KRÜSOPRAASI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .
 

KRÜSOPRAAS on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.


VASTUS: Krüsopraas tuleb sinu juurde tavaliselt siis, kui sulle on vaja edasi öelda :"Naudi, puhka, armasta ja lõbutse". Krüsopraas on õnnelikkuse kristall, mis annab mõista, et sul oleks aeg nautida lihtsalt elu ja mitte muretseda mõne suurema probleemi pärast täna.

- Krüsopraas suhete teemal ütleb, et sa oled ise praegu väga avatud armastusele, sinu süda soovib armastada, mis tähendab ka seda, et on soodne aeg armastust leida, enda kaaslasega siduneda või enda tundeid välja näidata - nendele vastatakse.

- Reisi küsimuse korral Krüsopraas annab nii-öelda "Rohelise Tule" ehk soovitab sul minna reisile, reis pöördub sinu kasuks ja sa saad puhata seal.

- Tööalaste küsimuste korral Krüsopraas annab teada, et hetkel on väga suur õnn sinu poole teel ja sa võiksid täna pingutada oma unistuste nimel - need võivad täituda. Krüsopraas soovitab investeerida, töökohta vahetada või samal positsioonil veelgi tugevamalt tööd teha, kuna see kannab kõik vilja.

- Tervise suhtes ennustab Krüsopraas seda, et haiguse tunnus võib lihtsalt olla emotsionaalne ja stressina füüsilises kehas välja lüüa. Krüsopraas ei ennusta tavaliselt suuri haiguseid ette ja on pigem hea tervise kristall.

- Krüsopraas võib ennustada ka seda, et tänane mure ei pruugi mure üldse ollagi.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Krüsopraas sulle teada, et sul tuleb ees väga hea, positiivne ja rõõmu täis päev.

Põhilised märksõnad: rõõm, positiivsus, armastamine, hea õnn, küllus, investeerimine, töö tegemine, hea tervis.

Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja