LÕVI 23. JUULI - 22. AUGUST

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Lõvid, lõvid, lõvid, nüüd on aeg jõudnud selle tulise, optimistliku ja karjaliidri positsiooni alateadvuses ahmiva tähemärgi juurde. Lõvid mulle meeldivad, mulle nad meeldivad väga, seda sellepärast, et nendes on väga palju "seda midagi", mida teised tähemärgid võiksid või ka peaksid endasse ise looma ning nendelt õppima. Kui igas seltskonnas on üks Lõvi, siis sellest piisab. Sellest piisab juba sellepärast, et Lõvi on tohutu energia väljaga, mis tähendabki seda, et kui Lõvi on majas, siis kõik teavad ning näevad seda. Seda sellepärast, et Lõvi on kui päikesekera, Lõvid õhkavad energiat, mida teised tähemärgid endasse ammutavad. Lõvi on see, kellega alati juttu vesteldakse või keda alati vaadatakse ja jälgitakse. Pilkupüüdvad, säravad ja tähelepanu endasse haaravad. Miks keegi sünnib Lõvi tähemärgi all? Nagu ma olen ka enda eelmistes artiklites kirjutanud, et igal tähemärgil on oma põhjus eksisteerimiseks, siis Lõvide eesmärk on sulandada seltskonda, jagada jõudu, mida nende sees on palju ja muuta hetke positiivseks. Lõvid on kui stressipallid teiste tähemärkide jaoks ja sellepärast võib Lõvidel ka suur seltskond ümber olla või kui suurt seltskonda ei ole, siis kindel sõprus ja pikaajaline side kellegiga. Lõvid on need, kes ei võta suhteid ükskõikselt, kui on, siis on konkreetne ja kauapüsiv suhe, kui ei ole midagi, siis ei ole samuti mitte midagi. Ehk nad ei armasta "agasid", vaid konkreetseid piire inimestega.

Nagu te teate, on igal tähemärgil omad positiivsed ja negatiivsed küljed, aga negatiivsus tuleb pigem esile alles siis, kui Lõvi ei ole enda mugavustsoonis või enda õigel rajal. Lõvi vajab pidevalt füüsilist tegevust, aktiivsust, tal on vaja ennast füüsiliselt kehtestada ja enda loomingut samuti kujusse seada. Lõvi on see, kes peab nägema alati tulemust. Kui füüsilist tulemust ei ole, siis on tunne, et ta oleks terve päev lihtsalt niiöelda "passinud" ja enda hinnalist aega raisanud - ühesõnaga kasutu olnud. Ja, kui Lõvi tunneb, et temast ei ole kasu - kiiremas korras tujulangus - stress on kohal. Vot nii on nende Lõvidega lood ja seepärast nad alateadlikult otsivadki koguaeg mingisugust tegevust. Lõvid tahavad palju väljas käia, kodust väljas liikuda, kogeda, paljud Lõvid ka reisida ja loomulikult armastada. Lõvid on armastajad, kirglikud armastajad ja füüsilised armastajad. Kui ma eelmisel kuul kirjutasin selle kohta, kuidas Vähid armastavad emotsioonidega ja on ülikirglikud seestpoolt, siis Lõvid on kapitaalsed vastandid Vähkidele, nemad aga soovivad armastada füüsiliselt. Eks Lõvidel on ka niiviisi, et kui Lõvil on kõrval keegi ja tema erilist füüsilist tähelepanu ei osuta talle, selle all ma mõtlen kallistusi ja nii edasi, siis Lõvi tunneb, et teda ei armastata.  Ta hakkab tundma, et ta on üksi suhtes, aga neil on kombeks mitte kohe lärmi teha, nad ootavad alandlikult nagu Lõvi kutsikad, et lõppude lõpuks saada seda tähelepanu.

Soovitus nendele, kes elavad Lõvidega koos ja neile, kes soovivad Lõvidega läbi saada - olge head ning kiitke neid, neil on vaja tunnustust ja "paitamist". Lõvi on tõepoolest veidi nartsiss, kellele meeldib, kui teda kiidetakse, kellele meeldib, kui teda hinnatakse ja et seda öeldakse sõnadega välja ning otse silma. Sellepärast, et Lõvidele on väga tähtis ka silmside.

Lõvid on auhahned ja soovivad ükskõik millisel tasandil saavutada head positsiooni. Lõvi teeb oma tööd ja soovib alati kõrgemale jõuda, Lõvi ei soovi mitte kunagi jääda stabiilsele keskteele. Vaja edasi pürgida, vaja pingutada, vaja paremat, vaja ennast teostada - see käib Lõvide kohta, kes on oma "positiivse saatuse raja peal", kes veel ei tea, siis igal inimesel on kaks saatuse rada, milleks on positiivne ja negatiivne. Kui aga Lõvi on kukkunud enda elus valele teele ehk negatiivsele saatuse rajale, siis ta sulgub endasse, peida end ära, enda mõtetes nuhtleb ennast ja tuleb tagasi, kui ta on piisavalt palju viha endas tekitanud, mis paneb ta "kätte maksma". Kättemaks sellesuhtes, et "ma veel näitan, et ma saan hakkama" suhtumise loob Lõvi ise enda kurbusega ja see omadus on tegelikutl väga hea.

Naised, kes on Lõvidena sündinud on lõviemandad, kes valvavad enda "maid" ja loovad täieliku kontrolli üle enda varanduse. Seda selles mõttes, et Lõvi valvab kodu, meest, lapsi, venda-õde, kõike. Lõvi mees on see, kes soovib edasi pürgida ja end materiaalse seisu väga heaks teha. Lõvid on head ärimehed, töötegijad ja varanduse kokku korjajad. See on nende põhieesmärk ja kui töö on kindel ning sissetulek on samuti väga hea, siis võib hakata armastama. Lõvi naised lähevad endast välja siis, kui neil puudub kontroll end ümbritseva suhtes ja Lõvi mehed muutuvad närviliseks, kui nendel ei ole tagataskus vähemalt poole aasta palka.

Ma ei näe erilist põhjust miks Lõvid ei peaks meeldima, nad on arusaajad, suudavad ennast samastada olukorda ja mõista, miks üks või teine niiviisi käitus, kui see inimene ei ole loomulikult tema vaenlane. Vaenlastena Lõvid on väga halvad ja sellisel juhul nende teravad hambad muutuvad veelgi teravamaks, nende ütlused on nii valusad, et selle vastu lihtsalt ei ole võimalik ennast kaitsta. Aga, kui sa saad Lõviga läbi või oled temaga distantsilt suhtleja, siis ei ole võimalik Lõvisse halvasti suhtuda, nad panevad ennast meeldima.

Lõvidel on ka nõrkusid, nõrkuseks on näiteks nende uhkus. Lõvidel on hästi tähtis nende maine, et nendesse suhtutakse hästi või neile on tähtis, et temasse hästi suhtutakse. Lõvi saab suure hoobi siis, kui minnakse tema uhkuse kallale, öelda midagi, mis häbivääristab teda. Lõvi ei salli, kui tema uskumust maha tehakse või üritatakse tema mõttemaailma muuta, see on väga suur probleem nende jaoks. Lõvid aktsepteerivad teiste ellusuhtumist, aga ei aktsepteeri nende ellusuhtumisse sekkumist. Sellisel juhul hakkab Lõvi kiiremas korras end kaitsma ja tekib konflikt, nad ei suuda alluda teisele domineerivale inimesele ja nad iga hinna eest hakkavad end õigustama. Lõvid ei ole sellises olukorras vabalt võtjad, nii nagu nad enamus elu aspektides on. Lõvile on tähtis, et mitte keegi ei ründaks teda ja igasugune arvamuse muutmine on rünnak Lõvi jaoks. See on võitlus, sellisel juhul tuleb ennast paika panna.

Lõvid on täis draamat, eriti, kui me räägime töökeskkonnast. Lõvil on vaja ise luua mingisugune süsteem ja seda süsteemi ei tohi muuta, selle süsteemi järgi nemad salamisi sooviksid, et kõik liiguksid. Lõvi iseendalegi teadmata tegelikult teeb lükkeid ikka selle poole, et tema juhiks midagi, isegi kui ta on sellisel positsioonil, kus juhti ei ole vaja.
Lõvi leiab ikka ja jälle mingisuguse viisi, midagi ümber muuta enda käe järgi - teiste süsteemid ju ei tööta. Aga eks Lõvid on sellised, kes ise ei märka enda iseloomulikke omadusi, nad arvavad, et "kas elu ei käigi siis nii?".

Kui sa oled väljavalitu ja oled Lõvi hõlma all, siis sa oled kaitstud. Lõvid kaitsevad kõiki ja kõike, mis talle tähtis on. Lõvi suhtub senikaua sinusse väga hästi, on tolerantne ning abivalmis, austab sind ja ei lase sinule liiga teha, senikaua kuni sa ise suhtud Lõvisse hästi. Ühel hetkel, kus sa oled usalduse kaotanud, seda usaldust ei tule mitte kunagi enam tagasi. Sa kas oled Lõvi jaoks "keegi" või sa ei ole enam Lõvi jaoks mitte kunagi see "keegi".  Lõvide jaoks on väga tähtsus lojaalsus, ausus ja ustavus.

Lõvide kohta võibki kirjutama jääda, aga ma soovin ühe asja veel ära mainida, et Lõvid on sügaval sisimas ülitundlikud ja haavatavad. See kõik, millest ma kirjutasin eespool, see on Lõvi teiste jaoks. Tegelikult on nad seestpoolt nagu kiisupojad ja väljapoolt suured Lõvid. Lõvi on armastaja hing, kellel on vaja turvatunnet kodust. Kui kodune keskkond on Lõvi jaoks hea, teda austatakse ja armastatakse, Lõvil on hea kaaslane, on Lõvil kõik võimalused antud, et olla edukas. Lõvide edu tuleb nende perekonnast. Lõvi naistel peab olema aus ja armastav mees kodus, Lõvi meestel täpselt samamoodi toetav naine, sellest neile piisab.

Lõvid peavad tundma, et nad on kellegi jaoks vajalikud ja kui nad tunnevad seda, siis nad liigutavad ja loovad ning valmistavad mägesid. Nad on väga kõrge egoga, mis tähendab seda, et Lõvil on raske küsida "kiitust", kuna see käiks tema ego pihta. Kui nad kiitust ei saa, siis nad seest suretavad ennast, kuna liiga nõrk oleks küsida pai sealt, kus seda ei saada. See muudaks Lõvi nõrgaks, aga tema eesmärk on olla tugev. Seega soovitus kõikidele Lõvi kaaslastele: hinnake neid ja näidake enda tõelisi tundeid, nii liigub positiivne Lõvi edasi ja loob head elu sulle.

ELEMENT: TULI

Tule element muudab Lõvi karismaatiliseks, toob Lõvile palju huumorit. Kui me räägime nalja tegemisest, siis Lõvid on kindlasti need, kes austavad ja hindavad head nalja. Nad jooksevad seltskonnast ära, kui seal lõbus ei ole. Lõvid vajavad huumorit ja tavaliselt nende huumorimeel on palju rikutum, kui teiste oma. Lõvid suudavad tühjast nalja teha ja kui Lõvi on näiteks stressis, siis nad hakkavad teiste kulul väga palju sarkastilisi nalju tegema, mis ei ole absoluutselt teretulnud. Aga see on nende stressi leevendamise viis. Tuli annab Lõvile oskuse armastada, annab kire, annab soovi elada ja edasi pürgida. Tuli mõjutab veel niiviisi Lõvi, et ta annab talle ka vajaduse ennast kehtestada, domineerida igat võimalikku hetke, olla asjade muutja ja asjade korda seadja. Annab ka oskuse ennast kehtestada ja vajadusel kedagi paika panna.

TERVIS: MEREVAIK

Tervist aitab edendada Lõvidel Merevaigu kristall, sellel kristallil on kõik universaalsed omadused olemas, mis aitaksid Lõvi nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Merevaik aitab hoida immuunsust, emotsioone tasakaalus, anda elujõudu ja tagada hea füüsiline tervis.

PLANEET: PÄIKE

Päike annab Lõvile kiirelt oskuse välja tulla negatiivsusest ja depressiivsest mõttemaailmast. Lõvid on need, keda saab hetkega muuta positiivsemaks. Sina anna talle lihtsalt väike nali, väike kiitus, väike "duell" ja ta on tagasi. Tuleb lihtsalt osata teda õigest kohast tõugata või talle endale peab tulema lihtsalt mõni hetk, mis paneb teda unustama depressiivsetest mõtetest. Päike annab Lõvile olla ka seltskonna keskel ja alati märgatav, nad kiirgavad energiat, nagu Päike seda ise teeb.

KRISTALLID LÕVILE Peale kristallide sobib Lõvile ka kulla kandmine, kuld annab Lõvile jõudu liikuda, ennast teostada ja olla nii iseseisev kui ta vähegi soovib olla. Kuld on väärismetall ja ka sellel on energeetiline vägi olemas.

MÕTTETEGEVUS: Emotsionaalselt aitab edasi liikuda ja iseennast üles leida DUMORTJERIIT. Dumortjeriit aitab näha, mida elus tuleb teha, kuhu poole peaks suunduma ja mis on see õige amet.

KÜLLUS:  Külluse toob majja TSITRIIN, PERIDOOT ja KRÜSOPRAAS, need kristallid aitavad Lõvidel edu saavutada igas mõttes. Ärilise edu kristall Lõvidele on KARNEOOL.

HEA ÕNN JA KAITSE: Energia kaitsmise jaoks on Lõvidele kõige tõhusam abiline RUTIILNÕELTEGA KVARTS.

SUHTLEMINE: Suhtlemise jaoks erilist abi Lõvidel ei ole vaja, aga kui Lõvi on liialt ülbe, mida Lõvi kipub teatud eluperioodidel olema, siis selliseljuhul võib Lõvi naine kanda enda "halval" perioodil LARIMARI ja Lõvi mees GRANAATI. Need kristallid aitavad Lõvide temperamentust maandada, kui see tundub teiste jaoks ülbusena.

INTUITSIOON: Intuitsioonil aitab tugevneda LABRADORIIT. Labradoriit aitab tunnetada, keda saab usaldada, keda mitte, milliseid riske võtta ja milliseid mitte. Väga hea intuitsiooni arendav kristall Lõvide jaoks. Samuti sobib Labradoriidiga koos kanda OONÜKSIT.

ARMASTUS: Armastuse jaoks on Lõvidel RODOKROSIIT, PETALIIT ja PÄIKESEKIVI, need kristallid aitavad armastust ellu tuua, seda elus hoida ja ka enda sisemise emotsionaalsusega paremini toime tulla.

ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE ON LÕVIDELE JÄRGMISED: Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algab Lõvi 22. teisel juhul 23. juulil jne.

Need märksõnad, mis on kristalli taha kirjutatud, need on ka sellel kuupäeval sündinud Lõvi üks proovikividest või suurest soovist, sellepärast on tema jaoks see kristall ka hea.

23. - 24. juuli BRETŠASTUNUD JASPIS aitab tasakaalu ellu tuua ja tervist.
25. - 27. juuli MUST SPINELL aitab tuua temperamentsusele tasakaalu ja oskust end kaitsta.
28. - 29. juuli PILTJASPIS toob tööalast edu, sellel kuupäeval sündinutele on see väga oluline.
30. - 31. juuli TŠAROIIT aitab armastust hoida ja leida.
1. - 2. august DENDRIITAHHAAT loob harmoonia töö ja pereelu vahele.
3. - 5. august KUNTSIIT aitab armastavat perekonda luua, luua ka harmoonia perekonna ning tuttavate vahel. Aitab energiat jagada paljudele inimestele nii, et üks või teine suhe ei jääks kannataja rolli.
6. - 8. august OPALIIT aitab unistustel täituda ja iseennast rohkem mõista.
9. - 11. august KOLLANE JASPIS toob oskust end väljendada nii, et kõik sellest aru saaksid, mida hing soovib öelda.
12. - 14. august APATIIT toob oskuse enda tervist rohkem tunnetada ja tervislikum olla.
15. - 17. august PÄIKESEKIVI aitab olla positiivne, sellel perioodil sündinud peavad palju vaeva nägema, et enda "positiivsel" rajal püsida.
18. - 20. august KARNEOOL annab oskuse olla vaba ja usaldada rohkem teisi inimesi/tähemärke.
21 - 22. august TSITRIIN toetab äritegevust ja tööalast edu.

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.
Uuendatud: 17.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja