AUTO - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Autode unes nägemine on väga populaarne ja seda võib tõepoolest iga mõne aja tagant erinevates unenägudes erinevas kontekstis kohata. Üldiselt auto sümboliseerib otsuse langetamist või mitte langetamist. Tavaliselt tuleb auto unne siis, kui on vaja lihtsalt mõnele teisele faktile, sümbolile või tegevusele anda lisaväärust ehk anda märku, miks üks või teine sümbol üldse unes eksisteerib.

Unenägu koosneb mitmetest erinevates sümbolitest, inimestest, tegevustest ja vahel ka jutuajamistest. Kõik need aspektid tuleb koos sinu emotsiooniga kokku liita ja need kõik ära tõlkida ning omavahel jutuks luua. Niiviisi tõlgitaksegi unenägusid. Seega ära ainult auto tähendust tõlgi, tõlgi ka kõik teised elemendid enda unenäos, niiviisi saad alles selgust ja sõnumi kätte. Pea meeles igaühel meist on oskus näha und, näha unes asju ette ja saada sõnumeid läbi selle. See on üks viis, kuidas inimesed saavad enda elus õigeid otsuseid teha ning ka mõista, mida sa valesti teed.

AUTOGA SÕITMA Autoga unes sõitmine sümboliseerib sinu enda soovi, vajadust ja ambitsiooni millegi poole pürgimise suhtes. See on sõnum, et :"Sa tahad seda!", ükskõik siis millele see viitab. See, millele see viitab, see kajastub teiste sümbolitena sinu unenäos.

Autoga sõitmine sümboliseerib ka ühest eluetappist teise minemist ehk eluga edasi liikumist.

Mida vabamalt sa autoga sõidad, mida paremini ja julgemalt sa end auto roolis tunned, seda lihtsamini võid sa enda ambitsiooni täita ning saavutada selle, mida loodad saavutada.

Mida künklikum on tee, mida ebakindlamalt sa end roolis tunned ja kui teel on palju takistusi, seda raskem on tee unistuse ehk ambitsiooni täitumiseni.

Mida uhkem on auto millega sõidad, seda suurem on soov ja edu. Mida katkisem või vanem on auto, seda nõrgem on tulemus või seda väiksem on võit.

Kui auto ei ole sinu kontrolli all ja sellega sõites sa näed palju vaeva, et see teel püsiks, siis võivad olla sinu eesmärgid laialivalguvad ning nendel ei pruugi olla põhjendust. See on nagu soov ja ambitsioon, mis ei ole selgeks mõeldud ning sellel puudub konkreetsus.

Autoga vastassuunas sõitmine näitab, et sa tunned enda elus, et sulle meelega seatakse lõkse ja tehakse tagasilööke, et sa edukas ei oleks. Seda võib siis ka näha, kui sa tunned, et suhe, milles sa oled, ei toimi enam ja see ei vii sind sinu elus õigesse kohta ning sulle on midagi hoopis muud ette määratud.

Kui sa näed pidevalt unes, et sa sõidad kellegi võõra inimese autoga unes, siis on see märk, et sa võid kergekäeliselt töökohta vahetada või oled neid vahetanud väga tihti.

KAASSÕITJA ROLL Kui sa sõidad eesistmel kaasas kellegiga, siis sa lihtsalt näed tema ambitsioonide täitumist pealt ja elad temale kaasa.

Kui sa istud tagaistmel kaasas, siis on see märk selle kohta, et keegi teine naudib enda elu läbi sinu töö. Seega sa ise sead end tahaplaanile, et keegi teine saaks elu nautida või midagi konkreetset nautida. See vihjab ka madalale enesehinnangule millegi suhtes.

UUE AUTO OSTMINE Unes endale uue auto ostmine kuulutab ette sinu päevases elus millegi uue loomist, näiteks uue suhte loomist või head uut võimalust tööalaselt. Tõlgi ära teised sümbolid unes, siis mõistad, millest auto ostmine unes sulle räägib.

Vana auto unes ostmine annab sulle teada, et mõni inimene või teema tuleb uuesti päevavalgele, mis kunagi sinu elus on eksisteerinud. Sellel ei pea olema ilmtingimata negatiivne sõnum.

RENDIAUTO Rendiauto nägemine on positiivne, see on märk selle kohta, et sa oled ise otsustanud näha asju teise külje alt ning uusi lahendusi enda ellu tooma hakanud.

AUTO LIBISEMINE / KRAAVI SÕITMINE / TEELT VÄLJA MINEMINE Uni, kus sa näed, et auto sõidab teelt kõrvale või sellega juhtub midagi nii, et see ei saa enam enda õigel teel sõita, siis see ei ole hea enne. See ennustab ette seda, et keegi või miski võib sinu teele tulla ja sinu unistuse, ambitsiooni või soovi rikkuda. See on katsumus, mis sulle antakse.

AVARII Avarii, eriti raskekujuline avarii unenäos sümboliseerib sinu enda ambitsioonide ja sihi puudumisest. Sinu enda alateadvus annab sulle märku, et "Sa oled sihitu, sa oled elus seisakus, et hakka liikuma!". Seega, kui sa sellist und näed, siis hakka enda ärkveloldud elus tegusema ja leia mõni põhjus millegi pärast pingutada.

Kui avariis osalevad ka teised inimesed, keda sa ka enda elus tunned, siis on see märk sellest, et te koos satute kurbusesse või teid kõiki ühiselt viib miski asi endast välja.

AUTO KÄEST LÖÖGI SAAMINE Sümboliseerib sinu harjumust või elustiili, mis teeb sulle endale liiga. Kui sa näed unes konkreetselt ka seda, kes juhib seda autot või kes on selles autos, mille käest sa löögi saad, siis see tähendab, et tema ei ole sinu mõne harjumusega rahul.

Kui sa saad väga tugeva löögi inimeselt, keda sa tunned - siis selle inimesega tuleb sul peagi suur konflikt ja arusaamatus esile.

Kui sa peaaegu satud avariisse või sa napilt pääsed auto löögist, siis on see märk sinu tervise ootamatust langusest ja immuunsuse kadumisest. Üldiselt sümboliseerib see seda, et sa ise teed midagi, mis muudab sinu immuunsust nõrgaks.

AUTO ÄRA KAOTAMINE Kui sa näed unes, et sa kaotad auto ära või pargid ära ja ei oska leida teed tagasi auto juurde, siis see sümboliseerib segaduse tunnet. See on märk selle kohta, et sa ei pruugi nautida seda, mida teed, sa ei pruugi päris hästi aru saada, miks sa midagi teed ja mis sa sellest võiksid saada.

KUI AUTO EI KÄIVITU Sümboliseerib vale ettekujutust millegi suhtes. Sa võid loota midagi head millegist, aga see võib tähendada, et sa ei saa seda mida tahad. Analoogne sõnum on ka siis, kui AUTO SEISKUB sõidu ajal. See tähendab, et sa ei suuda nautida seda, mida oled oodanud või sa ei saagi enda ambitsiooni täidetud.

SIGNAAL Kui sa reaalselt kuuled unes signaali häält, siis see on hoiatus peagi saabuvast probleemist või õnnetusest. Kui sa näed seda, kes signaali laseb või sa ise lased signaali, siis on see selle õnnetuse tekitaja, kes seda siis unes ka laseb.

AUTO MOOTORI ÜLEKUUMENEMINE Sümboliseerib seda, et sa annad mõne teemale liiga palju energiat ja tähelepanu, mis tegelikult ei soovi sinu liigset tähelepanu üleüldsegi. See on koht, kus sa peaksid mõtlema, millele sa annad energiat ja saadki vastuse, et näe seda polegi vaja teha järelikult.

PIDUR LÄHEB KATKI Tähendab seda, et sul ei ole emotsionaalset tasakaalu sinu ärkveloldud elus.

AUTO VARASTAMINE Kui sa näed, et sinu auto varastatakse unes ära, siis võib see ettekuulutus olla töö kaotamise või mõnest heast võimalusest ilma jäämisest.

Kui sa näed unes, et sa ise varastad kellegi auto ära, siis see sümboliseerib seda, et sa kasutad kedagi ära enda tähtsamaks muutmise pärast või võimu saamiseks. See on väga halb enne, mis annab sulle sinu veast teada.

Kui sa näed unes auto vargust pealt, siis see probleem mis ilmsiks tuleb, see on vältimatu.

KUI SA EI SAA AUTO UST LAHTI, SELLEST VÄLJA VÕI AKENT LAHTI Kui sa näed unes, et sa oled autos kinni ja sa ei saa mitte kusagilt välja, siis see viitab sellele, et sa ei ole ise enda teekonnaga rahul, mille sa oled ise välja valinud. Selline uni võib tulla siis, kui sa oled otsuse langetanud ja selletõttu asjad on hakanud liikuma teises suunas ning nüüd sa kahetsed seda. Kui ülejäänud sümbolid unes on positiivsed, siis on see asjatu hirm.

AUTO PARANDAMINE Unenägu, kus sa parandad autot on hea enne, see kuulutab ette sinu "õigele saatuse rajale" tagasi minemist. See on märk sellest, et sa saad jälle suuna kätte ja saad õnnelikuks. See võib olla ka märk, et sa otsustad ära midagi, mis sulle pikemas perspektiivis head toob.

Kui keegi teine parandab autot unenäos, siis see on tema, kes sul aitab selle õige tee tagasi leida või otsust langetada.

PUNANE AUTO Sümboliseerib sinu ebameeldivat suhtumist millessegi, aga sa ei pane pahaks, et sa selline oled. See on ka nauding ebameeldiva käitumise üle, oled uhke ning see teeb sind rõõmsaks, kui saad teistele näidata, mida sa oskad.

HÜLJATUD AUTO Auto, mis on kusagile jäänud seisma ning aastaid seisnud tühjana ning sellel ei ole omanikku, siis see toob mõne vana asja päevavalgele. See on unistus, mis on kord unistatud, aga mitte kunagi lõpuni viidud ega saavutatud.

AUTO ALARM Kui sa kuuled reaalselt unes auto alarmi häält, siis see on sinu alateadvuse poolt märguanne, et muuda suunda. See suund, kus sa hetkel oled, see on vale ja sellest ei tule midagi head välja.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.
Uuendatud: 15.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja