KUUKIVI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

 

KUUKIVI on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Kuukivi jõuab sinu juurde siis, kui sul on vaja teada, et sa pead midagi välja ütlema, millegi suhtes arvamust avaldama ja endast andma midagi välja, et seda "õnne"saada, niisama istumine ei too sulle kasu.

- SUHETE teemal toob Kuukivi häid sõnumeid, tuues uut algust, armastamist, romantikat, armumist, hingede üksteise leidmist ja suhte loomist. Suhtes olevatele ennustab see eelseisvaid paremaid aegu.

- REIS Reisi küsimuse korral annab Kuukivi sõnumi, et kõik ei pruugi niiviisi minna, nagu sa oled endale ette kujutanud, asjad muutuvad ootamatult. See ootamatus ei pea olema ilmtingimata halb.

- TÖÖ Tööalaselt toob Kuukivi vajadust iseenda sisse vaadata, asjad ei pea olema halvad, kui sa tunned seda või asjad ei pea muutuma, kui sa tunned, et need peaksid muutuma. Kuukivi näitab, et asjad peavad muutuma sinu sees, mitte füüsiliselt. Kuukivi tööotsingute korral annab vihje, et sa pead tegema midagi loomingulist.

- TERVIS Kuukivi näitab, et tervise poole pealt on kahjustunud närvisüsteem ja stressi on liialt palju. Kuukivi näitab, et sinu sees võib olla ületöötamine, liigne muretsemine, aga ei näita füüsilist haigust. Kui füüsiline haigus eksisteerib, siis selle tervenemise valem on stressi maandamine ja puhkamine.

- Kuukivi võib ka siis tulla sinu juurde, kui sa peaksid erilist tähelepanu tänases elus osutama perekonnale ja armastusele.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina toob Kuukivi vihjeks, et "lase end armastada". Vaata, kes soovib sinuga kohtuda ja koos olla, lase tal endaga koos olla, ta toob sulle ainult head ja rahu hinge.

Põhilised märksõnad: stressi leevendamine, ootamatud muudatused, enese sisse vaatamine, armastamine.
Uuendatud: 20.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja