SEPTEMBER MAAGILINE KUU

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .


Igal kuul on oma vägi, jõud, ainulaadne iseloom ja sellega kaasnev energia, millega see inimesi mõjutab. September tuleb ladinakeelsest sõnast septem, mis tähendab number seitset või seitsmendat. Algupäraselt algas aasta Märtsi kuust vanade Roomlaste kalendri järgi, milles siis september oli ka seitsmes kuu. Nüüd on see üheksas kuu ja omab number üheksa numeroloogiat. Numeroloogia on väga tugeva tähendusega ja see annab jõudu igaühele. Kui Septembrist sai üheksas kuu, siis see hakkas ka seda numeroloogiat endaga kandma.

 September on üheksas kuu terves aastas, juba numeroloogilisel tasandil see sümboliseerib tasakaalu ning ootamist. September kannab endaga kaasas number üheksa maagiat, mis annab sellele kuule jõudu tuua inspiratsiooni inimeste hingedesse. September on see aeg, kus hing hakkab midagi uut otsima. Kas sina oled tundnud ja suudad meenutada, millised on olnud sinu Septembri kuud? Mina võin igatahes öelda, et minu jaoks on alati olnud September uute alguste loomise perioodiks, kuna hing tõepoolest on motiveeritud tegutsema ja inspiratsiooni lendab uksest-aknast sisse. See on loomise kuu!

September on see kuu, kus luuakse endale uus tempo, rütm ja rutiin. Tullakse välja suvisest perioodist ja päikese mõjutuste alt ning hakatakse tasapisi samm-sammult liikuma Kuu valitsuse poole, milleks on pimeduse periood. Tehakse esimesi samme, vaimselt valmistatakse ette ennast viima uuele tasandile. Seda tehakse kõike alateadlikult, mida intuitiivsem on inimese hing, seda rohkem ta suudab seda imelist Septembri kuud nautida.

September on number üheksa kandja, mis tähendab, et see on kuu, kus enamus inimesed soovivad enda ellu tuua perfektsust. Seda selles mõttes, et soovitakse asju korda seadma hakata. See soov tuleb seest poolt, see ei ole midagi, mis keegi ütleks sulle, et vot tee seda nüüd. See on inimese hinge soov luua kord majja. See on korrastamise kuu, kus mitte ainult ei minda aeda tööd tegema, seda tehakse igal tasandil, suhte alaselt, tööalaselt, kodus ja enda tervises kõige enam.

Septembri kuud valitseb töö ingel, mis tähendab seda, et antakse sulle endale palju kaasa jõudu töö tegemiseks. See on ideaalne aeg olla töörütmi peal ja see on üks parimaid kuid, kus inimene tunneb ennast tööd tehes ka õnnelikult. Töö tegemine annab sellel kuul energiat, mida rohkem sa ennast füüsiliselt rakendad, seda rohkem sa endasse energiat kogud. See oleks nagu viimase energia võtmine pikema pimeduse ajale üleminekuks, et see energia teeniks sind ka kõik teised kuud, kus Päikest vähemaks jääb.

Vanade maagide kalendri järgi ennustab Septembri kuu esimene päev terve Septembri ilma ette. Kui on kuiv ja päikesepaisteline, siis on see terve kuu niiviisi. Kui on niiske ja pilves, siis terve kuu on rohke sajuga.

Septembri juures on kõige tähtsam see, et inimene vaataks iseenda sisse ja küsiks : "Kas ma olen rahul iseendaga, kas ma olen rahul enda eluga?", Tuleb oodata, mida sisemine hääl sellele vastab. See on soovitus, mida ma väga suurelt sooviksin teil teha. Septembri kuu on aeg, kus on kõige enam võimalusi enda heaolu jaoks uusi asju ette võtta. See on alguse kuu, see on mineviku seljatamise aeg ja hingelise kasvamise periood.

Kui tunned, et soovid midagi muuta enda juures ja enda elus, siis alusta sellega Septembris. September annab sulle jõudu juurde selle saavutamiseks, mille oled enda jaoks sihiks ning motivatsiooniks võtnud. September on enda tervendamise aeg, kus mõeldakse rohkem sellele "Mida mina tahan?" ja "Mida mina väärt olen?".

Septembris on hea aeg kõik vana ära lõpetada, mis kord on käsile võetud ja mis ootab lõpetamist. Olgu siis selleks ülesandeks remondi lõpetamine või hoopis midagi muud. Septembris vanade asjade lõpetamine toob hingerahu tervesse sügisesse perioodi.

Sellel kuul võta ülesandeid ja kohustusi endale, mis on seotud tööga, kodu korrastamisega, aia korrastamisega või perekonnaga. Need on need lisaülesanded, mida September soosib peale enda hinge ning tervise korda seadmiseks. Kõik teised kohustused ja ülesanded jäägu ootele.

Tuppa tuuakse pihlakamarju ja oksi, et enda kodule võimsamat kaitset luua. Aseta pihlakamarjad enda kodu kaitse kristallide peale, et nende tööd võimendada või riputa kodu välisukse lähedale.

September on see kuu, kus rohkem tuleb tegeleda iseendaga, perekonnaga ja tööga, see kuu ei soosi sõprussuhete pidamiseks. Sõbrad jäävad terveks kuuks ootele, seda sellepärast, et sellele ei ole head energiat antud. Parem on hoida eemale istumisest, koosviibimistest meelelahutuslikul eesmärgil, kuna energiat jagada sinna ei ole lihtsalt õige aeg.

September on väga sarnane Täiskuu väele, kus Täiskuu loomise ajal antakse inimestele väga palju füüsilist energiat. September on täpselt samasugune, sellepärast, et tuleb asju korda seadma hakata. Igal kuul on oma vägi, täpselt selline, mida sul vaja on. Kasuta seda targasti ära, kasuta enda energiat õiges suunas - tee tööd ja näe vaeva sellel kuul, et külluse energia sinu ümber õitsema hakkaks.

Septembri talismaniks on AHHAAT.

Ahhaat annab sulle terve Septembri vältel palju energiat ja on kasulik neile, kes soovivad Septembrist maksimumi võtta ning palju tööd ära teha. Ahhaadi kandmine Septembri kuus annab jõudu kõik ülesanded lõpuni ära teha ning säilitada ka energiat muudeks asjadeks.

Alates Septembri kuust hakatakse kodus küünlaid põletama, et Päikese energiat rohkem majja ammutada ja seda kodu energiasse kutsuda. Küünalde põletamisega säilib inimese isiklik energia ja seda tehakse vähemalt kuni kevadise pööripäevani välja.

Spiritualistid kasutavad Septembri kuud ennustamiseks, enda spirituaalsusega tegelemiseks, kristallide kandmiseks, pendeldamiseks, kristallidega ennustamiseks, enda intuitsiooni kuulamiseks ja kaartide ladumiseks. See on aeg, kus võetakse uuesti käsile kõik see, mis on hingele hea ja arendatakse enda spirituaalset poolt.

SÜGISENE PÖÖRIPÄEV

Sügisene pööripäev jääb alati Septembri kuusse, 2016 - 2017 aastal on see 22. september, 2018 - 2019 23. september. See on alati kas 22. või 23. kuupäeval olenevalt siis aastast.

Sügisene pööripäev on see, millal kogu Maal on öö ja päev täpselt sama pikad. Sügisene pööripäev maagide kalendri järgi on üleminek sügisele ehk Päikese energia vähenemise perioodile.

Sügis pööripäeva maagide kalendri järgi tähistatakse suure pidusöömaga, kus tuuakse lauale kõike seda, mida on terve pool aasta kasvatatud ning nendest samadest enda aia saadustest valmistatakse kõike maitsvat. See on kui tänuväärne õhtusöök maajumalanna Gaiale, et ta on aidanud seda kõike anda ja luua.

Sellel päeval põletatakse rohkelt oranžikat või pruuni toone küünlaid ning tuuakse tuppa õunu, mis sümboliseerivad viljakust. Õunade tuppa toomine toob head õnne järgmistesse pimedatesse kuudesse, mis peale septembrit ees on ootamas.

Põletatakse ka mürdi või salvei rituaalitaime ning viirukeid, et anda jõudu uuele etapile üle minekuks.

Sügisene pööripäev on alati olnud nõidade jaoks tähistamist väärt, see on aeg, kus nõiad hakkavad jälle rohkem tervendustega, ennustamistega ja abistamistega tegelema. Kui suvine ja kevadine aeg on see, kus tegeletakse varustamisega, energia ammutamisega, siis sügisene aeg on see, kus võetakse jälle ette ennustamised. See on ka põhjus, miks näiteks mina suveti tegelen vähem isiklikult inimeste abistamisega ja hakkan sügisel-talvel sellega uuesti tegelema. Selleks on lihtsalt õige aeg! Pealegi kohe peale sügist pööripäeva hakatakse valmistama maagia jooke ja salve, mida tervenduses kasutatakse, mida saab siis ka hiljem inimeste abistamisel ära rakendada.

Sügisel pööripäeval ollakse võimalikult kaua üleval ja ei minda enne südaööd magama, et terveks sügisperioodiks enda hinge eluenergiat koguda. Sellel õhtul põletatakse väga palju küünlaid, et eluenergiat tõsta ja juuakse Invgeri-Kaneeli teed.

SEPTEMBER ON VARUMISE JA SÄILITAMISE KUU

September on see aeg, kus hakatakse kõike varuma, mida maa on kandnud kevadest sügiseni. See on aeg, kus õunad korjatakse külma, kartulid võetakse talveks maast välja, et sügis-talvisel perioodil oleks süüa. See on aeg, kus varutakse kõik pimedaks perioodiks endale ära, et oleks millest energiat saada. Korrastatakse loodust, mis sulle vilja kannab ja sätitakse kõik valmis järgmiseks etapiks. See on ka aeg, kus puud kogutakse koju, et neid hiljem kütteks teha.

September on kuu, kus tuuakse väga palju maitsetaimi õuest tuppa, hakatakse neid säilitama ja kuivatama. September on õige kuu paljude roheliste lõikamiseks, sellepärast, et siis kannavad need kõige õigemat enda unikaalset väge endaga kogu sügis-talvise perioodi jaoks kaasas. Ka paljud taimed istutatakse alles Septembris maha.

Septembris süüakse palju astelpajusid, õunu, marju, seeni ja köögivilju, et varuda endasse võimalikult palju vitamiine, mis aitavad minna üle pimedale ajale. Need valmivad sügisel samuti sellepärast, et inimene saaks endale vajalikke vitamiine kehasse varuda, mis aitavad Päikese kadumisest tekkiva energia puuduse eest kaitsta.

TÄHTSAD PÄEVAD SEPTEMBRIS

Septembris on veel kolm väga tähtsat päeva peale pööripäeva. Nendeks päevadeks on 7. september, 21. september ja 26. september. Need on päevad, mis kannavad numeroloogiliselt endaga kaasas väga palju edu, jõudu, energiat, mis annab võimaluse võitmiseks ja saavutamiseks. Need päevad töötavad nii hoolimata Kuu faasist. Loomulikult, kui samale päevale langeb Noore Kuu või hoopis Täiskuu loomine, siis need on võimendatud seisus.

Need kolm päeva on väga head millegi loomiseks, millegi alustamiseks või ka näiteks abiellumiseks. Nendel päevadel septembri kuus abiellumisel annab see numeroloogia endaga kaasa võimsat suhet ning head õnne.

Septembri kuu on järelevaatamise kuu, kui sa paned ennast teise inimese seisukohta ja üritad sellel kuul olla võimalikult tolerantne, siis sa puhastad sellega enda karmat, mis on seotud enesekesksusega. September on see aeg, kus me enda iseloomudest saame välja lükata omaduse, mis on seotud kadeduse, kriitika, enesekesksuse, ülbuse ja upsakusega. Sellel kuul ole tolerantne, et enda iseloomust neid halbu omadusi välja viia. Kui aga seda ei tee, siis see kasvab sinu jaoks karmaatilise tähendusega probleemiks. Seega... ole mõistev, armastav, arusaav, tolerantne ja kaastundlik, niiviisi kasvab sinu hing Septembri kuus.
Uuendatud: 30.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja