ŠUNGIIT - NÄDALA KRISTALL JA NOORE KUU LOOMINE 1. SEPTEMBER

by in UUDISED .

 

Igal nädalal on enda maagiline vägi, mida see siis inimestele edasi annab. See vägi mõjutab meie mõtlemist, meie tegutsemist, tundeid, võimalusi ja toob kas õnne või hoopis õnnetust. Selle nädala kristalliks sai valitud maailmas kõige universaalsemaks peetud tervenduskristall ŠUNGIIT. Šungiit on valitud, sellepärast, et on õige aeg vaadata, mida sinu tervis vajab ja enda füüsilise keha eest hoolitsema hakata. Energiad soosivad enda tervendamist ja selle teekonna alustamist.

1. SEPTEMBER JA NOORE KUU LOOMINE

LAPSED KOOLI HEAGA VÕI HALVAGA Selle nädala sisse jääb Noore Kuu loomine, mis loob end neljapäeval 1. septembril. See on ka päev, kus lapsed kooli lähevad ja sellel aastal siis on ka kõikidele lastele jõudu juurde antud, et see teekond neil hästi läheks. See, kes kooli rõõmu ja huviga läheb, see tõmbab endale Noore Kuu loomisega kaasas positiivset tulemust ning motivatsiooni, mis võib teda edasi kanda kuni kooliaasta lõppemiseni. Need, kes aga ei lähe niivõrd motiveeritult ning positiivse hoiakuga, need ise tõmbavad endale seisakut tervesse kooliaastasse, siin soovitan lapsevanematel teha suurt eeltööd ning motivatsiooni kõnet lapsele, kes 1. septembrit nii väga ei oota. See on Noore Kuu loomine, mis annab uutele algustele jõudu juurde või võtab jõu ära, kui sa ise seda ei soovi.

MIDA ANNAB NOORE KUU LOOMINE SELLEL KORRAL

Noor Kuu loob end Neitsis, mis tähendab seda, et sellel päeval on väga soodne enda elu korda seada. Seda väga isiklikus mõttes, korda seada enda suhtumine tervisesse on see põhi emotsioon, mida see Noore Kuu loomine endaga kannab. Halbade harjumuste maha jätmine on siiski veel teemaks, nii nagu oli ka eemisel nädalal. Neitsi Noor Kuu vajab sinu distsipliini, sinu poolset soovi muuta iseennast, soovi olla tervislikum. Sellel päeval on ülimalt hea alustada täiesti kapitaalselt uut peatükki. Võta endale siht silme ette ja ütle iseendale näiteks nii : "Alates sellest päevast ma toitun korralikult ja tervislikult" ja seda sa hakkadki alates sellest päevast peale tegema. Või hoopis sedasi : "Alates 1. septembrist ma hakkan füüsiliselt ennast rohkem liigutama ja seda ma teen ka" ning teedki nii. Kui sa võtad Neitsi Noore Kuu loomise ajal midagi enda jaoks kätte ning hakkad sellel päeval seda ka tegema, siis sa annad enda energiale võimaluse pikaajaliselt ja kauapüsivalt sellele samal lainel olla. Mina soovitan soojalt seda energiat ära kasutada ja usu mind, sa ei kahetse seda kordagi. Kellel on Šungiidi talismane olemas, siis on ideaalne aeg selle kristalli kandmiseks, see on kristall, mis aitab sul enda jaoks tervislikumaid valikuid teha.

See päev on väga hea probleemide lahendamiseks ja enda elu korda seadmiseks. Kui sinu elus on midagi valesti, mis on sinu endaga seotud (mitte kellegi teisega), siis ole hea hakka seda lahendama, see laheneb kiiremini, kui sa teed alguse sellel õigel päeval.

Neitsi Noore Kuu loomise päev 1. september ei ole soodne teiste inimestega tüli kiskumiseks, norimiseks, halbade asjade arutamiseks ega ka vanade jamade klaarimiseks. Kui seda teed sellel päeval, siis tood endale õnnetust kaela ning asjad ei pruugi laheneda sinu kasuks.

Need, kes sellel päeval kehvasti toituvad või enda jaoks kahjulike samme teevad, need tõmbavad endale kehva tervist pikemaks ajaks kaela, seega eriti valikuid vist ei olegi, niiet, tervislikumaks kõik üheskoos!

LOO ENDALE "TERVISLIKUM MINA" KRISTALLIDE KOMPLEKT

Loo endale sellel nädalal kristallide komplekt, mis aitaks sind edasi viia "Tervislikuma mina" juurde. Seda on hea teha juba 31. augustil, kuid kõige parem aeg oleks selleks 1. september.

Võta sinist värvi küünal, mida sa saaksid vähemalt nädal aega õhtuti põletada, sinist värvi kott ja kristallid, milleks on:

Panen siia kirja, mida need kristallid sulle annavad, kui need on sellises viie kristalli koosluses.

ŠUNGIIT annab sulle jõudu olla motiveeritud ennast tervendama, annab energiat, mis omakorda annab sulle vajaduse enda pärast häid valikuid teha. Šungiit aitab näha "õiget" ja "valet" otsust, mida sa enda tervise osas ette võtad. See on ka tervise talisman, mis hoiab haigusi eemale.

MUST OBSIDIAAN kristall, mis aitab maagial toimida, õigel teel olla, tugevdada vastupidavust ja see ei lase alla anda. Näiteks, kui sa võtad kätte ja loobud piimatoodete tarbimisest, kuna sul on allergia nende vastu, siis Must Obsidiaan ei lase sul nõrkeda ning uuesti neid tarbima asuda. See on lihtsalt üks näide, mida Must Obsidiaan nende kristallidega koos aitab sul teha.

QUANTUM QUATTRO See on tervendav kristall, mis hakkab tööle peale 7 ööd, aidates anda selle maagia tegijale Aurasse tervenduse energiat. See on energia, mis aitab sinul endal vastu võtta tervise kristallide energiat. See kristall on ülitähtis selles komplektis, see aitab teistel koostööd teha sinu enda heaolu jaoks.

QUE SERA Kristall, mis aitab sul enda jaoks täiesti uut algust teha. Kui sa kirjutad küünla peale "Tervislikum mina", siis see aitab sul tervislikum olla ja olla pidevalt motiveeritud enda füüsilise ning vaimse keha heaaoluga tegelema.

SODALIIT Sodaliit on see, mis aitab vabastada sinu mõtetest segaduse tunde. Seda selles mõttes, et "kuidas olla tervislik, mis on tervislik, mis ei ole tervislik jne." See töötab võimsalt koos Šungiidiga, et sind intuitiivselt viia õigele rajale.

Pane need kristallid sinise küünla ümber ja kirjuta noaga küünla peale "Tervislikum mina", lase küünlal esimesel õhtul põleda täpselt 3 tundi ja seejärel kustuta küünal. Siis võta kristallid ja aseta need sinisesse kotti ning pane see kristallide komplekt enda voodi alla. Hoia komplekti voodi all täpselt seitse ööd ja põleta küünalt igal õhtul mõned tunnid enne magama minekut kuni viimase öö saabumiseni.

Seejärel peale 7 ööd võta kristallide komplekt voodi alt ära ja hakka seda endaga kaasas kandma või jäta see voodi alla oma tööd tegema.

Nende kristallide kombinatsioon ja Noore Kuu ajal antud vägi annab sinule endale võimu, energiat, jõudu tervislikum olla, mitte teelt kalduda ja enda eest paremini hoolt kandma hakata. Need on kõik tervise kristallid ja kui need kokku panna, siis need avavad võimsa väe tervenemise poole liikumiseks.

ŠUNGIIDI MAAGILINE VÄGI

Šungiit on ülimalt võimas tervenduskristall, mis tekkis Maa peale ligi 2 miljardit aastat tagasi. Šungiiti kaevandatakse Venemaal Kareelias. Šungiidil on pikk ja müstiline ajalugu ning seda peetakse number üks füüsilise keha tervendajaks. Šungiidil on oskus vabastada emotsionaalsed blokaadid, mis takistavad füüsilisel kehal terveneda. Kantakse seda peamiselt vähkhaiguse tekke ja teiste väga raskekujuliste haiguste ennetusteraapiaks ning ka tervendusteraapia eesmärgil.

Šungiit oma koostiselt koosneb fullereenidest, mis on teada tuntud tugevad ja kiiretoimelised antioksüdandid. Sellega seoses võib juba väita, et selle kristalli nahaga kontaktis kandmine on äärmiselt kasulik. Šungiidiga puhastatakse ka vett, hoides Šungiidi püramiidi vee sees, et vee seest eemaldada mürkaineid.

Šungiit on siiamaani üks huvi äratavamaid kristalle teadlaste seas ja selle kasulikke omadusi veel katsetatakse, uuritakse ning avastatakse. Senimaani ei ole leitud mitte ühtegi halba toimet, vaid just üleloomulikke häid omadusi.

Kanna Šungiiti talismanina, kui soovid end kaitsta elektromagnetkiirguse eest.
 
Elektromagnetkiirgus põhjustab stressi, ärevust, energia puudust, laiskust, väsimust, unetust, närvilisust, ärevushäireid, lastel üliaktiivsust ja vaimseid probleeme. Šungiiti on soovitatav kanda, kui teete tööd arvutiga või mõne teise elektroonilise seadmega. Samuti soovitan ma kanda Šungiiti tööjuures, mille ruumid on elektroonikat täis ja kus erinevad seadmed on pidevas töös.

Šungiit aitab keskenduda ja eriti kasulik on see "iseenesele keskendumisel". Šungiit aitab märgata kahjulike tegureid, mis meie ümber eksisteerivad, aidates tervislikumalt elada ja tervislikumat keskkonda ise enda ümber luua.

Kasuta Šungiidi massaaži kuuli, kui soovid enda kehale anda täielikku energia laengut, mis avab sind ükskõik millisele tervenemisele. See on ka üks populaarsemaid massaaži kuule, mida kristalliteraapia tegijad kasutavad.

Kanna Šungiiti käe peal käeehtena, kui soovid Šungiidi energiat täpselt õigesse kohta saata. Käed on need energia kanalid, mis juhivad kristalli sinna, kus seda kõige enam on vaja.
 
Kasuta Šungiidi püramiidi vee-eliksiiri valmistamisel, kui soovid enda füüsilisele kehale tervendust anda või ükskõik millisele haigusele jõudu paranemiseks anda. Šungiit puhastab vett ja muudab selle sinu jaoks tervislikumaks. Peale selle asetatakse Šungiidi püramiide elektroonika kõrvale, et peatada sellest tulenevat halba energiat. Eriti kasulik on seda hoida arvuti lähedal, et see kaitseks elektromagnetkiirguse halva mõju eest sind, mis sulle pikapeale tervise probleeme toob.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Šungiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Vähk, kasvajad, vereloome haigused, vere hüübimatus, skisofreenia, vaimsed haigused, depressioon. Šungiiti kantakse ka siis, kui soovitakse "tundmatule" haigusele tervendus anda. See tähendab seda, et kui ei leita haigust üles, ega ka ei leita selle põhjust üles, siis Šungiit aitab siiski sellele tervendust tuua, kuna see kristall leiab selle haiguse kehas üles. Šungiiti kantakse insuldi ja infarkti ärahoidmiseks ning nende tekke korral taastusravi eesmärgil.

ŠUNGIIT ON 10 % SOODSAM 28. AUGUST - 4. SEPTEMBER
Uuendatud: 28.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja