NUMBER 7 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .
 
Olen juba kirjutanud, mis tähendab kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 7, 77, 777 ja 7777. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 7 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates või isegi erinevate esemete peal neid numbreid nähes, näiteks 17:17 või 7:22 jne. Mida aeg edasi, seda rohkem tuleb minu poole küsimusi nende numbrite kohta ja nüüd on number 7 koos teiste numbritega teil siin:

Esiteks ma soovitan meelde jätta, et numbrid hakkavad tulema ja jäämagi tulema senikaua, kuni sa mõistad, mida Ingel sulle soovib öelda. Kui sa seda numbrite müsteeriumit lahendatud ei saa, siis hakkad neid kõikjal nägema ja sinu Ingel võib üsna lootusetult ennast tunda. Inglid ei suuda enamus inimestega suhelda mõtete kaudu ja sellepärast nad kasutavad märke, sümboleid, numbreid ja juhuste kokkulangevust, et sulle puust ja punaselt kõik ette teha.

NUMBER 7 JA INGLI SÕNUM KOOS TEISE NUMBRIGA:

7 ja 1, mis võivad moodustada näiteks 17:17, 11:17, 7171 jne.

"UUS JA PAREM ELUPERIOOD" Inglid annavad märku, et nad on sinu tegude üle õnnelikud, kuna oled enda õiget rada käimas. Peale selle soovitavad nad sul olla tänulikud kõige üle, mis elu on sulle kinkinud ja selle tänu pärast tulevad sinu teele veel paremad võimalused. Paljud näevad neid numbrite kombinatsioone, kui nende elus hakkab raskem periood läbi saama ja suur võitlus armastusega saab lahendusi. Neid numbreid nähes on õige aeg teha erinevaid rituaale uute võimaluste ja uue armastuse ellu toomiseks.

7 ja 2, mis võivad moodustada näiteks 2:27, 72, 7277 jne.

"OLE SPIRITUAALNE" Number 7 sümboliseerib alati spirituaalsust, valgustamist ja intuitsiooni ning number 2 sümboliseerib ka tasakaalu. Kui sa näed numbreid 27 või 72, siis on see märk sellest, et sul on õige aeg tegeleda erinevate spirituaalsete ettevõtmistega. Hetkel on sul seda vaja, see rikastab sind ja sa oled avatud spirituaalseks kasvamiseks. Sinu õnne valem või vastus probleemidele tuleb läbi spirituaalsuse, meditatsiooni ja eneseleidmise. Kui sa näed suuremaid numbreid, nagu näiteks 277 või 7272, siis nad annavad sulle vihje, et sa oled spirituaalselt teelt kõrvale kaldumas, unusta materiaalsus ja keskendu enda vaimsele tervisele.

7 ja 3, mis võivad moodustada 7:33, 73, 3377, 37 jne.

"KAITSE VAJADUS VÕI SPIRITUAALSUSE KASV" Need numbrid Inglite poolt tulevad vaid siis, kui sul on vaja teada, kas sul on vaja lisakaitset. Tavaliselt on nii, et spirituaalsuse kasvades sinu Aura kaitse kahaneb ja seega on vaja lisakaitset. Inglid annavad teada, et tegele iseenda kaitsmisega, järelikult võib olla sinu elus keegi, kes tegelikult ei tohiks sinna kuuluda või sa ise hoiad kellegist liialt sügavalt kinni, kes tegelikult peaks enda eluga edasi minema. Teisel juhul annab see teada, et sa oled spirituaalsemaks muutunud ja peaksid veelgi sügavamaid samme ette võtma, kas siis arendama ennast hakkama või mõne spirituaalse teekonna läbi käima, minema reisile, kuhu sinu hing on millegi pärast alati soovinu minna jne. Inglid annavad sulle hoiatuse - parem karta, kui kahetseda.

7 ja 4, mis võivad moodustada 7:47, 744, 47, 774 jne.

"OLED ÕIGEL TEEL" Nende numbrite saatmine Inglite poolt on pigem sulle kui hea enne ja tänusõna nende poolt. Kui näed 4 ja 7, siis see on märk sellest, et sinu enda Inglid on rahul sellega, mida sa täna enda elus teed. Nende meelest oled sa õigel ajal õiges kohas ja muutud spirituaalsemaks. Kui oled viimasel ajal tegelema hakanud mõne spirituaalse teemaga, rohkem hakanud enda kodu energiat puhastama või enda tervisega tegelema, siis on see nende poolne tänu, et sa teed õigeid asju ning hoolid iseenda eest. Nad soovivad sulle edasi öelda ka seda, et see mida täna teed, see kajastub sinu elus alles hiljem ehk see tänane samm vajab pikemat tähelepanu, et jäädavat heaolu sulle tuua.

7 ja 5, mis võivad moodustada 7:55, 57, 577, 7755 jne.

"OTSUSTA JA LIIGU KIIRELT EDASI ENNEM, KUI VÕIMALUSE MAHA MAGAD" Number 5 ja 7 kombinatsioon on mõeldud vaid sinule, see number saadetakse sinu poole, kui sinu enda Inglid näevad, et sa ei suuda otsuseid langetada, kuigi tegelikult tead täpselt, mida tegema pead. Number 57 tuleb siis, kui Inglid näevad, et hea võimalus sinu teelt hakkab ära kaduma, aga seda kõike vaid sellepärast, et sa ise ei julge otsuseid langetada. Inglid annavad sulle vaid veidi aega, et sa liigutama hakkaksid ja saaksid endale selle, mis sulle kuulub, Võta hetk ja mõtle, mida sa kardad, milline elumuutev samm oleks sulle kasulik, aga sa jääd täna enda mugavustsooni. Mõtle, kas lähtud liialt palju teiste inimeste arvamusest? Kui oled leidnud "selle" millegi, mida sa kardad, siis tead täpselt miks Inglid sinu juurde selle numbriga pöörduvad.

Peale selle annavad Inglid sulle teada, et oled spirituaalselt hakanud kasvama ja sinu intuitsioon on hetkel tõusuteel. Seega ära unusta enda spirituaalsust, tegele end arendamisega edasi ja lähtu intuitsioonist, kuula seda, see on õige.

7 ja 6, mis võivad moodustada 766, 7666, 7766 jne.

"INGLID VALVAVAD SIND" Kui näed number 6 ja 7 kombinatsioone, siis on see märk sellest, et Inglid on sellel samal hetkel sinu juures ja soovivad sulle öelda järgmist: "Oled enda elujärjega sealmaal, kus sinu spirituaalsus kasvab ja sa oled avatud erinevatele prohvetlikele visioonidele". See on märk sellest, et sulle võidakse läbi une, numbrite kombinatsioonide või teiste märkide tuua vihjeid sinu tuleviku kohta.

7 ja 8, mis võivad moodustada 78, 778, 787 jne.

"JÕUKUSE POOLE TEEL" Number 7 ja 8 kombinatsioonide nägemine on puhas õnn. See on märk selle kohta, et sinu poole on hea õnn saabumas, on midagi, mis tuleb sinu juurde suure üllatusena ja ette hoiatamata. See võib olla hea ja külluslik võimalus, töökoha pakkumine, palgatõus, midagi, mille küllus saab eksisteerida füüsilisel kujul.

Inglid soovivad, et sa hoiaksid positiivset suhtumist ja oleksid inimeste suhtes lahke. Mida lahkem sa oled, seda kiiremini saabub Inglite poolne kingitus ehk küllus sinu teele.

Peale selle kõige ütlevad Inglid nende numbritega, et peagi on saabumas sinu emotsioonidesse ka hingerahu. Hingerahu, mis on seotud materiaalse ja emotsionaalse tasakaaluga. Oled teel sinna poole, kus sa saad rahus elada ja ei pea muretsema selle üle, kuidas materiaalses mõttes hakkama saada. Palju õnne, kui sa neid numbreid näed!

7 ja 9, mis võivad moodustada 97, 7797, 977 jne.

"OLED ÕPPINUD JA MINNA LASKNUD" 9 ja 7 on väga spirituaalne kombinatsioon, mille Inglid sinu teele saadavad. Kui sa näed neid numbreid, siis sinu Inglid soovivad sind tänada selle eest, et oled olnud "õppija" rollis. Seda selles mõttes, et sa oled õppinud enda vigadest, oled lasknud minna vanadel sind mitte teenivatel emotsioonidel ja oled suutnud enda jaoks selgeks teha ühe väga suure probleemi, mis enam sinu jaoks probleem ei ole.

Need numbrid tulevad sinu juurde siis, kui sa oled enda karmat mõistnud, järelikult oled ühe õppetunni enda elus läbinud ja selle eest sa saad ka "preemiat". Preemiat saadavad Inglid alati läbi hea enesetunde, õnnetunde, rõõmu ja armastuse.

Kui sa näed neid numbreid, aga siiski tunned, et elus on väga palju negatiivset hetkel käimas, on see lihtsalt sulle lohutav ettekuulutus, et peagi saab kõik läbi ja sa oled nii ehk naa juba võitjana välja tulnud sellest olukorrast. Inglid tihtipeale saadavad sõnumeid meie teele ka siis, kui nad näevad, et me hakkame alla andma.

7 ja 9 nägemisel järgi enda sisetunnet, käi sinna poole, kus süda kutsub ja sa ei tee vigu.

7 ja 0, mis võivad moodustada 7700, 077, 7007, 07, 0 jne.

70 -  "Sa oled hea õnne vääriline tänu sellele, et sa oled kedagi enda elus aidanud. Nüüd ma soovitan sul mõelda, keda ja mil viisil sa oled viimasel ajal aidanud. Ilmselgelt sinu Inglid viitavad justnimelt temale. Inglid annavad sulle teada, et iga heategu saab tasutud ja 70 on tasu selle spirituaalses mõttes. Spirituaalsete kanalite avanemine, intuitsiooni võimendumine ja visioonide suurenemine on see tasu. Oled tubli olnud!"

700 - "Oled täpselt õigel teel enda elus, kõik, mis täna on sinu elus ja kõik sündmused, mis toimuvad, need on õiged. 700 on märk preemia saamisest kõrgemalt poolt, see on märk sellest, et käid enda positiivset saatuse rada. See sõnum tuleb siis, kui sinu jaoks tehakse vähemalt üks uks lahti, mis toob sinu unistuse sulle lähedamale."

707 - "Müstiline sõnum sinu Inglite poolt annab märku selle kohta, et sa peaksid täna eriti tähelepanelik olema enda mõtete ja tegudega. Inglid hoiatavad, et sa ei oleks negatiivne ja et sa ei muudaks tänast suunda. Kõik, mis täna sinu elus on, see peab olema, ära muuda seda. Ära mine mugavuse küüsi, seisa õigel rajal!"

7700 - "Sa oled hetkes, kus sa toidad enda hinge spirituaalsusega, see kõik on õige, mida sa teed ja mida sa endale lubad!"

Inglitega kontakti aitab saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Tansaniit, Safiir, Larimar, Sinine Kvarts, Sinine Sammalahhaat, Amasoniit, Skolessiit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid

"Jälgi enda ümbrust, kõik vastused tuuakse sinu ette, ole tark ja seleta need enda jaoks lahti! Tene L."
Uuendatud: 01.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja