SUITSKVARTS - NÄDALA KRISTALL JA KUU VIIMANE VEERAND

by in UUDISED .Igal nädalal on oma eriline emotsioon, energia ja vägi. Selle järgi saab valitud ka igal pühapäeval uus kristall, mis hakkab tulevast nädalat sümboliseerima. Nädala kristall on alati abiks just sellel nädalal, mis just parasjagu käimas on. Seekord sai nädala kristalli positsiooni enda peale imekaunis, salapärase väljanägemisega, aga samas väga võimekas Suitskvarts. Suitskvarts on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest, sellele on iseloomulikuks suitsune ning pruunikas värvus, mis võib enamjaolt olla läbipaistva struktuuriga.

25. AUGUST "KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE"


Kuu viimane veerand on samuti tähtis ja pahatihti jääb see paljude seas kahe silma vahele. Miks on Kuu viimase veerandi loomise meeles pidamine ja tähtistamine tähtis? Näiteks sellel ajal ehk täpselt sellel päeval, antud juhul siis nüüd kohe saabuval neljapäeval 25. augustil on suurepärane hetk suitsetamise maha jätmiseks, alkoholist loobumiseks, kehvast toitumisharjumusest loobumiseks, halbade ja kahjulike inimeste seljataha jätmiseks ning ka negatiivsest suhtumisest vabanemiseks.

Veelgi tähtsamaks teeb Kuu viimase veerandi loomine sellel korral see, et üleüldine energia laine, mis sellel samal nädalal eksisteerib, on samuti "millegi maha jätmine", seda sama sümboliseerib ka selle nädala kristall, milleks ma valisin Suitskvartsi.

Mida teha siis sellel päeval ?

25. augustil soovitan kõikidel suitsetajatel, kes on ammu oodanud seda, et sellest harjumusest vabaks saada, visata enda suitsud minema ja sellel päeval mitte ühtegi suitsu ka teha. Samas, kui sul on just vaja seda teha, siis soovitan sul soojalt ka terve sellel nädala Suitskvartsi kanda või alates 25. kuupäevast vähemalt kuu aega järjest. Niiviisi sa annad endale jõudu sellest vabanemiseks. Selleks on lihtsalt õige aeg nüüd ja kohe!

Samamoodi soovitan ma alkoholivaba nädala enda jaoks teha, eriti ei tohiks juua 25. kuupäeval alkoholi. Müstilises maailmas kehtib reegel: "Kes Kuu viimase veerandi loomise ajal mõnuainet tarbib, see sõltuvust endaga kaasas kannab!". Seega valik on sinu...

Kindlasti sa ei tohiks 25. kuupäeval mitte ühegi inimesega suhelda, kes sulle ei meeldi ja kui sa oled selleks sunnitud, siis võta Suitskvarts endaga kaasa just ehte kujul. Miks ehtena? See töötab nahaga kontaktis mitmeid kordi võimsamalt, kui lihtsalt kristallina taskus.

VANAST JAMAST VABAKS RITUAAL 25. AUGUSTIL

Sa saad ka teha väga lihtsat rituaali negatiivsusest vabanemiseks, vanast jamast vabanemiseks, mingisuguse riiu lahendamiseks või lihtsalt ka enda ärevustunde maandamiseks.

Selleks võtad paberi, kirjutad sellele enda probleemi ühe sõnaga "Stress", "Riid", "Suhteprobleem", "Ärevustunne" või midagi sarnast.

Kirjutamise ajal asetad lauale valget värvi küünla või veel parem Pipra või Puuvilla & Muskuse küünla. Küünla paned põlema ja Suitskvartsi (ilma eelneva sõnumita, kasutamata kristalli ehk täitsa, täitsa uue kristalli) selle küünla ette. Nüüd võtad paberi ja kirjutad selle sama sõna sinna peale, mis sümboliseerib sinu kõige suuremat pingete tekitajat tänases päevas. Kui sa seda kirja paned, siis sa visualiseerid seda probleemi ning enda mõtetes palud selle vabanemist. Kui see on kirja pandud, siis murrad paberi kokku ja asetad Suitskvartsi alla. Põletad esimesel päeval küünalt nii palju, kui vähegi on võimalik. Küünalt põletad ka järgmisel päeval ja siis juba selle lõpuni. Kui küünalt kustutad või uuesti süütad, siis korrutad seda sama mõtet enda peas, mille sa ka sinna kirja panid.

Kui küünal on peaaegu põletatud, siis võtad selle sama paberi ja paned küünla leegist põlema ning põletad selle ära. Lased küünlal lõpuni põleda ja küünla jäägi viid majast minema. Suitskvartsi lähed annad selle tänutäheks jõevette.

Kui rituaal on täie tõsidusega, pühendumusega, keskendunult ja õieti tehtud, siis selle energia hakkab tööle vahetult enne järgmist kuu viimase veerandi loomist.

MIDA ANNAB SULLE SUITSUNE JA MÜSTILINE SUITSKVARTS ?

Suitskvarts on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pruunikas-hallikas toon, mis võib enamjaolt kristallis ka olla läbipaistev. Suitskvarts võib olla peaaegu et läbipaistev, kui ka väga tume. Suitskvarts on väga kõrgelt hinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda ka siis endaga kanda või enda kodu sellega sisustada. Ma võin öelda seda, et Suitskvarts on tõepoolest selline kristall, mida läheb igal ühel vaja, sellepärast, et nii ehk naa sellel on midagi, mis sind aitab. Seega see on ka kristall, mida saab teisele inimesele viia, et talle head teha -  sa ei saa eriti valesti valida.

Suitskvartsi oma kodus on loomulikult kõige etem hoida geoodilise kristallina, mis aitab kodust kõik negatiivse eemaldada, mis sinna tekib või on tekkinud. Kui sa soovid kasutada poleeritud Suitskvartsi, siis hoia mitmeid kristalle näiteks kõige läbikäidavamas toas mõne aluse peal. Mina soovitan võtta ühe konkreetse taime (soovituslikult Havisaba või erinevad Draakoni puud) ning nende muldade peal või poti sees hakata Suitskvartsi hoidma.

Suitskvarts sobib nendele inimestele lausa ideaalselt, kes liialt palju pilvede peal hõljuvad ja on ära kaotanud reaalse maailmavaate. Suitskvarts aitab neid, kes on pidevalt närvilised, ärrituvad kergelt, kellel on paanika hood ja kes ei suuda ise mitte kuidagi maha rahuneda.

Suitskvarts töötab tõhusalt erinevate sõltuvushaigustega võitlemisel. Eriti hästi aitab see neid, kes on suitsetajad ja soovivad suitsetamisest loobuda. Suitskvarts aitab olla enesekindel sellel samal teemal ja mitte langeda nõrgalt uuesti tubaka ohvriks. Seda võib kanda ka siis, kui soovitakse end võõrutada, kui on tunne, et sõltuvus võib uuesti tagasi tulla.

Hoia Suitskvartsi tööjuures laua peal või kui sa teed kodus tööd, siis hoia seda ka kodus. Suitskvarts sobib tööjuurde või töö asjade juurde sellepärast, et see aitab töö stressi maha vaigistada ning tervendada. Nendele on Suitskvarts eriliselt kasulik, kellel on väga pingeline töö või seda pinget tekitavad töökaaslased. Suitskvarts aitab ka tööalaseid probleeme vältida ja teistega hästi läbi saada.

Talismanina endaga kaasas ma soovitan Suitskvartsi neil kanda, kellel ei lähe mitte kuidagi tööjuures. Kõik kipub allamäge minema ja suhted on samuti rikutud erinevate inimestega, kellega peab koos tööd tegema.

Suitskvartsi tasub sinna ruumi viia või maja ehitamisel ka kohe seinte sisse peita, kus asub väga palju elektrilisi seadmeid. Näiteks, kellel on kodus maakütte kapp või mõni muu seade, mis on küttega ja elektriga seotud, siis selles ruumis on väga palju halba energiat. See on selline energia, mis rikub inimeste tuju pidevalt ja pikemas perspektiivis tekitab füüsilisi haiguseid. See on nagu energia vibratsioon, mis annab sinu kehale käskluse olla ärritunud. Aga selle vastu saab Suitskvartsiga väga hästi. maja ehitamisel peida väga palju Suitskvartsi seinte sisse, sinna võib lisaks ka samal eesmärgil toimivat Šungiiti lisada. Või teine võimalus on Suitskvartsi sinna ruumi ajapikku juurde viia ja leida selle jaoks spetsiaalne koht, karp, kristallide alus. Seda selleks, et kaitsta enda energiat.

Samamoodi võid Suitskvarts teleka, külmkapi, arvuti või mõne teise väiksema elektroonilise seadme kõrvale viia enda energia kaitsemiseks.

Suitskvarts aitab lapsel pahast tujust vabaneda , selleks soovitan ma Suitskvartsi kanda. Seda võib sellel eesmärgil kanda Suitskvarts südamena või hoopis auguga kristallina.

Suitskvarts aitab lastel ka õppida, mitte ainult seda, mida koolis õpetatakse, vaid ka lihtsalt elus kiirelt areneda.

Eneseväärikus ja positiivne uhkus Suitskvartsi kanna selleks, et vabaneda enesehävituslikust käitumisest. See edendab positiivset suhtumist iseendasse ning oskust tunnetada, mis sinu jaoks hea on ja mis halb.

Suitsetamisest loobumiseks kanna Suitskvartsi kaelas ehtena või kõrvarõngastena - nii need toimivad kõige kiiremini lihtsalt. Loomulikult aitab lisaks ka suitskvartsi käeketina kandmine.

Peavalud See tervendab peavalusid, kroonilisi peavalusid ja aitab neid ka ära hoida. Kui sul on pidevalt peavalud ja sa ei suuda ilma ravimiteta nendest lahti saada, siis Suitskvarts võiks tõepoolest sinuga pidevalt kaasas olla. Kanna seda talismanina ehk ripatsina või auguga kristallina kaelas kontaktis nahaga.

NÄDALA KRISTALL ON ALATI 10 % SOODSAM SELLEL NÄDALAL!

Uuendatud: 21.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja