TEEPUUÕLI - IMERAVIM

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Teepuuõli on iidne ravimtaim, mida tänapäevalgi kasutatakse, et mitmeid kümneid erinevaid tervise probleeme lahendada ja ka enda ümber tervislikumat atmosfääri luua. Teepuuõli võib-olla ei ole Eestlaste jaoks niivõrd palju kasutuses, aga ma toon need tervendavad omadused välja ning ehk keegi leiab enda tee Teepuuõlini läbi selle. Seda seetõttu, et see on tõepoolest imeravim ning sellega on võimalik tervendada enda keha nii, et sa kehale liiga ei teeks. Ma ütlen alati, et Maal on kõik olemas, et terve olla, igale haigusele ja probleemile on olemas kas taim või mingi looduslik võimalus sellele vastu hakata. Teepuuõli on antud mitmekümnete probleemide lahendamiseks. Pealegi on Teepuuõli vägagi kättesaadav meile, ainuke asi, mida sa jälgima peaksid on see, et sa leiaksid 100% naturaalse Teepuuõli ilma lisaaineteta.

Teepuuõli saadakse sellise taime nagu Melealeuca alternifolia taime lehtedest. Teepuuõli taim pärineb Austraaliast ja seda taime hakkasid kõige esimesena kasutama Austraalia aborigeenid ehk pärismaalased. Esimesteks Teepuuõli kasutamisteks oli selle taime lehtega haavandite tervendamine. Haava peale pandi selle taime lehed, et haav kiiremini kinni kasvaks ilma komplikatsioonideta - ja nii see toimiski.

Teepuu lehtedest hakati valmistama Teepuuõli, seda kõike sellepärast, et selle õli tervendavad oskused on lausa utoopiliselt tugevad. See on antibakteriaalse toimega ja selle toime on mitmeid kordi võimsam, kui tänapäeval inimese enda poolt tehtud ained. Seega, miks kasutada kemikaale, kui saab kasutada täiest naturaalset Teepuuõli puhastamiseks.

Mina ei kasuta kodukeemiat selleks, et puhastada enda kodu, sellel on mitmeid põhjuseid. Esiteks, mida vähem keemiat on sinu kodus, seda tervem on kogu üldpilt. On terve Feng Shui energia, on terve õhk, mida sa sisse hingad enda kodus ja sinu keha saab vähem ohtlike aineid, millel on tervisele väga kahjulikud mõjud. Kuidas ma kasutan Teepuuõli enda kodu puhastamisel? Teepuuõli segan kokku äädikaga ja veega ning teen sellest lahuse. Selle sama lahusega puhastan ma kodus kõiki peegelpindasid, keraamilisi plaate ja pesuruume. Esiteks teeb selline naturaalne kooslus sinu kodu mitmeid kordi kiiremini ja vähema vaevaga puhtamaks, teiseks ei ole see sinu kehale kahjulik. Selline kodu puhastus on minu jaoks kaks ühes, seda selles mõttes, et energeetilises mõistes on see kodu Aurat puhastav ja ka füüsilises mõttes. Teepuuõli kasutatakse energeetilises puhastus rituaalides, seega on see üks minu rituaal, mida ma päris tihti kasutan.

Teepuuõli tapab kahjulikke baktereid, mis inimese kehale ning tervisele liiga teevad. Sellega enda kodu puhastades elimineerid näiteks viirushaiguseid, mis on sinu kodu õhus liikvel. Samas mina näiteks põletan nädalas paaril korral õlilambis Teepuuõli koos veega. Seda selleks, et Teepuuõli aur puhastaks õhus olevaid mürkaineid. Õhus liikuvate nähtamatu mürgi kohta ma rääkisin ka enda ühes viimases Sõnajala taime artiklis. Sõnajalg puhastab täpselt sama moodi õhust kemikaale.

Tänapäeva lastel väga paljudel on erineva tolmu vastu allergia, seda kõike ma arvan, et sellepärast, et meie toit ei ole kõige tervislikum ja ka ema-isa eluajal manustatud ravimite pärast. See kõik on minu isiklik arvamus, AGA ütlen ausalt, et nendele kellele ma olen soovitanud hakata Teepuuõli aurutama õlilambis magamistubades enne magama minekut, nende lapsed hommikuti ei ole enam nii väga kinniste ninade ja kibeda kurguga. Seega on see puhtalt minu enda kogemus selle mõjuga ning usun, et see aitab puhastada õhku just nendest ainetest/tolmust, mida see laps siis ei kannata sisse hingata.

Seda sama aroomilambi kasutamist Teepuuõliga on efektiivne teha ka siis, kui perekonnas on keegi külmetushaigusesse jäänud. Seda selleks, et kiiremini terveks saada ja ka selleks, et nakkushaiguse korral teised pereliikmed ei nakatuks.

Teepuuõli soovitan lisada pesumasinasse mõned tilgad, kui pesu hakatakse pesema. Teepuuõli eemaldab riietel olevad kahjulikud bakterid ja puhastab seda kahjulikust tolmust. See ei riku riiete väljanägemist.

Teepuuõliga puhastatakse ja pestakse pesumasinat, nõudepesumasinat ning ka näiteks ahju. Tee sellest veelahus, mis aitab eemaldada mustuse vägagi lihtsasti.

TEEPUUÕLI MÄRKSÕNAD :
 

- Antibakteriaalne

 

- Antiseptilise toimega

 

- Viirust hävitava toimega

 

- Seent hävitav

 

- Nahka ja haavu tervendav

 

- Hingamisteid tervendav

 

- Üleüldiselt kõike tervendav

 

- Aurat ja hinge puhastav

 

- Needust eemale tõrjuv

 

- Ära sõnumise eest kaitsev

 

Nagu ma ka eelpool välja tõin, et Teepuuõlil on haavu parandavad toimed, siis seda kasutatakse ka akne või mõne teise nahaprobleemi tervendamiseks. Selleks kantakse vähesel määral Teepuuõli otse problemaatilisele nahapinnale. Kui sa mõtled, et see on nii tugevatoimeline, et võib sinu naha ära kõrvetada, siis tegelikult on nii, et Teepuuõli ei tapa häid baktereid sinu nahal, see eemaldab kahjuliku osa. Seega see ei ole kõrvetav, kui sa seda mõõdukalt kasutad. Miks siis muidu kasutatakse Teepuuõli kosmeetikaäris, ütlen ausalt, et tegelikult võid seda ilma kosmeetikata ka kasutada, toimib isegi kiiremini. Samas on väga hea kokku panna mõned tilgad Teepuuõli koos meega ning kanda see enda aknelisele või problemaatilisele nahale ning lasta sellel seista seal. Mesi võtab välja pooridest kõik selle, mis probleeme tekitab ja Teepuuõli sõna otseses mõttes hävitab kahjulikud bakterid.

Teepuuõli peatab enamused viirused kehasse jõudmise eest. Viirused on väga jäärapäised, peaaegu et mitte kunagi kaduvad, aga neid saab eemale tõrjuda ning peatada selle eest, et need meie kehas hakkaksid oma tööd tegema. Teepuuõli aitab sinu kehal sellist tõrjet luua. Teepuuõli -  auruta seda õli enda kodus, niiviisi ma hingan seda sisse ja seda teeb ka minu nahk, mis omakorda loob kaitse viiruste eest.

Kes on aga juba külmetusse või viirushaigusesse jäänud, siis nendele ma soovitan veel üht võimalust Teepuuõli ära kasutada. Tee Teepuuõlist veega lahust, tilgutades vee sisse mõned tilgad ning teha selle lahusega kokku rätik, mille enda laubale või rindkerele asetad. Niiviisi suudab Teepuuõli sinu haigusseisundit parenemisele kiirendada.

Kui päris aus olla, siis Teepuuõli on üks peamisi vahendeid, millega mina tervendan mitmeid probleeme ja olen need kõik võtted ka enda peal ära katsetanud. Näiteks pesen ma enda juukseid Teepuuõliga, see tähendab seda, et ma mitte ainult ei pese puhta Teepuuõliga, vaid lihtsalt tilgutan mõned tilgad enda juustesse, kui neid tavapäraselt pesen. Seda selleks, et see ergutaks minu peanahka, et juuksed saaksid võimsalt kasvada. Sellist võtet soovitan näiteks neile, kellel on probleeme peanaha puhtusega, seda sellepärast, et Teepuuõli eemaldab kõik ained, eriti shampoonidest jäänud jääkained peast. Seega järjekordselt on tõestatud selle taime õli multifunktsionaalsus.

Rääkides näiteks seenest või hallitusest, siis siinkohal on abiks samamoodi Teepuuõli. Teepuuõli saab kasutada inimesele tekkiva seene tervendamiseks, näiteks määrides jalaseenele Teepuuõli iga päev peale, aitab see tegelikult väga kiirelt sellel haigusel ära kaduda. Samuti saab seda kasutada kodus oleva hallitusseene pidurdamisel ja hävitamisel. Kui aknalaudade juurde või hoopis pesuruumidesse on sattunud hallitusseen, siis pese seda Teepuuõliga ja määri seda kohta sellega järjepidevalt. Niiviisi hävitad sa seene.

Rääkides Teepuuõlist spirituaalsel tasemel, siis esiteks inimesed, kellel käib see aroom vastumeelt, aga samas neil ei ole selle vastu allergiat, siis mina tunnen, et need inimesed ignoreerivad enda vigu. Teepuuõli puhastab Aurat ja kui see sulle ei meeldi, siis sa ise lood enda ümber probleemide lahendamiseks barjääri. Seega väike vihje selle kohta!

Teepuuõli pidev kasutamine ja kodus aurutamine toimib analoogselt, nagu seda teeb ka Salvei. Salvei hoiab kurja eemal, puhastab kodust negatiivset energiat ja aitab puhastada ka inimese Aurat. Samamoodi teeb seda Teepuuõli. Miks on nii sarnase toimega taimi maailmas? Seda sellepärast, et maa loomise ajal saadeti igale poole erinevaid taimi, et iga inimene-loom saaks oma vitamiinid ja vajaliku väe kätte. Saadeti mitmeid taimi selleks, et igal erineval aastaajal oleks midagi tarbida. See on ka põhjus, miks maailmas on analoogse toimega taimi ja miks saab ühe ning sama probleemi vastu erinevalt astuda.

Kui rääkida Teepuuõli maagilistest omadustest veel, siis seda tilgutatakse amulettide sisse, mis on klaasist ja saab kaelas või kaasas kanda. Seda tehakse selleks, et eemale tõrjuda halba energiat, mis Aurasse soovib siseneda ühel või teisel põhjusel. Seda kantakse endaga kaasas ka selleks, et enda energiat ja jõudu suurendada.

Juhul, kui oled Teepuuõli suhtes allergiline või see lõhn on sulle vägagi vastumeelne, siis ma ei soovita minu soovitatud võtteid kasutada. Sellisel juhul leia mõni teine alternatiiv.
Uuendatud: 06.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja