VALGE OPAALI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

 

Valge Opaal on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Valge Opaal jõuab sinu juurde siis, kui sul on vaja teada, et sa pead midagi välja ütlema, millegi suhtes arvamust avaldama ja endast andma midagi välja, et seda "õnne"saada, niisama istumine ei too sulle kasu.

- SUHETE teemal toob Valge Opaal sulle märguande :"Võta aeg maha, ära muretse ja lase asjadel olla!". Valge Opaal tuleb sinu juurde siis, kui sa oled liialt stressis millegi suhtes, mis ei vääri sinu sellist tähelepanu. Parem on asjadel lihtsalt maha vaibuda.

- REIS Reisi küsimuse korral annab Valge Opaal märku, et sul on vaja puhkust, on hea aeg puhkuse võtmiseks. Mitte, et sinu füüsiline keha vajaks puhkust, hoopis vajab puhkust sinu emotsionaalne keha. On soodne aeg minna kõigest eemale, see aitab täna sind ja toob tagasi sind positiivsesse rütmi.

- TÖÖ Tööalaselt toob Valge Opaal märguandeks selle, et tee kõike nii nagu sa oled teinud, lase asjadel olla nii nagu need on sul hetkel olnud. Ei ole soodne hetkel uusi asju luua, teha ja organiseerida.

- TERVIS Valge Opaal näitab tervise suhtes seda, et sa mõtled üle asjad enda jaoks. Valge Opaal tuleb kristalliennustus komplektist välja siis, kui sul on palju stressi ja ärevust kehas. Valge Opaal näitab ka magamatusele või väga kehvale unekvaliteedile.

- Valge Opaal võib ka siis sinu juurde tulla, kui sul on vaja rohkem kuulata, mis sinu hing räägib, mitte see, mida teised tahavad sulle selgeks teha. Kuula vähem teisi inimesi ja kuula rohke iseennast.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina toob Valge Opaal sulle soovituse täna rohkem üksinda või kodus olla. Hea aeg on olla omaette ja koguda vaimset energiat, millest sul täna puudust on.

Põhilised märksõnad: vabaks laskmine, stressiga tegelemine, puhkamine, üksi olemine.
Uuendatud: 09.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja