KOHVI - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

 

Väga tihti nähakse unes millegi joomist või erinevaid jooke, kohvi nägemine unes võib esialgu tunduda ühe peaagu et mitte midagi ütleva sümboli nägemine, aga ei, sellel on päris suur ettekuulutus sinule endale. Kui sa kohvi näed unes, siis suure tõenäosusega see ei pruugi hea enne olla, aga on ka mõningad viisid, kuidas saada kohvilt head ettekuulutust.

Nagu ma ka enda eelmistes unenägude seletajates olen kirjutanud, et defineeri ära ka enda emotsioon, mis käis selle "kohvi" unenäo juurde ja loomulikult ka teised sümbolid, mida samas unes nägid.

Kohvi sümboli tähendus on väga hea või väga halb, see kas meeldib sulle või ei meeldi üldse, seega head seletamist!

Üleüldiselt sa pead mõistma, et ükskõik millisel kujul sa kohvi unes näed, see on märk selle kohta, et sa pead olema valvel millegi suhtes, sa pead jälgima, ennast teatud viisi kontrollima või kedagi kontrollima.

KOHVI JOOMINE Vihje sulle, et sa pead veel rohkem otsima informatsiooni kellegi või millegi suhtes, enne kui sa langetad enda otsuse. Nüüd mõtle, mille peale sa oled hiljuti enda päevasel ajal mõelnud, kas sinu elus on ees suured muudatused ja sul on vaja millegi suhtes otsusele jõuda? Kohvi annab sulle vihje, et sa ei pruugi kõike selle kohta teada ja võid liialt impulsiivne teatud kohtades olla. Kui sa näed "kedagi" unes, siis on asju, mida sa tema kohta ei tea veel, aga sa võiksid teada.

Pidevalt kohvi joomist unes näha on märk sellest, et elutempo/rutiin, mille järgi elad, ei kõlba ning tuleb teha muudatusi iseenda suhtes. Vastasel juhul sa põletad ennast lihtsalt läbi ja ei saa õnne.

Kui näed unes jutuajamist ja kohvi joomist kellegagi ning emotsioon on positiivne, siis on see märk külalislahkusest, mida sa annad sellele inimesele. Kohvi ise aga ütleb sulle selle külalislahkuse kohta seda, et ta ei vääri sinu positiivsust või ta ei ole seda ära teeninud.

Kui jood enda armastatuga kohvi, on see märk eelpool tulenevate suhteprobleemide osas, kui need juba on, siis on see märk nende probleemide ägestumisest.

MUST KOHVI Musta kohvi nägemine on soovitus sulle, et muuda enda suunda või muuda enda suhtumist kellegi, millegi suhtes. Kui jood kellegagi koos musta kohvi, siis see on märk, et muuda tema suhtes enda suhtumist.

PIIMAGA /LISANDIGA/ KOOREGA KOHVI Soovitus sulle, et sa arutaksid kellegi teisega oma mõtted, soovid, plaanid ja unistused läbi. Sul on vaja teise inimese nõu, et sa viga ei teeks.

KOHVI KEETMINE / TEGEMINE Kui sa enda unenäos ise kohvi teed on see märk tööalasest põrumisest, ebaõnnestunud projektist või tööalastest probleemidest.

KOHVI MÜÜMINE Unenäos, kus sa ise müüd kellelegi kohvi, on see märk selle kohta, et sa jääd millegist endale kalliks saanud või väärtuslikust asjast ilma. Kindlasti seleta teised sümbolid unes lahti, et mõista, millest või kellest sa lahti saad ja miks see sulle haiget teeb.

KOHVI PUU Sümboliseerib millegi loomist, üldiselt äri, ettevõtte loomist või maja ehitamist.

KOHVI OSTMINE Kohvi ostmine on üks parimaid sümboleid, mida unes näha saad seoses kohviga. See on vihje peagi tulevast tööalasest õnnest, heast tehingust, heast ja vilja kandvast projektist või millegi võitmisest.

KOHVIKANN Kui näed lihtsalt kohvikannu unes, on see märk sellekohta, et sa hakkad enda naabritega rohkem suhtlema või sinu kõrvale kolib keegi, kes võib sinu sõbraks saada. Kohvikannu nägemine võib sümboliseerida ka sõpruse tugevnemist, kui sa näed selles unes enda jaoks kedagi tuttavat.

See võib tähendada ka seda, et sa jagad enda informatsiooni, enda teadmisi kellegiga ja tema saab sellest kasu.

KOHVI RÖSTIMINE Naisele on see märk kurjuse ja füüsilise vägivalla/õnnetuse eest pagemisest. Mehele on see märk salakavaluse (üldiselt naise poolt tulnud salakavaluse) eest pääsemisest.

PAHAKS LÄINUD VÕI SEISNUD KOHVI Halb tehing, väga halb konflikt ja suhe.

VÄRSKE KOHVI Aitab tuua kohvi sümbolile paremat tähendust või väiksemat probleemi, kui kohvi ennustab ette probleeme. Kui näed näiteks kohvi röstimist ja saad sellest lõpuks värsket kohvi, siis naisele tähendab see väiksest füüsilisest õnnetusest pääsemist jne.

KOHVI POOD Kui sa näed kohvi poodi või kohvikut, kus saab kohvi osta, on see märk selle kohta, et sa võid kedagi võõrustada, kes ei vääri sinu võõrustamist. Võib olla ka peagi tulenev intriig ja vastasseis. See võib sümboliseerida ka seda, et sa pead enda isiksust, enda kodu kellegi eest kaitsma ja ennast õigustama.

Kui sa näed kiiret kohvipoest läbi käimist, on see märk eespool tulenevast seltskondlikust istumisest (see ei pea halba tooma, oleneb, millised on teised sümbolid unes).

KOHVIVESKI Väga suured probleemid on sinu poole teele, intriigid ja väga raskesti lahenduvad intsidendid.

KUI TAHAD KOHVI TEHA, AGA SEE EI ÕNNESTU Vihje selle kohta, et sa üritad kõigest väest kellelegi meeldida, aga sa ei tohiks seda teha.

KUIV JA MAITSETU KOHVI Halva maitsega kohvi joomine sümboliseerib raskeid aegu ees, mida sa ei taha endale tunnistada või rasket probleemi, millega sa ei soovi silmitsi seista.

KOHVI SISSE SUHKRU LISAMINE Märk selle kohta, et sa teed otsuse millegi suhtes, mille kohta sa ei ole mitte midagi uurinud ega eeltööd teinud enda jaoks. Rutakas ja impulsiivne käitumine.

KOHVI MAHA KUKKUMINE Ettekuulutus peagi saabuva suhteprobleemi osas.

ISUÄRATAV KOHVI Kui sa näed enda unes väga isuäratavat kohvi, mida sa väga kangesti sooviksid ära juua on hea enne. See sümboliseerib peagi tulevat võitu millegi üle, peagi nauditavat õnnestumist.

KOHVI TASS Kohvi tassi nägemine ennustab ette peagi kellegiga sõbraks saamist või kellegiga lähedasemaks saamist.

KOHVI UBA Kohvi uba või oad toovad head ennet. Kui sa näed kohvi ubade käes hoidmist või sa näed hoopis ühte konkreetset uba, on see märk sinu heast potensiaalist ja võimalusest midagi luua.

Kohvi ubade söömine on märk haigusest, mis ei taha päevavalgele tulla või soovib end kehas peita.

KOHVILAUD Kui sa näed kohvilauda või istumist ümber selle on see samuti hea enne ja kuulutab sulle ette head koosviibimist, mis tuleb ootamatult või kohe kohe!

LIHTSALT KOHVI PEALE MÕTLEMINE VÕI KOHVI LEIDMISE SOOV Kui sa näed unes, et sa lihtsalt soovid kohvi saada või leida kohta, kus kohvi saaks juua, siis on see märk selle kohta, et sinu materiaalne seis muutub paremaks.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.
Uuendatud: 28.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja