MÄGI - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

Mägede või ühe mäe unes nägemine on väga erineva tähendusega, siinkohal on vaja sul meenutada mäe üldist väljanägemist ning ka seda, kas see oli väike või suur jne. Mägi sümboliseerib üleüldiselt millegi mõju sinu elu üle. Mägi sümboliseerib ka elu perioodi lõppu või algust, oleneb täpselt sellest, millisel kujul see ennast sinu unenägudesse ilmutab.

Mägedel on üldiselt väga hea spirituaalne tähendus, mägesid peetakse rahu ja saavutuste sümboliks. Kui mäge enda unes näed, siis defineeri ka teised sümbolid sellest samast unenäost ning tuleta meelde ka emotsioon, mida tajusid. Hirm toob alati sümbolile negatiivsemaid külgi, õnne tunne positiivseid.

Kõik, kes näevad unes mäge või mägesid, te peate aru saama sellest, et mägi annab sulle märku raske töö tegemisest. See tuleb siis, kui sa pead mõistma, et millegi saavutamine nõuab tööd ja pühendumist. See on märk, et sa mitte ära lõika ahnusega kasu ega soovi ahnelt, vaid loo sellele soovile spirituaalne väärtus. Mägi on äärmiselt spirituaalne sümbol, mis annab teada, et tähtis on see, mida hing saavutab, mitte see, mis füüsiliselt kuju endale loob.

Mäed tulevad ja leiavad meid unes üles ka siis, kui sul on vaja teada seda, et sa ei tohi alla anda täna. Ükskõik millest nad rääkima tulevad, see sümbol soovib sul olla sihikindel.

Mida rohkem mägesid sinu unes on, seda kaua kestvam võib olla sinu saavutus või seda kauem võib see ettekuulutus sind mõjutada.

MÄGI Kui sa näed lihtsalt mäge eemal ja see käib niiviisi vilksamisi sinu unenäost läbi ning see ei oma suuremat tähendust selles unes, siis see on märk sinu tahtejõust ja oskusest midagi saavutada. Seega, kui sa suudad ära defineerida ülejäänud unenäo, siis sa võid öelda endale, et sellest sa saad jagu, sul on potentsiaali tulla sellest võitjana välja.

Kui sa kardad mägesi vaadates või nende vahel olles seisneb ka sinus hirm, siis sümboliseerib see probleemi, mida sa pead enda päevases elus ületama hakkama.

Mägi annab mõista, et ükskõik millised on sulle antud katsumused, sulle on antud ka võit. Seega ka peale suurt võitlust millegi üle sina tuled suurema tõenäosusega võitjana sealt välja.

MÄEAHELIK Ülimalt positiivne ettekuulutus sinu alateadvuselt sulle! See on märk, et võta riski hakka looma, tegutsema ja astuma enda unistuste poole. See on ka märk selle kohta, et sa oled juba sammu selle poole teinud. Sulle antakse lisaenergiat, et midagi saavutada ja edu, et midagi luua.

MÄKKE RONIMINE Uni, kus sa ronid mäest üles või soovid mäge ületada, sümboliseerib sinu soovi, unistust ja ambitsiooni. Defineeri selles unes teised sümbolid, et mõista, mille sa enda eesmärgiks oled võtnud.

Mägede peal ronimine sümboliseerib ka seda, et sa oled valmis rasket tööd tegema, et enda unistust saavutada.

MÄGEDE ÜLETAMINE Kui sa enda unes näed, et sa ületad mäge või mägesid, siis see tähendab seda, et sa oled saavutanud millegi, mida sa oled juba ammu soovinud saavutada. See on ka märk selle kohta, et sa mõistad enda eesmärki ja seda, mida sa pead tänases elus tegema ning korda saatma.

MÄE TIPUS OLEMINE Kui sa enda unenäos seisad mäe tipus või jõuad mäe tippu, siis on see märk millegi võitmisest, millegi üle kontrolli saavutamisest ja millegi pika ning raske lõpetamisest. See on väga hea enne, kui sa näed end mäe tipus.

Kui sa aga kukud mäe tipust alla, siis on see märk selle kohta, et sa oled endale midagi võitnud ja saavutanud, aga sa ei ole osanud seda enda käes hoida. See on märk lohakusest ja ka sellest, et sinu väärtushinnangud ei ole paigas olnud. Selline uni tuleb siis, kui karma viib sinult midagi ära, kuna sa oled selle ise välja teeninud.

MÄEST ALLA VEEREMINE/KUKKUMINE Ettehoiatus sulle vale suhtumise ja käitumise kohta, mis võib sinu soovi ning unistuse kaugele tulevikku lükata või hoopis ära kustutada saatusest. See on märk ebakompetentsest käitumisest ja suhtumisest.

MÄEST ALLA HÜPPAMINE Uni, kus sa hüppad mäest alla, annab sulle teada, et sa annad millegi suhtes liialt kergekäeliselt alla. See on märk ka argpükslikust käitumisest või soovist mitte vastustust võtta mõne konkreetse asja suhtes.

MÄE TIPPU MITTE JÕUDMINE Kui sa ei jõua mitte kuidagi tippu ronitud, siis on see märk selle kohta, et sul on vaja enda plaan või eesmärk uuesti üle mõelda ning leida sellele võib-olla ka parem lahendus. See saadetakse vihjeks ka siis, kui sa ise ei ole veel valmis suurt muudatust enda elus tegema. Seega, võta aega järele mõtlemiseks!

MÄGI ON LUMINE Lumine mägi annab teada, et see ettevõtmine, mille oled endale sihiks võtnud või millega oled tegelema hakanud, ei vääri enam sinu energiat. Järelikult ei pruugi sealt midagi head tulla. See on halb või ettehoiatav enne, et sa raiskad enda väärtuslikku energiat asjatult.

Kui ainult mäe tipp on lumine, siis see viitab ärile või tööle.

METSA KASVANUD MÄGI Metsa kasvanud mäe nägemine annab sulle teada, et keegi sinu lähedane või sõber/tuttav võib sinu seljataga sind taga rääkida, sind reeta, sinu isiklikku informatsiooni jagada ja see võib olla takistuseks sinu unistuse täitumisel. Seega, kui sa näed sellist und, siis mõtle hästi järgi, kellele ja mida sa oled rääkinud viimasel ajal. Siis ehk saad aru, kus poolt see probleem võib tulla ja kes sulle takistusi seljataga seab.

SUUR VÕI VÄIKE MÄGI Mida suurem on mägi sinu unes, seda suurem võib olla saavutus või takistus. Mida väiksem mägi, seda vähem see sulle korda läheb või seda vähem see mõjutab sinu elu.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.
Uuendatud: 24.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja