KRISTALLID LASTELE KOOLI JAOKS

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

 

Ma olen eelnevalt põgusalt võtnud selle teema üles, aga nüüd, kus viimasel ajal on nii paljud lapsevanemad minu juurde tulnud sooviga, et ma jagaksin enda teadmisi kristallide kohta, mis sobiksid lapsele kooli kaasa võtmiseks, siis on see ilmselge märk olnud selle kohta, et see tuleb siia põhjalikumalt kirja panna.

Lapsed on ülitundlikud kristallide tervendusele ja seega need mõjuvad lastele mitmeid kordi kiiremini ning tõhusamalt. Lapse tundlikust kristallide suhtes saab võrrelda täiskasvanud kogenud spiritualisti võimega. Ja kui ma räägin väikesest lapsest, siis ma mõtles last, kes ei ole veel kooli läinud või on alles esimesed aastad koolipingis käinud.

Mida aeg edasi, seda vähem jääb lapsele järgi spirituaalset energiat, kui ta koolis käib. Ta võib seal teadmisi omandada, aga mis jääb puudu - kaob ära spirituaalsus ja halvimal juhul ka loovus. Ma võin kindlalt väita, et enamustel pannakse spirituaalsus ja loovus blokaadi alla senikauaks vähemalt, kuni nad sellest teekonnast välja astuvad, aga see blokaad ei pruugigi ära kaduda. Sellepärast on tänaseks nii palju täiskasvanud inimesi, kes ei suuda enda intuitsiooni usaldada ega mõista, milleks nad on loodud.

Spirituaalsus on oskus ennast tunnetada, enda keha tunnetada, enda hinge tunnetada ja selle paneb lukku pidevas süsteemis eksisteerimine. Kool on süsteem, kus öeldakse sulle "Sa pead nii tegema, sa ei tohi nii teha". Koolis on ka teatud aineid või tegevusi, mis on tõepoolest loovad, aga sellest ei piisa. Kui laps on väike ja ta koolis ei käi, siis tal on vaba maa olla unistav ja ta tegeleb loominguliste asjadega, seega spirituaalsus on avatud. Seega ma soovin sellega kõigile edasi anda väikese teate... ära lase kooli süsteemil enda last panna raamidesse, õpeta või aita tal säilitada enda loomingulisus, enda spirituaalsus. Koolis käimise ajal peab laps säilitama tasakaalu nende kahe maailma vahel, milleks on spirituaalsus, unistavus, intuitsiooni tunnetamine ja füüsiline ning süstemaatiline maailm. Kui seda suudetakse hoida, siis laps on hingelt terve ning saab oskuse juhtida enda elu tulevikus nii, et ta käiks õiget rada pidi.

Väike sissejuhatus pidi siinkohal olema, et anda mõista, miks on hea näiteks kristalle kasutada lapse õppimise ajal ja koolis käimise ajal. Kristallid omavad spirituaalset energiat ja kui laps tegeleb nendega, siis ta säilitab enda loomulikku spirituaalsust, millega ta on siia maailma sündinud. Nii säilib ka tema tõeline loomus ja kui tal on mõni loominguline anne, siis ta suudab seda arendada ilma probleemideta.

Kristallid, mis siia kirja panen, nendest võid sa ise lapsele kristalli komplekti luua või laps võib ka ise kristallid välja valida. Kus ma olen kirja pannud kristalli kandmise, siis selle kristalli puhul oleks ka hea seda ehtena endaga kanda.

Kristalltalismane võib riputada ka koolikoti külge, olge ise samuti loov nende kasutamise juures!


OPALIIT Opaliit on tõepoolest kristall, millest ma vähemalt soovitaksin alustada. Opaliit on kristall, mis ei lase lapsel sattuda segadusse, see ei lase intuitsioonil kaduda ja see hoiab kaitseinglit lapsega, et kaitsta last ebaõnne eest. Opaliit aitab lapsel jääda temaks endaks ning suunata teda alati käima õiget saatuse rada pidi.

See on ka põhjus, miks enamus lastele Opaliit meeldib - nad vajavad lisaenergiat, et mitte ära kaodata iseennast ja kontakti enda sisemise häälega.

KARNEOOL Miks võiks laps endaga kaasas kanda Karneooli ehtena? Seda sellepärast, et Karneool on kristall, mis aitab lapsel säilitada enda mängulist mõttemaailma. Karneool aitab olla positiivne, leida loomingulisi lahendusi olukordadele ja see ei lase ära unustada, et elus on tähtis olla rõõmus ning viha ei lahenda siin maailmas midagi.

Karneool õppimise osas aitab neid, kes ei suuda eriti loominguliselt mõelda või kes on kaodanud enda loomingulisuse ära. Väga hea kristall loovates ainetes edukas olemiseks.


TIIGRISILM Tiigrisilm on üks ideaalsemaid kristalle, mida võiks laps koolis käies endaga kanda. Tiigrisilm esiteks aitab kaitsta ebaõigluse eest, mida teised lapsed või vahel ka täiskasvanud inimesed lapsele võivad osutada. Tiigrisilm aitab kiireid lahendusi leida ja otsuseid langetada. See on kiire reaktsiooni tooja, see kannab endaga kaasas edu energiat, mis omakorda aitab näiteks eksamite või tööülesannete täitmisel kaasa. Tiigrisilm on kasulik ka neile, kes tegelevad spordiga, tuues neile edu selles valdkonnas.

 

"Julgus, enesekindlus ja head õpitulemused"

Tiigrisilm julgustab last enda eest seisma, andes talle ka enesekindlust teiste lastega ja õpetajaga suhelda. Tiigrisilm julgustab eriti neid, kelle jaoks on kool väga võõras. See on väga kasulik kristall neile, kes lähevad esmakordselt kooli või kes alustavad kooliteed uues koolis.

Tiigrisilm suurendab õppeedukust, andes eksamite ja kontrolltööde tegemistele head õnne.     ROHELINE AVENTURIIN Roheline Aventuriin aitab lapsel tervena püsida nii füüsilises kui ka vaimses mõttes. See aitab lapsel ise suhtuda teistesse armastusega, vältides agressiivseid kontakte ja viha välja paiskamist. Roheline Aventuriin aitab ka kaitsta viha eest ja sobib koos kandmiseks Tiigrisilmaga. Roheline Aventuriin aitab ka sõprust kiiremini luua, eriti kui tegemist on poisiga.

Õppimise poole pealt edendab Roheline Aventuriin loogilist mõtlemist ja aitab kaasa reaalainete omastamisel.

ROOSA KVARTS Kui Roheline Aventuriin oli pigem positele sõpruse loomiseks, siis Roosa Kvarts aitab tüdrukutel endale sõpru saada ja neid hoida. Roosa Kvarts hoiab ligi inimesi, kes armastusega suhtuvad sinusse.

Roosa Kvarts aitab kaitsta kriitika eest ja suurendab kriitika talumist. Roosa Kvarts on selline kristall, et mida kauem sa seda kannad, seda võimsamalt see hakkab tööd sinuga tegema.

"Õppimine, mälu tugevdamine ja analüüsivõime"

DUMORTJERIIT on õppeedukuse number üks kristall. Dumortjeriit aitab lapsel õppida, aidates õppimise meeldivaks muuta. Dumortjeriit aitab taandada õppimisest tulenevat stressi, aidates kergemini teadmisi omastada ja samas lapsele õppimise meeldivaks muuta.

Dumortjeriit stimuleerib aju, aidates mälul tugevamaks muutuda ja kergendada faktide meelde jätmist. Dumortjeriit edendab analüüsivõimet, aidates mõista, mida õpetetakse ja aidates aru saada, kuidas neid teadmisi enda elus kasutada. Dumortjeriidi kristall on eriliselt kasulik reaalainete õppimiseks. Reaalainete alla kuuluvad näiteks matemaatika, keemia ja füüsika.

AHHAAT Ahhaat kaitseb last vägivalla eest, olgu see vägivald siis füüsiline või vaimne.

 

"Keskendumine ja õpihimu"

 

ORANŽ KALTSIIT on kristall, mis aitab lapsel õpingutele keskenduda ja õppimise tema jaoks meeldivaks muuta. See on kristall, mis aitab mõista, et õppima peab iseendale, mitte hinnete peale. Aidates mõista, et pingutus ja soov hakkama saada on see, mis on kiitmist väärt. Mõistes, et hinne ei määra ära seda, kui tark ta on. Aidates lapse enesekindlust hoida ja õpetades tal iseennast väärtustama.

 

Tänapäeva ühiskonnas on kahjuks selline punkt, kus lapsi suunatakse hinnete peale õppima, mitte selle jaoks, et iseendale läbi õpingute midagi avastada. Laps peab mõistma, et õppimine peab lõbus olema ja seda ei tohiks hirmuga teha selle ees, et mis hinde ta küll enda õpitulemuste eest saab. Aidates kooli vabamalt võtta ja õpetada seda perioodi enda elus armastama. 

 

"Mälu, oskus meelde jätta ja oskus teadmisi kasutada"

 

FLUORIIT on väga hea kristall, mis aitab lapse mõttemaailma stimuleerida ja tema analüüsivõimet suurendada. Erinevat värvi Fluoriidi kristallid on väga olulised kristallid lapsele kooli jaoks. Fluoriidi kristalli soovitan ma hoida koolilaua peal, koolikotis või talismanina kaasas. See on kristall, mis edendab ajutegevust ja aitab lapsel areneda.

 

Väga kasulik kristall reaalainete õppimiseks ja veelgi erilisemaks kristalliks neile, kellel on probleeme asjade meelde jätmisega. Kasulik näiteks luuletuste selgeks õppimisel ja laulusõnade meelde jätmiseks. Fluoriit stimuleerib mõttetegevust ning aitab ka lapse peavalusid tervendada. Selliseid peavalusid, mis tulevad liigsest pingest, mida õppimine võib põhjustada. 


FLUORIIDI PÜRAMIID Fluoriit aitab õppida, mälu tugevdada, analüüsivõimet suurendada, tekitada püsivust õppimiseks ja sobib ideaalselt kooli- või töölauale. Selleks sobib kõige enam Fluoriit, millel on palju rohelist seest või üleni Roheline Fluoriit.

AMETÜST Ametüst aitab lapsel koolistressist vabaneda, seda on vaja sellisel juhul koos Roosa Kvartsiga kanda, et Ametüst töötaks tõhusalt. Ametüstil ja Roosal Kvartsil on oskus vabastada koolist tulenevat stressi.

APATŠI PISAR Sobib neile lastele, kes kannatavad kellegi kiusamise all või konkreetse omaduse pärast norimise all. Näiteks lapse välimuses on midagi, mille pärast teda narritakse, siis Apatši Pisar on see, mis kaitseb selle kiusamise eest ja samas aitab ka lapse valust vabaneda, mis on see sama tegevus temale tekitanud.

 

"Energia õppimise jaoks ja ebaõigluse ees kaitset"

 

PUNANE JASPIS on energiat andva toimega kristall, millel on oskus lapsele anda jõudu koolis käimise jaoks, blokeerides ära laiskuse, mis ei lase õppida ja mis tekitab koolist või õpingutest põgenemise soovi. Punane Jaspis annab energiat ja soovi õppimiseks. See on kristall, mis kaitseb ka ebaõigluse eest. Ei lase teistel lastel ega ka õpetajal olla lapsega ülekohtune. See on kristall, mis õpetab iseenda eest seisma.

 

UNAKIIT ja LASURIIT Sobivad neile, kellel on probleeme koolis kohanemisega. Unakiit aitab üle minna uuele eluperioodile, aidates seda last, kes läheb esimesse klassi või kes vahetab klassi/kooli. Lasuriit aitab sõpru luua ja leida koolis endale parimat sõpra, kellega koos olla ja end hästi tunda.

Lasuriit sobib ka selleks, et laps ei kaotaks ära enda spirituaalsust ja oskust olla intuitiivne, seda kristalli võiks ehtena kanda, kui see on võimalik.

NEFRIIT JAAD Nefriit Jaadi soovitan ma lapse kristallikomplekti lisada selleks, et anda lapsele soovi õppida, soovi olla seltskondlik ja üks osa tervest enda klassist. Nefriit Jaad eemaldab hirmu või soovimatuse sobida seltskonda.

SININE KALTSIIT ja SININE KVARTS Kristallid, mis sobivad lapsele, kes on kooli pärast pidevalt väsinud. Need kristallid aitavad hingel puhata ja õppida olema sellises rütmis nagu kool loob. Need kristallid võiksid olla lapse magamistoas võimalikult lähedal tema padjale.


APATIIT Apatiit on analoogse toimena, nagu seda on ka Dumortjeriit. Apatiit aitab loogilist mõtlemist edendada, aitab kuulmis- ja kirjamälu suurendada. Apatiit aitab keskenduda jutule, mida õpetaja koolis räägib ja meelde jätta seda informatsiooni, mida koolis jagatakse. Apatiit muudab lapse õppimise poole lihtsamaks. Apatiit võiks samal eesmärgil kindlasti koos olla Dumortjeriidi, Fluoriidi, Kaltsiidi, Apofülliidiga.

MÄEKRISTALL Mäekristall võiks olla igal ühel, hoolimata vanusest, see on kristall, mis võiks ja peaks olemas olema. Mäekristall puhastab Aurast negatiivsust ja aitab näiteks lapsel kiirelt üle saada ebameeldivatest emotsioonidest. See aitab kiirendada ka teiste kristallide tööd.

HEMATIIT Sobib lapsele kooli kaasa andmiseks, kui soovitakse teda eemale hoida halbadest eeskujudest ja nendest lastest, kes ei ole kõige parema käitumise või iseloomuga. Hematiit takistab halbade harjumuste omaks võtmist.

KOLLANE KVARTS ja TSITRIIN Aitavad lapsel olla positiivne ning erinevate probleemide suhtes hoida positiivset suhtumist. Need on kristallid, mis takistavad lapsel halbade asjade hinge võtmist.

KRÜSOKOLLA Aitab neid lapsi, kes pidevalt haigestuvad ülepinge, stressi ja koolist tulenevate suhte probleemide pärast hingamisüsteemi haigustesse. Krüsokolla võiks kindlasti koolis kaasas olla, et hoida last stressi eest.

RODONIIT Rodoniit on kristall, mis aitab keeli õppida ja kiiremini neid omastada.

 

"Rõõmus meel, kohanemine ja loovus"

 
MOOKAITE aitab lastel loov olla ja säilitada tema loovust rutiinsete tegevuste juures. Aitab lapsel olla õnnelik ja tunda turvatunnet kui perekonda lähedal ei ole.
 
Mookaitet soovitan ka lastele, kes äsja kooli on läinud. Mookaite aitab tuua head õnne ja rõõmsat tuju sinna, kus hirm on tundmatuse ees. Ehk see aitab lapsel kiiremini kohaneda ja vastu võtta uued tingimused. Mookaite aitab kiirendada sõpruse loomist ja aitab kooli nautida.

SERPENTIIN JAAD Kaitseb sõpruse lagunemise eest ja kaitseb ka halva maine eest. Seprentiin Jaad peale kaitsvate omaduste edendab loovust ja suurendab õppimise tahet.

HÜPERSTEEN Kristall, mis aitab hüperaktiivseid lapsi, kes ei suuda paigal püsida ja kellel on tõsiseid raskuseid õpetaja kuulamise osas. Hüpersteen aitab rahustada ülinärvilisust ja samas see on kasulik ka neile, kes ei ole hüperaktiivsed. Hüpersteen kaitseb sihiliku kiusamise eest ja füüsiliste õnnetuste eest. Sobib ka neile, kes on ülitundlikud teiste emotsioonide suhtes. Kes on tundlikud, nendel ma soovitan kanda Hüpersteeni koos Roosa Kvartsiga.

SODALIIT On eriti kasulik neile lastele, kes alles alustavad oma kooliteed. Sodaliit aitab kiirelt sisse sulanduda uude elurütmi ja süsteemi, mille kool on loonud. Sodaliit aitab kiirelt mõista, mida tegema peab ja kuidas süsteem toimib.

ŠUNGIIDI PÜRAMIID Šungiidi püramiid aseta lapse koolilauale, kui laps kasutab arvutit kas siis õppimiseks või vabal ajal. See ei lase lapsel tekkida sõltuvust arvuti suhtes, kui see juba on, siis see aitab sellest välja tulla. Šungiit kaitseb lapse tervist samuti elektromagnetvõngete eest, mis kiirgavad arvutist välja.

Kristalle on väga palju veel, mida saaks ja võiks kanda, aga need, mille siia kirja panin, need on need, millest võiks alustada.

Lapse hing on loomu poolest loominguline ja lapsed sünnivad spirituaalsetena, ära lase süsteemidel või halbadel juhtumistel oma lapse hinge haavata. Seda tuleb kaitsta samamoodi, nagu sa kaitsed iseenda hinge!
Uuendatud: 28.08.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja