AURA KAITSE - ÜLDSEANSS

by in ÜLDSEANSS, UUDISED .

 

Toimub vaid üks seansiõhtu neljapäeval 18. augustil algusega kell 19.00 Butiigis.

Üldseanss on mõeldud neile, kes soovivad õppida tundma rohkem Aura maailma ning mõista, kuidas inimesed mõjutavad üksteist. Üldseanss on mõeldud Aura tugevdamise õppimiseks ja negatiivsete energiate mõistmiseks.

Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad.

Enne seansile tulekut soovitan ma sul mediteerida, olla kasvõi vaikuses iseendaga pool tundi, et sinu hing saaks võimalikult palju lõõgastuda enne üldseanssi. See on kõik hea selleks, et sa suudaksid täielikult minna üldseansiga kaasa ja sellest endale vajalikku informatsiooni kaasa võtta.

Sellel õhtul oleks hea kui sa enda kaitsvaid kristalle endaga kannaksid.

ÕHTU TEMAATIKA:

- Mis on Aura, kui suur on Aura ja kuidas tekivad Aurasse energiad.

- Kuidas teised inimesed mõjutavad meid, kuidas saadetakse negatiivset energiat Aurasse ja kuidas selle eest ennast kaitsta.

- Mis on energia-vampiirlus ja kuidas selle vastu saab võidelda.

- Kuidas tugevdada Aurat, tervendada energia lekkeid ja mis asi on energia leke.

- Kristallid, mis aitavad kaitsta ja tugevdada Aurat.

- Kuidas katkine Aura võtab vastu ärasõnumist, needmist ja kuidas seda Aurast välja saata.

Igal seansiõhtul osalejal on võimalik Tene käest küsida nõu sellel samal teemal.

REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi, kindlasti ka telefoni number ja sobiliku seansi kuupäev.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitte osalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.
Uuendatud: 07.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja