid annavad sulle teada, et täna ei ole see hetk, kus sa peaksid selle või teise asja pärast niivõrd unistama ja soovima endale paremat lahendust. Järelikult see hetk, kus sa eksisteerid on sinu vääriline ja suurem küllus saabub mõnel teisel ajal. Peale selle soovivad nad, et sa mõtleksid järgi, mis teeb sulle muret ja mis on seotud materiaalsusega. Kui oled selle enda jaoks selgeks saanud, siis soovitavad nad vabaks lasta sellest muremõttest, et kõik saaks laheneda. Järelikult täna hoiad sa ise kinni paremaid võimalusi läbi alateadliku negatiivsuse. Peale selle on 1 ja 6 nägemine ka positiivne, kui oled rituaali armastaja, kuna need numbrid vihjavad sellele, et spirituaalsed ettevõtmised, maagiad jne. nendel on jõudu ja sa suudad need ära teha maksimaalse jõuga.

6 ja 2, mis võivad moodustada näiteks 2:26, 62, 626 jne.

"HEA ÕNN SINU ÕUEL" Konkreetselt 26 või 62 nägemine on äärmiselt positiivne sõnum Inglitelt, kuna nad annavad sulle teada, et head materiaalsed võimalused ja positiivne tuntus on sinu teele saabumas. Sa pead olema valvas ja nägema võimalusi, mida sinu teele peagi saadetakse ning need vastu võtma, et sa ei magaks ainulaadset head õnne maha. Kui sa näed aga rohkem, kui kahte numbrit, nagu näiteks 622 või 262, siis see on Inglite poolne soovitus tegeleda materiaalsete asjadega, nagu näiteks töö otsimine, kodu loomine, töökoha vahetamine jne. Materiaalsetel ettevõtmistel on hetkel sul edu.

6 ja 3, mis võivad moodustada 3:36, 63, 6663, 36 jne.

"ARMASTUS JA VABADUS" Inglid on taaskord sinu poolele asunud ja annavad sulle rõõmustamiseks hea sõnumi. Numbrid, mis sümboliseerivad head armastavat, romantilist ja õnneliku eluperioodi. Ole avatud uutele võimalustele, lase elul minna täna nii, kuidas see soovib minna. On aeg, kus sa ei tohiks tegelikult ise väga piire endale ega ka teistele seada. On aeg, kus sa pead võtma kõik vastu, mis elu sulle soovib anda. Ainuke asi, mida Inglid soovivad sinu käest, on see, et nad viitavad tähelepanu sinu perele, kallimale või lastele. Nad soovivad, et sa täna tegeleksid vaid enda perekonna ja koduga. Kas siis kodu loomisega, kodu puhastamisega, perega väljasõitude tegemisega või armastatuga aja veetmisega. Kõik ülejäänud asjad tuleb tahaplaanile jätta, et Inglid saaksid tagada tugev sideme sinu ja sinu lähedaste inimeste vahele. Ära kaota väärtusliku aega!
Kui oled üksik, siis on see märk uue armastuse ellu tulemisest.

6 ja 4, mis võivad moodustada 4:46, 6644, 46, 664 jne.

"INGLITE NOOMITUS" Kui sa peaksid nägema 4 ja 6 kombinatsiooni igal pool ning erinevates kohtades, siis on see ilmselge märk sulle, et Inglid sõna otseses mõttes riidlevad sinuga. Nad räägivad sulle, et sa muretsed liiga palju, muretsed üle, mõtled üle, stressi tekitad sa iseendale vaid ise, sa oled kaotanud südame ja mõistuse koostöö ning oled liialt materiaalne täna. Lase lahti stressi tekitavatest mõtetest, mine hetkeks minema sellest probleemist, mis sind painab, unusta see ära. Inglid ütlevad sulle, et nad ei saa sulle lahendust tuua, kuna sa ise blokeerid positiivset energiat. Seega lase vabaks, lase materiaalsetel mõtetel ja muredel minna ning oota, mis elul sulle anda on.

6 ja 5, mis võivad moodustada 6:55, 56, 556, 6655 jne.

"PEREKONDLIKUD MUUDATUSED" Kui Inglid toovad sinuni need numbrid on see ilmselge märk sellest, et nad soovivad sulle edasi anda väikese vihje, mis ei puuduta vaid sind isiklikult. See on sõnum selle kohta, et peagi võib saabuda sinu ning perekonna jaoks üks suur uus elumuutev võimalus ja mida sa peaksid tegema on see, et sa lähed lihtsalt niiöelda vooluga kaasa, kui see miski on saabunud. Tea seda, et ükskõik mis hetked sinu perekonna poole on tulemas, tulevad pikemas perspektiivis head.

Sul soovitatakse hetkel mõelda rohkem oma perekonna vajaduste peale või oma kallima tunnete peale. Inglid toovad selle sõnumi ka siis, kui nad tunnevad, et sa oled kellegi lähedase unarusse jätnud ning annavad sulle märku, et sa tegutsema hakkaksid. Kui sa aga lähed enesekeskselt edasi, siis Inglid ei saa sulle üllatust tuua, kuna nende puhul käib alati emotsioon emotsiooni vastu.

6 ja 7, mis võivad moodustada 766, 7666, 7766 jne.

"INGLID VALVAVAD SIND" Kui näed number 6 ja 7 kombinatsioone, siis on see märk sellest, et Inglid on sellel samal hetkel sinu juures ja soovivad sulle öelda järgmist: "Oled enda elujärjega sealmaal, kus sinu spirituaalsus kasvab ja sa oled avatud erinevatele prohvetlikele visioonidele". See on märk sellest, et sulle võidakse läbi une, numbrite kombinatsioonide või teiste märkide tuua vihjeid sinu tuleviku kohta.

6 ja 8, mis võivad moodustada 68, 68, 668, 866 jne.

"MATERIAALNE KÜLLUS ON SINU POOLE TEEL" Need numbrid ei tule põhjuseta sinu teele, need annavad sulle teada, et sa ei tohiks absoluutselt praegu muretseda sellepärast, mis sinu materiaalsest seisust hetkel saamas on. Sinu poole on tulemas külluslik võimalus, olgu selleks võimaluseks uus töökoht, palgatõus või mõni rahaline preemia. Ole avatud ja ole positiivne, et Inglid saaksid oma töö ära teha ja sulle sinu preemia kätte tuua.

Peale selle nad soovivad sind hoiatada liigse ülemõtlemise suhtes ja soovitavad sul lõpetada materiaalsed muremõtted. Seda sellepärast, et need ei takistaks Inglite positiivse töö tegemist.

6 ja 9, mis võivad moodustada 96, 69, 966 jne.

"MÕTESTA LAHTI ENDA SIHID" Inglid tulevad sinu juurde number 6 ja 9, kui on aeg tegudeks ning reaalseteks plaanideks. On üks soodsamaid aegu, kus tuleb võtta kätte midagi, millest oled juba ammu unistanud. Mõtle, mis on sinu unistus ja vaata ringi, mis või kes on sulle viimasel ajal selle sama teemalisi jutte või isegi pakkumisi lagedale toonud. Need on märgid ja sinu Inglid toetavad täna sinu unistuse täitumist, seega ära maha maga seda võimalust.

6 ja 0, mis võivad moodustada 6600, 066, 6006, 06, 0 jne.

60 -  "Inglid annavad sulle mõista, et hekel sa pead kõige enam keskenduma sellele, milline otsus sinu elus sulle materiaalselt kasulik on. Kui tavaliselt Inglid soovitavad materiaalsusest lahti lasta, siis siinkohal nad seda ei soovita. Nad ei soovita sellepärast, et praegu on aeg, kus sa pead mitte ainult enda heaolu peale mõtlema, vaid oma perekonna heaolule, vaata, mis neile on parem, mitte sulle."

600 - "Sinu perekond ja sina ise oled Inglite kaitse all, ainuke asi mida nad soovivad sinu käest on see, et sa rohkem panustaksid enda perekonna heaolusse. Ole rohkem perekonnaga koos, armasta neid ja jaga enda aega nendega."

606 - "On aeg, kus sa pead ennast jagama ja endast andma tingimusteta armastust. Kõik tuleb ringiga tagasi, sina oled täna "tema" jaoks ja vastutasuks lubavad Inglid sulle appi tulla, kui sul on vaja kedagi enda kõrvale. Mõtle hästi järgi, kes on see, kes sinu lähedust vajab, aga sina ei suuda sellega tegeleda. Keegi seal on, vastasel juhul Inglid ei tuleks sinu juurde sellise sõnumiga.

6600 - "Kõik jama, mis täna sinu elus käib, see jama on selleks, et puhastada sinu tutvusringkonnast ära "keegi", kes teeb sulle või sinu perekonnale tagaselga kurja. Lase nendel asjadel juhtuda, mis juhtuvad ja ole enda armastatud perekonna seltsis, küll Inglid teevad enda puhastustöö sinu eest ära - on aeg karmaks."

Inglitega kontakti aitab saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Tansaniit, Safiir, Larimar, Sinine Kvarts, Sinine Sammalahhaat, Amasoniit, Skolessiit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid

"Jälgi enda ümbrust, kõik vastused tuuakse sinu ette, ole tark ja seleta need enda jaoks lahti! Tene L."
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja