"PENDEL" KUIDAS KASUTADA JA ENNUSTADA PENDLIGA - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

 

Toimub vaid üks seansiõhtu neljapäeval 8. septembril algusega kell 19.00 Butiigis.

Üldseanss on mõeldud neile, kes soovivad teada, mis on pendel, kuidas seda kasutada ja mida kõike sellega saab teha. Üldseanss on mõeldud neile, kes ei ole mitte kunagi veel pendliga kokku puutunud ning tunnevad, et nüüd on selleks õige aeg - samas pendel on väeese, mis aitab ka intuitsioonil tugevamaks muutuda ja see on lihtne viis alustada spirituaalsesse maailma üle minemist. Samas ootan ma seansile ka neid, kellel on pendel olemas, aga ei ole seda viimasel ajal väga palju kasutanud ning sooviksid väikest värskendust, et uuesti alustada pendeldamisega.

Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad.

Enne seansile tulekut soovitan ma sul mediteerida, olla kasvõi vaikuses iseendaga pool tundi, et sinu hing saaks võimalikult palju lõõgastuda enne üldseanssi. See on kõik hea selleks, et sa suudaksid täielikult minna üldseansiga kaasa ja sellest endale vajalikku informatsiooni kaasa võtta.

Sellel õhtul võid just neid kristalle endaga kanda, milliseid sa ise soovid.

ÕHTU TEMAATIKA:

- Mis on pendel, miks seda kristallidest valmistatakse?

- Kuidas erinevad kristallpendlid annavad erinevaid vastuseid ennustamisel.

- Kuidas saab pendliga tervendada iseennast või hiljem ka teisi inimesi ?

- Kuidas pendeldada nii, et sa ise ei suunaks pendlisse vastust ?

- Kuidas küsida pendli käest vastuseid ?

Igal seansiõhtul osalejal on võimalik Tene käest küsida nõu sellel samal teemal.

See õhtu on kohati ka eriline, kellel on soovi, see saab olla ka väikeseks "näidiseks" ning enda kohta informatsiooni teada saada. Tene vaatab erinevate pendlitega Tšakraid, Aura Kaitset, Inglite olemasolu, armastuse kanali avanemist ja palju muud huvitavat. Kes on julgem, sellel vaadatakse sellel õhtul erinevaid energiaid, mis on väga kasulik teada.

LISAKS! Lisaks kõigele sellele saab sellel õhtul puhastada ja taaselustada enda pendlit, mis on koju pikemaks ajaks seisma jäänud. Tene loob pendli laadimise altari, kus saad enda pendlile uue väe sisse. Lisaks laeb ta uued pendlid isiklikule tööle samuti ära, kellel selleks vähegi soovi on.

REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi, kindlasti ka telefoni number ja sobiliku seansi kuupäev.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitteosalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.
Uuendatud: 25.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja