MEHED - KRISTALLID, MIS ANNAVAD JÕUDU, TERVIST JA KÜLLUST

by in UUDISED .

Kristallid sobivad kõikidele ja need tuleb tegelikult välja valida isiklikult läbi visuaalse tunnetuse. Visuaalne tunnetus on see, et sa vaatad kristalli peale ja selle välimus peab sind kohe köitma, isegi kui sellel võib-olla ehk ei olegi erilist erksat tooni. Kristalle saab valida õieti vaid siis, kui sa kuulad enda sisetunnet. Aga kristallid kannavad endaga kaasas nais- või meesenergiat ning on spetsiaalsed kristallid olemas, mis meestele eriti hästi sobivad. Kuna viimasel ajal on väga palju tuldud minu käest küsima õigeid kristalle just kellegi mehe jaoks või mõni mees ise on minu poole pöördunud nende samade küsimustega, siis vist on õige teha väike kokkuvõte sellest, et ka sina saaksid nendest kristallidest natuke rohkem teada.

Kui sa mehena sünnid, siis sulle on kaasa antud teatud energiad ning need on juba võimsamad, kui näiteks naisena sündides. Miks mehena sünnitakse? Sellel on oma spirituaalne tähendus, nimelt mehena näiteks antakse üldiselt vähem karmat kaasa ja rohkem vaba energiat. Vaba energia on see, et meeste loomuses on elada üldiselt hetkes. Kellel on rohkem meesenergiat Auras, see suudab seda loomulikult rohkem teha ja vähem karmat tõepoolest. Naisena sündides peavad kõik arvestama sellega, et on väga palju emotsionaalseid karmasid, mis tuleb ära lahendada, sellepärast naised on ka suured "mõtlejad", nad peavad olema, kuna ka karmat on väga palju ajapikku vaja lahendada. Mida rohkem on mehel meesenergiat enda Auras, seda paremini mees ennast tunneb. See, kui palju seda loomupoolest on, see on kõigil erinev ja sa sünnid teatud energiaga siia maailma. Aga kristallidega saab näiteks täiendada seda energiat ja suurendada teatud positiivseid energiad, samas saab ka maandada negatiivseid või nõrku energiaid.

Kui mehel on palju meesenergiat Auras, siis ta on vabam, suudab nalja teha ja huumor üleüldse tulebki mees-energiast. Isegi need naised, kellel on väga hea huumorisoon, nende Auras võib olla veidi rohkem meesenergiat, mis ei tee sellest naisest mehelikku naist, vaid lihtsalt vabalt võtvat naist. Mida rohkem meesenergiat mehel on, seda positiivsem on mees, seda jõulisem, eluenergiat on palju, usku elusse on palju. AGA, mehed sünnivad siia maailma väga nõrga enda keha ja intuitsiooni tunnetusega, see käib kaasa naisenergiaga. Mida rohkem on mehel naisenergiat Auras, seda intuitiivsem on mees. Mehed saavad enda intuitsiooni tugevdada ka nii, et nad ei kaotaks meesenergiat ära, seda aga aiatavad kristallid teha. Kandes kristalle, mis tõstavad meesenergiat ja näiteks intuitsiooni kristalle samaaegselt. Seepärast ongi tavaliselt naised intuitiivsemad ja oskavad ka tunnetada, mida peaks sööma, mida mitte ning panevad nendele asjadele rohkem rõhku - see on energia, mis suunab seda tegema!

OONÜKS - ERALDISEISEV MULTIFUNKTSIONAALNE MEESTE TALISMAN

Oonüks
on kristall, mille ma pean siinkohal täiesti eraldiseivalt ära mainima. Selles on lihtsalt nii palju, mida meestel vaja on. Näiteks Vanas Kreekas kandsid väga paljud mehed Oonüksit (Must Oonüksit) selleks, et enda füüsilist jõudu suurendada, seda kanti töötegemise, treeningute ajal endaga ja kanti ka võistlusel endaga, et tuua võitu.

Oonüks on tugev intuitsiooni kristall, mis aitab mehel ära tuvastada valeliku inimese ja valetamise. See tekitab sinus lihtsalt tunde, et "ma ei suuda teda uskuda või midagi on valesti" ja see ongi intuitsioon, mille kaudu Oonüks teateid annab.

Oonüks on ka sellepärast hea kristall mehele kandmiseks, kuna see kannab endaga kaasas meesenergiat, mis omakorda juba mõjutab meest positiivselt. Oonüks on Aura parandaja kristall, kui sa kannad seda pidevalt endaga, siis sinu Aura läheb kaitse alla. Kogu energia, mis on sinu oma, jääb sulle, keegi ei saa seda endale. Kui omad head külluse energiat, siis see muutub suuremaks, kui Aura on kaitse all.

Peale selle Oonüks aitab mehel oma negatiivsusest vabaneda, aidates närvilisusest lahti saada ja aidates ka mitte teiste peal enda pahameelt välja elada. Oonüks puhastab Aurast negatiivset energiat ja loomulikult, kui seda energiat on seal liialt palju, siis kindlasti ma soovitan (KINDLASTI) kanda ka Mäekristalli mõnda aega, et see Aura saaks täielikult negatiivsusest lahti.

Oonüks aitab lahti saada ka liigsest agressiivsusest või vägivaldsest käitumisest.

GRANAAT - MITMEKÜLGNE KAITSE JA ÕNN

Granaat on teine kristall, millel on väga palju häid omadusi ja ka üks meeste kristallidest. Esiteks on see kristall, mis toob mehele head armastuse õnne. Aitab mehel enda hingesugulasega kohtuda, aidates leida inimene enda kõrvale, keda hing armastaks. Granaati ja Punast Tiigrisilma on hea mehel endaga samaaegselt kanda, kui ei osata leida või osta valida endale õiget kaaslast. See kombinatsioon aitab mitte valet valikut teha ja hoiab neid naisi eemale, kes tegelikult ei olegi mõeldud tema kõrvale jääma. Seega... kasulik?

Peale armastuse talismani aitab Granaat muuta mehe romantilisemaks, aga mitte selle naiselikus mõttes, vaid just mehelikus mõttes romantiliseks.

Granaat toob üleüldist head õnne mehe Aurasse, suurendades külluse kanalit ehk magnetit, mis tõmbab enda poole häid võimalusi ja loob ellu ka sellise harmoonilise edasi liikumise.

Igatahes soovitan neile, kes tunnevad, et nad seisavad enda elus paigal ja mitte kuidagi ei paista asjad liikuvat. Järelikult on külluse kanal kinni ja Granaat võib selle energia uuesti tööle panna.

ELUJÕUD, ENERGIA JA FÜÜSILINE TUGEVUS

Mina soovitaksin LAAVA kristalli meestel kanda, seda sellepärast, et anda mehele juurde elujõudu, eluenergiat, füüsilist jõudu ja kaitsta meest stressi/depressiooni tekke eest. Laava töötab niiviisi väga hästi justnimelt meestega, kuna see kannab endaga kaasas meesenergiat.

Peale võimsa Laava kristalli on teiseks suurepäraseks abistajaks TIIGRISILM, milles on põhimõtteliselt olemas kõik vajalik, et toetada meesenergiat, füüsilist tugevust, energiat suurendada ja elujõudu tõsta.

Tiigrisilm aitab olla enesekindel, ükskõik mida tehakse, aitab suurendada usku iseenda tegevustesse ja iseendasse. Kui on olemas usk iseendasse, on olemas ka unistuste täitumised. Tiigrisilm on kindlasti see kristall, mis aitab mehel enda unistuste poole liikuda. See on omaette positiivne energia! Teate, et kui te soovite üleüldsegi terved olla, siis peab alati olema siht silme ees, siht, ambitsioon, eesmärk - see on see, mis toidab keha ja ei lase sellel laguneda. Seega järjekordselt mitmekülgne talisman!

KAITSE

Kaitse poole pealt on jällegi TIIGRISILM üks tugevamaid ja seda võib tõepoolest igal kujul kanda ja enda kodus ka hoida. Peale Tiigrisilma on meesenergiaga kaitse kristall MUST TURMALIIN, GAGAAT, HÜPERSTEEN, KULLISILM, PUNANE TIIGRISILM, TIIGRIRAUD. Neid on tõepoolest palju, aga samas iga mees võiks endale ise need kaitse talismanid välja valida, tunnetades täpselt, mida Aura vajab.

Must Turmaliin kaitseb ärasõnumise, äraneedmise, pahatahtlikkuse, ärilise konkurendi halbade mõjude ja negatiivse energia eest. Ega siis ainult naisi ei sõnuta ära ega saadeta nende Auradesse halba energiat, seda tehakse meestega ka. Must Turmaliin kaitseb ka autoõnnetuste eest. Seda sama teeb ka Tiigrisilm. Kullisilm on nendele, kes on oma töö pärast pidevas liikumises, peavad palju ja pikki vahemaid sõitma. Kullisilm kaitseb liiklusõnnetuste eest.

Gagaat tõstab mehelikku energiat ja jõudu, samal ajal kaitseb ka kurjuse eest. Gagaat kaitseb ebaõnne, luupainajate ja halbade hingede eest. Kasutatakse ka sellepärast, et eemale hoida deemonlikke haigused. Deemonlikud haigused on näiteks alkoholi liigne tarbimine, ahelsuitsetamine, jne.

Hüpersteen ja Punane Tiigrisilm on need kristallid, mis on nendele meestele, keda keegi naine soovib domineerida või isegi enda niinimetatud "pilli järgi tantsima panna". Need mõlemad kristallid hoiavad selliseid naisi eemale meestest. Kuna seda juhtub päris palju, siis igaljuhul kasulik teada. Oskan enda "klientide" põhjal öelda, et see on väga suur probleem.

Tiigriraud on täieseti universaalne kaitsetalisman mehele, kes soovib enda isiksust säilitada. Säilitada enda hinge, et keegi seda ei rikuks ega muudaks. See aitab energial, elueenergial ja ka näiteks heal õnnel Auras säilida.

INTUITSIOON

Meestel on vaja enda intuitsiooni tugevdada ja seda aitab teha ilma naisenergia ülekülluse Aurasse loomist kaks võimast kristall, milleks on SODALIIT ja STROMATOLIIT. Sodaliit on see, mis aitab intuitsiooni pealt võtta ära blokaadi, see on neile, kes absoluutselt ei taju enda sisetunnet ja ei oska seda kuulata. Sodaliit hakkab väga kiiresti tööle, kui see visuaalselt ka meeldib. Samas on Stromatoliit selline kristall, mis aitab eriti head vaistu naiste suhtes luua, oskust nendega rääkida ja neid märgata. Stromatoliit suurendab meesenergiat samuti ja ei ole ainult intuitsiooni tugevdamise poolest hea kristall kandmiseks. Stromatoliit võimendab "positiivset ego", see tähendab seda, et mees teab, mida ta väärt on ja teab oma piire. Stromatoliit ei lase näiteks endale halba lasta teha!

Kanna intuitsiooni tugevdamise jaoks ka näiteks Hematiiti. HEMATIIT kannab endaga meesenergiat kaasas, mis tähendab seda, et see maandab üleliigseid või ebavajalikke energiaid Aurakehas. Hematiit aitab näiteks intuitsiooni tugevdada nii, et see hoiaks liigse naisenergia ülekülluse madalal. Hematiit aitab tunnetada ohte, ohuolukordi ja ohtlikke ettevõtmisi. Hematiit ei lase sul enda jaoks kahjulikke samme astuda.

HEA UNI

UNAKIIT
on meeste jaoks hea une kristall, mis aitab rahulikult magada, ära võtta närvilise une. Aidates mitte pidevalt üles tõusta keset ööd ja aidates terve öö rahulikult ning sügavalt magada. Selle kristalli võib lihtsalt ka padja alla panna või voodi kõrvale asetada.

TERVIS

Tervise jaoks on kaks kõige tugevamat kristalli, mis aitavad üleüldiselt meest tervena hoida, nendeks on ŠUNGIIT ja VEREKIVI ehk Heliotroop. Loomulikult võib kanda ka Sodaliiti, see avab oskuse tunnetada keha ja tunnetada ka seda, mis kehale kahjulik on ja mis mitte. Šungiit ja Verekivi aitavad meest tervena hoida ning tervendust anda universaalselt väga paljudele erinevatele tervise probleemidele. Kui on tegemist seljavaludega, siis loomulikult MAHAGON-OBSIDIAAN ja kui liigesevalud on, siis APATIIT. Kui kannatad peavalude all, siis on kõige võimsam tervendaja mehele SUITSKVARTS. Aga kui soovid lihtsalt kaitsta enda keha haiguste ja ka näiteks väga tõsiste haiguste eest, siis loomulikult Šungiit ja Verekivi.

STRESS

Mainisin paaris kohas stressi leevendamist, aga kui konkreetsemalt üldse mehe stressiga tegelema hakata, siis selleks on heaks abiliseks KIASTOLIIT. Kiastoliit on kristall, mis maandab stressi energiat, aidates selle vaikselt järk-järgult Aurast eemale tõugata. Kiastoliit on hea neile, kes ei saa aru, miks stress eksisteerib ja kus kohast see pärit on. Sellisel juhul tavaliselt on mitmete asjade kokku kuhjamine ja tekib segadustunne hinge. Kiastoliit eemaldab selle ja tegelikult ka kaitseb üleüldse stressi kinni jäämise eest. Ka Oonüksi kristall on analoogse toimega, aga nagu ma ka eelnevalt ütlesin, et iga mees võiks endale ise visuaalselt leida selle õige kristalli. Kõik kristallid ei tööta kõigiga, töötavad need, mis hakkavad lummama. Erineval eluperioodil on erinevad kristallid meiega, täpselt need, mida siis too hetk vajame. Kiastoliit on nii võimsa väljanägemisega kristall ja tavaliselt mida mina olen näinud, et enamus meestele meeldib see - see on ju põhjusega!

VILJAKUS JA LIBIIDO

Meeste viljakus sõltub väga palju nende Auras olevast energiast, kui seal on mees ja nais energia tasakaalust välja läinud, siis viljakus kui selline asi on madal. Iga inimese sees on mõlemad energiad, aga need peavad olema tasakaalus.

Viljakuse kristallideks meeste puhul on BUDDHA, seda ma soovitan kanda viljakuse energia tõstmiseks ja sääraste probleemide tervendamiseks. Buddha kristall on ka hea selleks, et tõsta enda Auras ärilist edu, seega kaks ühes hea kristall meeste jaoks.

Kui libiido on langenud on see märk Juurtšakra probleemidest, mis tulenevad mitte enda eluga rahul olemisest ükskõik millises eluaspektis. See mõjutab Juurtšakrat ja Juurtšakra mõjutab omakorda libiidot. Seda aitab taastada TIIGRIRAUD, mis on samal ajal ka tugev kaitsekristall.

ÄRILINE, TÖÖALALINE JA ISIKLIK EDU

Tuleme jälle tagasi selle imekauni TIIGRISILMA juurde, see ongi universaalne meeste kristall tõepoolest. Tiigrisilm on üks ärilise ja tööalase edu kristallidest. Tiigrisilm suurendab Auras head õnne, aga selleks peab olema ka Aura kaitse all. Seega Tiigrisilm võiks olla koos mõne teise kaitse talismaniga, mis sellest, et see ka kaitseb. Kui sa valid endale külluse kristalle, siis sa annad nendele juba mõtte. Tiigrisilma kannad sa kas külluse eesmärgil või kannad seda kaitse eesmärgil. Igal talismanil on oma konkreetne suund, mida ta hakkab sinuga tegema ja see saab otsustavaks sellel hetkel, millal sa selle endale kaela või kätte paned. See hetk, kus sa näiteks seisad kristalli ees ja tunned "vot ma soovin seda külluse jaoks" ja eesmärk on olemas, kristall on sind kuulanud.

Peale Tiigrisilma on minu lemmik meeste ärilise ja tööalase edu kristall PILTJASPIS. Piltjaspis on kasulik juba sellepärast, et see aitab mehel enda tööd nautida ja aitab leida ka selle ala, mida hing soovib teha. Piltjaspis aitab leida materiaalsuse ja hingelise vajaduse vahele tasakaalu. Piltjaspis aitab nautida seda, mida sa teed.

MARIAMI JASPIS kolmas hea külluse energiaga kristall, mis meeste Auras hakkab kiirelt tööle. Mariami Jaspis on kõige enam nendele, kelle palk sõltub nendest endist. Kes siis teevad tööd niiviisi, et tulemus loeb ja selle järgi on ka palganumbrid, kes nokitsevad midagi enda käel või ka nendele, kellel on oma ettevõte. Mariami Jaspis toob head õnne.

MALAHHIIT on meeste külluse kristall, aga seda ma soovitan mitte ainult kanda, vaid ka külluse karpi lisada või enda koju/töölauale viia. Malahhiit aitab säilitada seda, mille oled kord loonud ja aitab head õnne enda poole tõmmata. Loomulikult ma pean ära mainima ka PÜRIIDI, see toob materiaalset küllust ja ka soovitatav endaga kanda.Loomulikult võib kanda mees kõiki kristalle, aga need, mille ma siia kirja panin, need kannavad endaga kaasas meesenergiat, mis näiteks lasevad teisel kristallidel (naisenergiaga kristallidel) mehega tööd teha nii, et need ei ajaks energiaid Aurakehas tasakaalust välja. Seega, kui kanda neid kristalle, siis ka teised kristallid töötavad mehe energias paremini.

Kui soovid nende kristallide käest saada seda energiat, mille siia kirja panin, siis neid tuleb kontaktis nahaga kanda. Ehk auguga/ripatsina talismanina kaelas või näiteks käe peal. Olen loonud ka mõned meestele mõeldud käeehted, mille leiad SIIT La Tene ehete alt.

Neid kristalle, mida mees endaga kannab, oleks kõige parem laadida Hematiit, Ahhaat või Püriit geoodi peal. 
Uuendatud: 23.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja