KOER - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kui sa näed unes koera, siis sellel on tõepoolest väga palju erinevaid tähendusi, seega esmalt ennem, kui sa seda unenägu seletama hakkad, meenuta korra kõik väiksemadki detailid selles unenäos uuesti meelde. Milline oli koer, kas ta oli kuri või oli ta sõbralik, või hoopis kaitsev. Mis värvi oli koer ja kui suur oli tema roll selles unenäos. Mida suurem roll, seda suurem tähendus, kui näed aga vilksamisi teda unenäos, siis selle sümboli tähendus ei ole väga suur sinu jaoks. Kui oled meenutanud kõik emotsioonid ja faktid unenäo kohta, siis hakka seda seletama.

Koer üleüldiselt sümboliseerib intuitsiooni, lojaalsust, sõprust, armastust, perekonda ja kaitset. Isegi kui sulle väga meeldivad koerad, siis ei pruugi alati koera unes nägemine positiivse endega olla. Koer võib unes sümboliseerida ka kedagi, keda sa tunned ehk inimest, kellel on need samad omadused olemas.

KOER TAHAB PAI SAADA Ettekuulutus selle kohta, et peagi võib sinu ellu saabuda hea ja ustav sõber. See võib olla ka märk, et sul läheb sõbra abi vaja mõne probleemi ületamise jaoks.

KOERA PIDAMINE Kui sa näed unes, et sa võtad endale koera majja või sa nagu elaksid koeraga koos, siis on see märk peagi saabuvast heast võimalusest endale küllust majja tuua. Märk heast võimalusest, kuidas saab raha teenida ja endale ka head nime selle tööga teha.

HAIGE KOER / HAAVATUD KOER Sümboliseerib kedagi, kes ei ole sinu suhtes aus ja kes on sinuga täna veel sõprussuhtes. See on märk selle kohta, et sõber võib sulle noa selga lüüa või sind reeta.

SURNUD KOER Uni, kus sa näed surnud koera või koera suremist, kuulutab ette kalli sõbra kaotamist või sõprussuhtesse suurte probleemide tulekut. Tavaliselt see sümboliseerib sinu enda rumalust ja probleemide ise tekitamist.
 

KOERA TAPMINE Unenägu, kus sa ise tapad ära koera, siis see unenägu sümboliseerib seda, et sa murrad lubadust. Võib-olla sa oled lubanud kedagi aidata, midagi teha või kohal olla kuskil, kus sa lubasid olla, kuid sa ei saa enda lubadusest kinni pidada. Teine võimalus on see, et unenäos koera ära tapmine näitab sinu liiga kergekäelist suhtumist mõnesse kohustusse. See võib vihjata sulle seda, et sa ei pruugi jõuda ära teha seda, mis sul on vaja ära teha.

 

Kui sa näed unes, et keegi teine tapab koera/koerad ära, siis sellisel juhul on see sõnum sinu alateadvusest hoopis teistsugune. See on märk selle kohta, et sa oled jõudnud punkti, kus suur töö hakkab tehtud saama ja on aeg edasi liikuda. Igatahes annab sinu alateadvus märku sellest, et midagi on tehtud ja nüüd tuleb kiirelt edasi liikuda. Kindlasti ei tohiks sa paigale jääda ning enda loorberidele puhkama jääda.

 

Kui koera tapmine/tapmise pealt tunnistamine muudab sind väga kurvaks, siis sa võid tunda pinget ning seda, et kõik sinu elus toimub väga kiirelt. Võib-olla sa tunned, et sa vajad ka puhkust, et saavutada midagi, kuid seda puhkust sa ei saa endale lubada.

 

Juhul, kui sa unes näed iseenda koera tapmist/tapad ta ise ära, siis on see märk selle kohta, et sa ei osuta enda koerale piisavalt palju tähelepanu ning ei märka midagi, mida sa peaksid temas märkama. 

 

VÄIKE KOER VÕI KOER MUUTUB VÄIKESEKS Unenägu, kus koer on väike, see sümboliseerib sinu kergemeelset suhtumist millessegi. See sümboliseerib sinisilmsust ja endale valetada laskmist.

SUUR KOER VÕI SUUREKS KASVAV KOER Kui sa näed unes koera, kes on äärmiselt suur või kasvab suuremaks, muutub suuremaks, siis see sümboliseerib sinu sisemist konflikti iseendaga. Järelikult on midagi, mille üle sa rahu ei tunne ja mida sa võid teha iseenda sisetundest hoolimata. Mõtle hästi järgi, mida sa oled viimasel ajal teinud vastu enda tahtmist.

KOER ON KÜLJES JA SA EI SAA TEDA ÄRA ENDA PEALT Keegi on sinu elus, kes arvab, et tal on õigus sinu üle kohut mõista või sind kamandada. Kui sa ei saagi seda koera enda küljest ära, siis sa ei suuda ka ärkveloldud elus temast jagu saada, aga kui sa siiski suudad ta ära raputada enda küljest, siis on sul siiski selleks võimalused olemas.

KOERA SÖÖTMINE Sinus hakkab välja kerkima mõni oskus või õpitud oskus, mida sa hakkad uuesti praktiseerima või taas meenutama. See on hea enne, kus sinu alateadvus annab sulle teada, et nüüd on õige aeg sellega tegelema hakata. Võib-olla oled õppinud juba mitmeid aastaid tagasi mõne ameti endale selgeks, aga ei ole sellega tööd teinud ja nüüd tuleb selleks võimalus.

KOERTE KAKLUS Kui unes koerad kaklevad on see märk selle kohta, et sinu elus on keegi, kes ei tohiks seal olla. Keegi, kes ei vääri sinu tähelepanu ega ka abi. Nüüd mõtle hästi järgi, keda sa oled viimasel ajal aidanud.


KOER LIMPSIB Unenägu, kus sa näed, et koer limpsib sind, on märk millegi paranemisest.

 

Kui unenäos tuleb koer sinu juurde ja limpsib su nägu, siis peagi keegi sõpradest soovib sinu abi, nõuandmist, julgustust või tuge saada. See unenägu viitab sellele, et keegi vajab sind ja soovib sinu kaudu midagi enda elus ära parandada. See unenägu võib viidata ka sellele, et keegi hindab sinu olemasolu ja keegi on õnnelik, et sa osa tema elust oled. Kui sulle ei meeldinud see, et koer sinu nägu unes limpsis, siis sulle endale ei meeldi see inimene, kes sinu käest abi tuli paluma. Kuid tema on see, kes arvab, et ta meeldib sulle. Kui sulle väga meeldis see, et koer sinu nägu limpsis, siis sa annad enda sõbrale väga palju tuge.

HAMMUSTAV KOER Kui sa näed unenägu, kus koer hammustab sind või soovib sind hammustada, siis on see ettekuulutus selle kohta, et peagi võib tööalaselt tulla mõni problemaatiline intsident sinu endaga. See võib tähendada ka seda, et sinu äripartner ei ole sinuga rahul.

Kui unes hammustab koer sind kätte, siis on keegi sinu suhtes väga valelik. Kui sa näed koera kellegi teise kätt hammustamas, siis oled sina see, keda ei saa usaldada.

HAUKUMINE Kui sa unes reaalselt kuuled koera haukumist, siis see on hea enne, kui see on sõbralik haukumine ning see lisab lisaväärtust üleüldisele koera sümbolile, mida sa siis unes näed. Kui see on vihane, siis see suurendab negatiivsemat poolt koera sümbolis. Ehk kui sa näed suurt kurja koera haukumas toob see ettekuulutust peagi saabuvast närvilisest perioodist, kus sa käid vaid enda sisetundele vastu ja naljalt sellest välja sa ei suuda tulla.

Kui sa näed ainult seda, kuidas koer liputab saba ja haugub õnnelikult ning koera suhtes mitte midagi rohkem, on see märk selle kohta, et keegi laseb sind enda tutvuringkonda ja on sinu suhtes muutunud sõbralikuks.

MUST KOER Sümboliseerib kahjulikke inimesi sinu ümber.

 

VALGE KOER Kui sa näed unes koera, kes on valget või heledat värvi, siis selle koera sümboolika muutub positiivsemaks. Hele koer sümboliseerib lojaalsust, häid sõpru ja inimesi sinu kõrval. Valge koer võib viidata unes inimesele, kes soovib sulle head teha või soovib vabatahtlikult sulle kasu tuua. 

 

KOER AJAB TAGA Keegi on sinu elus, kes tunneb sinu suhtes seda, et sa võtad temast ainult kasu ja sa ei ole siiras temaga. See on märk selle kohta, et keegi saab väga hästi sinu kavatsustest aru või sa oled väga halva mulje endast jätnud temale.

 

Kui unenäos on koer, kes sulle meeldib ja kellele ka sina meeldid ning ta ajab sind unenäos taga, siis see sümboliseerib hea õnne tulekut. Üldiselt see hea õnn on suunatud inimsuhetesse või töösse. 


ALANDATUD KOER Koera alandamine, peksmine või löömine unes sümboliseerib kellegi poolt väga alatut käitumist. Kui sa ise alandad koera, siis oled sina see, kes teisele nii teeb. Kui sa näed koera alandamist pealt, siis tehakse seda sinuga.

KOERTE NÄITUS Peagi saabub erinevatest suundadest head õnne, see on märk väga õnneliku perioodi algusest.


KOERAKUUT Koerakuudi nägemine sümboliseerib halba karmat, kus sinu ellu tuleb midagi, mis on toodud sulle karistuseks. Kui sinu elus toimub hetkel halvad asjad ja sa ole kurb, siis on see märk sellest, et sa oled selle välja teeninud ning ise endale kerjanud.
 
KOER AJAB ENDA SABA TAGA Alateadvuse poolt märk selle kohta, et on mingisugune situatsioon või teema õhus, mille suhtes sa ei suuda kontrolli saavutada või sa ei suuda lahendust sellele leida. See võib olla ka märguanne, et sa panustad liialt palju energiat millelegi, mis ei hakka mitte kunagi vilja kandma ega sind hästi teenima.

KOER JOOKSEB PEALE Selle nägemine on märk sinu impulsiivsest käitumist kellegi suhtes. Võib-olla sa oled liialt kergelt andnud kellelegi hinnangu, aga see on vale hinnang olnud?

KOERA JÄRGI KÄIMINE Unenägu, kus sa näed, et sa käid koeral järgi, jälitad teda või ta juhib sind, on see märk selle kohta, et sa enda ärkveloldud ajal ei suuda enda intuitsiooni tajuda. See on märk selle kohta, et sa pead enda spirituaalsusega rohkem tegelema ja sa oled ennast hakanud ära kaotama.

KOERA OSTMINE Sõnum sulle selle kohta, et sa väga tunned puudust sõpruse ja seltskonna osas. See on märk ka selle kohta, et sa niiöelda "ostad" endale sõpru ning soovid liialt meeldida kellelegi. Alateadvus annab sulle märku, et ole sina ise, ära teeskle kedagi teist.
 
Juhul, kui sulle soovitatakse koera osta või keegi tuleb sulle koera raha eest pakkuma ja sa keeldud tema endale soetamisest, siis see näitab seda, et sa soovid olla aus. Sa soovid olla konkreetses suhtes või suhetes aus ja mitte mängida kedagi, kes sa ei ole. See näitab seda, et sa ei hakka millegi või kellegi nimel end muutma. Võib-olla see vihjab situatsioonile, kus sa ei tee head nägu selleks, et tolerantne olla. Pigem jääd iseendale truuks.

MAJA TÄIS KOERI Kui näed unes, et oled väga paljude koertega koos ja elad nendega, on see märk selle kohta, et sa ootad, et sind märgatakse.

KOERA TREENIMA / KOERA TREENER See ei ole hea enne, kui sa näed iseennast koera treenimas. See on märk selle kohta, et sa pead enda negatiivset suhtumist millegi suhtes vaos hoidma. Kui näed koera treenerit, on see "keegi" sinu elus, kes püüab sinu peale mitte vihastada, aga see ei ole lihtne tema jaoks.

KOERA KUTSIKAS Koera kutsikas sümboliseerib midagi uut, millegi uue loomist ja uute tunnete tekkimist.
 

SINA EI KARDA KOERA, KUID SINU UNENÄOS TEISED KARDAVAD Unenägu, kus sa omad koera, sul on temaga hea suhe ja samas teised kardavad sinu koera, siis see räägib teiste aukartusest. See on märk selle kohta, et sul on midagi, mille suhtes mõni teine inimene tunneb aukartust, veidi pelgab ja samas on uudishimulik. See näitab ka austust teise inimese/teiste inimeste poolt selle suhtes, mida sa teed ja mida sa lood. Teised näevad sinu enesekindlust mõne konkreetse teema suhtes.

 

Juhul, kui sa tunned, et see inimene / need inimesed on sinu jaoks ohtlikud, siis on see märguanne vaenlase kadedusest. See kadedus ei tee sulle liiga ja see on pigem seotud teiste inimeste sisemiste probleemidega.

 

KUI KELLEGI TEISE KOER SOOVIB SINU KOERAKS SAADA, siis sellsel juhul on see märk kellestki väga konkreetsest. See on vihje inimesele, kes eelnevalt võib-olla ei mõistnud sind, ei soovinud sinuga suhelda-läbi käia või anda sulle võimalust, kuid nüüd ta seda soovib. See on märk selle kohta, et sa oled kellegi silmis muutunud võimsamaks. See võib vihjata ka sellele, et see "keegi" ehk koer on end lasknud eelnevalt mõjutada ja sinust valearvamuse tekitada. Nüüd ta saab aru, et ta omanik antud unenäos ehk teine inimene on talle kas valetanud või valearvamuse jätnud. Igatahes vihjab see unenägu sellele, et sa oled võitnud poolehoiu, kuid seda nii, et sa tegelikult ei ole midagi ka teinud. Sa oled sina ise olnud, kuid kellegi teise silmad on sinu suhtes avanenud ja kellegi halb mõju on selle sama inimese pealt ära kadunud. 

 

VARASTATUD KOER sümboliseerib heatahtlikkuse kuritarvitamist. Kui sa näed unes, et koer või koerad on ära varastatud, siis sellisel juhul sinu alateadvus vihjab sellele, et sinu headust kasutatakse ära. See on märk selle kohta, et sa oled kellegi vastu hea, lahke, abivalmis ning kaastundlik. Kellegi vastu, kes tegelikult ei vääri seda. Ta ei vääri seda sellepärast, kuna ta ei hinda sinu olemasolu. Ta ei hinda sinu heatahtlikkust ja sinu poolt tulevat positiivsust. Sellist und nähes ole lihtsalt teadlik, et iga heategu ei ole heategu. Ole valvas ja jälgi ning analüüsi, kes võib sinu headust enesesestmõistetavana võtta. See unenägu võib viidata ka sellele, et keegi kasutab sinu nime ära.

 

Kui sa ise oled see, kes kellegi teise koera ära varastab, siis sina kasutad kellegi heatahtlikkust ära. Sellisel juhul sinu südametunnistus koputab sinu nägemusse ja annab sulle teada, et sa ei käitu õigesti. 

 
Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.
Uuendatud: 04.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja