EGIPTUS JA EGIPTLASED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Unes võid sa tõepoolest näha ka erinevaid riike või sealseid elanikke ning konkreetset rassi. Ka sellel on oma tähendus ja need tulevad suure põhjusega sinu unenägudesse. Ei loe aga see, kui sa oled viimasel ajal soovinud sinna riiki sõita või oled just äsja tulnud sealt, siis see tähendab loomulikult sinu mälestusi, mida alateadvus näitab välja. Küll aga omab suurt tähendust erineva maa või rahvuse nägemine siis, kui sa ei ole selle teemaga viimasel ajal kokku puutunud.

EGIPTUS Egiptust sa näed unes siis, kui sa tunned, et kõikide teiste soovid on tähtsamad hetkel kui sinu enda omad ja sa oled kuidagi tahaplaanile jäetud mingil viisil.

Egiptuse nägemine toob sulle ka mõistmist, et mõne teise või teiste inimeste arvamus on samuti tähtsam kui sinu oma. Või on keegi sinu elus, kes väga soovib enda arvamust sulle pähe määrida.

Kui sa näed, et sa ole unenäos Egiptuses ja tegevus toimub seal, siis sind jäetakse tahaplaanile. See on see, mida sa tunned, et sa oled hetkel veidi tähtsusetu.

Aga see ei ole märk, et sa oled tähtsusetu, see on see, mida sa tunned, see on enesekriitika, mis on teiste suure ego tõttu tekkinud. Tavaliselt sellist und nähes võid sa olla väga andekas ja vägagi heade ideedega, aga sinu kõrval võib lihtsalt olla palju edevaid inimesi.

EGIPTLASED Kui sa näed enda unenäos Egiptuse inimesi või inimest, siis see sümboliseerib sinu enda jäärapäisust. Jäärapäisust selles mõttes, et sa oled kangekaelne millegi osas, mis sind hästi enam ei teeni. Teed midagi, mis sulle enam kasulik ei ole, aga võib-olla ehk minevikus oli.

Kui unenäos Egiptlane räägib sinuga, siis see sümboliseerib "kedagi" sinu elus, kes pidevalt annab sulle märku, et sa ei ole midagi väärt ja teised on palju huvitavamad ning võimekamad. See keegi võib olla sinu sõber või isegi tööandja. Tõlgenda terve unenägu, et mõista kellest juttu on.

IIDSED EGITPLASED Märk selle kohta, et sa oled kellegi "kontrollitav". Sa oled alati või oled millegi suhtes nii kontrolli all, et sa ei suuda vabalt teha konkreetset asja. Tõlgenda kõik teised sümbolid unes, et mõista, mille suhtes sa ei suuda vaba olla. See võib olla märk, et sa soovid kellelegi meeldida või keegi omab võimu üle sinu.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.
Uuendatud: 01.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja