MÄEKRISTALL - NÄDALA KRISTALL JA NOOR KUU

by in UUDISED .

Mäekristall sai selle nädala kristalliks ja ilmselgelt see peab sümboliseerima seda nädalat, kuna see läbi une ise end mulle ilmutas. Mäekristall sümboliseerib vabadust, puhtust, uut algust, energiate filtreerimist, immuunsuse tugevnemist ja mis kõige tähtsam Mäekristalli ning selle nädala energia kohta - "See vabastab selle, mis ellu ei tohiks enam kuuluda ja tõmbab selle sinu poole, mis peab sinu kõrval eksisteerima" ehk tuleb nädal, kus sidemed võivad laiali minna või hoopis vastupidi, midagi uut võib sinu ellu end looma asuda.

31. JUULI - 7. AUGUST

Noore Kuu loomine on kõige võimsam sündmus spirituaalses maailmas, mis seekord selle nädala sisse jääb ja see loob end 2. augustil. See tähendab aga seda, et alates 31. juulist - 4. augustini tunned sa Noore Kuu loomise jõudu ja saad seda enda kasuks ära rakendada.

Nädala lõpp ennustab ette kiireid muudatusi, mis tähendab seda, et, kui sa oled midagi planeerinud, siis võib see plaan muutuda väga kiiresti hoopis teiseks plaaniks. Nädala lõpus hakkavad väga paljud asjad, ka väikesed igapäeva asjad end ümber korrigeerima, seega ära muutu närviliseks, kui sinu plaani järgi asjad ei liigu - järelikult on vaja asju muuta, kui need muutuvad kiirelt ja leiavad endale niiöelda "aseaine" ehk uue plaani asemele.

Sellel nädalal võivad paljud asjad sinu elust kaduda, paljus soovid võivad muutuda teistsuguseks ja paljud hinged võivad sinu eluteele astuda - puhastuste energia on õhus!

2. AUGUST "NOORE KUU LOOMINE"

Täiel võimusel hakkab Noor Kuu end looma 2. augustil, mis tähendab, et sellel päeval iga korralik spirituaalne hing võtab enda maagiliste esemete kapist välja viirukid, salvei rituaalitaime, küünlad ja kasvõi näiteks meresoola.

Sellel päeval tuleb ära puhastada enda kodu, kristallid, iseennast energeetilisel tasemel ja loomulikult ka kõik kristallidest ehted.

Meresoola soovitan võtta välja sellepärast, et seda hoida Noore Kuu loomise öösel enda kodus negatiivse energia välja tõmbamiseks. Aseta eriinevatesse väikestesse anumatesse meresoola (veel parem oleks, kui sa meresoola keskel hoiaksid Mäekristalli geoodi) ja vii igasse tuppa väike soola anum. Sool tõmbab Noore Kuu loomise väega endasse koju pesitsema jäänud negatiivsust igal tasandil. Mäekristall geood sobib selleks, et negatiivsuse eemaldamine oleks mitmeid kordi võimsam. Mäekristall geood puhastab kodu energiat igapäevaselt, aga Noore Kuu loomise ajal veel eriti tõhusalt.

Kindlasti vii enda ehted aknalauale või õue Kuu valgele laadima peale rituaalitaime puhastus, et need sind hästi teeniksid.

Põleta sellel päeval Teepuuõli õlilambi sees, et see eemaldaks sinu koju kinni jäänud energiaid. Teepuuõli aitab energiatel ringi liikuda ja kui sa tunned, et oled "millegi suhtes kinni jäänud" või mõni probleem ei taha kaduda, siis on see ilmselge märk, et energiad majas seisavad. Seega Teepuuõli samuti kapist välja!

NOOR KUU LÕVIS Noor Kuu loob end Lõvi all, mis tähendab seda, et sellel päeval on antud võimalus sul koguda jõudu millegi saavutamiseks. Seega, kui sa oled pikka aega mõelnud, et sa võiksid teha mõningaid muudatusi enda elus, aga sul ei ole piisavalt julgust selleks veel olnud, siis kasuta seda päeva ja tee see lihtsalt ära. Sellel päeval tuleb teha algust kõige sellega, mida sa sooviksid enda elus näha, kui soovid töökohta vahetada, siis anna endale võimalus, kui soovid kellelegi enda tundeid avaldada, siis tee seda jne. Lõvi annab sulle kaasa võidukat energiat, mis tähendab, et sellel päeval võid sa enda unistustele lihtsalt esimese sammu luua, mis hakkab hiljem vilja kandma.

Emotsionaalses mõttes sa võid alates 31. augustist kuni 4. augustini tunda, et sul on rohkem eluenergiat, rohkem teotahet, sa suudad end mugavustsoonist välja tuua ja ka väga arglik suudab sõna sekka öelda olukordades, kus ta peidaks end liiva alla - see on Lõvi vägi.

MEELDETULETUS!

Veel sooviksin ma üle korrata selle aasta energia laine üldiseloomustuse, et sa mõistaksid, mis sinu eluga toimub. Kes Jaanuari kuus minu üldseassidel käisid, nemad teavad, millest ma räägin, aga tuletan siiski kõigile meelde, millise aastaga meil tegu on. Tule Ahv on energia varastaja ja andja, mis tähendab seda, et see aasta on ülitempokas. Kes tunneb, et aeg jookseb tema käest ära, selle elu on õigel rajal tegelikult - ei tundu loogiline, eksole? Aga nii see on, mida tempokam on sul see aasta, seda õigemat teed sa käid. Tule Ahv annab sellele aasale hoogu, mis tähendab seda, et iga kuu on kiirem, Märts oli kiirem, kui Jaanuar, Juuli oli kiirem, kui Juuni. Iga kuuga tempo tõuseb vähemalt kuni uue Hiina astroloogilise aastani. Seega, kui sa tunned, et elu libiseb lihtsalt käest, siis võid rahulikult end tunda ja öelda endale, et sa oled heal järjel. Aga nendel, kellel elu sellel aastal seisab, on tavalises tempos või on isegi aeglane, nemad ei käi enda õiget elu rada - järelikult on midagi, mis on elus tegemata, õppimata veel, enda vigadest ei ole aru saadud ja ei ole leitud seda "õiget mina" üles.
See aasta on eriala vahetamise, leidmise aasta, mis tähendab seda, et paljude töökohad muutuvad. Muutuvad nende töökohad, kes on oma aja ära teeninud enda eriala peal. Tule Ahv tekitab töö suhtes vajadust muuta seda tööd, kui sa ei ole õige ameti peal. Seega, kui tunned, et sinu hing soovib midagi muud, siis lahku ja muuda suunda. Järgmine aasta ei ole töö vahetamise aasta, see ei soosi selliseid teemasi absoluutselt. Paljud inimesed leiavad enda unistuste töö just sellel aastal ja see, kes on oma praegu erialaga rahul, see on loomulikult õige eriala peal.

MÄEKRISTALL PUHASTAV VÄGI JA JÕUD

Esmalt ma soovin öelda kõikidele kristalli armastajatele ja selle artikli lugejatele - Mäekristall on kõige esmane kristall, mis võiks iga kristalli armastaja kanda olla. See tähendab seda, et ma soovitan igal juhul kõikidel inimestel Mäekristalli kanda, seda sellepärast, et see aitab sul igas spirituaalses suunas end avada.

Mäekristall puhastab sinu energia, aitab uuel energial tulla, aitab eluga edasi minna, suurendab spirituaalsust, aitab teistel kristallidel sinuga tööd teha ja mis kõige tähtsam, aitab sul terve olla.

Mina kannan pidevalt Mäekristalli endaga juba sellepärast, et olla avatud uutele võimalustele ja et ise ei looks takistusi enda elu positiivsel rajal käimisel. Spirituaalsus on võimas teekond, mis ei lõppe iial, aga see võib seisakusse minna. Mäekristall on see, mis ei lase sul elus seista, see paneb sind liikuma, elama, edasi arenema. Mäekristall on nagu "Tule Ahvi aasta", mis tekitab elus tempot, aga selle heas mõttes. Seega väärtuslik väeese, mis võiks tõepoolest kõigil olla!

Mäekristall talismanid (auguga, ripatsid), Mäekristallist käeehted ja Mäekristalli kõrvarõngad töötavad sinu enda Auraga kõige parem. Soovitatav on Mäekristalli kanda nahaga kontaktis, et see annaks kõik enda väe edasi sulle endale. Kanna Mäekristalli juba sellepärast, et see aitaks sinu Kroontšakral tööd teha, mille töö omakorda aitab unistustel täituda.

Peale selle on pendlite maailmas kõige enimkasutatav Mäekristall pendel, see on pendel, mis võiks olla see "esimene". Seda sellepärast, et Mäekristallist valmistatud pendel hakkab tavaliselt kõigiga tööle ja see aitab sul pendeldamist edasi arendada.

Mäekristall on kindel kristall, mis peab kuuluma ka "PROHVETLIKE KRISTALLIDE ENNUSTUS KOMPLEKTI".

Mäekristalli võib lisada ükskõik millisesse kristalli komplekti, kuna sellel on oskus võimendada teisi kristalle.

Mäekristalli püramiidid on ühed võimsamad Feng Shui energia liigutajad ja on soovitatav nendesse kodudesse, kus soovitakse täiel määral enda kristallide energia kodu heaks liikuma panna.

Loe lähemalt ka MÄEKRISTALLI KÜÜNLAALUSTE kohta. Mäekristall on kõige universaalsem kodu Aura puhastuse kristall, millel on oskus kodust eemaldada negatiivset energiat. Mäekristalli küünlaalus võiks olla üleüldse esimene küünlalaus kodus, mis on valmistatud kristallist. Sellel on ka oma põhjus, nimelt Mäekristall oskab kodu Aura avada tervendusele ehk sellel on oskus luua soodne energiapinnas teistele kristallidele. Kui kodus on Mäekristalli, siis teised kristallid hakkavad kiiremini tööle. Ükskõik milline positiivne energia hakkab kodus kiiremini liikuma, kristallehted säilitavad endas jõudu, kristallikomplektid töötavad võimsamalt ja igakuised kodu puhastus rituaalid töötavad paremini.

Nädala kristall on alati 10 % soodsam tavahinnast!
Uuendatud: 31.07.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja