TIIGRISILM - NÄDALA KRISTALL JA VÕIMUKAS TÄISKUU

by in UUDISED .

 

TIIGRISILM osutus selle nädala kristalliks juba selle Täiskuu pärast, mis hakkab end 16. augustil looma ja omab enda kõrgehetke 18. augustil. Peale selle on selle nädala üldenergia väga hea töö tegemiseks ja külluse energia ammutamiseks, mida aitab teha sul Tiigrisilma kandmine. Ning kolmas põhjus, miks see kaunis kristall on oma nädala kristalli positsiooni ära teeninud on see, et meie Butiigil on 15. augustil sünnipäev ehk meie Butiik on Lõvi tähtkuju all sündinud ning ka Tiigrisilm on toetavaks kristalliks just Lõvidele.

SELLEL NÄDALAL SOOVITUSLIK!

See nädal on ideaalne töö tegemise nädal, enda külluse energia suurendamise aeg ja soovide soovimine võib täituda, kui soovid on ambitsioonide ning tööga seotud. Vastav edu ja energia on õhus, sina lihtsalt ole tark ja hoia positiivset suhtumist ning usku ülal. Kanna Tiigrisilma sellel nädalal endaga, et võimendada enda külluse energiat. Soodne aeg on ka heade pakkumiste saamiseks!

VÕIMUKAS TÄISKUU NELJAPÄEVAL 18. AUGUSTIL

Täiskuu tipphetk on 18. augustil, aga see hakkab end looma juba 16. augustil ning lõpetab enda energia üle andmise 20. augustil. Seega põhimõtteliselt võib öelda, et peaaegu et terve see nädal kannab ühte ja sama energiat endaga.

Mida annab sulle siis seekordne Täiskuu? See annab sulle võimu, jõudu, energiat, tööedu, küllust ja ambitsioonide täitumist.

Kindlasti, kohe kindlasti soovitan ma puhastada enda kodu Kagu poolne ja Põhja poolne tuba/nurk ära. Kagus põleta Salveid, Kaneeli viirukit või hoopis Kaneeli küünlaid, et värskendada külluse energiat ning läbi Täiskuu tuua enda majja veelgi võimsamat külluse väge. Põhja poolset tuba samuti puhasta Salveiga või hoopis Aaloe viirukiga, lase ka Aaloe küünlal seal põleda. Alternatiiviks sobib Põhja ja Kagu nurga puhastamiseks Muskuse viiruk. Mõlemas nurgas oleksid head energia puhastajad tavalised valged küünlad.

Hea ja soodne aeg on täiendada enda külluse nurga kristallikomplekti, Ahvileivapuu peale lisada Tiigrisilma õnne suurendamiseks, kodu Põhja poolsesse nurka viia Kalkopüriiti, et see majja jäävat edu tooks või hoopis luua Tööedu maagia kristallide komplekt koos konkreetsema sooviga, mille just hiljuti kirja panin. Kõik sellised külluslikud ja küllust toovad tegevused kristallidega saavad sellelt Täiskuult väge kaasa. Millal seda kõike teha ? Seda sa võid hakata tegema juba 16. augustil ning lõpetada enda tegemistega 20. augustil.

Augusti Täiskuu on Lõvi tähtkujus ja seda mõjutab Veevalaja, mis annabki kokku väga hea soovide soovimise energia, mis on eduga seotud. Peale selle on 18 kuupäev ideaalne materiaalsete ja tööedu toovate rituaalide tegemiseks juba ka numeroloogilisel tasandil.

Mida sa ei tohi teha Täiskuu loomise perioodil? Augusti kuu Täiskuu loomise ajal ei tohi kindlasti tekitada endas emotsioone, mis on seotud enesesse mitte uskumisega ning enda alavääristamisega. Sa ei tohi mõelda, et sa ei saa hakkama, sa ei tohi lasta ka teistel tekitada endas seda mõtet ja tunnet. Sa ei tohi kindlasti ka karta muudatuste tegemist, kui sa pead seda sellel perioodil tegema. Vastasel juhul sa kutsud selle Täiskuu väega endale parajalt suuri enesehinnangu probleeme kaela, võid tunda kuni järgmise Täiskuuni end kasutuna ning motivatsioon kaob üldse sinu elust ära. Seega hoia positiivset suhtumist, kuna see Täiskuu just soovib, et sa usuksid endasse, et ta annaks sulle edasi seda väge vähemalt kuni järgmise Täiskuuni.

Kui sulle tuleb mõni tööalaline pakkumine sellel nädalal, siis on see märk, et võta see vastu, selles peitub edu. Kui sellel nädalal tuleb palju tagasilööke tööalaselt on see märk, et sa ise suhtud sellesse töösse upsakalt ning tähtsustad end üle. Seega saad sellel nädalal tegelikult teada, millises positsioonis sa enda töökohal oled.

Kellel tööd ei ole või kes tööd ei tee üldse, siis nende jaoks on hea aeg soovida endale töökoht ellu läbi Täiskuu väe, selleks ma soovitan teha kristallide komplekti, mis on TÖÖEDU või AMBITSIOONIDE maagia komplekt. Läbi selle maagia võid sa endale hea võimaluse ellu kutsuda, loomulikult, kui sa tahad seda teha.

Veel oleks hea istutada enda hoovi peale 18. augustil külluse puu, et see majja küllust hakkaks tooma. Külluse puu võib olla Tamme puu või mõni Pajuline. Need puud toovad soovide täitumist ja küllust majja. Kui seda istutada, siis keskenduda sellele, miks seda teha ja sellele taimele auku kaevates võib sinna augu sisse asetada ka külluse kristalle, mis aitavad sellel puul külluse pärast kasvada. Sinna sobib samuti Tiigrisilm.

MILLIST ÕNNE JA KAITSET ANNAB SULLE TIIGRISILM

Tiigrisilm on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane Tiigrisilm, Tiigriraud ja Kullisilm, mida tuntakse kui Sinise Tiigrisilmana. Tiigrisilma leidub peamiselt Lõuna Aafrikas, Brasiilias ja Austraalias. Tiigrisilm sümboliseerib tõepoolest küllust selle füüsilises võtmes ehk see aitab selle kandja ellu tuua võimalusi enda materiaalse olukorra parandamiseks. Tiigrisilm kannab küll mees-energiat endaga kaasas, kuid siiski sobib see nii meestele kui ka naistele kandmiseks või kasutamiseks. Tiigrisilma mees-energia annab lihtsalt meestele jõudu ja enesekindlust juurde, mis on meheks olemise juures ülitähtis.

Tiigrisilmast valmistatakse väga palju ehteid, kuna see on selline kristall, mida kandes selle vägi jõuab imeväel inimese Aurasse. On olemas teatud kristallid, mis hakkavad väga kiirelt inimese Auras tööle ja Tiigrisilm on kindlapeale üks nendest. Kui sulle meeldib Tiigrisilm, siis järelikult on sul selle väge vaja, ka see kehtib kõikide kristallide kohta.

Tiigrisilma võid leida väga paljudest erinevatest Kuu rituaalidest ja maagiatest, kuna sellel on tugev side Kuu ning Päikesega. Seega on seda võimalik ka väga paljudes rituaalides ära rakendada.

Hoia Tiigrisilma kristalli lapse kotis või jaki taskus, kui ta liigub väljaspool kodu. Tiigrisilm kaitseb tagakiusamise, kriitika, vaimse terrori ja füüsiliste õnnetuste eest.

Kanna Tiigrisilma endaga kaasas, kui lähed eksamile või lähed mõnda rasket ülesannet lahendama. Tiigrisilm toob õnne eksami läbimises ja ei lase sul endasse kogutud informatsioonil samal ajal bloki all olla.

Tiigrisilma külluslike, autot kaitsva, needusese eest kaitsva ja teiste lisavägede eest loe SIIT Tiigrisilma kristalli alt.

Tiigrisilma käeehet kanna selleks, et tuua endale tööedu ning kaitset autoga sõitmise ajal. Käe peal kandmisel on veel lisavägesi, mille kohta sa saad lugeda samuti käeehte juurest.

Tiigrisilma püramiid on väga kasulik nendesse kodudesse, kus päikest palju ei ole või tubadesse, kus aknaid ei ole. Tiigrisilm suudab päikeseenergiat asendada Feng Shui energias, kui otsest päikest tuppa ei paista. Vanal ajal kasutati templites ja erinevates kuninglikes ruumides Tiigrisilma kristalle selle energia tuppa toomiseks, et tagada templis või kindluses hea energia. Aseta Tiigrisilma püramiid kodu välisukse kõrvale/lähedale, et see kaitseks majja sissetuleva halva eest. Tiigrisilm kaitseb ebaõnne, negatiivsuse, töömurede, vägivalla, sissetungi ja ka pankroti eest. Tiigrisilma püramiidi võib hoida kodu kaitse kristallide keskel, kui selline komplekt on loodud.

Tiigrisilma südame kandmine on hea selleks, et vabastada Südametšakrast stressi ja pingeid, mis on tekkinud enesekindluse probleemide tõttu. Tiigrisilm aitab tugevdada enesekindlust, saavutada usk iseendasse, aidates vabaks lasta teiste inimeste arvamuse vajadus ja kuulamine. Tiigrisilma süda aitab elada nii, et sa elaksid ennekõike iseenda jaoks, mitte teiste pärast.

Tiigrisilma talismanina kandmine suurendab füüsilist jõudu, energiat, teotahet, enesehinnangut, eneseväärikust ehk enda väärtuste mõistmist, positiivset egoisimi, aitab julgele suhtlemisele kaasa ja takistab enda energia jagamist valedele inimestele.

Tiigrisilm kuulub külluse kristallide hulka, sellel on oskus tööedu tuua, materiaalseid võimalusi anda ja eriti kasulik on see meestele, kes soovivad oma äri luua või veelgi edukamad olla. Meeste jaoks on see äriliselt ja materiaalselt hea kristall seetõttu, et sellel kristallil on meesenergia kaasas. Meesenergia kristallid toetavad mehi paremini kui naisi. See ei tähenda seda, et naised ei tohiks seda kristalli kanda, vaid meestega töötab see kristall lihtsalt kiiremini. Iseenesest on Tiigrisilm minu üks lemmikuid ja kannan seda samuti, hoolimata sellest, et olen naine.

Tiigrisilma pendel ja Tiigrisilm ise on üks maailma populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse enda energia kaitsmiseks kõige selle eest, mis kurja võib teha. Tiigrisilm on ka tuntud materiaalse edu ja külluse õnne toov kristall. Tiigrisilmast valmistatakse pendleid peamiselt selleks, et sellega tööalaseid küsimusi küsida. Või küsimusi, mis on seotud materiaalsusega, otsustega ja äriga. Seega, kui sa oled sellist abilist endale otsinud, siis see võib olla täpselt see, mis sind aitab selliste küsimuste juures.

RAVITSEMINE Poleeritud kristallist valmistatakse vee-eliksiiri (mille valmistamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.) või kannad seda ehtena, mis kindlasti peaks nahaga kontaktis olema.

Lastel soovitan Tiigrisilma kanda siis, kui painamas on pidevad ärevad unenäod ja hirm on magamise ees. Tiigrisilm aitab eriti hästi väikeseid lapsi, kellel käivad unes eelmiste elude meenutused, mis takistavad rahu leida. Tiigrisilm aitab eelmisest elust vabaks lasta ja teadvustada, et see mis oli siis, see ei ole täna.

Tiigrisilm on Päikesepõimiku kristall, mis tähendab seda, et see aitab tervendada stressist, depressioonist, melanhooliast, seedehäiretest, seede probleemidest, elule allaheitmisest, füüsilise jõu kadumisest ja isiksuse häiretest.

NÄDALA KRISTALL ON ALATI TERVEL NÄDALAL 10 % SOODSAM!
Uuendatud: 14.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja