SAIAKESED JA KOOGID - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Tundub veider eks, näha unes saiakesi või mõnda teist magusat küpsetist. Kuigi viimasel ajal on just selle kohta päris paljud minu käest küsima tuldud, et mis see siiski tähendab, kui näha koogikesi ja maitsvaid saiu unes. Kusjuures mul on siinkoha enamjoalt siiski ikkagi head uudised. Saikeste ja kookide nägemine on üldiselt väga hea endega, kui ka kõik teised märgid unes on positiivsed.

Teiste märkide all ma mõtlen emotsiooni, mida sa tunned samal ajal, kui sa näed saiakesi või kui sa ka neid sööd, mida sa siis tunned. Kui on hea emotsioon, siis enamus saiakeste ja kookide tähendused on heaendelised.

SAIAKESED ja KOOGID Kui sa näed unes saiakesi, küpsetisi, siis on see märk peagi saabuvast otsuse tegemisest. Sind pannakse otsustamise ette ja kui sa oled näiteks õnnelik saiakesi käes hoides või neid nähes, siis sa võid enda jaoks vägagi suurepärase otsuse langetada.

Kui sa näed unes saiakesi või koogikesi laua peal ilma mitte midagi nendega tegemata, siis see kuulutab ette head perioodi. See periood võib kasvõi paar päeva kesta, aga see sümboliseerib ülimat rahu ning heaolu tunnet. Murevabu hetki!

Unenägu, kus keegi teine sööb saiakesi ja sa näed seda pealt või ta teeb seda sinuga koos, siis on see märk sellest, et ka teised on seotud sinu külluse ning eduga. Keegi teine või paljud teised inimesed on tee, mille läbi sa külluse majja saad või otsus, mida langetama hakkad mõjutab positiivselt ka teisi inimesi sinu ümber.

SAIAKESTE SÖÖMINE Kui sa unes sööd saia või kooki, siis peagi sa pead otsuse langetama ärivaldkonnas või enda perekonnas, mis on seotud kellegi äri või ettevõttega. Tavaliselt koogi söömist näeb inimene, kes on ettevõtja või FIE.

Kui sa aga näed saiakeste söömist unes, aga sa ei oma ettevõtet, siis sa pead kas kellegi enda lähedase suhtes otsusele jõudma või näiteks sinu kaaslane on ettevõtja ning sa pead temal aitama mingisugust otsust langetada. Tavaliselt see otsus langetakse perekonna heaks, ehk kuidas perekond millegist saaks kasu lõigata.

Kui sa sööd saiu koos väga suure rahvahulgaga või väga paljude tuttavatega koos, siis on see märk koosviibimisest, mis kukub hästi välja.

SAIA VÕI KOOGI OSTMINE Unenägu, kus sa ostad saiakesi, selles annab sinu alateadvus teada, et keegi teeb sulle heateo tänu sellele, et sina aitad kõigepealt teda ennem.

Kui sa näed, et sa müüd saiakesi, siis sa küsid ise kellegi käest laenu või tuge ning hiljem sa maksad või tasud talle selle tagasi.

Unenägu, kus keegi teine sinu jaoks ostab saiakesi on märk sellest, et läbi tema sa saad endale head nõu või tuge, mis toob sulle hea küllusliku võimaluse.

SAIAKESTE JA KOOKIDE KÜPSETAMINE Kui sa enda unenäos küpsetad või valmistad saiakesi, on see märk selle kohta, et peagi sa hakkad endale uut elamist/kinnisvara või mõnda väärtuslikumat asja soetama. Teised märgid unenäos annavad sulle teada seda, milline on see asi, mida sa hakkad soetama.

Kui keegi teine küpsetab saiakesi unenäos ja sa vaatad lihtsalt seda pealt, siis on see märk selle kohta, et tema või keegi võib sinu ellu tuua hea soodsa võimaluse midagi endale soetada.

SAIA VÕI KOOGI LAHTI LÕIKAMINE Unenägu, kus sa lõikad või murrad lahti magustoidu sümboliseerib kedagi, kes on sinu vastu hea ja lahke. See võib tuua ka head materiaalset õnne. See, millist õnne see sümboliseerib, seda seletavad teised sümbolid sinu unenäos. Kui sa näed, et sa kellegiga koos murrad kooki lahti, siis see sümboliseerib seda inimest, kui head inimest sinu elus.

SAIAKESTE JA KOOKIDE LÕHNA TUNDMINE Uni, kus sa reaalselt tunned värskete saiakeste lõhna on samuti väga hea endega. See ennustab sulle ette, et peagi on sinu teele tulemas üks väga hea uudis või sõnum.

ÜLEKÜPSETATUD SAIAKESED Üks väheseid märke, mis saiakeste ja kookide juures toob halba ennet. Üleküpsenud saiad on märk haiguse majja tulekust või haigeks jäämisest.

VALGED VÕI VALGE KREEMIGA KOOGIKESED Valge kreem saia sees või valge kattega kook/tort on ainult positiivne. See toob õnnelikku energiat endaga kaasasja annab lisaväärtust saiakese sümbolile. KOLLASED saiakesed või kreem koogi peal toob armastusega seotud emotsiooni endaga kaasa.

SAIAKESED AHJUS Kui sa unes näed, et saiakesed või kook on ahjus ning küpseb seal, siis see toob sulle sõnumina selle, et peagi lõppeb mingisugune riid või probleem ära sinu elus. Kui sa jääd unes ahju vaatama ja ootama, millal saiad küpseks saavad, siis see on probleem, mis on mõne sinu sõbraga seotud. See on märk selle kohta, et see laheneb ja osapooled lähevad omateed.

PAHAKS LÄINUD VÕI KUIVANUD SAIAD Halb enne, annab teada sulle, et sa pead olema väga ettevaatlik kellegi suhtes. See on ka märk selle kohta, et sul on hammas verel kellegi teise rikkuse osas.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.
Uuendatud: 27.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja