"TERVENDAMINE" - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

Toimub vaid üks seansiõhtu neljapäeval 22. septembril algusega kell 19.00 Butiigis.

Üldseanss on mõeldud neile, kes soovivad mõista seda, kuidas oleks võimalik iseennast tervendada, enda elu paremaks muuta nii emotsionaalses kui ka füüsilises mõttes. Sobib neile, kes soovivad endale tervendusteraapiaid kristallidega tegema hakata.

Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad.

Enne seansile tulekut soovitan ma sul mediteerida, olla kasvõi vaikuses iseendaga pool tundi, et sinu hing saaks võimalikult palju lõõgastuda enne üldseanssi. See on kõik hea selleks, et sa suudaksid täielikult minna üldseansiga kaasa ja sellest endale vajalikku informatsiooni kaasa võtta.

Sellel õhtul võid just neid kristalle endaga kanda, milliseid sa ise soovid.

ÕHTU TEMAATIKA:

- Mis teeb meid haigeks ja mis teeb meid terveks?

- Millised emotsioonid tekitavad milliseid füüsilisi terviseprobleeme?

- Kuidas luua enda kodust hea energiaga elamiskoht.

- Millised taimed majapidamises aitavad sul terved olla?

- Milliste kristallidega on võimalik end tervendada. Põhirõhk läheb
massaaži kristallidele ja nende kasutamisele.

- Enda Aura puhastamine ja sellest haiguseenergia välja saatmine.

- Millised on lihtsad viisid õige toitumisega end tervendada.

Sellel õhtul on kõigil osalejatel võimalik Tene käest küsida küsimusi, mis on seotud tervisega, enda tervendamisega või enda kodu energia paremaks muutmisega.

REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi, kindlasti ka telefoni number ja sobiliku seansi kuupäev.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitteosalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.
 
HETKEL ON OSALEJATE ARV TÄITUNUD!
Uuendatud: 11.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja