AMETÜST - NÄDALA KRISTALL JA KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE

by in UUDISED .


AMETÜST sümboliseerib selle nädala emotsiooni kõige enam ja annab sulle sellel nädalal ka vajaliku energia. Noore Kuu loomine on läbi ja nüüd võtab Kuu enda sammud Täiskuu loomise poole. Enne seda tuleb ka üks tähtis vahefaas, mileks on Kuu esimese veerandi loomine ja ükski korralik spiritualist ning kuu armastaja seda maha ei magaks.

Olen eelnevalt kirja pannud pika artikli selle kohta, mis tähendab Kuu esimese veerandi loomine ja kuidas see meie suhetele mõjub. See on aeg, kus kõige enam nähakse energeetilises mõttes vaeva suhete parandamisega.

Kuu esimese veerandi loomise artikli leiad SIIT - soovitan kindlasti selle läbi lugeda. Selle alt leiad sa ka väga palju kasulikku teavet selle kohta, mida sellel päeval siis võiks ja saab teha nii, et sellel on antud Kuu poolt eriline vägi kaasa.

9. SEPTEMBER - KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE

Kui me aga räägime täpselt septembri Kuu esimese veerandi loomisest, siis sellel on veel üks lisavägi, mille tahaksin teile edastada. See lisavägi käib ainult selle 9. septembri kohta, mitte üleüldiselt Kuu esimese veerandi loomise kohta.

Ametüst sai valitud ka samuti selle nädala emotsioonide pärast, see nädal on väga hea ja soodne aeg enda stressist vabaks laskmiseks ning kogu enda Aura puhastamiseks.

9. september aitab uut energiat tuua Aurasse, aidates stressist vabaneda, aidates rahutuse tundest lahti saada ja tuua uut hingamist kogu Auravälja.

Panin teile kirja ühe maagia kristallide komplekti, mida saad sa väga lihtsalt teha ja harjutada samuti veidi maagia tegemist. Selleks komplektiks on "Sisemine Rahu", mille leiad SIIT. Seda maagiat on väga soodne sellel nädalal teha, aga kõige võimsamalt mõjub see just 9. septembril, kui on Kuu esimese veerandi loomine.

Peale selle soovitan ma stressi leevendamiseks Salvei puhastust teha enda Aurale ja puhastada sellega terve kodu ära. Viimasel ajal on energiad meie ümber olnud väga soodsad puhastamisele ja Salvei on erilise tähelepanu alla minu jaoks tulnud, kui ma jälgin Kuu faase ning astroloogilisi näitajaid.

Ole tark ja kasuta Kuu maagiat ära, kui kasutad ning võtad sellest maksimumi, siis usu mind sa ei näe elu ilma enda isiklike rituaalideta!

NÄDALA EMOTSIOON

Selle nädala üldiseks emotsiooniks on stressist vabanemine, iseendas rahu leidmine, enda spirituaalse energia tõstmine, enda intuitsiooni tugevdamine ja enda hinge tervendamine. See on tervendamise nädal, mis aitab ka spirituaalselt teelt kõrvale kaldunud spiritualisti tagasi rööbastele viia. Peale selle on Septembri kuu maagiline kuu, kus alustatakse uuesti endaga tegelemist ning hinge kosutama, seega kõik energiad on sinu poolt.

Sellel nädalal tegele iseenda heaoluga, tegele millegiga, mis hingele teeb head. Anna endale aega, tegele millegagi, mis kosutaks sinu hinge. Näiteks käi iga päev jalutamas, mine mereäärde jalutama, tee endale taimseid teesid, tee endale mõne hea ja kasuliku taimega keha puhastust. Näiteks võta kätte, et terve nädal sööd küüslauku, et tugevdada enda immuunust jne.

AMETÜSTI MAAGILISED OMADUSED

Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevandatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhiko, Boliivia ja USA ning paljud teised piirkonnad. Ametüst on Kvartsiline, mille peamiseks tooniks on lavendellilla kuni mustjas lilla. Ametüstis võib leiduda ka valgeid või läbipaistvaid kohti, mis on Mäekristalli osa. Ametüst on oma nime saanud Kreeka keelsest sõnast ametusthos, mis tähendab "mitte kahjulik" või "toksiinivaba". Seda seetõttu, et Ametüst vabastab hingest viha ja kibestumise ning avab hinge tervenemise poole.

Ametüst on kristall, mis toob spirituaalset energiat selle Aurasse, kes seda kannab ja sinna keskkonda, kus see eksisteerib lihtsalt kristallina. Ametüst aitab hingel kasvada, areneda ja õppinda ning edasi liikuda. Maajumalanna Gaia on andnud maapõue Ametüsti väga palju ja seda sellepärast, et inimesed ei unustaks hinge väärtust, see on ka üks põhilisemaid omadusi, mida Ametüst endaga kannab.

Kui oled uus kristallide maailmas, siis Ametüst on üks nendest kristallidest, mida hakatakse esmalt endaga kandma või kasutama enda kodu Aura tervendamisel. Ametüst aitab nagu ka Mäekristall seda teeb Aurast eemaldada teatud energiad, mis siis takistavad teistel kristallidel korralikult tööd teha. Ametüst vabastab liigse materiaalsuse ja avab hinge olema avatud kõigele, mis elul talle pakkuda on.

Kasuta Ametüst massaaži kristalle tervendus-teraapiates ja mediteerimises.

Ametüst geoode selleks, et enda kodu energiat värskenda hoida ning eemaldada majja jäänud stressi, unehäirete energiat, kurbust ja asendada see harmoonilise väega.

Kasuta tipulist Ametüsti, et kristalli komplektidesse võimsat väga tuua või võimendada kodu üldist energiat.

Lihvimata Ametüsti on mugav kasutada kodu Feng Shui energia tervendus teraapiates või hoida neid taimede muldadel, et need läbi taimede kodu energiat puhastaksid.

AMETÜST EMMA SOOVIKIVID

Emma soovikivid on valmistatud soovide teele saatmiseks, mediteerimiseks, visioonide küsimiseks ja energia juhtimiseks. Emma soovikivi on lihvitud siledaks vaid ühelt poolt ja üldiselt need tehakse ümara kujuliseks. Emma soovikivi siledam ja läikivam pool on see, mille kaudu saadetakse selle kristalli kaudu sõnum teele või puhastatakse inimese hinge energiat.

Ametüsti kasutatakse selleks, et soovida soove, mis on seotud spirituaalse arenguga, iseenda üles leidmisega, enda paremaks tunnetamiseks, intuitsiooni tugevdamiseks, visioonide nägemiseks, mis on seotud tulevikuga ja ka näiteks stressist vabaks laskmisega. Ametüst töötab Emma soovikivina niiviisi kõige paremini.

AMETÜST PENDEL on pendel, mis võiks olla üks esimeste seast, mida kasutama hakkad. Ametüst pendel töötab tavaliselt kõigiga, kuna see on universaalne pendli kristall. See on kristall, mis aitab sul õppida pendeldamist. Aidates keskenduda, õppida enda energiad suunama ja kuulama. See on Mäekristalli, Roosa Kvartsi ja Karneooli kõrval kindlapeale üks universaalsemaid ja vajalikumaid pendleid.
 
AMETÜSTI TALISMANID on väga kasulikud ehted:

Ametüst aitab ennekõike rahustada kogu füüsilise ja vaimse keha maha ning alles seejärel hakkab see enda teisi omadusi eeterkehasse viima. Peale rahustavate toimete on Ametüstil oskus spirituaalset energiat inimese Auras suurendada. Spirituaalsuse suurendamine tähendab seda, et Auras tõstetakse energiat, läbi mille saab inimene terveneda, saab kiiremini jõudu juurde läbi erinevate alternatiivsete tervenduste, tugevdab intuitsiooni ja laseb vaimselt areneda.

Ametüsti käeketti kanna selleks, et tuua hinge rahu, rahustada eeterkeha ja väljutada Aurast stressi energiat.

Ametüsti kõrvarõngaid kanna selleks, et rahustada enda närvisüsteemi. Ametüst mõjub Kroontšakrale ja Kolmandale silmale väga tõhusalt, aidates stressi leevendada ja samal ajal intuitsiooni tugevdada, mis käib nende Tšakrate kaudu.

AMETÜST KÜÜNLAALUS Ametüst küünlaalus on kasulik, kuna see aitab kodu Aurat puhastada. Kindlasti põleta selle sees küünalt igal Täiskuu, Noore Kuu, Kuu esimese veerandi ja viimase veerandi loomise ajal. Need on need neli perioodi, kus Kuu annab meile kõige enam jõudu juurde uuteks algusteks ja vana energia puhastamiseks.

RAVITSEMINE Ravitsemise jaoks kasutatakse poleeritud Ametüsti vee-eliksiiride tegemiseks või Ametüst ehteid kantakse kontaktis nahaga.

- Ametüst leevendab unehäireid, stressi, ärevushäireid, alkoholismi, suitsetamist, depressiooni, närvihaiguseid. Ametüsti vee-eliksiir aitab vabastada melanhooliat ja negatiivseid mõtteid. Ametüst tervendab peavalusid ja aitab kroonilisest peavalust vabaneda. Seda vee-eliksiiri kasutatakse ka seedeprobleemide tervendamiseks ja ainevahetuse kiirendamiseks.

Nädala kristall on alati 10% soodsam tavahinnast. Ametüst on nädala kristalliks 4. september - 11. september.
Uuendatud: 04.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja