AQUA AURA - NÄDALA KRISTALL JA INGLID KÕNELEVAD

by in UUDISED .

 

Aqua Aura on nädala kristalliks minu poolt valitud selle nädala üldise emotsiooni tõttu. Sellel nädalal on Inglid väga avatud suhtlema, võidakse väga palju näha numbrite kombinatsioone ja Inglid hakkavad ka unenägudes käima. Aqua Aura on võimas kristall, mis aitab meil inimestel hingedega kontaktis olla ning nendega suhelda.

Võta hetk aega, sule silmad, lase enda mõtted vabaks ja küsi endalt, kas Aqua Aura lummab sind ? Kui jah, siis see on märk selle kohta, et sul on aeg muutuda spirituaalsemaks. Aqua Aura köidab neid, kellel on aeg muuta enda mõttemaailma materiaalsusest vaimseks. Kui ma kristalle pildistan, siis ma alati annan oma väe kaasa, et need kõnetaksid, niiviisi saavad ka need leida endale õige kristalli, kes reaalselt ei saa minu kristallide koju kohale tulla.

24. JUULI - 31. JUULI

- Sellel nädalal on avatud "INGLITE PORTAAL", need portaalid avanevad iga teatud aja tagant ja see periood, millal need avatud on, on väga soodne unistamiseks, nende käest sõnumite saamiseks ja soovide ellu viimiseks.

- Väga soodne aeg on näha unes enda inglit või kaitseinglit, selleks soovi, et ta sulle ennast unes ilmutaks. Kõige selle jaoks on abiks Aqua Aura ja eriliselt hästi võivad näha visioone ning ingleid unes need, kellel on loodud "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKT", selle artikli leiate SIITInglite unes nägemine eeldab seda, et sa lood enda ümber soodsa energia, mis aitab nendel sinu juurde kanalduda ja üks parimatest viisidest on selleks kristallide kasutamine - soovitan!

- Ole sellel nädalal enda soovidega ettevaatlik, kuna sinu enda soovid, mis on sinu enda kohta, võivad täide minna. Seda selles mõttes ma soovitan olla ettevaatlik, et sa endale kurja kaela ei tõmbaks. Mõtle positiivselt, ole positiivne ja ole ka rasketes situatsioonides lootusrikas. Iga sinu mõte võib füüsiliselt realiseeruda. Ole tark ja vali "positiivne"saatuse rada.

- Sellel nädalal ma ei soovita kohe kindlasti vanade asjadega tegeleda, väga ebasoodne aeg mõne asja klaarimiseks ja kellegi paika panemiseks. Pigem ignoreeri vanu probleeme ja tegele nendega teistel nädalatel.

- Soodne aeg on enda armastatut unes näha, eriti, kui oled vallaline. Selleks hoia padja all Aqua Aurat koos Larimariga või tõsta need kristallid korra unenägude kristallide komplektist padja alla. Samamoodi võib seal olla Apofülliit.

MILLINE ON AQUA AURA VÄGI JA MIDA SEE SULLE ANDA VÕIB

Aura kristallid on ühed "New Age" ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kristalli ja lisades kuuma protsessi juures erinevaid metalle juurde, mis annavad Aura kristallile oma värvuse. Mina olen Aura kristallidest lummatud ja usun, et pigem see tule energia, mis nendesse jäädavalt antakse, annab neile jõudu juurde. Aura kristallile antud värv on jäädav.

Aqua Aura on üks võimsamaid Kvartsilisi ja üks võimsamatest Aura kristallidest, mida üldse saab kasutada. Selle toime on kohene, kui seda kandma hakata, aga eelnevalt ma soovitan kõigil tulevastel Aqua Aura kandjatel näiteks kuus kuud varem Mäekristalli kanda, et Aura kristall suudaks oma tööd maksimaalselt tegema hakata. Mäekristall puhastab blokaade, mis takistavad Auradel energeetikasse jõuda.

Aqua Aura on ennekõike seotud intuitsiooni arendamisega, selgeltnägemise erinevate vormide välja arendamisega, Inglitega kontakteerumisega ja spirituaalse energia suurendamisega. Seega saab Aqua Aurat kasutada ka sellistes kristallikomplektides, et nendele jõudu juurde anda.

Aqua Aurat on soovitatav voodi kõrval hoida või voodi kõrval asuvas kristallikomplektis, mis on seotud hea une, astraalrännakuga, inglitega kontakteerumisega või prohvetlike visioonide nägemisega. Aqua Aura aitab kiiresti kanalduda ja öösiti astraalrännakut kogeda.

Kui sinu läheduses on Aqua Aura või sa tegeled selle kristalliga, siis see aitab sul Inglite poolseid sõnumid kergemini näha ning neid analüüsima hakata. Aqua Aura endaka kandmisel või selle hoidmine mõnes kristallikomplektis sinu magamistoas aitab sul näha numbrite kombinatsioone, mis Inglid sulle saadavad. Igal numbril ja numbri kombinatsioonil on oma konkreetne sõnum ja see on üks viisidest, kuidas Inglid sinuga kontakti astuvad.

Aqua Aurat sobib lisada ükskõik millise pendli laadimise geoodi kõrvale, kui see on seotud intuitsiooni, ettekuulutustega või Inglitega. Sobib kokku väga hästi Ioliidi, Lasuriidi, Opaliidi ja näiteks ka tavalise Mäekristalli laadimiseks. Peale selle aitab Aqua Aura võimendada ruunide tööd, kristallide ennustus komplekti ja ennustuskaarte. Kui tegeled ennustuskristallidega, siis mõne aja pärast soovitan sul lisada nende kristallide hulka ka Aqua Aura, sellega saad sa ennustada, aga samas aitab see võimendada õigete vastuste tulekut. See kristall aitab võtta sul täpselt õiget kristalli koti seest, millel on sinu jaoks see õige vastus olemas. Peale Aqua Aura mõjuvad ennustuskristallidele teised Aura Kvartsid samamoodi. Ennustuskristallide kohta saad lugeda lähemalt SIIT.

Hoia Aqua Aurat koju loodud Feng Shui järgi Põhja kristallide komplektis, et see aitaks sulle tööalaselt hiilgavaid ideid tuua. Aqua Aura aitab läbi murda erinevaid probleeme, mis ei lase sul edukas olla.

Aqua Aura on väga tugevatoimeline kristall, mis edendab spirituaalsust ja see hakkab tööle nende inimestega kiiremini, kes tegelevad ka teiste intuitsiooni ja selgeltnägemise kristallidega. Aqua Aura on nagu "võimendaja kristall", millel on oskus kõiki teisi sellise energiaga kristalle kiiremini tööle panna.

Kanna Aqua Aurat ehtena, et saada selle väge endasse.

Nädala kristall on alati 10 % soodsam tavahinnast!
Uuendatud: 26.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja