KIASTOLIIT - NÄDALA KRISTALL JA EBAÕNNE EEMALE TÕRJUMINE

by in UUDISED .

 

Kiastoliit on saanud selle nädala kristalliks 7. august - 14. august, selle toetava energia tõttu, mis sellel nädalal väga palju läheb vaja. Kiastoliit sümboliseerib ebaõnne eest kaitsmist ja ka blokaadide loomist, mis hoiavad eemale halbu hingesid. Sellel nädalal võib väga palju tulla esile olukordi, mis ei pruugi kõige meeldivamad olla. Kiastoliit on see kristall, mis aitab sul sellel nädalal olla õnnelik ja hoiduda ebameeldivatest olukordadest ning situatsioonidest, mis võivad sulle peavalu põhjustada.

KLATŠ VÕI SPIRITUAALSUS, VALI ISE! Sellel nädalal on vägagi aktuaalne "klatši jutt", kuna vähem spirituaalsemad inimesed on Tule Ahvist sellel nädalal negatiivselt mõjutatud. Seega, kui keegi sind klatšib või sa istud seltskonnas, kus kedagi klatšitakse, siis võta lihtsalt teadmiseks, et see on madala spirituaalse tasemega inimese jutt ja ta on lihtsalt üleüldisest energiast mõjutatud. Ära võta seda isiklikult! Klatši jutuga ongi nii, et mida rohkem seda tehakse, mida rohkem sa ise seda teed, seda madalamaks muutub sinu spirituaalsus ja intuitsioon pannakse blokaadi alla. Seega ole tark ja ära sekku sellistesse vestlustesse, mis ei ole kõige meeldivamad juba enda spirituaalse arengu pärast.

Kiastoliit on see kristall, mis aitab kaitsta sind sellel nädalal klatši jutu ja ebameeldivate olukordade eest.

KAS MA TEEN ÕIGET TÖÖD ? Aga selles nädalas on ka häid külgi, näiteks on suurepärane nädal töö tegemise jaoks. Need inimesed, kes on oma õigetel töö positsioonidel, need naudivad sel nädalal veel eriti oma tööd. Töö sujub ladusalt, tuleb häid üllatusi seoses tööga ette ja kui sa tunned, et vot nii hea nädal on tööalaselt olnud, siis võid endale õnnelikult öelda: "Ma teen õiget tööd!". Need inimesed, kes aga tunnevad sellel nädalal tööl olles, et nad on kuidagi kinni selles teemas ja soovivad midagi muud ning on rahutud või tööjuures juhtub ebameeldivad asjad temaga, nemad on vales kohas üleüldiselt. Siin väike vihje, et te tegelikult saate läbi selle nädala aru, kas te olete tööalaselt õigel rajal või mitte.

10. AUGUST "OLE PAREM MADALA PROFIILIGA" loob end Kuu esimene veerand, mis tähendab seda, et sellel korral võib see avada ebameeldivaid konflikte. Sellepärast said ka Kiastoliit nädala kristalliks, et kaitsta ebameeldivuste eest, mis tekitavad lisapingeid. 10. augustil ma ei soovita mitte ühelgi inimesel suhte teemadel midagi läbi arutada, mis vajavad arutamist ja mis on negatiivse alatooniga. Seda sellepärast, et te iseendale probleeme kaela ei tõmbaks ja suhet ei rikuks. Soovitan läbi lugeda selle artikli, kus olen kirja pannud, mida Kuu esimesel veerandil teha ja selle leiate SIIT.

MILLE EEST KIASTOLIIT KAITSEB JA MIKS SEE VÕIKS SUL OLEMAS OLLA


Kiastoliit on imeline kaitse kristall, mis aitab nii mitmeski aspektis sind kaitsta. Kiastoliidile on omapärane tumepruun toon, mille sees on must rist või risti taoline sümbol. Kiastoliidi teine nimetus on Andalusiit, mille järgi seda ka ära tuntakse. Kiastoliiti on peetud väga kaua aega tugevaks kaitse talismaniks ja seda on kantud äraneedmise kaitsmise eest, kui ka halbade hingede eemale tõrjumise jaoks. Kiastoliit on üks vajalikumaid kaitse kristalle neile, kes tunnevad, et nende elu hoiab "miski" kinni ja ei ole seda õnne, mis võiks inimese elus eksisteerida.

Hoia Kiastoliidi kristalli enda voodi all või unenägude komplektis, et end kaitsta halbade hingede eest, kes öösiti ringi liiguvad ja sind üles võivad leida. Hoia eraldi Kiastoliidi kristalli ka aknalaual, et kaitsta ebaõnne majja tuleku eest.

Kastoiliit kaitseb "Kurja Silma" ehk  The Evil Eye eest, mis toob ebaõnne, neelab inimese hinge deemonite ohvriks ja annab väga palju halbu omadusi juurde, sealjuures alkoholismi, tubaka, toidu ning narkootikumite sõltuvust. Samamoodi annab Kuri Silm edasi arvuti sõltuvust ja robustset käitumist.

Kiastoliit kaitseb neid, kes näevad öösiti luupainajaid. Kui sa näed luupainajat, on see märk selle kohta, et sinu Aura on väga nõrk sellel perioodil ja kui on Aura nõrk, siis on võimalik sinu hinge ka kurjusel röövida. Röövivad energia deemonid ehk halvad hinged, kes liikvel on või halvad hinged, kes on sinu poole läbi needmise saadetud.

Seda imelist talismani võib riputada ka voodikohal asetseva unenäopüüdja külge, et see hoiaks luupainajaid eemale.

Talismanina Kiastoliiti kanda on hea ka sellepärast, et vabastada Aurast ebaõnne, needust ja ärasõnumist, mis on keegi teine oma kurjade sõnadega peale lugenud. Kui sa tead täpselt, kellega tegemist on, siis iga kord, kui sa selle Kiastoliidi endale kaela riputad mõtle selle inimese peale ja ütle enda mõtetes, et need sõnad vabanegu, mis on sinu peale loetud kurjaga ning mida sa ei vääri. Me saame sõnumist maha võtta vaid siis, kui karmaatiliselt me pole seda ära teeninud ehk on alusetu kurjus olnud.

Kiastoliit aitab vabastada hirmu ebaõnne eest, aitab eemaldada alateadliku hirmu õnnetuste tekke eest. Sobib neile, kes pidevalt midagi kardavad. See hirm, mida see inimene endale sisestab, see võib realiseeruda, kuna seda loetakse Auras, kui soovi. Seega Kiastoliit aitab eemale hoida õnnetusi, mida inimesed ise endale kohale kutsuvad.

Nädala kristall on alati 10 % soodsam !
Uuendatud: 07.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja