SISEMINE RAHU - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED .
 

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood.

VALGE AHHAAT, AHHAAT ja MÄEKRISTALL

"Kristallid, mis toovad sisemist rahu, harmooniat hinge ja aitavad vabaks lasta kõik selle, mis hinge rahutuks teeb."

Valge Ahhaat on kristall, mis tagab hinge rahu tunde. See on kristall, mis aitab vabaks lasta emotsioone, mis sind hästi ei teeni. See on harmoonia ning tasakaalu toova energiaga.

Ahhaat on selles komplektis maagia kristall, mis aitab maagial toimima hakata ja sellel emotsioonil minna lasta, millest soovitakse vabaks saada. Samas ei luba see kristall tagasi tulla sellel emotsioonil, mis rahu segab.

Mäekristall on Auravälja puhastava toimega, aidates puhastada Aurast rahutuse tunnet ja see aitab selle komplekti sõnumil edasi Aurasse minna.

Loo nendest kristallidest endale komplekt valge koti sisse ja kanna neid endaga kaasas või hoia seda maagia komplekti enda magamistoas/voodi all, et need kristallid koos maagiaga saaksid toimima hakata.

Kristallide sekka lisa enda ees- ja perekonna nimi koos sünnikuupäevaga valgel paberil. Kirjuta teisele poole sõna "Rahu" kolm korda ja korruta seda mõtet enda peas, kuni oled komplekti kokku pannud. Rahu kirjutades mõtle hästi järgi selle teema peale, mis sind rahutuks teeb või milline ebameeldiv tunne sinu sees eksisteerib, et maagia saaks selle rahutuse tunde rahuks muuta. Enne paberi asetamist kristalli kotti murra paber kokku.

Kui soov on täidetud ja universum koos kristallidega on enda eesmärgi täitnud, siis avatakse kristallide kott ning viiakse tänutäheks kristallid taimedele. Need kristallid võid edasi tööd tegema panna mõne taime mullale. Paber, millele olid enda rahu soovi ja nime kirja pannud, see põleta ära, kui rahu on saavutatud.

Seda komplekti ei pea energeetiliselt puhastama!

Uuendatud: 04.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja