HAVISABA - KAITSE KODU KURJUSE EEST

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Taimed on maagia selle füüsilises kujus, taimedes on võluvägi, mida iga tark spiritualist enda tervise ja heaolu jaoks ära rakendab. Havisaba on võimas väetaim, mida võiks iga korralik spiritualist enda kodus hoida. Pealegi Havisaba on nii vähenõudlik taim, mis tahab vähe vett ja vähene valgus ei ole ka tema jaoks probleemiks. Seda enam on see ka niiöelda algaja taimekasvataja toataimeks. Havisaba on üks minu kümnest lemmikust, mis kodus lausa peab eksisteerima.

Kõigepealt ma soovin rääkida seda, et, kui sa soovid enda spirituaalsust suurendada, siis mitte ainult kristallid ei ole need, mida selleks võib kasutada - ka taimed omavad suurt rolli selle teekonna positiivse arengu jaoks. Seega, kõik terve kodu taimi täis, et sinu hing saaks avaneda spirituaalsusele. Taimed mängivad meie eludes suurt rolli, need rahustavad hinge, vähendavad stressi ja igal taimel on veel omakorda erilised omadused olemas, mis need veel lisaks endaga edasi annavad.

HAVISABA "KURJUSE VASTUMÜRK JA ÕHU PUHASTAJA"

Havisaba Sansevieria trifasciata on ideaalne Feng Shui taim, see puhastab sinu kodus olevat õhku ja seda mitte ainult vaimses mõttes, vaid ka puht füüsiliselt. Havisaba töötab öösiti, puhastades õhku mürkainetest ja tootes sama lajal hapniku juurde. Seega, kui sa tunned magades, et sul jääb õhku puudu ja uni ei ole täisväärtuslik, siis kindlasti too endale Havisaba magamistuppa. Eriti kasulik on Havisaba hoida laste toas, kellel on kerge tolmuallergia või näiteks ka astma. Havisaba leevendab hommikust "nina kinni" olekut ja aitab lapsel hingata.

Kuna minu elu koosneb kristallidest, siis lisan ma iga taime mullale kristalle. Seda sellepärast, et kristallid aitavad taimedes avada erinevaid omadusi ja mõnda omadust konkreetsemalt esile tõsta. Kui ka sina oled kristallide armastaja, siis ütlen ausalt - kristallide ja taimede kombineerimine on üks lihtsamaid viise kodu Feng Shui energia muutmiseks. Esiteks sa ei pea looma eraldi kristalli alust, vaid sa saad ära kasutada taime potis olevat ruumi. See annab sulle rohkem võimalusi kristalle kodus ära kasutada. Minu kodus puudub taim, millel kristalle peal ei ole.

ÕHU PUHASTAJA KRISTALLID : Vanadiniit Bariit, Krüsokolla, Mäekristall

Kristallid, mida ma soovitan Havisaba peal hoida, kui sa soovid seda taime kasutada enda kodu õhku nii füüsilisel kui ka vaimsel kujul puhastamiseks. Samuti filtreerib Havisaba kodus olevat negatiivset energiat.

Kristalle lisa sinna peale täpselt nii palju, kui sa soovid.

Peale selle õhu puhastava toime on Havisaba ka super kurjuse eest kaitsja, seda taime on soovitatav hoida võimalikult lähedal kodu välisuksele, et see tõrjuks kodust kurjuse eemale.

Havisaba peal saab hoida lihtsalt Musta Turmaliini, et see hoiaks majast eemale halbu inimesi, kes sinu koju ei tohiks tulla. Seal peal võib lisaks sellele ka ainult Musta Obsidiaani püramiidi hoida, et see eemaldaks majja sisse tulnud negatiivse energia ja ebaõnne, mis juba eksisteerib. Seega, kui tunned, et sinu elu läheb ainult allamäge, siis võib olla sellega seotud ka sinu kodu halb energia. Must Obsidiaan tuleb siinkohal sulle vägagi suuresti appi.

KODU KAITSJA KRISTALLID HAVISABALE : Hüpersteen, Oonüks, Must Obsidiaan, Must Ahhaat, Ahhaat, Mäekristall ja Must turmaliin

Need on need kristallid, mis sobivad kõik Havisaba juurde lisamiseks, et kodust eemale hoida kõik võimalik halb, mis üldse saab tulla sinu juurde. Olgu selleks halvaks siis needused, ära sõnumised, ebaõnned, haigused ja halvad inimesed.

Kõige parem on Havisaba kodu kaitsmise jaoks hoida kas siis välisukse juures või enim läbikäidavas ruumis kusagil nurgas. Nurgad on need kohad, mis tõmbavad endasse kõige rohkem negatiivsust ja seetõttu taimed ning kristallid töötavad seal kõige tõhusamalt, kuna seal on kõige rohkem energiat, mida filtreerida.

Peale selle kõige saab Havisaba kasutada ka õudusunenägude eemale hoidmisel ja selle eest ka kaitsmisel. Selleks lisa Havisaba juurde Gagaat.

Havisaba hoitakse magamistoa akna juures, et kaitsta öösel liikuvate halbade hingede ja deemonite koju pääsemise eest.

Hoia Tiigrisilma püramiidi Havisaba juures, et see hoiaks kodust eemale tööga seotud ebaõnne.

KUI HAVISABA ÕITSEB ? Havisaba tõepoolest annab õied, seda aga harva. Havisaba hakkab õitsema energeetilises mõttes siis, kui see on mõne õnnetuse või suurema probleemi sinu juures ära hoidnud. Kellel on Havisaba kunagi õitsenud, siis ehk tead, mis märk see on sulle olnud just sellel perioodil. 

HAVISABA VÕITLEB MAO HAMMUSTUSTE VASTU Havisaba on kasutatud aegade algusest peale, ka vastumürgina mao mürgi vastu. Selles taimes on aineid, mis töötavad mao mürgi vastu. Energeetilises mõttes aitab see taim ka kodust eemale hoida madusid, Eesti mõistes siis rästikuid aiast eemale.

HAVISABA HOIAB TÜLISID EEMALE Havisaba on tülide vastane taim, mis tähendab seda, et kui sul on see enda kodus, siis see aitab tülisid ära hoida või nendel kergemini minna lasta. Veel üks väärtuslik omadus, mida see taim endaga kaasas kannab ja veel üks põhjustest, miks seda taime enda kodus hoida.

Havisaba töötab nagu Must Turmaliin, millel on oskus sinu elust eemale tõugata inimesi, kes sulle võivad kahjulikult mõjuda. Havisaba ei lase nendel inimestel sinu südamesse juurduda, kes soovivad sulle "nuga selga lüüa".

Havisaba sobib töökohtadesse, et töökaaslaste vahel ei tekiks probleeme või niiöelda "ussitamist". Siinkohal väike nõuanne kõigile ettevõtete omanikele, kes soovivad, et tema töötajad töötaksid harmoonias ja saaksid omavahel läbi.

Havisaba ei tohi kindlasti üle kasta, see tuleb alati ennem lasta läbi kuivada, kui sellele vett anda. Kastmisel ei tohi kunagi jätta potti lisavett, mis ei imendu mulla sisse ära - vastasel juhul läheb see taim sul välja.
Uuendatud: 31.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja