NOORE KUU LOOMINE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Kuu on üks tähtsamaid, võimsamaid ja jõulisemaid elemente üldse, mida nõiduses saab ära rakendada enda jaoks. Kuu annab väge rituaale ellu viia, maagiaid teha ja energiaid muuta. Oleneb täpselt, kui palju Kuu energia mõjutab meid, mis oleneb Kuu faasist, siis sellest oleneb ka see, mida on võimalik sellel ajal teostada ning mis energia parasjagu meid valitseb. Loomulikult mõjutab ka see, millises tähemärgis parasjagu Noore Kuu loomine toimub.

Noore Kuu loomise ajal ei näe Kuud peaaegu et üldse taevas või sa näed väga minimaalset osa sellest. See on periood, kus Kuu hakkab jälle enda ringi Täiskuu poole seadma ja on eelmisest Täiskuust end vabaks lasknud.

Noore Kuu loomise ajal seisab Kuu enamvähem Päikese ja Maaga ühe joone peal, olles Päikese ees. See on ka põhjus, miks me Kuud peaaegu üldse ei näegi, kui on Noore Kuu loomine. Päike ei peegelda sellel ajal Kuule valgust. Kui Kuu on täpselt Päikese ja Maaga ühe joone peal, siis tekib varjutus.

Noore Kuu ajal meile ei ole näha enamus Kuu osast sellepärast, et Päike ei valgusta Kuud ning taevasse jääb vaid imeväike osa sellest paistma. See on periood, kus Kuu mõjutab meid kõige vähem. Mida rohkem Päike peegeldab Kuud, seda võimsam on Kuu energia ja selle mõju meie hingedele. Seega Noore Kuu loomise aeg on periood, kus energiad on maandatud, on rahulikum ning ärevust ei ole, mis kaasneb Täiskuu loomise perioodiga. Täiskuu ajal on aga vastupidi kõik energiad mitmekordistunud ja sellepärast enamus maagiaid tehakse siis. Päike peegeldab kogu Kuu energia maale. Noore Kuu ajal on võimalik näiteks endas rahu teha, rahu leida, uusi alguseid luua, sellepärast, et Kuu ei mõjuta meid mitte kuidagi viisi negatiivselt ega ärritavalt sellel perioodil, mis takistaks rahu tegemisel.

Kuu faaside jälgimine on iidne traditsioon, mis peab üsnagi paika. Näiteks mida kaugemal on Täiskuu loomine, seda rahulikum on inimese hing ja mida lähemal on Täiskuu, seda närvilisem, äkilisem ning tempokam on sinu energia. Noore Kuu loomise ajal enamus inimesi tunnevad end tavapärasest rahulikumalt ja sellel ajal on väga lihtne teha enda sees korrektuure. Sellepärast ma kasutan ja soovitan kasutada Kuu faase enda jaoks ära, kuna nende jälgimine ning vastavalt tegutsemine annab sulle jõudu juurde ning soovide täitumist, kui sa teed seda targalt.
Kuu on Maa kaaslane, mis liigub meiega peatamatult kaasas, see on kaaslane, järelikult on ka põhjus, miks see meile on antud ja ka vägi, mida me saaksime sellest võtta. Kuu annab müstika, intuitsiooni, enesesse vaatamisse, hingede vahelise kontakti, salapärasuse ja palju muud väga huvitavat samalajal, kui Päike annab energiat, jõudu, liikuvust ja näiteks ka tempot.

Noore Kuu väge hakkad sa tajuma juba mõned päevad enne selle loomist, selle kõige võimsam hetk on sellel samal päeval (igal kuul on selleks erinev päev) ja Noore Kuu maagiaid ning rituaale tehakse veel mõned päevad peale selle loomist ka. See, millal Noore Kuu loomine mõnel kuul on, sellest ma annan alati enda artiklites teada või jagan seda, seega jälgi ja sa jõuad kaasa elada Kuu faasidele.

Selle loomise ajal tehakse erinevaid maagiaid ja tegevusi, mis on seotud töökoha vahetamise, töö parandamisega, tööle edu toomisega ja ka heade võimaluste meelitamiseks iseendale.

Peale selle kasutatakse Noore Kuu väge enda tervise edendamiseks, see on ideaalne periood võtta käsile mõni uus tervislikum harjumus. Halbade harjumuste maha jätmine toimub tavaliselt Kuu viimase veerandi loomise ajal, mis on vahetult enne Noore Kuu loomist. Seega kõigepelt jätad midagi seljataha ja siis Noore Kuu loomise päeval alustad "Täiesti uue minaga". Noor Kuu annab sulle jõudu, et sa suudaksid muuta ennast, annab sulle pealehakkamist ja tahet.

See on ka periood, kus luuakse suhteid ja väga paljud suhted, mis on saanud alguse Noore Kuu loomise aja, saavad ka väga palju armastust endasse ning palju jõudu, et koos püsida. Noore Kuu loomise ajal on kõige soodsam energeetilises mõistes abielluda, kätt paluda või ka romantilisi üllatusi teha. Energiad on soodsad, et need ilusasti välja kukuksid ja kõik läheksid paremini, kui plaanitud oli.

Noore Kuu loomise ajal sündinud lapsed soovivad alati elult midagi uut saada, alati otsides midagi rohkemat, kui võib-olla elu neile pakkuda saab. Koguaeg on hinges küsimus: "Mida veel, kas see on kõik?". Need inimesed ei ole rahutud, aga isegi kui nad saavad elult seda, mida on oodanud pikkisilmi, siis nad alati hakkavad sealt midagi edasi otsima. Noore Kuu loomise päev on täpselt samasugune: need, kes oskavad tajuda energiaid nii peenetel tasanditel, need saavad ehk minu mõttest aru, mis tähendab Noore Kuu vägi. Sellel päeval mina vähemalt tunnen, et ma sooviksin midagi tegema hakata, mida uut ette võtta ja oskan ka tulevikku sellel päeval kõige enam ette näha, eriti veel iseenda kohta. Järelikult Noore Kuu vägi annab seda kaugemasse vaatamist ja millegi suure algust, milleks ka seda Kuu faasi peetakse. Aga ma ütlen alati, et ma ise üritan enda keha ja hinge kaudu ära tunnetada ka iidseid uskumusi, et analüüsida lihtsalt enda jaoks, kas asjad ka nii on, mis kord tavaks on võetud. Seda ma teen Kuu faaside puhul alati.

Noore Kuu loomise ajal on ideaalne võtta käsile mõni uus projekt iseenda jaoks, olgu selleks projektiks siis maja ehitamine, millegi rajamine, kooli minek, reisile minek, kõigile nendele uutele asjadele antakse võitu andvat väge kaasa. Sellel päeval millegi uue alustamine võib tuua vaid head, kui sa teed seda positiivsuse ja armastusega.

Jäta meelde meie emotsioonid mõjutavad seda, mida me Kuu energiast saame. Kui sina oled näiteks Noore Kuu loomise ajal negatiivne, ei usu paremasse tulevikku, kriitiline iseenda või teiste suhtes, hädaldad või tekitad mõttetuid probleeme, siis sa tõmbad seda endale ligi. Noore Kuu loomise ajal selliste negatiivsete emotsioonide praktiseerimine toob sulle neid sellepärast, et Noore Kuu loomise ajal sa alustad jälle uut kuuajalist peatükki kuni järgmise Noore Kuu loomiseni. Seega ole positiivne ja kui soovid midagi head enda ellu, siis sellel päeval unista eriti suuresti sellest. Seda aitavad sul ideaalselt teha soovide teele saatmise kristallid Rutiilnõeltega Kvarts ja Mäekristall, seega võta need geoodide pealt laadimast ära ning riputa need selleks päevaks endale kaela.

Noore Kuu loomise ajal on hea plaane hakata tegema või enda ideid kuidagiviisi teostama hakata. Piisab ka näiteks sellest, kui hakkad arutama mõnda asja, mida tahad teha või hakkad tegema, veelgi paremad ideed tulevad selle arutamise käigus. Seega kõik koosolekud, olgu need peresisesed või tööalased, on hea planeerida just selleks päevaks. Nii ehk naa tulevikus hakatakse Kuu faase tõsisemalt võtma ja rakendama igapäevasse ellu rohkem, mis on positiivne, uskuge mind, nii see ka läheb!

Sellel päeval tee endale meresoolaaga vanni tervele kehale, et enda Aurast negatiivsust vabastada. Kui sa soovid mõnest konkreetsest energiast vabaks saada, siis lisa vanniveele Roosiõli/õisi, kui see on seotud armastuse teemadega. Kui soovid saada lihtsalt ebaõnnest vabaks, siis lisa vanniveele ka veidi kuivatatud Salvei puru.

Noore Kuu loomise öösel või õhtusel ajal, kui Päike on täielikult loojunud, minnakse jalutama. Jalutama tähistaeva ja Noore Kuu alla sellepärast, et saata enda soove teele. Kõige enam aitab hingesugulase või armastusega seotud soovide teele saatmine läbi jalutuskäigu öises Kuu energias. Kui lähed jalutama, mine kohe sooviga, et sa lähed saadad oma mõtetega soovi teele. Näiteks lähed sooviga leida endale armastatud kaaslane, terve see aeg, kui sa jalutad, siis keskendu sellele, mida sa oma ellu sooviksid saada, mis on see, mille sa oled nõus vastu võtma. Pea meeles, kui sa soovid, siis sa pead ka selle saabumisel olema valmis sellega silmitsi seisma. Südamest teele saadetud soovidele vastatakse ja kui sa teed seda Noore Kuu loomise ajal, siis sinu Aurast lähevad soovid kiiresti universumi poole teele, eriti, kui see on seotud hingede leidmisega.

LOO ENDALE HINGESUGULASE  "RITUAALIKRISTALLIDE KOMPLEKT"

Loo endale Noore Kuu loomise päeval rituaalikomplekt Roosast Kvartsist, Ševroon Ametüstist, Lavendli oksast ja Larimarist. Selle jaoks tee ise või leia endale lillakat või roosakat tooni kott ka, kuhu sisse sa kristallid paned.

Aseta roosa küünal lauale, soovituslikult magamistuppa ja pane selle ette kõik need kristallid, kott ja mõned Lavendli oksad.

Leida hetk, kus sa saad täielikult keskenduda ja soove hakata soovima. Kui oled valmis, siis süüta küünal enda ees ja keskendu sellele, et sa soovid enda hingesugulast leida või teisel juhul enda hingesugulasega veelgi paremat kontakti saada. Kui sa ei ole veel leidnud enda hingesugulast, siis küsi universumilt teda enda ellu. Kui sa oled enda hingesugulasega koos või sa tead kes ta on, siis küsi temaga paremat läbisaamist ja sügavamat sidet. Keskendu ja soovi seda, aseta käed kristallide peale ja keskendu edasi, senimaani kuni tunned, et sinu soov on võimsalt kristallidesse edasi kantud. Kui sa tunned, et sinu soov on edastatud, võta hetkeks Salvei rituaalitõrvik ja pane sellest samast küünla leegist see korra suitsema. Võta tõrvik ja hoia enda ees ning unista edasi seda sama unistust. Mõne aja möödudes kustuta Salvei ja pane see eemale. Lase kristallidel ja teistel asjadel olla küünla lähedal ning põleta seda sellel õhtul võimalikult kaua. Järgmisel päeval võta kristallid, pane need koti sisse koos Lavendliga. Kanna sellest päevast peale seda kristallikomplekti endaga kaasas või aseta see voodi alla/armastuse kristallide komplektide peal/Lõuna Feng Shui kristallide peal. Küünal põleta enne Täiskuu saabumist ära, mis on umbes neljateistkümne päeva pärast peale selle rituaali tegemist, kui sa teed seda täpselt Noore Kuu loomise päeval. Ära komplekti ava ennem, kui hingesugulane on ellu tulnud või soov on täidetud ning lähedus inimesega on paranenud. Kui sinu soov on ühel heal päeval täide läinud, siis vabasta kristallid ja Lavendel jõevette, tänades universumit hingede liitmise eest.

NOORE KUU ENERGIALE LÄHENEMINE JA SELLE RAKENDAMINE

Spiritualistina on vaja lausa võtta aeg maha sellel päeval ja endaga tegeleda. Seda ma soovitan kõigile, pange kasvõi märkmikusse suurelt kirja, et see on sinu päev. Noore Kuu loomise ajal aktiveeritakse uusi väeesemeid töösse, puhastatakse väeesemeid, eriti neid, millega ennustatakse, tervendatakse või millega muudetakse energiaid.

PENDEL LAETUD JA ENNUSTAMA See on päev, kus võetakse pendel välja, puhastatakse seda Salvei suitsus, puhastatakse selle laadimise-energia kristallid ja asetatakse koos pendli laadimise geoodiga aknalauale kogu kõige pendli varustusega laadima. Eriti hea on soojemal perioodil kristallid õue viia ööseks laadima. Noore Kuu energia annab ennustusvahenditele uut energiat ning eemaldab nendest valeinformatsiooni, mis on seisev energia ajaga loonud. Seega pendlid õue ja aknalauale.

UUED VÄEESEMED KASUTUSSE Sellel päeval võetakse kasutusele uusi väeesemeid ja hakatakse nendega tööle või asetatakse esmalt laadima ning mõne päeva pärast hakatakse neid kasutama. Kõige parem päev pendli kasutamiseks ennustamise eesmärgil on samuti Noore Kuu loomine, sellel päeval on lihtne enda kohta vastuseid saada. Sellel päeval võetakse uusi massaaži kristalle, massaaži sauasid, pendleid, massaaži kuule, tšakra sauasid, ruune, ingli kaarte ja teisi väeesemeid kasutusele. 

Noore Kuu loomise ajal puhastatakse kõik enda kristallid, kristallide komplektid, mis on seotud millegi uue sinu ellu toomisega. Olgu selleks uueks asjaks tööalaline võimalus, hingesugulane või näiteks ka külluse toomine.

Noore Kuu ajal puhastatakse kristalle, sellel päeval soovitan ma külluse kristallide juures lasta põleda Patšuli viirukil, armastuse, perekonna ja hingesugulasega seotud kristallide juures Roosi viirukit, tervise kristallide juures Aaloe viirukit, kodu kaitse kristallide juures Muskuse viirukit ja tööalase edu kristallide juures samuti Patšulit või ka näiteks Kanepi viirukit.

ENDA ENERGEETILINE PUHASTAMINE

Noore Kuu loomise päev on enda Aura puhastamise päev ja sellel ajal on kõige lihtsam seda teha. Selleks asetatakse enda ette valge küünal põlema, leitakse ruum, kus sa saaksid rahus ja vaikuses olla. Mõlemasse kätte võetakse Salvei rituaalitõrvik ja pannakse need suitsema sellest samast küünla leegist, mille oled enda ette tõstnud põlema. Kui Salveid suitsevad, siis teed mõlema käega enda ümber ringe selle suitsuga. Teed seda intuitiivselt, kasutad enda tunnetust, puhastad enda Aurat tehes tervele enda füüsilise keha ümber Salvei suitsu ringe paralleelselt mõlema tõrvikuga. Teed seda senikaua kuni tunned, et nüüd on kõik ja sa rohkem ei taha seda teha. Samalajal, kui sa seda teed, siis sa keskendud sellele, et kõik halb läheb sinu elust minema, kõik negatiivne läheks sinu Aurast eemale ja sa saaksid uut algust enda hinge. Kui sul on mõni konkreetne negatiive asi hingel, millest tahaksid vabaneda, siis keskendud Aura puhastamise ajal sellele samale emotsioonile, mõeldes, et sa tahad sellest vabaks lasta. Kui sa tunned, et nüüd on kõik ja sa said selle rituaali enda Auras tehtud, kustutad Salvei, kustutad küünla ning paned need ära. Valget küünalt võid kasutada järgmisel Aura puhastamisel uuesti.

Sellel päeval vabanetakse toksiinidest, ka füüsilistest mürkainetest, mis meie kehasse kinni on jäänud. Tehakse endale söögiks toitu, mis vabastavad mürke. Sellel päeval keha füüsiliselt vahetab enda sees olevaid aineid kiiremini ja sellepärast on selleks kõige parem päev.

Ma panen siia teile mõned soovitused, milliseid keha puhastavaid toidu rituaale endaga sellel päeval teha:

Sellel päeval joo kohe hommikul üles ärgates klaasi täis sidruni vett ära, pigistades leigele veele võimalikult palju sidrunit olenevalt siis maitsele. Mina eelistus on mida rohkem sidrunit, seda parem. Sidrun on ideaalne toksiinide eemaldaja ja keha energeetiline puhastaja. Seda sama võid teha ka laimi mahlaga, oleneb täpselt, kuidas sulle endale sobib.

Joo ingveri teed vähemalt ühe tassi päeva vältel ära. Ingveri tee puhastab nii füüsiliselt kui ka vaimselt sinu keha, aidates lahti saada ebavajalikest ainetest ja energiast. Ingveri teed tuleb teha kuumast veest ja tükeldatud ingverist, mitte mingitest teistest lisaainetest. Nii käib nõidus, puhas taim, ei muud!

Söö sellel päeval maitserohelisi, eriti peterselli, tilli, murulauku, mis aitavad kehast mürke väljutada.

Sellel päeval väldi magusa söömist, suhkru millegi sisse lisamist ja ära söö ka kiirtoitu, et enda kehal lasta puhata.

Kuu on antud Maale, et Maal oleks hingedepõhine elu. Kuu on antud selleks, et me suudaksime elada materiaalses ja vaimses maailmas korraga. Kuu mõjutab meie hinge, meie tegevust, meie mõtteid ja meie soovide täitumist. Ole sina tark ja kasuta selle maagilise Maa kaaslase väge enda kasuks ning muuda enda elu müstilisemaks...
Uuendatud: 31.08.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja