VÕIDA ENDALE KRISTALLIDE ENNUSTUS KOMPLEKT

by in UUDISED .
 

Kristallidest valmistatud kingituste tegemine on üks suurimaid rõõme, mida saab teiega jagada. Kui me oleme kingitusi jaganud, siis suurim rõõm on olnud teada, kui palju positiivsust meie kristallid on edasi andnud ning kui rõõmustav on olnud kingituste saamine. Seega otsustasime jagada uuesti võimaluse endale kingitusi saada.

LOOSI LÄHEB KOLM ENNUSTUS KOMPLEKTI!

Mõni aeg tagasi valmistasin meie e-butiigis sellise koha Astraal Ingli alla nagu "KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE", mille leiad SIIT.

Sinna ma hakkasin kirjutama erinevate kristallide ennustusest ja nende tähendusest, kui neid võtta ennustus komplektist välja.

Ennustus komplekti valmistamine on lihtne ja sellega on ka väga lihtne ennustada, võib öelda, et isegi lihtsam, kui pendliga. Ennustus komplekti loomise kohta saad lugeda SIIT.

Miks see on lihtsam, kui pendliga ennustamine või hoopis kaartidega ennustamine ?


Lihtsam on see sellepärast, et kristallidel on kõigil omad tähendused ja kristalli kotist kristalli vastuseks haaramise ajal ei saa sa enda alateadvust juhtida vale vastuse poole. Pendliga pead sa enda "suunamisest" lahti saama ja kaardid on omaette rasked. Seega kristallidega päevasõnumeid ja lihtsaid vastuseid olukordadele on kergem saada. See, kas see sinu käes toimib paremini, kui mõni teine ennustus vahend, seda saad sa vaid katsetamisel tunnetada. On ka inimesi, kes on just pendeldajad ja inimesi, kes on just kaartide peal väga head.

VÕIDU KOTIS ON...

Võidu komplekt, mille võid endale saada, selles on seni kõik kirja pandud ennustus kristallid. Senimaani olen kirja pannud 23 erinevat kristalli ja tulevikus tulevad kõik ülejäänud kristallid ka loomulikult välja!

1. MÄEKRISTALLI PROHVETLIKKUS
2. ROOSA KVARTSI PROHVETLIKKUS
3. AMETÜSTI PROHVETLIKKUS
4. SODALIIDI PROHVETLIKKUS
5. ROHELISE AVENTURIINI PROHVETLIKKUS
6. MUSTA TURMALIINI PROHVETLIKKUS
7. AHHAADI PROHVETLIKKUS
8. GRANAADI PROHVETLIKKUS
9. RODOKROSIIDI PROHVETLIKKUS
10-12. TSITRIINI, OONÜKSI JA KALKOPÜRIIDI PROHVETLIKKUS
13. KULLISILMA PROHVETLIKKUS
14. KRÜSOKOLLA PROHVETLIKKUS
15. KARNEOOLI PROHVETLIKKUS
16. UNAKIIDI PROHVETLIKKUS
17. LASURIIDI PROHVETLIKKUS
18. SINISE KVARTSI PROHVETLIKKUS
19. MALAHHIIDI PROHVETLIKKUS
20. SUITSKVARTSI PROHVETLIKKUS
21. KRÜSOPRAASI PROHVETLIKKUS
22. KUUKIVI PROHVETLIKKUS
23. VALGE OPAALI PROHVETLIKKUS

Need, kes ennustus komplektid võidavad, need võivad ise hiljem lisada endale veel teisigi kristalle, mille kohta alles hakkan kirjutama. Kott, mis komplektil kaasas on, sinna mahub teine samapalju kristalle veel lisamiseks. Seega on olemas ka kott, mille sees enda kristalle hoida.

Komplektid on laetud maagia energiaga ja need ootavad oma kaaslasi! Need, kes võidavad need komplektid, nendele ma räägin edasi, mida tuleb enne komplekti kasutamist sellega teha, et see enda energiaga täis laadida paremaks ennustamis tulemuseks.

Lihtne on see, et kõikide kristallide vastused on siin lehel kirjas!

Selleks, et endale üks kolmest kristallide ennustus komplekt võita, selleks tuleb Butiigis ostu sooritades täita ära loosisedel ning see asetada meie loosilaternasse koos mõttelise sooviga see endale saada. Need, kes soetavad midagi meie e-poest, siis nemad osalevad automaatselt kingituste loosis. Seega kingituste loosis osalevad kõik ostud, mis on meie poest tehtud!

LOOSIS OSALEVAD KÕIK OSTUD ALATES 18. AUGUSTIST KUNI 8. SEPTEMBRI KELLA 20.00-ni
Uuendatud: 17.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja