APOFÜLLIIT - NÄDALA KRISTALL JA ÜLIEMOTSIONAALNE AEG

by in UUDISED .APOFÜLLIIT on selle nädala kristall, kuna see sümboliseerib kõige enam selle nädala emotsioone, sündmusi ja energiat. Apofülliit on väga võimas armastuse kristall, võimsam, kui Roosa Kvarts ja isegi võimsam kui niigi tugev Rodokrosiit. Kui ma ennustasin ette, et eelmine nädal oli armastuse nädal ja kui sellel nädalal oli suhtes kõik korras, siis see ennustab ette väga head tulevikku teie kahe vahele, siis see nädal ennustab midagi hoopis teist ette.

17. JUULI - 24. JUULI

Kõigepealt tuletan ma meelde, et 20. juulil on Täiskuu loomine ja selle kohta saate lugeda minu mõniaeg tagasi kirjutatud Täiskuu artiklist SIIT. Samuti soovitan paralleelselt läbi lugeda ka artikli, kus panin kirja Täiskuu tähtsuse SIIT ja kodu puhastamise vajadusest SIIT. Seda kõike selleks, et sa mõistaksid, miks Kuu faaside jälgimine nii tähtis on ja kuidas see meid kõiki mõjutab.

- 20. Juuli Täiskuu loomine on seotud armastusega ja seega terve nädal tegelikult kannab analoogset energiat endaga.

- Sellel nädalal, välja arvatud 20. juulil ma soovitan hoida enda temperamentsust ise teadlikult tagasi, seda sellepärast, et inimesed muutuvad impulsiivseteks, närvilisus tõuseb ja kangesti soovitakse enda probleeme teiste najal välja elada. Kui 20. juuli soosib just asjade lahendamist ja välja rääkimist, siis ma ei soovita seda enne ega ka pärast Täiskuud teha. Probleeme lahendatakse 20. kuupäeval, aga teistel päevadel on hea enda sisse emotsioone hoida. Seda kõike sellepärast, et sa võib kogemata purustada suhte, tunde või armastuse, mida sa tegelikult ei soovi purustada.

- Inimesed on üliemotsionaalsed ja terve nädala teema on: "Armastada, mitte armastada, armastada, mitte armastada". See võib alata juba täpselt 17. kuupäeval ja see tunne võis sisse tulle nii mõnelgi 16. juuli vastu 17. juulit. Soovitus sulle, kui sa juba tunned seda, ole kaval, ole tark, ole vaoshoitud, ära lase end liialt mõjutada energiatest, mis meid ümbritsevad.

- Soodne aeg on "asjade ilmsiks tulemisel", see tähendab seda, et nii mõnigi asi, mida sa pead teadma, tuleb välja. Olgu see hea või halb, ise otsustad, kuidas sellesse suhtuda.

- Inimesed võivad tuulde loopida impulsiivseid sõnu ja uskumatu on ka see, et inimesed ootavad sinult sellel nädalal utoopilisi asju. Võib olla olukordi, kus sa tunned, et sa pead kõik üksi ära tegema. Sa võid ise täpselt samamoodi teistesse suhtuda, aga tea seda, see on selle nädala emotsioon lihtsalt, ÄRA VÕTA ISIKLIKULT!

- Selles nädalas on hea see, et sa saad asju muuta paremaks, kui sa ei lähe selle energiaga kaasa, sa saad suhet muuta tugevamaks, kui sa õpid mitte impulsiivne olema. See on nagu proovikivi :"Kui soovid head suhet, ole kannatlik, kui sa ei soovi seda, ole tormakas!" - Sind pannakse proovile. Apofülliit on see kristall, mis aitab olla kannatlik ja tuua rahu maapeale, see on ka põhjus, miks see kristall sellel nädalal sinu lähedal võiks olla. Tegelikult on nii, et Apofülliit võiks alati majas olla, kuna see toob väga suurt armastuse õnne igal võimalikul viisil.

KUMMALISUS, ETTEKUJUTLUSTE VILI JA VALED MÕTTED

Tule Ahvi aasta hakkab keerama enda teist külge ja sellega seoses toob välja palju valesid ning kummalisi käitumisi. Nii mõnegi inimese "pettekujutelm" hakkab enda kehva poolt välja näitama. See tähendab seda, et inimene, kes on endale midagi ette kujutanud, olgu see mõni anne mida ta usub, et tal on või mõni suhe mida usub, et on, aga tegelikult ei eksisteeri, need keeratakse kõik tagurpidi. Anne, mida ei ole antud, sellelt võetakse võimalused ära ja näiteks suhe, mis on tegelikult enda ettekujutluste vili, see purustatakse samuti ära. See võib juhtuda ka mõne tööga mida teed, mida usud, et see peaks toimima, aga kui saatus ei soosi seda, siis alates järgmisest nädalast võib selle tööga tulla äärmiselt palju probleeme. See algab sellel nädalal, aga see toob probleeme valedesse ettevõtmistesse kuni nende "hukkamiseni". Tegelikult on see väga hea, Tule Ahvi aasta siiski teeb puhastustööd meie juures!

MILLINE ON APOFÜLLIIDI VÄGI JA MIDA SEE SULLE ANDA VÕIB

Apofülliit on teada tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall.  Apofülliit on kristall, mis aitab teadvustada kõike seda, milleks inimese hing on võimeline ja mida me suudame endale antud saatuse teega luua ning teha. Seega Apofülliit aitab sul endal avastada iseenda sees olevaid andeid, seejärel aitab see aga tee leida selleni, kuidas neid arendada. Apofülliidi kristalle üldjuhul ei poleerita ja neid kasutatakse kas ebakorrapärase kujulise kristallina või geoodina. Apofülliidi tükke on mugav kaasas kanda, kristallikomplektidesse lisada või neid käes hoida mediteerimise ajal. Apofülliidi kristall on kas läbipaistev või tuhm valge.  Apofülliit tuleb meile Islandilt, Gröönimaalt või Tšehhist.

INGLID Apofülliidi kristallid on seotud Inglitega kuna sellel kristallil on oskus avada dimensioonid, milleläbi Inglitel on võimalik meiega kontakteeruda. Sellel samal eesmärgil võib Apofülliidi kristalli enda voodi kõrval, voodi all või padja kõrval hoida. Apofülliit sobib ideaalselt selgeltnägemise, intuitsiooni, ingli või astraal rännaku kristalli komplektidesse lisaväe andmiseks. Kui Apofülliidi kristall on sinu lähedal hakkab see automaatselt sinu ja sinu Ingli vahel kontakti looma. Apofülliidi kristall on võimsa energia väega, seega see toimib ka täiesti eraldiseisvalt, küll aga alati ühesuguse toimega kristalle viiakse kokku veelgi võimsama jõu saavutamiseks. Kui Apofülliidi kasutatakse kristallikomplektides, siis asetatakse see otse teiste keskele kuna sellel on oskus võimendada samalaadse energiaga kristalle.


Apofülliit aitab spirituaalset energiat tuua, taastada jõuvarusid, kui on toimunud energia-vampiirlus ja avada Kolmandat Silma. Selleks asetatakse Apofülliidi tükk otse otsmikule ehk Kolmandale Silmale ja mediteeritakse sellega koos. Kui meditatsiooni minek on uus asi, siis lihtsalt puhatakse silmad kinni ja lastakse Apofülliidi kristallil toimida. Sellise puhkamise ajal võid hakata visioone nägema, seega ole tähelepanelik, mida sulle räägitakse.  Apofülliidi hoidmine Kolmanda Silma kohal aitab Inglitel sõnumeid tuua. Peale spirituaalse energia taastamise ja Inglite käest sõnumite saamine, aitab Apofülliidi meditatsioon leevendada stressi.


Apofülliidi kristalli voodi kõrval hoidmine soodustab astraal rännaku nägemist ja peale selle on see kasulik astraali kaitsja kuna sellel on oskus tuua inimese hinge tagasi tema kehasse. Astraal võib olla ohtlik kui sa kohtud läbi une halbade hingedega, mustade inglite või deemonitega, kes soovivad sinu hinge halbade kavatsuste jaoks ära kasutada. Apofülliit kaitseb sinu hinge varastamise eest ja aitab sul enda kehasse naaseda.

Apofülliidi küünlaaluseid on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks, kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal ja see omakorda võimendab kristalli või kristalle, millest küünlaalus on valmistatud. See küünlaalus on valmistatud Apofülliidist, mis on Feng Shuis armastuse kristall.

Aseta Apofülliidi küünlaalus enda magamistuppa, seda selleks, et suurendada enda armastuse õnne, tõmmata ligi armastust, kui oled vallaline ja tugevdada partneriga sidet, kui oled suhtes. Apofülliit on selline kristall, mis töötab ka ilma tuleta, seega kui küünalt parasjagu seal sees ei põleta, siis see teeb oma töö samalajal nii ehk naa ära. Aga loomulikult küünla põletamine selle küünlaaluse sees annab sellele mitmeid kordi võimsama energia edasi kandmise oskuse. Seega soovitan enne magama minekut seal sees küünalt põletada.

Nädala kristall on alati 10 % soodsam tavahinnast!
Uuendatud: 17.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja