KALAD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kala või kalasid unes nähes see sümboliseerib üleüldiselt meie oskuseid, suunda ja võimet midagi luua. Kala nägemine võib olla väga hea ettekuulutus, kui sinna kõrvale kuuluvad head emotsioonid ja ka teised head sümbolid, mis kuulutavad ette head õnne. Iga unenägu kannab endas müsteeriumit ja ettekuulutust või seletust millegi suhtes, sina ole tark ja seleta alati lahti enda unenägude sõnumid. Niiviisi võid sa ära hoida õnnetusi või olla tark teatud situatsioonides.
 
KALA UJUMAS SELGES VEES - kui sa näed enda unenäos kala või kalasid, mis ujuvad selges vees, siis see on väga hea ettekuulutus, mida unes näha. Selges vees kala sümboliseerib millegi saavutamist, millegi endale saamist ja millegi väga hea avastamist. Kui kalasid on rohkem kui üks, siis need sümboliseerivad suuremat saavutust. Niigi edukad inimesed näevad tihtipeale sellist unenägu, see on märk nende jaoks mõne uue võimaluse ja teenimisallika tulekust. Kui sa näed konkreetset kala liiki selges vees olemas, siis defineeri ka selle sümbol, kuna selle tähendus võib muutuda sellega seoses.

Kui unes on veel märke rasedusest, lastest või midagi, mis sümboliseerib viljakust, siis kala toob ettekuulutust peagi tulenevast rasedusest.

KAKS KALA KOOS UJUMAS sümboliseerib "Kalade" tähemärki, see võib olla lihtsalt vihje, et sinu uni on seotud kellegiga, kes on Kalade tähemärgi all sündinud. Teisel juhul see näitab sinu alateadvust ja intuitiivset poolt.

KALA KINNI PÜÜDMINE - unenäos kala kinni püüdmine sümboliseerib millegi ilmsiks tulemist. Defineeri ka teised tegevused, sümbolid enda unes, et sa mõistaksid, mis asi tuleb päevavalgele. Väga suure ja värvilise kala kinni püüdmine sümboliseerib kohe peagi tulenevat head õnne. Kui sa näed, et keegi teine sinu unenäos püüab kala kinni, siis see viitab sinu energia taseme suurenemisest. Järgmistel päevadel võid sa tunda energia laengut ja soovi midagi tegema hakata.

Vee sees mütates ringi ja kätega kala püüdmine toob head õnne ning jõukust. See on märk selle kohta, et sa tabad hea ja soodsa hetke ära.

Kui sa üritad kala kinni püüda, aga sa ei suuda seda teha, siis see kuulutab ette sulle materiaalse probleemi lahendamisest, mis ei õnnestu sul ja seal tekib tagasilööke.

Kala sogasest järvest püüdmine kuulutab ette tööalaseid probleeme või tagasilanguseid.

SOGASES VEES UJUV KALA - kui sa näed unes musta, sogast või läbipaistmatut vett, kus ujub kala, siis see sümboliseerib ebaõnne tulekut seda selles mõttes, et sa pead millegi suhtes väga sügavalt pettuma. Mida rohkem on unes kalu, mida sogasem on vesi ja mida kauem see uni sul kestis, seda suurem on pettumus sinu teel.

SURNUD KALA kuulutab ette materiaalset laostumist või väga halba tehingut, mis on sinu kahjuks.

SÄGA sümboliseerib väga halba inimest ja halba situatsiooni, mis võib sind haarata enda küüsi. Kui teised sümbolid on unes positiivse varjundiga, siis sa võid sellest situatsioonist kergelt pääseda, kui ei, siis ei pääse.

KALA SÖÖMINE - unes kala söömine on hea ja positiivne enne. See sümboliseerib sinu enda spirituaalsuse kasvamist, suurenemist, intuitsiooni tugevnemist. Kui näed, et sa sööd kala unes on see märk selle kohta, et viimasel ajal oled sa õigesti käitunud iseendaga ja enda sisetunnet kuulanud. Oled teinud õigeid otsuseid, neid otsuseid, mis on sinu positiivse saatuse teega seotud.

KALA PUHASTAMINE - kui sa puhastad kala või hakkad sellest toitu valmistama on see märk selle kohta, et sa oled kellelegi enda tõelisi tundeid välja näidanud. Või on olnud olukord, kus sa ei ole suutnud varjata enda tõelisi emotsioone. See võib olla ka märk selle kohta, et sa peagi teed seda.

KALAMEES - märk selle kohta, et sul on vaja aeg maha võtta ja lasta enda füüsilisel kehal puhata. See on märk kurnatusest ja ületöötamisest või ülemõtlemisest. Kui kalamees püüab kala on see märk selle kohta, et sa pead olema "kellegi" suhtes kannatlik ja sa ei tohi murduda, kui sa oled murdumise äärel. Vastaseljuhul sa kas tekitad endale lisa probleeme või tood kurbust kaela.

KALASAAGI KOJU VEDAMINE - sul on väga suur kohustus perekonna ees või see on sinu juurde tulemas.

KALA KÄES HOIDMINE - kui sa hoiad enda unes kala käes, mis raputab ja soovib end välja sinu peost saada on märk suhte kohta, mis ei teeni sind hästi. Sa oled suhtes, kus asjad ei toimi ega edene edasi. Kui sa hoiad kala käes, mis seisab paigal, siis on see märk selle kohta, et sa lood ise harmooniat enda ja kellegi vahele, mis pikemas perspektiivis ka õnnestub ning kannab vilja.
UNES OLED ISE KALA - kui sa näed unes, et sa oled ise kala, siis on see sinu alateadvusest tulev sõnum, et sa soovid enda kõrvale armastust ja romantikat, see on see, mida hing otsib täna sinu elus kõige enam.

KALA RÜNDAB - unes, kus kala ründab sind on see vihjeks selle kohta, et sa enda päevases elus põgened ühe emotsionaalse probleemi eest. Sa peidad seda probleemi enda sees, mitte ei ürita seda ära lahendada. See on soovitus sulle läbi une, kus sul palutakse sellest probleemist vabaneda ennem, kui probleem veelgi suuremaks läheb. Kui unes ründab üks kala teist, siis on sinu elus keegi, kelle oskusi/annet/julgust sa alahindad. Mõtle hästi järgi, kelle kohta sa oled hinnanguid viimasel ajal jaganud.

KUIVATATUD KALA - sinu elus on midagi, millest sa saad enda jaoks suudad väga vähe kasulikku teenida. Mõtle hästi järgi, mis on sulle viimasel ajal pakutud või millega sa tegeled. See võib olla märk selle kohta, et sa ei teeni mitte üheski mõttes sellest tehingust kasu.

KALAPOOD, kus müüakse värsket kala on märk ühest hetkest, millest sa väga palju rõõmu saad tunda. Roiskunud kalasid täis kalapood on märk ühest hetkest, mis sind väga õnnetuks teeb. Tavaliselt kalapood ennustab ette sõnumi saamist, kas siis hea või halva sõnumi kuulmisest.

ÕNG - õnge nägemine on sinu alateadvusest tulenev sõnum, et : "Sa oled valmis probleemiga silmitsi seisma".

KALAROOG toob päevavalgele kaua mõtetes olnud soovid ja unistused, mis võiksid nüüd hakata alles vilja kandma. On õige aeg millegi käivitamiseks, mis on ammu juba mõtetes olnud, aga mille suhtes ei ole veel füüsilisi tegusid tehtud.

MILLIMALLIKAS - see ei ole hea, kui sa enda unenäos näed millimallikat. Millimallikas toob esile valusad mälestused, inimese, kes on sulle kord liiga teinud või hoiatab ette väga ebasoodsast eluperioodist, milles sa kas oled või oled sisenema hakanud. Defineeri teised tegevused ja sümbolid unes ära, et mõista millist valusat hetke hakkab millimallikas sinu ellu tooma.

KALADEST ÜMBRITSETUD - kui sa näed unes, et sind ümbritsevad ja vaatavad paljud kalad on see märk peagi tulenevast suurest küllusest ning rikkusest. Ole lihtsalt tark ja püüa hea võimalus kinni.

KELLEL ON SÜNNIPÄEV SEPTEMBRIS, OKTOOBRIS, NOVEMBRIS JA DETSEMBRIS - kui sa näed lihtsalt kala unes vilksamisi ja sul on sünnipäev ühest neist kuus, siis on see sõnum sulle järgmine. See on soovitus, et vaata enda sisse, sa oled enesekeskne ja ebaõiglane millegi suhtes. See on märk sellest, et muuda endas midagi ja ära ole nii jäärapäine.

MÕÕKKALA nägemine sümboliseerib millegist läbi saamist, millegi võitmist, millegini jõudmist.

KALAMARI - sinu ellu on peagi saabumas uus algus, uus suund ja see on soovituslik sul vastu võtta. Kui sinu päevases elus, keegi tuleb sinu juurde uut pakkumist tooma, siis võta see vastu, sellest tuleb positiivne ning hästi välja kujunev seiklus.

KALAKONKS - kui sa näed, et sa hoiad kalakonksu käes või keegi püüab sind sellega kinni, siis see on ettekuulutus "kellegist", kes sinu kohta informatsiooni hangib. Kui sa ise püüad midagi kalakonksuga või leiad selle, siis on see märk uuest vilja kandvast idee tulekust.

KALADELE SÜÜA ANDMINE - võidukas väljatulek millegist, võit üle vaenlase.

LENDAV KALA - lendava kala nägemine unes kuulutab sulle ette millegist vabanemist ja vabaks saamist. Defineeri ära sümbolid, tegevused ja ka inimesed, kes sinu unes veel olid, et sa mõistaksid, millest sa vabanema hakkad. See võib olla minevikust vabaks laskmine, see võib olla ka mõnes inimesest vabanemine.

KULDKALA on väga hea enne, mis toob endaga kaasa väga head mõtet, oskust, ideed. Sa oled võinud jõuda arusaamale, kuidas midagi enda ellu tuua või oled hakanud märkama midagi, mis oleks vaja tegema hakata. Üldiselt sümboliseerib kuldkala jõukust, küllust ja raha majja tulekut.

KALA SILM - kala silma nägemine on sinu alateadvusest tulenev soovitus, et pööra millelegi rohkem tähelepanu ja uuri selle kohta põhjalikumalt ning otsi fakte. On midagi sinu elus, mis vajab sinu tähelepanu ja selles on midagi, mida sa ei ole veel märganud, aga sa peaksid seda tegema.

ROISKUNUD KALA kuulutab ette klatši juttu ja halba mainet millegi suhtes.

AKVAARIUM - selge veega ja puhas akvaarium ennustab ette head võimalust ning ettevõtlust. Must ja sogase veega akvaarium ennustab ette haiguse tulekut. Kaladest tühi akvaarium kuulutab sulle ette peagi saabuvast vaenlasest või kellestki, kes sinu selja taga sinu vastu halbu plaane haub. Kui sa aga kukud või libised selgesse vette, mis on akvaariumis, siis see ennustab ette head armastavat aega. Kui sa ronid akvaariumist välja, milles on selge vesi, siis on see märk parema aja tulekust ja kui sa rondi välja mustast sogasest vees on see märk haigusest lahti saamisest.

Kui sa näed uned väga suurt akvaariumi, mis on täis erinevat sorti kalu, ilusat taimestikku ja akvaariumi elemente, siis see on väga hea ettekuulutus. Sellisel juhul on sind ees ootamas väga soodne materiaalne periood ja seda eriti äriliselt. Mida ilusam, suurem ja pilkupüüdvam oli akvaarium sinu unenäos, seda suuremat sorti materiaalne õnn on sinu poole tulemas. 

Unenägude paremaks meelde jätmiseks, rohkem nägemiseks ja mõistmiseks võid luua enda "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI". Selles komplektis on palju kristalle, mis aitavad sul unenägusi meenutada ja lahti seletada.
Uuendatud: 10.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja