NUMBER 8 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in SÕNUMID INGLITELT, UUDISED .

 

Olen juba kirjutanud, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 8, 88, 888 ja 8888. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan teile väikesed vihjed, mis number 8 kombinatsioonid tähendavad. Neid numbreid saadab sinu Ingel näiteks auto numbri peal või hoopis kellaaja peal. Kui sa hakkad ühel hetkel pidevalt nägema näiteks number 878, siis on see ilmselge märk, et sinuga soovitakse ühendust võtta ja sulle midagi sellega ka teada anda, seega kui näed numbreid tihtipeale, mis on ühesugused, siis defineeri need enda jaoks ära.

Esiteks ma soovitan meelde jätta, et numbrid hakkavad tulema ja jäämagi tulema senikaua, kuni sa mõistad, mida Ingel sulle soovib öelda. Kui sa seda numbrite müsteeriumit lahendatud ei saa, siis hakkad neid kõikjal nägema ja sinu Ingel võib üsna lootusetult ennast tunda. Inglid ei suuda enamus inimestega suhelda mõtete kaudu ja sellepärast nad kasutavad märke, sümboleid, numbreid ja juhuste kokkulangevust, et sulle puust ja punaselt kõik ette teha.

NUMBER 8 JA INGLI SÕNUM KOOS TEISE NUMBRIGA:

8 ja 1, mis võivad moodustada näiteks 18:18, 11:18, 8881 jne.

"UUS ELUETAPP" Number 8 on elutee number ja 1 on uue alguse number, need koos annavad sulle märku, et uus eluetapp algab ja teine lõppeb. Kui hakkad nende numbrite kombinatsioone nägema, siis on see märk uue elutsükli algamisest. Aga siin on ka väike "aga" sees, kuna uus elutsükkel saab alata vaid siis, kui vanad uksed sulged. Kui sa neid ei sulge, siis võid aastateks kinni jääda sinna, kus sa täna oled. Inglid paluvad sul järele mõelda, millest sa nii kiivalt kinni hoiad, aga mis tegelikult on juba ammu sinu elust läinud, kas see on armastatu, keda sa ei suuda unustada jne. Inglid soovitavad need uksed sulgeda, et nad saaksid sulle paremaid võimalusi ellu kinkida ja sind nende poole juhtida. Kui uksed sulged, siis Inglid hakkavad tööle, kaob 1 ja 8 nägemine ning võid hakata nägema number 1111 või 111 numbri sõnumeid."

8 ja 2, mis võivad moodustada näiteks 2:28, 82, 828 jne.

"HOIA POSITIIVSET SUHTUMIST" 8 ja 2 numbri kombinatsioon on Inglite poolt saadetud nii-öelda rõõmuhõise, kuna nad annavad sulle teada, et pikaajaline probleem leiab lahenduse, pikaajaliselt kestnud töö tegemine või millegi poole püüdlemine hakkab peagi vilja kandma. Seega ära lase pead norgu ja hoia tugevat ning rõõmsameelset suhtumist, kuna õnn on sinu poole peagi saabumas.

Kui näed suuremaid kombinatsioone, nagu näiteks 228, siis nad soovivad sind hoiatada, et sa oled hakanud lootust kaotama väga valel ajal. Praegu ei ole hetk, kus sa saaksid alla anda, kui sinu elutee hakkab muutuma.

Kui sa näed aga liialt tihti 828 või suuremaid numbreid, siis tea, et Inglid annavad sulle märku sellest, et kaua oodatud lahendused ei pruugi sinu enda negatiivse suhtumise tõttu kohale ilmuda.

8 ja 3, mis võivad moodustada 8:38, 83, 388, 38 jne.

"MATERIAALSED VÕIMALUSED JA AVATUD SUHTLUS" Inglid annavad sulle teada, et sa pead täna eriti aktiivne olema ja näitama end teiste inimestele, kogu maailmale. Teised inimesed võivad sinu tee juhtida külluslikele võimalustele. Kui otsid täna tööd ja näed neid numbreid, siis sulle võib avaneda uus võimalus, aga selle võimaluse taga on keegi teine. Seega Inglid annavad märku, et vastuseid hoiavad teised inimesed enda käes. Inglid annavad ka seda teada, et tulevane eluperiood võib olla väga kiire, suure tempoga, materiaalsetele asjadele pühendatud, aga samas nad ütlevad ka seda, et selleks on õige aeg. Alati ei saa olla 100% spirituaalne selles ühiskonnas, mille on inimesed loonud.

8 ja 4, mis võivad moodustada 8:48, 844, 48, 84 jne.

"KÜLLUSE INGLID" Kui sulle antakse selline sõnum edasi Inglite poolt, siis nad on sulle midagi head plaaninud tulevikku. Külluse inglid on sellepärast märksõna, et Inglitel on sulle mingisugune uus plaan välja mõeldud, mis on seotud võib-olla uue töökohaga, uute heade võimalustega või hoopis võiduga. Aga Inglitel on ka oma soov, nad soovivad vastutasuks tegutsemist, see on periood, kus sa pead andma igas valdkonnas endast maksimumi ja kui sa tunned, et sa oled väsinud ning ei suuda tegutseda, siis tegelikkuses on aga nii, et Inglid teavad väga hästi, et sul on energiat olemas. Käib ütlus, et inimesele antakse ikka nii palju, kui ta kanda suudab, järelikult suudad sa rohkematki kanda. Teeni enda tasu õiglaselt välja, nad ütlevad!

8 ja 5, mis võivad moodustada 8:55, 58, 588, 8855 jne.

"KÜLLUSLIK PERIOOD" Inglid pöörduvad sinu poole märguandega, kus nad ütlevad, et sind on ees ootamas külluslik periood igas mõttes. Nii materiaalses kui ka armastavas mõtted, nüüd ole väga positiivne, et sa ise selle külluse kanali enda jaoks kinni ei paneks. On aeg hetkel unistada, kuna Inglid on nõus nii armastavaid kui ka materiaalseid unistusi täitma. Järelikult on hetkel kõik sinu kasuks, aga sa pead ise end positiivsena hoidma.

Soodne periood erinevate projektide ellu viimiseks, raha investeerimiseks, kinnisvara tehinguteks, suuremateks ostudeks, töökoha vahetuseks, tööl hea mulje saavutamiseks ja üleüldiselt karjääriredelil tõusmiseks.

Inglid hoiatavad sind siiski, et negatiivne suhtumine, kritiseerimine ning ülemõtlemine takistavad sinu Inglite küllusliku töö ära, seega naeratus näole ja positiivselt olgu hing meelestatud.

8 ja 6, mis võivad moodustada 866, 8866, 86 jne.

"MATERIAALNE KÜLLUS ON SINU POOLE TEEL" Need numbrid ei tule põhjuseta sinu teele, need annavad sulle teada, et sa ei tohiks praegu absoluutselt muretseda sellepärast, mis sinu materiaalsest seisust hetkel saamas on. Sinu poole on tulemas külluslik võimalus, olgu selleks võimaluseks uus töökoht, palgatõus või mõni rahaline preemia. Ole avatud ja ole positiivne, et Inglid saaksid oma töö ära teha ja sulle sinu preemia kätte tuua.

Peale selle nad soovivad sind hoiatada liigse ülemõtlemise suhtes ja soovitavad sul lõpetada materiaalsed muremõtted. Seda sellepärast, et need ei takistaks Inglite positiivse töö tegemist.

8 ja 7, mis võivad moodustada 87, 778, 787 jne.

"JÕUKUSE POOLE TEEL" Number 7 ja 8 kombinatsioonide nägemine on puhas õnn. See on märk selle kohta, et sinu poole on hea õnn saabumas, on midagi, mis tuleb sinu juurde suure üllatusena ja ette hoiatamata. See võib olla hea ja külluslik võimalus, töökoha pakkumine, palgatõus, midagi, mille küllus saab eksisteerida füüsilisel kujul.

Inglid soovivad, et sa hoiaksid positiivset suhtumist ja oleksid inimeste suhtes lahke. Mida lahkem sa oled, seda kiiremini saabub Inglite poolne kingitus ehk küllus sinu teele.

Peale selle kõige ütlevad Inglid nende numbritega, et peagi on saabumas sinu emotsioonidesse ka hingerahu. Hingerahu, mis on seotud materiaalse ja emotsionaalse tasakaaluga. Oled teel sinna poole, kus sa saad rahus elada ja ei pea muretsema selle üle, kuidas materiaalses mõttes hakkama saada. Palju õnne, kui sa neid numbreid näed!

8 ja 9, mis võivad moodustada 89, 898, 988 jne.

"MUUDATUSED TULEVAD NÜÜD JA KOHE" Number 8 ja 9 kombinatsiooni sa hakkad nägema siis, kui sinu Inglid annavad sulle mõista, et midagi suurt hakkab lõppema sinu elus ja uus peatükk või asi hakkab sinu elus end looma.

Selle numbri nägemise juures võid sa ennast samal ajal selles eluhetkes tunda ka kohati närviliselt või asjad ei pruugi alati olla sellel hetkel kõige positiivsemad. See on sellepärast, et muudatuste juures võib tekkida negatiivsust või intsidente. Sina aga ei tohi sellest ennast häirida lasta!

Number 8 ja 9 toovad kiireid muudatusi, kui näed neid numbreid, siis tegelikult muudatused juba ka toimuvad. Need muudatused on sinu heaks, seega ära hakka neile vastu. Usalda tänast hetke, Inglid ei annaks endast selliste numbritega märku, kui on halb ees tulekul. Nad toovad sulle lootust ja usku!

8 ja 0, mis võivad moodustada 8800, 088, 8008, 08, 0 jne.

80 -  "Sa oled see, kes endale hetkel positiivset tuleviku loob. Inglid annavad sulle mõista, et sa oled enesekindel ja julge otsustaja. Kui sa oled just vahetult enne otsuse langetanud ning siis näinud kombinatsiooni 80, on see märguanne, et sa tegid õige otsuse õigel ajal. 80 on ka märk, kus sulle antakse teada, et kõik on täna sinu enda kätes, sinu saatus on sinu enda otsustada."

800 - "Sinu elus algab kohe, kohe uus peatükk, võta see positiivselt vastu. Keegi uus võib sinu ellu tulla või sulle võidakse mõnda pakkumist lagedale tuua. 800 on väga positiivne enne, kus Inglid näitavad sulle, et sa oled midagi tõsiselt ära teeninud"

808 - "Käes on hetk, kus sa pead suuremat rõhku pöörama enda tööle või teenitud rahale. Sul on vaja millegi suurema pärast seda koguma hakata, mille pärast, see selgub peagi. Seega ära täna raiska, vaid kogu raha ja tee tööd."

8800 - "Inglid annavad sulle märku, et sa pead nägema tänasest hetkest positiivsust või kui seda sul on raske teha, siis tuleta meelde asjad, mille üle õnnelik olla. Positiivsus peab õhus olema, et sa laseksid Inglitel enda ellu midagi head tuua. Number 8 on alati uue alguse sümboliks, seega hoia enda suhtumist positiivsena, vastasel juhul Inglite töö on takistatud."

Inglitega kontakti aitab saada Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Labradoriit, Tansaniit, Safiir, Larimar, Sinine Kvarts, Sinine Sammalahhaat, Amasoniit, Serafiniit, Titaanium Aura, Koobalt Aura, Skolessiit, Valge Opaal, Lasuriit, Sodaliit, Ioliit, Aqua Aura, Ingli Aura jt. kristallid

"Jälgi enda ümbrust, kõik vastused tuuakse sinu ette, ole tark ja seleta need enda jaoks lahti! Tene L."
Uuendatud: 20.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja