SIGA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Sea või sigade nägemine unes ei ole kõige tavapärasem sümbol või ettekuulutus, mida unes võib näha. Siga sümboliseerib suures pildis romantikat, armastust, perekonda, küllust, jõukust, aga võib ette kuulutada ka egoismi ning enesekesksust. Kui siga uned näed, siis seleta lahti ka alati teised sümbolid, mida sa seal unes kohtad või ka inimene, keda sa unes näed, ka tema on oluline. Alati loeb ka emotsioon, mida sa siga nähes tunned. Kui siga ennustab head ette, aga emotsioon, mida sa tunned on halb, siis tuleb seda siiski ohuna võtta.

ILUSA VÄLJANÄGEMISEGA SIGA - Kui sa näed enda unenäos ilusa väljanägemisega tervet ning rõõmsameelset siga, siis on see ettekuulutus heast eluperioodist, kus sa võid saada materiaalset tasu või luksust. Sellise sea nägemine ennustab ette head viljakat perioodi ja millegi ellu sisenemist. Mida suurem on siga, mida sa uned näed, seda suurem võib olla see hea õnn, mis sinu teele on tulemas. Oota ja sa peagi näed, mida see sulle ette kuulutas.
 

KONDINE VÕI KÕHNA SIGA - Kui sa näed kõhna või väga näljase väljanägemisega siga enda unenäos, siis see kuulutab halba ette. See on märk selle kohta, et peagi on tulemas mõni tööalane probleem välja. See siga toob õnnetust, probleeme, riidusid, valesti mõistmist. Üldiselt sümboliseerib see tööga seotud probleeme, aga võib tuua ka peresiseseid riidusid. Seleta lahti ka teised sümbolid või märgid, mida unes kohtad, et sa mõistkasid, kus poolt see probleem tulemas on.
 

SIGA JÄLITAB VÕI KÄIB JÄRGI - Sinu unenäos siga sinu kõrval või kannul jalutamas on halb enne. See sama siga sümboliseerib "kedagi" sinu elus, kes ei ole sinuga siiras ega aus. Keegi, kes tagaselja võib väga palju halba ja paksu pahandust teha. Kui sa näed, et siga käib "kellegiga" koos sinu unenäos, keda sa tead, siis see võib olla vihje tema kohta, et sa pead temaga ettevaatlik olema.
 

VIID KELLELEGI SEA - Unenägu, kus sa viid kellelegi või kingid kellelegi sea on märk selle kohta, et sa oled tema vastu ebaõiglane ja kade, kui sa näed, seda isikut unes. Kui sa ei näe inimest, kellele sa sea kingid, on see märk, et sa käitud halvasti ja saad ise kahju sellest. See on liigne egoism ja suur "mina isiksus", mis on viimasel ajal võimu võtnud sinus.
 

MUST JA RÄPANE SIGA - Kui sa näed unenäos musta, räpast või porist siga on see ettekuulutus selle kohta, et sa ilustad enda elus midagi, mis tegelikult ei ole ilus. Võib-olla on see mees sinu elus, kelle sa teed paremaks, võib-olla on see mõni projekt, mida sa soovid, et töötaks, aga tegelikult ei tööta. Kui sa näed räpast siga unes, siis palun seleta lahti teised sümbolid enda unenäos, et sa mõistaksid, mida sa enda jaoks ilusaks lood.
 

SEA PÕLETAMINE - Unenäos, kus siga küpsetatakse või visatakse tulle on märk suure probleemi tulekust. Sa oled enda elus sisenemas faasi, kus probleemid hakkavad ilmsiks tulema. See on vihje sulle, et ruttu muuda suunda, et õnnetusse ei langeks.
 

PÕRSAS - Kui näed põrsast, siis see sümboliseerib lapsi või ühte last sinu elus. See võib olla ka märk selle kohta, et keegi on sinu elus, kellel on iseloomus väga palju negatiivseid külgi, aga sa aktsepteerid neid pooli temas ja annad talle aega muutumiseks.

VÄGA VÄIKE ÜKS PÕRSAS - Sümboliseerib sisemist rahu ja õnneliku perioodi, mis on ees ootamas sind.

SIGA PÕRSASTEGA - Unenägu, kus sa näed siga koos tema põrsastega on märk peagi tulevast võimalusest, mis on seotud äriga, ettevõtlusega või enda tööalase teostamisega. See on väga hea enne, mida unes kohata. Võib olla ka märk selle kohta, et sa teed õigel ajal õige otsuse. Kui oled vahetult enne seda unenägu enda ärkvel oldud ajal langetanud mõne otsuse, siis on see lihtsalt teadanne, et sa käitusid õigesti.

LÕKSUS SIGA - Kui näed unes, et siga on lõksus või keegi hoiab teda puuris ja näiteks ka piinab teda, siis see on väga halb enne. See ennustab ette probleemi, mida sa oled ise enda jaoks kohale kutsunud ja mida sa ka karmaatiliselt väärid.

SIGA NAGU KODULOOM - Kui sa näed unes, et sul on siga kodune ja sa hoolitsed tema eest nagu koera eest, on see ettekuulutus sinu uuest kohustusest. See on märk, et sa oled võtnud enda kanda ühe projekti või uue ülesande, mille tulemus on positiivne.

SIGA JOOKSEB EEMAL - Unenägu, kus sa näed vilksamisi siga kusagil eemal nägema on see märk sinu enda sisemisest kasvamisest. Sa oled targemaks millegi osas saanud ja omandanud uusi teadmisi. See on hea enne, kus võidakse sulle ka öelda, et oled tarku otsuseid teinud.

ROOSA SIGA - Roosat tooni siga sümboliseerib armastust, suhet, partnerlust ja tundeid kellegi osas. See on lisa märk sellele, mida see siga sinu unes teeb, niiviisi sa saad aru, millele see siga viitab sinu nägemuses.

MUST SIGA - Musta hirmul, kartva või tigeda sea nägemine sümboliseerib õnnetuse ellu sisenemist. Rõõmsameelse, lahke või armsa musta sea nägemine sümboliseerib head võimalust enda jaoks midagi luua ja head võimalust materiaalsust suurendada.

SIGA HÄÄLITSEB - Kui sa reaalselt kuuled enda unenäos siga häälitsemas on see ettekuulutus halbade uudiste tulekust. Ole ette hoiatatud!

SEA PEA - Sea pea nägemine sümboliseerib kedagi, kes võib sind aidata materiaalses mõttes. Keegi, kes võib väga head nõu andja, et sa millegi saaksid korda ajada, mis on materiaalne. Kui sa näed, et sea pea on räpane, must või isegi verine, on see ettekuulutus klatši jutust, mida sa ei saa enam vältida, see on peagi välja tulemas.

METSSIGA - Metssea nägemine annab sulle vihje, et tööta hetkel enda elus väga suuresti, karmilt ja tööta täiel rinnal, See töö, mida sa teed, see saab tasutud, aga sa ei tohi alla anda. See tuleb sulle märguandeks siis, kui sa oled mõelnud, et sa ei suuda, ei jaksa või ei taha enam tööd teha. Metssiga on vihjeks, et sa pead rabama ja hetkel tööle end pühendama.

 

SEALIHA unes nägemine ei ole hea endeline, kui sa seda liha sööd või kui sa soovid seda liha unes saada. Sellisel juhul sinu unenägu ennustab ette sinu kehva tervist või eelpool seisvaid probleeme. Seda sellepärast, et inimestele sealiha sümboliseerib sealiha toitu, kuid inimese enda spirituaalne pool ei soosi loomadelt elu võtmist ning seda toiduks muutmist. Seetõttu on selle sümbol ka väga kurja tõotav.

 

Unenägu, kus sa naudid sealiha söömist, on märk sinu keha vitamiini puudulikkusest ja sinu alateadvus hoiatab sind ennem ette ära, et sa võtaksid enda tervisega midagi ette. Kui sa otsid sealiha, mida süüa, siis sa otsid ise probleeme või suundud teatud inimese või tegevuse poole, mis sulle võib suuri pettumusi tuua.

 

Kui sa näed unes, kuidas sa vägisi sööd sealiha, siis sa kas ise survestad end tegema midagi, mis sulle tegelikkuses halba teeb või keegi teine survestab sind midagi analoogset tegema.

 

Sealiha küpsetamine on märk probleemide hävitamisest, kui sa küpsetad seda mõnel muul eesmärgil, kui söömise eesmärgil. Söömise eesmärgil küpsetamine näitab sulle seda, et sa ise tekitad probleemist suuremat probleemi.

 

Kui sa oled taimetoiduline/vegan ja näed unes, kuidas teised söövad sealiha ja sina mitte, siis see on märk selle kohta, kuidas need teised inimesed ei mõista seda, millega nad end seovad, kuid sina seda mõistad.

 

Toores sealiha sümboliseerib raskekujulist haigust või möödapääsmatut halba situatsiooni/probleemi. Pooltoores sealiha viitab probleemile, mida sa ei oska alguses võib-olla tuvastada või mis alguses tundub, et ei olegi nagu probleem.

 

Kui sa enda unenäos lihtsalt näed eemalt sealiha, kuid rohkem kokkupuuteid sul selles unenäos sealihaga ei ole, siis see on üks väheseid positiivseid märguandeid selle sümboli nägemisel. See on märk raskest olukorrast välja tulekut või võitu millegi üle, mille kallal on pikka aega tööd tehtud. Midagi, mis on kurnanud, muret põhjustanud ja lõpuks lõpuni jõudnud ning lahenduse leidnud.

 

Vardasse aetud siga sümboliseerib metsikult suuri ja tohutuid probleeme. Kui sa sellist asja unes näed, siis tuleb seda võtta väga suure hoiatusena. Sellisel juhul peaksid sa olema valvel ning väga ettevaatlik oma tegevustes, välja ütlemistes ja suhetes.


Tselestiit geood on kristall, mida hoitakse enda voodi kõrval, selle all või unenägusid soodustavate kristallide keskel. Tselestiidi geood aktiveerib sinu meeli unenägusid nägema, avades sind prohvetlikele nägemustele.
Uuendatud: 07.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja