SÕNAJALG - ÕHU PUHASTAJA JA KIIRGUSE EEST KAITSJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

Ma olen ka enda eelmistes artiklites kirjutanud, et taimedel on samuti nii energeetiline kui ka füüsiline vägi olemas, täpselt nagu seda on ka kristallidel. Et spirituaalne olla, tervislikku eluviisi enda perekonda tuua ja elada nii, et hing oleks rahul, tuleb ka enda kodu rikastada taimedega, mis sinna head energiat toovad ja loovad. Sõnajalg kuulub Feng Shui teraapia taimede alla selle kahe võimsa omaduse tõttu, milleks on õhu puhastamine ja elektromagnetkiirguse eest kaitsmine.

ÕHU PUHASTAJA

Teaduslikult on tõestatud, et Sõnajalg toodab hapniku ja värskendab seega sinu kodu õhku. See toodab väga palju hapniku, mis on väga kasulik nendele perekondadele, kus elab mõni tolmuallergiline pereliige. Sõnajalg puhastab kodusesse õhku sattunud toksiine eriti, formaldehüüdi ehk metanaali. Selle aine vähendamine kodusest õhust on ülioluline eriti siis, kui oled allergiline tolmu vastu. Selle liigne sisaldus õhus tekitab näiteks kibedat/kuiva kurku, silmade sügelemist, paneb aevastama ja kõige hullemal juhul tekitab ninaverejooksu. Mida rohkem ma inimestega tegelen, eriti väikelastega, seda rohkem ma näen, et selle konkreetse aine suhtes ollakse tundlikud ja paljud kodud on seda täis. See on mürk, mis on õhus, aga seda sa ei näe, seda sa hingad sisse. Seega soovitan ma absoluutselt kõigil inimestel enda kodudesse vähemalt ühe sõnajala taime tuua juba sellepärast, et see seda nähtamatut mürki eemaldaks ja looks sinu koju paremat õhku. Eriti veel nendesse kodudesse, kus pidevalt hoitakse aknaid kinni või neile, kes elavad linnas. Maal on õhk puhtam ja aknaid lahti hoides satuvad ka mürkained kiiremini kodust välja.

ELEKTROMAGNETKIIRGUS

Peale õhupuhastamise armastab sõnajalg elektromagnetkiirgust, mida inimese keha ei soovi ega ka suuda enda jaoks läbi filtreerida nii, et see kahjulikuks ei osutu. Sõnajalg toitub elektroonikast tulenevast kiirgusest, see on ka põhjus miks enamus Sõnajalgu soovivad ja ka kasvavad väga kaunilt suureks arvutite, televiisorite või mõne teise elektroonilise seadme lähedal. Siit ka võib-olla väike avastus, miks enamus peredes see just sellise koha peal on.

Elektromagnetkiirgus tekitab nii täiskasvanutel, kui ka lastel ärevushäireid, paanikahoogusid, sõltuvust, stressi, depressiooni, närvilisust, viha, emotsioonide seinast seina kõikumist, hüperaktiivsust, laiskust ja väsimust ning palju teisi probleeme.

Hoia Sõnajala taime poti sees või kõrval Šungiidi püramiidi ja Šungiidi kristalle, et veelgi võimsamaks muuta kaitset, mida Sõnajalg elektroonikast tuleneva kiirguse ette loob. Šungiidil on täpselt see sama omadus olemas nagu on ka Sõnajalal, koos loovad need kaks tõeliselt tugeva kaitseduo.

See on siis teine põhjus miks ma palun igasse koju tuua endale vähemalt üks sõnajala taim, kui mitte rohkem. Soovitan võtta väikese taime, et see saaks kodus kasvama hakata ja sinu enda energia pärast tööle hakata. Mida väiksema taime tood, seda kiiremini see hakkab kodu energias tööle. See on sellepärast, et see taim on noor ja otsib energeetiliselt enda kodu alles. Vanemad taimed, need ei kohandu Feng Shui energiaga lihtsalt nii kiirelt, kui noored taimed, aga kindlasti hakkavad ajapikku tööle.

NÕIDUS JA SÕNAJALG

Maagilisel eesmärgil hoitakse Sõnajala taime võimalikult lähedal aknale või lausa aknalauda kasutatakse selle kasvatamiseks, seda sellepärast, et hoida majast eemale vargaid, vandaale, kurjasid inimesi ja sissemurdjaid.

Sõnajala taime lehti lõigatakse ja asetatakse külluse kristallide peale kuivama, et Sõnajalg taaselustaks nende külluslikku maagiat. Kasutatakse nii metsiku kui ka kodus kasvatatud Sõnajala lehti. Kui lehed on kuivanud, siis viiakse need õue ning lehed saadetakse tagasi loodusesse.

Sõnajala taime kuivatatud lehed asetatakse uksemati alla selleks, et majja kurjus sisse ei pääseks. Kõik, kes asutvad nendest üle, jätavad oma Aurasse kinni jäänud kurjuse ukse taha.

Kuivatatud Sõnajala taime lehti (soovituslikult metsiku taime omi) põletatakse nii nagu Salveidki põletatakse enda kohal ja ümber, et vabastada ärasõnumise energiat, mille on keegi kuri inimene Aurasse saatnud. Seda tehakse tavaliselt Kuu viimase veerandi loomise päeval.

Sõnajala hooldamine on imelihtne ja sobib ka neile, kes taimedega ei ole veel niivõrd väga kokku puutunud. Sõnajalg vajab poolvarjulist kasvukohta ja sellele taimele meeldib niiskus, seega, kui sinu kodu on suhteliselt niiskuse vaba, siis tuleb jälgida, et Sõnajalg päris kuiva mulda ei peaks pidevalt saama. Sõnajalga kasta mõõdukalt nii, et selle muld oleks õrnalt niiske pidevalt, aga mitte kunagi läbimärg.
Uuendatud: 02.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja