OSALE LOOSIS JA VÕIDA VÕIMSAID VÄEESEMEID

by in UUDISED .See ei ole üllatuseks, et meile meeldib enda kristallisõpradele ja müstikutest hingedele kristallidest kingitusi teha. Rõõmu, armastuse ja kristallide jagamine on üks imelisemaid asju, mida me saame teile, kallid sõbrad, anda.

Nagu minu ühes viimases artiklis "SEPTEMBER MAAGILINE KUU", mille leiad SIIT - seal ma rääkisin kõigest sellest, mida septembris võiks ja on hea teha. Üheks elemendiks on ennustamine, spirituaalsete teemadega tegelemine ning enesesse vaatamine. On ideaalne aeg tulla suvisest päikeserütmist välja ja suunduda intuitiivsemasse faasi. Kallid müstikud, on aeg ennustamiseks!

KÕIK, KES LOOSIS OSALEVAD OLGE HEAD - SAATKE SOOVID TEELE, ET MA JUST SINULE SELLE KINGITUSE SAADAKSIN!

Sellega seoses soovin kõikide ostjate vahel loosida välja need 10 KINGITUST:

Kõige suuremateks kingitusteks on kahed erinevad Ruunide komplektid. Ruunid on ennustusvahendid, millega saab väga erinevaid küsimusi küsida ja mitmeid sadu viise ennustada. Ruunide tähendused on lühidalt meie lehel juba väljas, aga juba mõnda aega tagasi hakkasin kirja panema eraldi iga Ruuni tähenduse põhjalikumalt ning hiljem avaldan artiklid ka erinevate ennustusviiside kohta. Ruunid on tõeliselt isiklikud väeesemed ja nende energeetiline väärtus on võimas. Ruunidele ja ka teistele kingitustele annan kaasa loomulikult enda erilise ja positiivse sõnumi, et need sind hästi teeniksid. Olen loonud Astraal Ingli alla sellise koha, nagu "RUUNIDEGA ENNUSTAMINE", mille leiad SIIT.

1. MÄEKRISTALL RUUNID

Mäekristalli Ruunid on kõige universaalsemad Ruunid, millele võib esitada ükskõik milliseid küsimusi. Mäekristall ise vastab väeesemena kõikidele küsimustele ja veel eriti võimas on see, et Mäekristalli peab väga harva puhastama. Seega ka nende Ruunide energia säilib väga kaua ning tavapärast Salvei puhastust tuleb vähem nendele teha. Mäekristalli Ruunid on ideaalsed algajale, et harjutada sellist sügavat kunsti nagu on Ruunidega ennustamine ja Ruunide maagia.

2. ROOSA KVARTS RUUNID

Roosa Kvarts Ruunid
leiad juba ka meie leheküljel üles. Roosa Kvarts on armastuse kristall, mis tähendab seda, et see aitab väga selgeid vastuseid tuua justnimelt armastuse, suhete, sõpruse, hingesugulase ning erinevate emotsionaalsete sidemetega seotud küsimustele. Roosa Kvarts tahab anda vastuseid sinu hingeelule ja see on Ruuni kristall, mis sobib ka sulle, kui sa ei ole veel Ruunidega kokku puutunud.


3. TSITRIIN PENDEL

Tsitriiniga saab küsida ükskõik milliseid küsimusi, mis on seotud materiaalsusega, tööga, äriga, rahaga, investeerimistega ja teisi samalaadseid teemasi ning nendele vastuseid. Peale selle on Tsitriin ka universaalsete küsimuste vastaja ja seega sobib ka esimeseks pendliks kasutamiseks. Loe Tsitriin pendli olemuse kohta lähemalt SIIT.

4. MOOKAITE PENDEL

Mookaite pendel on suurepärane pendel pendeldamisega alustamiseks. See on pendlikristall, mis hakkab väga kiirelt inimese Auras tööle ja sellega on võimalik universaalsetele küsimustele vastuseid saada. Loe positiivsuse, optimismi ja heaolu Mookaite pendli kohta lähemalt SIIT.

5. KARNEOOL PENDEL

Karneool on ärilise edu kristall, see on täieliku tööinimese väeese ja abistaja. Karneooli pendli üheks suurimaks oskuseks on väga täpselt ja õigeid vastuseid anda töö küsimustele. Karneooli saab universaalsete küsimuste esitamiseks samuti kasutada ja kindlasti kohe loe selle kohta lähemalt SIIT, kui see sind visuaalselt lummab. Kui lummab, siis see ka hakkab sinuga tööle.

6. ORANŽ KALTSIIT PENDEL

Oranž Kaltsiit on pehme ja leebe energiaga kristall, mis sobib ideaalselt neile, kes pole kas kaua pendeldamist harjutanud või see teema on täiesti uus. Oranž Kaltsiit on tuleviku kuulutaja ja prohvetlike ennustuste tooja. Seega küsi julgelt Oranži Kaltsiidi käest: "Mida homne päev toob?". Loe selle kauni pendli energia ja energia kasutamise võimaluste kohta lähemalt SIIT.


7. LA TENE "SPIRITUALIST"

See on käekett, mis koosneb kaunist ja väga ilusat tooni Amasoniidist, energiaid rahustavast ja emotsionaalset heaolu toovast Valgest Ahhaadist ning loomulikult kõikide kristallide emandast Mäekristallist. Käekett, mis avab hinge spirituaalseteks õpinguteks, arenguks, intuitsiooni tugevdamiseks ja kristalliteraapia võimendamiseks.

8. LA TENE "UNENÄOD"

Unenäod koosneb kaunist Barüüdist, Oonüksist ja Merevaigust. See on väeese, mis aitab sul unenägusid näha, neid meenutada ja nendest sõnumeid välja noppida. Unenäod käeehte leiate SIIT, kus te saate selle väeehte kohta lähemalt lugeda.

9. LA TENE "SELGELTNÄGIJA"

Selgeltnägija käekett koosneb ühest võimsamast selgeltnägemise, intuitsiooni tugevdamise ja ennustuse kristallist Aqua Aurast, mida kaunistab kaitsev ning õigetele vastusteni suunav Oonüks. Selgeltnägija käeehe on neile, kes soovivad endas erinevaid spirituaalseid suundi avada.

10. LA TENE "ENNUSTAJA"

Ennustaja käekett koosneb ennustamisel abiks olevast Preniidist, mis aitab sul keskenduda, õigetel vastustel tulla ja väeesemega, milleks võib olla pendel või Ruunid, nendega kontakti saada. Ennustaja käeketis on Preniidi kõrval Oonüks, mis aitab Aurat kaitsta valede vastuste saamise eest.

Loosis osalevad kõik ostud, mis on tehtud meie e-poest ja Butiigist kohapealt ajavahemikus 11. september - 1. oktoober. Kingitused loosin välja kohe peale 1. oktoobrit.
Uuendatud: 10.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja