VESI - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Vee unes nägemine on üks tüüpilisemaid asju, mida iga inimene vähemalt kord enda elus unes näeb. Miks see nii on? Vesi sümboliseerib meile inimestele väga omaseid asju ja seetõttu käib see ka väga tihti meie unenägudest läbi. Vee unes nägemisel tuleb sul väga detailselt meelde jätta, mis kujul sa seda nägid ja mis emotsioonid sul sellega kaasas käisid. Võta hetk ja küsi kõigepealt enda käest, kas sa tundsid hirmu? Kas sa põgenesid samal ajal kellegi eest? Kas sa olid hea meelega vee sees? Või hoopis tundsid, et vesi viis sind kuhugi? Esmalt tee endale selgeks, miks sa vee sees olid ja seejärel on sul lihtsam mõista, mida see vesi tegelikult sinu unes sümboliseeris.

Vesi võib läbi unenäo sümboliseerida surma, taassündi, millegi uue algust, millegi loomist, uusi projekte või hoopis tervise probleeme ja haiguseid. See, mida sinu unenägu räägib sulle, selle sa saad teada siis, kui sa seletad lahti kõik, mis sa peale vee enda unenäos veel nägid.

Vesi on see element unenägudes, mis tavaliselt tuleb koos mitmete erinevate teiste sümbolitega. Need teised sümbolid on sama tähtsad, kui selle vee tähendus sinu ettekuulutuses, seega palun ära unusta teisi aspekte lahti seletada.

VEE JOOMINE Kui sa näed unenäos, et sa jood vett või sul on väga suur vajadus vett juua, siis on see märk sinu keha vedeliku puudusest. See on sinu alateadvuse vihje, et sa jood kas valesid jooke päevasel ajal või sinu kehas on vedeliku puudus. Unenäod, eriti vee nägemine võib anda vihjeid sinu tervisliku seisundi kohta.

VEEGA PESEMINE, VANNIS KÄIK VÕI DUŠŠI ALL KÄIK Kui sa näed, et sa pesed ennast unenäos, siis on see vihje selle kohta, et sa soovid vabaneda mingisugusest kohustusest, teemast, suhtest või mingisugusest konfliktist, mis viimasel ajal sinu elus on eksisteerinud. Kui sa oled positiivne ja pesed ennast, on see märk selle probleemi peatsest lahenemisest. Kui sa oled kurb või tegemist on luupainaja unenäoga, on see märk probleemide veelgi suuremaks minemisest.

VEE PRITSIMINE See on sinu Inglite poolt või selle inimese poolt saadetud sõnum, kes unes sind pritsib, et "hakka ennast liigutama!". Seda selles mõttes, et muuda enda elus midagi, liigu edasi, ära seisa paigal. Kindlasti vaadata ka seda, mis veel unes oli, et teada saada, mille suhtes sa peaksid muudatusi tegema.
 
VEE KEETMINE VÕI KUUM VESI See on väga halb enne, seda sellepärast, et kuum vesi sümboliseerib sinu elus peagi saabuvaid probleeme. Kui näed, et vesi on kuum ja keeb, siis peagi tuleb sinu elus kaos ühes konkreetses suunas. See on märk ka selle kohta, et sa ise ei suuda mõne olukorraga silmitsi seista, kuna oled kaotanud ära enda tugevuse ja enesekindluse.

VEE KOHINA KUULMINE Kui sa kuulad vett või kui sa kuuled vee häält unes, siis on see märk rahu maapeale tulemisest. Vaata ka seda, mis sa veel unes nägid, et mõista, millisesse situatsiooni rahu tuleb. Kui nägid üldiselt negatiivset unenägu, siis see võib olla vihje, et see probleem saab siiski lahendatud.

ÜLEUJUTUS See on märk sellest, et sinu hing on väsinud ja sa vajad sügavamat puhkust, on aega vaja iseenda jaoks.

VÄGA RASKEJUKULINE VEEÕNNETUS, VEE SEES KADUMA JÄÄMINE See on märk sellekohta, et sinu elus on väga palju erinevaid aspekte, mis lagunevad ja sul endal puudub kontroll nende üle ning ka võimalus neid parandada. See võib olla ka ohumärk peagi saabuvast suurest terviseprobleemist.

VEEGA PÜHITSEMINE Kui sa näed und, kus sulle loetakse väga head sõnad peale koos veega ja vesi on selge selles unenäos, siis on see märk, et "keegi" tuleb sulle peagi appi ja aitab sul asju korda ajada.

JÕGI, JÕEVOOLU NÄGEMINE Jõevoolu nägemine toob kaasa sinu ellu suuri muudatusi, kui jõevesi voolab aeglaselt, on see märk selle kohta, et sündmused ja muudatused, mis hakkavad aset leidma, need ei ole sulle ülejõu käivad. Kui sa oled sogases jõevees, on see märk probleemide ilmsiks tulemisest. Kui oled selges jõevees, on see märk uuteks muudatusteks, mis tulevad sulle heaga ja need on saatuse poolt antud võimalused, millega peagi kohtud. Mudases jõe vees kinni jäämine on märk selle kohta, et sa oled ise endale tervise probleemi ja tervise rikke külla kutsunud enda käitumise tagajärjel.

SOGANE, LÄBIPAISTMATU JA MUST VESI Ükskõik millisel kujul sa sellist vett näed, on see märk õnnetusest, tervise rikkest ja väga halvast perioodist. Tavaliselt selline vesi tuleb vaid nädal-kaks ennem sinu unenägudesse, kui reaalne probleem hakkab aset võtma.

LAINETE NÄGEMINE Kui näed laineid, siis on see märk selle kohta, et sa ise oled seadnud endale piiranguid ja takistusi, tänu millele täna sinu unistused ei saa täituda. Võib olla juhus, kus sa avastad, et oled maganud maha võimalusi ja ka oled lasknud suhtel puruneda enda ärkveloldud elus. Vastu laineid ujumine on märk liigsest kangekaelsusest. Lainete sees ujumine ja nendega kaasa minemine "kuhugi" on märk sellest, et sa ei oska selgelt näha, mida sa enda elus pead muutma. Lainete sees ujumine ja soov nendest läbi saada on märk selle kohta, et sa oled valmis muutuma paremuse poole. Kellegi teise lainete ära viimine on märk selle inimese tervise probleemide ägenemisest.
 

Suured lained sümboliseerivad suuri muutusi, probleeme või üleelamisi. Kui sa jääd suure laine alla, siis sa jäädki nende probleemide küüsi või suured muudatused tulevad pikemaks ajaks sinu eluteed korrigeerima. Kui sa aga pääsed suure laine alla jäämisest või see ei taba sind, siis kõik, mis juhtuma hakkab sinu elus, toob kaasa sulle lõppkokkuvõttes head. Isegi siis, kui sa alguses tunned, et seda kõike on sinu jaoks liialt palju.

 

Tõusulaine unes nägemine on seotud sinu alateadvuses oleva stressi ja pingega. Kui sa näed tõusulainet, siis see on märk selle kohta, et sa tegeled täna enda elus liiga paljude erinevate asjadega, mis röövivad sinult energiat ja mis segavad sinu sisemist tasakaalu. Teine võimalus on see, et tõusulaine vihjab sinu stressile ja suurele ülekoormusele.

 

UPPUMINE Tüüpiline unenägu, mida väga paljud enda unenägudes näevad. Uppumine sümboliseerib hirmu tunnete, emotsioonide jagamise ja emotsionaalses mõttes sidunemise eest. Kui näed, et sa unes upud, siis mõtle, kellele sa ei julge enda tundeid välja näidata ja kellega sa käitud külmalt enda ärkveloldud ajal. Uppumine sümboliseerib seda, et sa tahad rohkem teistelt saada, kui sa ise oled nõus jagama. Mudases vees uppumine on märk ka enda keha väärkohtlemises ehk enda keha mürgitamises mõne toiduaine, alkoholi või ka näiteks tubakaga. See võib olla märk ka sellest, et sinu tervis muutub kehvemaks ja see on selle põhjuseks.

SELGE OOKEANI VESI, SELGESSE OOKEANI VETTE KÕNDIMINE sümboliseerib sinu ambitsioonide täitumist, suurenemist, võimenemist, unistuste täitumist ja probleemidest vabaks saamisest. Võib sümboliseerida ka uue suhte algust ja vana suhte maha jätmist enda hinges.

SOGANE OOKEANI VESI, SOGASESSE OOKEANI VETTE KÕNDIMINE sümboliseerib endale piirangute seadmist, pea ees halba astumine, halbade asjadega kaasa minemist, surma ja väga tõsist haigestumist.

KOSE NÄGEMINE Üks kõige positiivsematest unenägudest, mida saab veega näha on kose nägemine. See sümboliseerib täiesi uut algust, eriti armastuses ja selles ka head õnne.

JÄRV, SELGE VESI JA SOGANE VESI Järv sümboliseerib sinu enda tundeid "kellegi" suhtes. Kui näed järvel olles ka kedagi teist, siis on see selle sama inimese suhtes. Sogane järv sümboliseerib seda, et sa ei julge enda tundeid talle avaldada ja tavaliselt on need negatiivsed või märk sellest, et peaks asjad lahti arutama. Kui vesi on selge, on see märk sellest, et teid on ees ootamas väga hea aeg. Kui näed üksi end järvel, siis on see märk sellest, mida sa ise enda vastu tunned, sogane vesi - haletsust, selge vesi - uhkust.

VIHM Vihma nägemine on peagi saabuva kurbuse hinge tulemine ja kui sa näed "kedagi" unes, siis see kurbus võib temaga seotud olla. Vihm sümboliseerib ka mineviku probleeme, mis võivad peagi uuesti päevakorda tulla.

OOKEANI VÕI SUURE VEE ÜLETAMINE Kui ületad ookeani ilma probleemideta, siis on see ettekuulutus peagi saabuvast uuest võimalusest. Kui ületad ookeani probleemidega või soovid seda teha, aga kunagi ei jõua enda sihtpunkti, siis on see märk peagi saabuvast tervise rikkest või projekti läbi kukkumisest.

VEEALUNE MAAILM, VEE ALL OLEMINE Kui oled vee all, aga sa ei upu seal, vaid koged veealust maailma ja seikled seal, siis on see ülimalt hea enne ja ettekuulutus, mida unes võid näha. Vee all seiklemine on märk peagi saabuvast viljakast ja külluslikust ajast. Veealuse maailma nägemine sümboliseerib hea õnne tulekut ja materiaalset küllust.

VEE PEAL KÄIMINE JA OLEMINE sümboliseerib peagi ilmsiks tulevat saladust, võimalust või inimest, kes sinu ellu tuleb eesmärgiga. See sümboliseerib ka julgust ja tahtejõudu, mille oled viimasel ajal saavutanud.

VEE SEEST VÄLJA TULEMINE Võit haiguse, probleemi ja hetkel elus käimas oleva segase situatsiooni üle.

Unenägude nägemise jaoks soovitan luua kristallidest komplekt, mis aitab sul unenägusid näha, prohvetlikke visioone tuua ja ka meelde jätta kõike seda, mida unes näed.
Uuendatud: 22.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja