NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Neitsid, nii huvitavad, nii salapärased, nii müstilised - tõepoolest. Mina, kes ma olen Kalad, ma olen lummatud Neitsite müstilisusest. Küll võiks öelda, et kõige enam võiks aru saada just Kalad, kes on see kummaline ja huvi pakkuv Neitsi. Tõepoolest Kalad saavadki nendest kõige enam aru, AGA teised tähemärgid mitte nii väga. Neitsid suudavad ükskõik millal, ükskõik kellele ja ükskõik millises situatsioonis jätta pidevalt "aga" õhku. Seda selles mõttes, et nende Auraväljas kiirgab müstilisust. Miks see nii on ? Sellepärast, et Neitsid armastavad analüüsida, armastavad mõelda, ka nende fantaasia ning visuaalne maailm on suurepärane ning see kiirgab läbi nende energeetika. See ongi müstiline energia, inimene, kes kasutab enda mõistus ja hinge rohkem kui enda füüsilist keha. Ma toon näite - Kui Lõvi on see, kes vajab pidevat füüsilist tegevust ja väljendust igas mõttes, nii töös kui ka armastuses, siis Neitsi on see, kes vajab vaimset lähenemist absoluutselt kõige suhtes. Neitsi vajab analüüsida, kui seda tal ei lasta teha, kui talle ei anta aega selleks ja tal ei ole õigust enda jaoks asju läbi mõelda, siis see on üks suurimaid stressi faktoreid tema jaoks. Neitsi peab alati olema ettevalmistatud ning see ei ole üldse tähtis, milleks ette valmistatakse! Neitsil on vaja enda jaoks enda peas samm sammult asjad läbi mõelda. Mõelda, kas see on kasulik, mis see võib endaga kaasa tuua, kuidas saaks paremini, kas on mõtet ja palju palju teisi küsimusi sellel samal teemal, mis parasjagu käsil on.

Analüüsimise vajadus ja oskus on head omadused, mida ma Neitsite puhul üldse pahaks ei pane. Üldiselt nad väga harva käituvad impulsiivselt ja kui seda teevad, siis see peab olema küll kellegi poolt nurka surutud olukorras. Tavaliselt impulsiivsed väljaütlemised ja käitumised tulevad tülide käigus kellegiga, tavaliselt siis teise erineva tähemärgiga.

Analüüsimine annab Neitsile oskuse teha tööd sellistel ametitel, kus peamiseks töö relvaks on mõistus. Kui Neitsi teeb aga füüsilist tööd, siis ta rakendab oma oskused pereliikme või sõprade peal. Neitsil on vaja olla hoolitsev, seega ta võtab kellegi sihikule pidevalt ja hakkab teda aitama. Kui see ülesanne või huvi on ära kadunud, võtab ta teise inimese endale sihikule. Pidev vajadus olla "parandaja" kellegi või millegi suhtes. Neitsi teeb seda alateadlikult ja täiesti enda jaoks märkamatult, küll aga märkavad seda teised tähemärgid rohkem tema juures.

Neitsi on üleüldse selline müstiline tegelane, millest ta ise ka hästi aru ei saa. Ta on pidevalt eneseotsingul, kui ta ei ole suhtes, siis ta otsib seda meeletult, otsib hingesugulast. Neitsi jaoks on ülioluline see, et ta leiaks selle "õige". Neitsi otsib hinge enda kõrvale, kellega saaks olla müstiline. Üldiselt Neitsid on need, kes soovivad olla ja jääda vaid ühe inimesega koos terve elu ning nende suurimaks sooviks on leida enda kõrvale hing, kellega saaks stabiilset kodu luua. Neitsid võivad olla vägagi ohverdavad enda kallima suhtes just sellel samal põhjusel, et hoida rahu majas. Samuti võivad Neitsid olla sellised, kes pendeldavad ühest suhtes teise, see juhtub vaid selle Neitsiga, kelle usaldust on kõrvetatud kellegi teise poolt. Neitsid ei talu domineerimist ja kui seda keegi neile teeb, siis nendel kaob ära usaldus ning nad muutuvad suhete suhtes lendavateks liblikateks, ehk siis võivad hakata ühest suhtest teise käima, samas sisimas oodates selle õige tulekut ning lubades endale, et kui ta tuleb, siis ma unustan kõik selle, mis seljataga on olnud. Tõepoolest Neitsitel on selline joon olemas, et kui nad satuvad ükskõik millises elu valdkonnas väga positiivsele rajale, siis nad on nõus koheselt alustama uut elu selle elu sees ehk neil võib olla mitmeid elu faase. Nad ise loovad endale etappe! Teised tähemärgid naljalt selliseid asju ei tee ja pigem lähevad ühe vooluga pidevalt kaasa. Neitsi on see, kes võib päevapealt öelda, et nüüd on asjad teisiti, minevik ei loe.
 
Igas perekonnas võiks olla vähemalt üks Neitsi, ausalt! Kui küsid miks, siis vastus on ju lihtne - Neitsi on ülimalt hea nõu andja, ta võib-olla ise ei saagi sellest nii hästi aru, aga ta oskab väga hästi probleemidele lahendusi leida või kellelgi teisel meele positiivseks muuta. Ta teeb seda siis kui kellelgi tema lähedasel, kellest Neitsi hoolib, on mõni probleem ja ta räägib sellest probleemist, siis Neitsi räägib kaasa temaga, kaasa rääkimise ajal suunab ta teise poole lahenduseni. See käib niiviisi müstiliselt ja salaja, tema nõuanded. Mõne hetke pärast murest murtud armastatud inimene on juba enda probleeme lahendamas ja Neitsi kiidab teda takka. Niiviisi töötab Neitsi inimestega, keda ta armastab. Neitsi märkab teiste probleeme ja näeb ka teiste halbu külgi väga hästi. Eriti hea nina on Neitsil probleemide ja halva käitumise osas. Nad näevad, kui keegi teeb endale või kellelegi teisele liiga. Nad hoiavad seda enda sees tükk-tükk aega oodates ja lootes, et see sama teine näeks ise ka mida ta teeb. Võib minna kuu, või isegi kaks ja siis Neitsi plahvatab ning võib teisele poolele näida ülimalt ülbena. Tegelikkus on aga see, et ta tahab aidata, see on tema loomuses, aga see ei kuku alati nii hästi välja, kui on tegemist kellegi lolluse või rumalusega.
Samas Neitsid ei oska iseennast aidata, kui on tegemist stressiga. See on nende kõige suurem probleem - mitte osata stressi tasakaalus hoida. Selleks on neil kedagi teist vaja, sõna otseses mõttes inimest, kes seda aitaks teha. Kui Neitsil on sõber või armastatu, kes on Kalade või Veevalaja tähtkujus, siis on nemad need, kes oskavad Neitsit kõige rohkem stressist päästa. Aidates kuulata Neitsit, ega tal rohkem ju vaja ei lähegi. Neitsi stress tuleb tema Aurast välja siis, kui ta saab sellest kellelegi konkreetsele rääkida. Neitsil on vaja niiöelda tugiisikut!

Neitsid on töötegijad, neil on pidevalt vaja "projekte", mille kallal nokitseda. Neitsi mehed tavaliselt valivad konkreetse suuna endal elus, millega lõpuni välja minna. Väga paljude Neitsi meeste seas on oskus mehhaanikaga tööd teha ja nendele väga sobib metalli element. See on ka viis, kuidas materiaalselt hakkama saada. Neitsi naisi võib olla seinast seina ametitega, aga kõige enam sobib neile õpetaja roll, abistaja amet või midagi sotsiaalset. See on lihtsalt Neitsile antud anne, aga kõik oleneb ka loomulikult tema numeroloogiast, mis on kõigil erinev.

Neitsid on väga avatud suhtlema erinevate inimestega, seda ka selles mõttes, et nad lasevad endale korraks kõrvale tulla ükskõik milliste uskumuste ning suundadega inimesi. Aga enamusi, peaaegu et kõiki nad enda päris ellu ei lase. Küll aga selline lühike ja pinnapealne suhtlemine võib olla. See on Neitsi kaitsehoiak, nad on väga kaitsvad enda elu, isiksuse ja perekonna suhtes. Kõiki sisse ei lasta, lastakse see, kes on võitnud usalduse.

Enamus Neitsid on ka süsteemide armastajad, öeldakse, et nad on perfektsionistid. Pigem mina ütleksin, et nad on perfektsionistid teatud alade peal. Igal Neitsil on see oma "kiiks", milles peab kõik olema kontrolli all ja korras, aga kindlasti mitte kõik. Neitsid võtavad selle ühe suuna, mida nad peavad enda jaoks kõige tähtsamaks ning selle osas on neil väga hea intuitsioon ja kaugele tulevikku nägemine. Kuidas, millal, mida teha...

ELEMENT: MAA

Maa element annab Neitsile vajaduse teiste silmis näida rahulik, tasakaalukas ja enesekindel. Neitsid ei salli enda nõrkusi ja nad üritavad alateadlikult neid varjata teiste ees. See kusjuures tuleb neil ülimalt hästi välja, kellel vähegi vähem intuitsiooni taju on, see tegelikult ei saa arugi Neitsi nõrkadest külgedest. Loomulikult oskab näiteks Skorpion neid väga hästi tunnetada ja võib olla Neitsi jaoks üks paras pähkel. Neitsitele on ülimalt tähtis nende enda tasakaal, perekonna sidemed ja oskus säilitada stabiilsust, mida annabki neile Maa element.

Neitsi meestele annab Maa element vajaduse olla ühele kaaslasele lojaalne, keda ta südamest armastab. Neitsi naistele annab Maa element vajaduse oma lapsi kaitsta, kasvatada nii, et isegi mehe arvamus ei loe. Neitsi naised on emad, kellele tegelikult laste kasvatamise juures abi nagu ei lähekski vaja, nad südamest teeksid kõik ise ära, sellepärast, et nemad arvavad, et nad teavad kõike enda laste kohta ning isegi isal ei ole seda oskust kõike teada.

See on teistele tähemärkidele, kes siin praegu Neitsi kohta loevad - nad võivad väga tihti tunduda kurjad ja ülbed, aga tea seda, nad ise ei tunne seda, et nad seda vahel on. See, miks nad nii vahel käituvad on see, et neid ärritatatakse või tagant tõugatakse millegagi. Kõige lihtsal on Neitsiga läbi saada nii, et sa ise hoiad veidi distantsi, niiviisi ta seda sinuga lihtsalt ei tee - ei ole ülbe.

TERVIS: KARNEOOL

Karneool on kõige võimsam Neitsi kristall, mis toob talle tervist. Tegelikult see kristall toob talle ka jõukust ja positiivsust. Igal Neitsil võiks olla Karneool endaga kaasas või koduseinte vahel, see toob talle õnne.

Neitsite kõige nõrgemaks tervise osaks on seedimine ja magu. See on koht, kus kõige kiiremini Neitsile probleem võib tulla ja stress koguneb sinna, mis omakorda lööb füüsilise probleemina välja. Karneool aitab seda probleemi vältida ja stressist vabaneda, mis haigust põhjustab. Kusjuures Karneool on Sakraaltšakra kristall, mis on samuti seedimisega seotud. Seega kanna Karneooli endaga!

PLANEET: MERKUUR

Merkuur annab Neitsile ülikriitilise meele enda suhtes, nagu ma ennem mainisin, et Maa element paneb Neitsid teiste silmis stabiilseks, siis tegelikult hinges nad kalduvad enese piitsutajateks. Kusjuures Neitsi on kõige enesekriitilisem tähemärk, seda selles mõttes, et ta ei ole tihtipeale rahul endaga. Ta tahab olla parem, ta tahab muuta ennast paremaks, ta tahab osata paremini ja isegi kui ta teeb kõik hästi ning kõik ongi tegelikult hästi, siis ta võib olla melanhoolne ning tunda, et kõik on koost lagunenud. Sellised asjad käivad Neitsi sees hooti, see on pidev võitlemine enda sees, mida vaos saab hoida vaid väga turvaline ning lojaalne kaaslane või tõepoolest Kaladest ja Veevalajatest sõber.

Merkuur muudab Neitsi ka veidi arglikuks, oma mõttemaailmas nad võivad suured kiskjad ja raudrüüga tulekerad olla, aga kui läheb tegudeks ning peab kellegiga/millegiga vastakuti seisma võib vahel sellest tulekerast süsi vaid kumada. See on ka see, millega nad võitlema peavad, et end kehtestada siis, kui täpselt on õige aeg või pidevalt hoida end tempos.

KRISTALLID NEITSILE Peale kristallide sobib Neitsile ka kulla kandmine, kuld annab Neitsile oskust pilvede pealt alla tulla ja märgata ka füüsilist maailma tema ümber. Erinevad metallid reageerivad erinevalt tähemärkidele.

MÕTTETEGEVUS: Professionaalsed analüütikud on Neitsid ja suurem osa nende elust käib nende hingemaailmas, mitte füüsilises maailmas, seega jõudu iseenda liigse kriitika loomisega aitab tuua LEPIDOLIIT, mis aitab Neitsil end rohkem armastada ja austada. Analüüsida ning fakte oskavad nad kergelt meelde jätta, arvan, et siinkohal ei pea Neitsi kristalli kandma selleks.

KÜLLUS: Külluse kristalliks on loomulikult Neitsitele KARNEOOL aga sellele ka lisaks on SAMMALAHHAAT. Need kristallid toovad Neitsile head materiaalset, tööalast ja ärilist edu. Neitsi võiks neid kristalle ehtena endaga kanda või just neid kristalle kõige rohkem enda koju külluse nurka või rahakarpi viia. Mees Neitsitele on ideaalselt külluse talismaniks PÜRIIT.

HEA ÕNN JA KAITSE: GRANAAT ja HÜPERSTEEN kaitsevad Neitsit negatiivse energia, kriitika, pahatahtlikuse, ebaõnne ja füüsiliste probleemide eest ning loomulikult kõige tugevam Neitsi kaitse kristall on KIASTOLIIT.

SUHTLEMINE: PÄIKESEKIVI annab Neitsile oskuse olla positiivne ja ka ennast positiivselt väljendada. Päikesekivi on neile, kes soovivad suhteid looma hakata erinevatel tasanditel.

INTUITSIOON: Intuitsioonil aitab areneda ATLANTISIIT, see on kristall, mis aitab Neitsil enda tõelist eluülesannet üles leida ja mõista, kus on tema hing pärit ning mis on tema eesmärk suuremas pildis. Aitab kaasa ka  GAGAAT, mis kaitseb Neitsit halbade hingede eest ja intuitsiooni arendamisega kaasa tuleneva negatiivsuse eest.

ARMASTUS: Ülimaks armastuse kristalliks Neitsile on ARBUUSTURMALIIN ja SININE TOPAAS.

ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE ON NEITSITELE JÄRGMISED: Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algab Neitsi 22., teisel juhul 23. augustil jne.

Need märksõnad, mis on kristalli taha kirjutatud, need on ka sellel kuupäeval sündinud Neitsi üks proovikividest või suurest soovist, sellepärast on tema jaoks see kristall ka hea.

23. - 24. august MALAHHIIT toob nii head tervist kui ka tööalast edu ning head ärilist vaistu.
25. - 27. august ANGELIIT aitab neil Neitsitel enda Inglitega kontakti saada ja nende sõnumeid paremini osata kuulata ning ka kuulda võtta.
28. - 29. august AHHAAT tugevdab Neitsi iseloomu, enesekindlust ja aitab paremini elus toime tulla.
30. august - 1. september RUBIIN - FUKSIIT toob elurõõmu, oskust probleemidega silmitsi seista ja head und.
2. - 4. september KIASTOLIIT võimendab nende kaitsehoiakut ja aitab valetajaid paremini märgata. Samuti aitab Kiastoliit kaitsta neid ohtude eest, see on kõige suurem asi, millega peab ta tegelema enda elus - enesekaitsmine, ülejäänud asjadega saab hakkama.
5. - 6. september PÄRL või MEREKARP toob armastuse õnne ja oskust olla romantiline ning armastav.
7. - 9. september MANGO KALTSIIT aitab perekonda luua, pereliikmetega läbi saada ja toob armastuse õnne.
10. -12. september IOLIIT tugevdab intuitsiooni ja annab oskuse enda unenägudele seletusi anda. Tavaliselt sellel kuupäeval sündinul on antud parem ettenägelikus just läbi une, mitte otsese tunnetamise.
13. - 14. september MÄEKRISTALL aitab minevikust vabaneda ja elada hetkest.
15. - 17. september UNAKIIT loob parema kontakti Neitsil oma keha tunnetamisega ja see aitab tervendada teda.
18. - 20. september APATŠI PISAR aitab julgustada, samas kaitsta ohtude eest ja aitab minevikust vabaks lasta.
21. - 22. september LAAVA toob elujõudu, energiat ja kaitset ebaõnne eest.

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.
Uuendatud: 22.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja