OSALE SÜNNIPÄEVALOOSIS 15. JUULI - 15. AUGUST

by in UUDISED .

 

 

Kingituste tegemine on üks parim viis enda poolt positiivsust edasi anda, meile aga kingituste tegemine meeldib ja nendest ei ole kunagi küllalt, samuti ei ole kunagi ka kristallidest küllalt. Kes kristalle armastab, see teab, et nende jaoks on alati ruumi ja kohta.

Butiigil on 15. augustil tähtis päev, selleks on sünnipäev. Butiik saab alles kahe aastaseks, küll aga on tunne, et see on terve elu minuga kaasas käinud, ilmselgelt ka on - aga seda juba saatuses.

Sünnipäeva puhul soovin ära kinkida mitmeid imelisi, väärtusliku - ennekõike spirituaalses mõttes väärtuslikke ja armastuse väge täis väeesemeid.
 

OSALE LOOSIS! LOOSI LÄHEVAD KÕIK OSTUD, MIS ON TEHTUD BUTIIGIS VÕI E-POES AJAVAHEMIKUS 15. JUULI - 15. AUGUST

Kõik sünnipäevaloosi väeesemed loositakse välja 15. augusti õhtul kell 21.00 - kõik 15. augustil enne kella 21.00 sooritatud ostud osalevad samuti loosis.

Butiigis ostes palun täida ära loosisedel ja pane see enda imeliste mõtetega loosilaternasse. E-poest ostes osaled automaatselt meie sünnipäeva loosis.
 

1. AHVILEIVAPUU EHK KÜLLUSE PUU KÜLLUSE KRISTALLIDEGA

Esimene sünnipäevaloosi kingitus on imeline, väga kauni lehega ja suur Ahvileivapuu. Ahvileivapuu sümboliseerib idamaades küllust ja seda taime peetakse üheks tugevamaks ning väärtuslikumaks materiaalset edu/õnne toovaks taimeks. Ahvileivapuu juurde kuulub see sama pott, mis pildil ja väga palju külluse kristalle.

Ahvileivapuu sobib kodu Kagu poolses toas hoidmiseks, mis omakorda sümboliseerib samuti kodu küllust ja jõukust. Ahvileivapuu kohta saad rohkem lugeda ühest vanemast artiklist SIIT.
 

2. MÄEKRISTALL & AMETÜST KÜÜNLAALUS

Kristallidest valmistatud küünlaalused on ühed kõige võimsamad väeesemed, mida saab üldse kodu energeetika parandamiseks, täiendamiseks ning puhastamiseks kasutada.
Mäekristall eemaldab energia, mis koju ei tohiks kuuluda ja aitab positiivsel energial üleüldse majja pääseda.
Ametüst on see, mis toob rahu majja, aidates stressi leevendada, aidates halbadel elukommetel kaduda ja tuua spirituaalset energiat, mis omakorda aitab "iseennast üles leida" ja enda teed rohkem mõista.

Kes selle kauni väeeseme võidab, sellel soovitan ma ise tunnetada läbi intuitsiooni, et kus kohas täpselt see sinu kodus võiks enda eesmärki täita.
 

3. AMETÜST & TSITRIIN TALISMAN KOOS IMEILUSA AMETÜST GEOODIGA

Väga kaunis ainueksemplarina südamekujuline talisman, kus on kaks võimast kristalli kokku pandud. Südame sümboolika aitab vabastada hingest emotsionaalseid pingeid. Ametüst on üks maailma  tuntumaid Aura tervendajaid, sellel on oskus Aurast juhtida välja stressi, pingeid, ülemõtlemist ja blokaade, mis ei lase sul enda sisemist häält kuulata. Tsitriin on see, mis toob õnne, positiivsust ja rõõmsat meelt.

Kaasas on ka Ametüst geood, mille peal hoitakse igal õhtul seda talismani, et see talisman oma väge ei kaotaks.
 

4. MALAHHIIT & PERIDOOT, TSITRIIN TALISMAN KOOS AHHAAT GEOODIGA

Malahhiit on üks tugevamaid kaitse kristalle, aga selles talismanis on see kristall koos külluse kristallidega, milleks on Peridoot ja Tsitriin. Nende kahe viimase kristalli mõju Malahhiidile on konkreetne, need aitavad Malahhiidis tuua välja külluse, materiaalse edu ja jõu, mis aitab selle kandjal avada enda "külluse kanalit". Külluse kanali avamine on hea, kuna see toob tööedu ja õnne väga paljudes erinevates elu aspektides.

Ahhaat geood on võimas väeese, mille olen sellele talismanile juurde valinud, mina näen selles number 8 sümbolit, mis omakorda annab sellele geoodile oskuse veelgi rohkem jõudu välja anda. Ahhaat geood laeb sellele võimsale talismanile jõudu ja annab sellele talismanile kauakestva väe selle kandjat teenida.
 

5. La Tene EHTED, MILLE SAAD ISE ENDALE VÄLJA VALIDA

Loosi läheb ka vabalt valitud La Tene ehteid, mille võitja saab võidu korral ise endale välja valida. Loosin välja kolmele õnnelikule La Tene ehteid.

Armastus, armastus, armastus, mina teen enda tööd läbi inimeste armastuse ja väga positiivse suhtumise, see annab jõudu kirjutada, see annab jõudu aidata... pole paremat viisi tänada, kui kinkida vastu armastust!

Tene Laul
Uuendatud: 14.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja